placeholder
"

165 80 R13 Lastik

" araması için 108 sonuç listeleniyor
Kormoran 165/80r13 83t (4adet)
KARGO BEDAVA
Kormoran165/80r13 83t (4adet)
3.360 TL
Sepete Git

Kullanışlı 165 80 R13 Lastik Çeşitleri Trendyol’da!

Sahip olduğu boyuta göre isimlendirilen lastikler, araçtan araca fark edecek düzeyde çeşitlilik gösterebilir. Bu noktada hangi model araca sahipseniz ona uygun olacak şekilde seçim yapabilirsiniz. Siyah renkli ürünler üst kısmında yer alan detaylar müşterilere bilgi verir. Yolda hareket halindeyken çeşitli açılardan avantaj sağlayan 165 80 R13 ürününün dış kısmı, lastik seçimini önemli düzeyde etkiler. Yaz lastiği olarak bilinen modeli tercih ederek ilkbahar ve yaz ayları içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kışın kaygan zeminlerde hareket etmeyi kolay kılan özelliklere sahip lastikler de bulunur. Hangi zaman diliminde bu tür ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız seçiminizi ona göre yapabilirsiniz. Trendyol’da ürünler hakkında belirtilen temel özellikleri göz önünde bulundurarak lastik satın alabilirsiniz.

165 80 R13 Ürün Seçeneği ile Sunulan Olanaklar

165 80 R13 Ürün Seçeneği ile Sunulan Olanaklar

Lastikler, arabaların gerektiği şekilde hareket edebilmesini olanaklı kılan temel parçalardan biridir. Farklı mevsimlerde kullanılmak üzere çeşitli şekillerde üretilir. İklim şartlarına uygun olacak tarzda bir seçim yaparak hem sürüş keyfini artırabilir hem de belirli ölçüde de yakıttan tasarruf edebilirsiniz. Müşterilere sunduğu bu gibi avantajlar neticesinde yılın belirli dönemlerinde değiştirilen 165 80 R13 kış lastiği, iç ve dış yapı bakımından önem teşkil eder. Farklı zemin yapılarına uygun olan ürünleri tercih edip uzun süre kullanabilirsiniz. Özelliklerine bağlı olarak isimlendirilen 165 80 R13 kar lastiği gibi ürünlerin ayrımını gerektiği şekilde yaparak içinde bulunduğunuz koşullarda araba ile rahat hareket etmenizi sağlayacak olan modele yönelebilirsiniz. Araçlara hareket etme özgürlüğü veren lastikler, sadece mevsim şartlarına bağlı olarak tercih edilmeleri yönünden birbirinden ayrılmaz. Belirli açılardan farklılaşan özellikler baz alınarak ürün ayrımı yapılır. Gerek üstlendiği görev gerekse görünüm bakımından farklılaşan ürünleri inceleyip kararınızı verebilirsiniz. Sağladığı avantajları ve şık görünümü göz önünde bulundurarak sonrasında 165 80 R13 lastik siparişi verebilirsiniz.

165 80 R13 Lastik Modelleri ve Sevilen Yönleri

165 80 R13 Lastik Modelleri ve Sevilen Yönleri

165/80R13 lastik olarak belirtilen lastikler de diğer parçalar kadar önem teşkil eden kısımlardan biridir. Belirli hız sınıflarının içerisine dahil olan ürünler, belirli bir yük endeksine de sahip olur. T hız sınıfının yanı sıra 83 yük endeksine de sahiptir. Otomobil için uygun olan tasarımlı ürünler, 69 dB gürültü seviyesi ile hizmet sunar. Islak yol tutuşu ve yakıt verimliliği bakımından birbirinden ayrılan lastikler, hedef kitlesine kaliteli düzeyde hizmet sunar. 165 80 R13 yaz lastiği, ıslak yol tutuşu kapsamında C olarak nitelendirilir. Yakıt verimliliği açısından E harfi ile ifade edilen bir seviyeye sahiptir. Takıp çıkarması oldukça kolay olan bu ürünleri tercih ederken özellikle yakıt tüketimine olan katkısına dikkat edebilirsiniz. Bu sayede olabildiğince etkili kararlar vererek araç kullanımını kaliteli hale getirebilirsiniz. Lastik siparişi vererek iklim şartlarına uygun olacak şekilde değişim yapabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun 165 80 R13 Ürün Fiyatları

Her Bütçeye Uygun 165 80 R13 Ürün Fiyatları

165 80 R13 4 mevsim kullanılabilir lastikler ile pratiklik kazanabilirsiniz. Araba lastikleri ile birlikte yollarda güvenle vakit geçirebilir ve sürüş deneyiminizi üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Ebat ve oluştuğu materyal bakımından farklılık gösteren ürünler, müşterilerin ihtiyacını optimum düzeyde karşılar. Farklı yapıdaki yollar üzerinde yolculuk yaparken kolaylık sağlayabilmesi açısından lastikleri mevsim şartlarına uygun olacak şekilde değiştirmek faydalı bulunur. Sürücüler bunun dışında 165 80 R13 lastik fiyatları gibi detaylara da dikkat ederek hem bütçelerine katkı sağlamış hem de belirli açılardan tasarruf etmiş olur. Bu konular ile ilgili olarak yapılan müşteri yorumlarını inceledikten sonra 165 80 R13 lastik kampanyaları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. 165 80 R13 dört mevsim lastik fiyatları ile ilgili detaylara Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz şartlara bağlı olarak kararınızı verip kolaylıkla ilgili alandan siparişinizi girebilirsiniz.