İlgili Kategoriler
Model Yılı
Çözünürlük (Piksel)
Garanti Tipi
HDR
İşletim Sistemi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

70 İnç Televizyon Modelleri Trendyol'da!

70 inç TV, evde film ve dizi izlemeyi sevenlerin en çok tercih ettiği televizyonlar arasındadır. Geniş ekran televizyonlar teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok farklı yenilik eklenerek daha da cazip hale getirilmiştir. Ailecek televizyon izlemeyi seven kişilerin seçimi 70 inç TV ölçüleri olmaktadır. Evde spor faaliyetleri ve film izlemenin keyfi büyük ekranda çıkmaktadır. Televizyonunuzu yenilemeyi düşünüyorsanız veya büyük ekran televizyon sahibi olmak istiyorsanız 70 inç TV boyutları size uygun olur. Son teknoloji led TV sayesinde evde izlediğiniz her şeyin içindeymişsiniz gibi hissedersiniz. Smart TV teknolojisine sahip olan 70 inç led TV ile internete girip sevdiğiniz dizinin yeni bölümünü izleyebilirsiniz. 178 ekran TV salonunuzda film keyfini doyasıya çıkarmanızı sağlar. Aile büyüklerine hediye olarak da tercih edilebilen bir üründür. Ekran büyüklüğü sayesinde rahat görebilmelerini sağlar. Salon ölçülerinize uyumlu bir televizyon satın aldığınızda göz sağlığınız için iyi bir şey yaparsınız. Küçük ekran ve dev ekran televizyon seçenekleri sahip olduğunuz alana göre tercih edilmelidir. Bunun için televizyon ölçülerini ve özelliklerini satın almadan önce detaylı olarak incelemeniz önemlidir. 70 inç TV fiyatları led, lcd, smart TV, 4K, HD ve daha birçok özelliğe göre değişmektedir. Kendinize ve bütçenize en uygun televizyonu bulmak için fiyat, boyut, renk ve özellikleri detaylı olarak filtreleyerek kısa sürede aradığınıza ulaşabilirsiniz.

70 İnç TV Özellikleri

70 İnç TV Özellikleri

70 inç TV geniş ekran olarak bilinen bir televizyondur. Ölçüleri; yükseklik 905 mm ve genişlik 1570 mm olarak üretilmektedir. 178 ekran olarak da adlandırılan televizyon internete bağlanabilen özelliklere sahiptir. Ayrıca 70 inç 4K TV renklerin daha net ve yüksek çözünürlükte olduğu görüntü kalitesine sahiptir. Genelde çerçevesiz tasarımda üretilen geniş ekran TV’ler görsel olarak da estetik olmaktadır. 4K özelliği ile görüntülerin hepsi daha renkli ve net görünür. İzlediğiniz her karenin içinde olduğunuz hissini verir. Evinizde çalışırken bilgisayarınızı televizyona bağlayarak sunumlarınızı kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. İnternet bağlantısı sayesinde bu sunumları istediğiniz kişiye mail olarak iletebilirsiniz.

70 İnç TV Fiyatları

70 İnç TV Fiyatları

70 inch TV modellerine ve sahip olduğu özelliklere göre fiyatlandırma yapılır. Televizyonunuzu son teknoloji ürünler arasından tercih ettiğinizde fiyatı da değişir. Geniş ekranda film, dizi, spor faaliyetlerini izlemenin keyfine doyum olmaz. Bu sebepten aileniz için televizyon almak istiyorsanız 70 inç TV tavsiye bölümlerini, gerçek kullanıcı yorumlarını okumanız önemlidir. Bu sayede kullanıcıların memnuniyetlerini inceleyebilirsiniz. Siz de tercihinizi bu bilgilere göre yapabilirsiniz. Evde vakit geçirmekten keyif alan kişiler için en eğlenceli yol TV izlemek olur. Dünyadan haberleri, konserleri ve belgeselleri izlerken evinizin konforundan uzaklaşmanıza gerek kalmaz. En karanlık film sahnelerini bile daha net görmenizi sağlayan teknolojik detaylar ve oyun oynamanın keyfine geniş ekran TV ile varabilirsiniz.

70 İnç Televizyon Modelleri Trendyol’da

70 İnç Televizyon Modelleri Trendyol’da

Televizyon satın almadan önce koyacağınız duvarın veya televizyon ünitesinin boyutlarını ölçmeniz gerekir. 178 ekran TV ölçüleri evinize uyduğunda herşey daha net ve güzel görünür. Geniş ekran televizyonlarda çerçevesiz üretim yapılır. Bu sayede görüntü kesilmez. Smart TV tek bir kumanda ile kontrol edilebilir. Bu sayede birden fazla kumandayla uğraşmanıza gerek kalmaz. Farklı cihazları destekleyen özelliği ile resim ve videolarınızı televizyona yansıtabilirsiniz. Videolarınızı tam ekranda izlemenin mutluluğunu yaşarsınız. 178 ekran TV fiyatları farklı marka ve modellerde Trendyol’da sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Televizyon keyfinizi daha da arttırmak için bir tıkla geniş ekran televizyonunuzu satın alabilirsiniz. Bu sayede Trendyol’da hızlı alışverişin tadını çıkarırsınız.