İlgili Kategoriler
Mevsim
Yıl
Taban Genişliği
Fiyat
Islak Zeminde Frenleme
Araç Tipi
Yük Endeksi
Yakıt Verimliliği
Gürültü Seviyesi
Hız Endeksi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Popüler Ebatlar
Kesit Oranı
Jant Çapı
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

175 65 R14 Lastik

" araması için 270 sonuç listeleniyor

Kullanışlı 175 65 R14 Lastik Seçenekleri Trendyol’da!

Araçlar, günlük ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanır. Araçlarla beraber kullanılan ekipmanlar yolculuğun kalitesi üzerinde etkili bir yere sahiptir. Sürüş konforunu etkileyen ekipmanların başında lastikler gelir. Araçlarla uyumlu olan ekipmanların kullanılması yol boyunca güvenli ve stabil bir sürüş yapmanızı sağlar. Tercihte bulunurken aracın özelliklerinin dikkate alınması gerekir. Bununla beraber mevsim şartlarının ve yol unsurunun da gereklilikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Kaliteli dizaynı ve ihtiyaçları karşılayan yapısıyla dikkat çeken 175 65 R14 lastik rahat bir deneyim yaşatmak üzere tasarlanır. Zemin tutuş gücü oldukça yüksek olan modeller, sürüş deneyiminin düzgün bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Güzergah boyunca sarsıntı ya da çıkma gibi problemlerin yaşanmasını engelleyen, kaliteli bir yapısı bulunur. Aracın yakıt tüketimini kontrol altında tutmak için mevsim şartlarına uygun bir ürün tercih edilmesi gerekir. Mevsim koşullarına uygun yapılan seçimler, zemine tutunma ve sürüş sırasında güvenliği sağlamak için de son derece önemlidir. Özenle tasarlanan 175 65 R14 jant lastik seçenekleri farklı özelliklere sahip modelleriyle ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapmanızı sağlar. Dayanıklı bir yapıya sahip olan modeller uzun süre boyunca kullanabileceğiniz, kaliteli tasarımıyla dikkat çeken ekipmanlardır. Yolda kalmanın önüne geçer ve hedefe başarılı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Trendyol’da uygun fiyatlar üzerinden 175 65 R14 lastik satın al abilir, aracınızla uyumlu olarak tercih ettiğiniz bu model aracılığıyla konforlu bir şekilde zaman geçirebilirsiniz.

Sürüşü Keyifli Hale Getiren 175 65 R14 Lastik Modelleri

Sürüşü Keyifli Hale Getiren 175 65 R14 Lastik Modelleri

Arabaların boyutları ve özelliklerine göre ekipmanlar tercih etmek, sürücülerin dikkat ettiği bir konudur. Ekipmanların değiştirilmesi noktasında üzerinde durulan bir diğer durum ise mevsim şartlarıdır. Mevsim şartlarına uygun seçimler yapmak, güvenliği artıran, arabanın kullanım ömrünü uzatan detaylar arasında yer alır. Soğuk havalar için tercih edebileceğiniz 175 65 R14 kış lastiği arabanın zemin tutuşunun yüksek olmasını sağlar. Aynı zamanda ıslak zemin üzerinde kayma riskini de engeller. Güvenli ve rahat bir yolculuk için soğuk günlerde kışlık modellerin kullanılması gerekir. Bu durum masraflardan da tasarruf etmek için oldukça önemli bir detaydır. Sürücülerin fazla yakıt tüketmeden yol alabilmesi için zemine ve sıcaklığa uygun, doğru ürünleri tercih etmesi gerekir. Sıcak günlerde zeminlerde meydana gelen değişimlere uyum sağlamak için ise yazlık modellerin kullanılması tavsiye edilir. 175 65 R14 yaz lastiği sıcak günlerde arabada güvenle seyahat etmenize yardımcı olur. Tekeri kolay bir şekilde değişim yapmak mümkündür. Araca rahatlıkla takılan modeller sıcak yaz günlerinde keyifli bir şekilde seyahat etmenize yardımcı olur. Güvenliği artıran ve yol tutuşu üzerinde etkili bir yere sahip olan tekerleklerin her mevsim başlangıcında değiştirilmesi gerekir. Bunun için kaliteli yapısıyla dikkat çeken 175 65 R14 lastik modelleri tercih edilebilir. Aracınızın boyutlarıyla uyumlu olan seçeneği tercih ederek sürüş konforunu artırabilirsiniz. Mevsimlik olarak tasarlanan modellerin yanı sıra yılın her ayı kullanabileceğiniz seçenekler de bulunur. Tekerlek değiştirmek istemeyenler 175 65 R14 4 mevsim seçeneklerini kullanır. Dört mevsim olarak tasarlanan modeller her sıcaklık koşulunda zemine uyum sağlar. Özel teknolojilerin kullanılmasıyla tasarlandığı için yüksek zemin tutuş özelliğine sahip olmasıyla sürüş boyunca konforlu ve güvende hissetmenizi sağlar. Bu modeller yol üzerinde ya da virajlarda kayma riskinin önüne geçer. 175 65 R14 lastik kampanyaları bu yüksek performans sunan ürünü uygun fiyatlar üzerinden satın almanıza olanak sağlar. Avantajlı fırsatları değerlendirerek bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede ekipmanlarınızı uygun fiyatlar üzerinden değiştirebilirsiniz. Trendyol’da 175 65 R14 lastik kullananlar tarafından beğeni toplayan seçenekleri inceleyebilir, aracınız için uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

Farklı Tasarıma Sahip 175 65 R14 Lastik Çeşitleri

Farklı Tasarıma Sahip 175 65 R14 Lastik Çeşitleri

Hem güvenlik hem de konfor bakımından önemli yere sahip olan bu ekipmanlar, araçların olmazsa olmazları arasında yer alır. Güvenliğine önem veren sürücüler, kontrollerini düzenli periyotlar halinde yapar. Düzenli bir şekilde kontrol edilen ve değiştirilen tekerlekler arıza durumlarının meydana gelmesini engeller. Ürünler özel dizaynlarıyla farklı ihtiyaçlara uygun yanıtlar verir. Zemin üzerinde yüksek tutuş avantajı sunan modeller, her türlü asfalt üzerinde konforlu bir biçimde seyahat etmenizi sağlar. Sırt kısmında metal çivilerin yer aldığı 175 65 R14 çivili lastik seçenekleri zorlu koşullar için özel olarak dizayn edilir. Buzlu, karlı ve kaygan zemin üzerinde ekstra bir tutuş sunar. Zemini sıkı bir şekilde kavrayan çiviler, kaygan zemin üzerinde kazaların ve kayma gibi durumların meydana gelmesini engelleyen bir yapıya sahiptir. Güvenli kullanımıyla öne çıkan bu modeller zorlu araziler ve soğuk bölgeler için özel olarak tasarlanır. Ağır kış şartları baz alınarak tasarlanan modeller kötü durumların yaşanmasını engeller. Güvenliğe önem verenler, ağır kış koşulları altında bu ürünleri tercih ederek yüksek zemin tutuşu elde eder. Farklı tasarıma sahip modeller zengin bir ürün gamı oluşturur. 175/ 65 R14 çıkma lastik seçenekleri arabalarına bakım yapmayı seven, güvenliği ön planda tutan ve uygun fiyatlı seçenek arayan kişiler için idealdir. Arabaların düzenli olarak bakım yapılması, kişinin hem can hem de mal güvenliğini sağlamasına yardımcı olur. Bakım yapmak ve değişim sağlamak için özel olarak tasarlanan 175 65 R14 lastik tavsiye edilir. Kolay bir şekilde araca monte edilen modeller uzun süre boyunca kullanılır. Sürüş esnasında kötü durumların meydana gelmesini engelleyen kaliteli bir yapıya sahiptir. Farklı seçenekleri Trendyol’dan inceleyerek aracınızla uyumlu olan modeli bulabilir, avantajlı fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.

Bütçe Tasarrufu Sağlayan 175 65 R14 Lastik Fiyatları

Bütçe Tasarrufu Sağlayan 175 65 R14 Lastik Fiyatları

Araçların en önemli aksamları arasında lastikler yer alır. Zeminle temas eden ve arabanın büyük oranda hareket etmesini sağlayan bu ekipmanlar, yıpranmaya da elverişlidir. Bu nedenle belirli aralıklarla bakımları yapılmalı, gerekli olan durumlarda da değişimleri sağlanmalıdır. Çünkü bu durum hem araç sahiplerinin hem de diğer sürücülerin güvenliğini önemli ölçüde etkiler. Yazlık, kışlık yada dört mevsimlik olmak üzere farklı seçenekler bulunur. Bunun yanı sıra olumsuz hava şartlarının ekstrem durumları için özel olarak tasarlanan çivili seçenekler de alternatifler arasında yer alır. Her ihtiyaca ve coğrafyaya uygun farklı modeller zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Bu zengin çeşitlilik, ürünlerin fiyatlarının da farklılık göstermesine sebep olur. Sağladığı konfor ve güvenle öne çıkan modeller, her bütçeye hitap eder. Uygun aralıklarda yer alan 175 65 R14 lastik fiyatları ürünlerin markalarına, sahip oldukları detaylara ve çeşitli özelliklere bağlı olarak belirlenir. Bütçeniz doğrultusunda sizin için uygun olan doğru ürünü belirleyebilirsiniz. Avantajlı 175 65 R14 lastik indirim fırsatları ürünleri uygun fiyatlar üzerinden satın almanız için belirli aralıklarla uygulanır. Bu fırsatları yakalayarak ekipman ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Sunulan bir diğer alışveriş avantajı ise 175 65 R14 lastik yorum kısmının bulunmasıdır. Yorum kısmında deneyimli müşteriler ürünle ilgili görüşlerini aktarır. Kullanım, kalite ve çeşitli durumlar hakkında bilgi verir. Bazı yorumlarda müşteriler tarafından çekilen fotoğraflar da yer alır. Ürünle ilgili detaylı bilgi edinmek, memnuniyet oranını öğrenmek için yorumlar kısmına göz atabilir, bu şekilde kolay karar verebilirsiniz. 175 65 R14 lastik online aracılığıyla bütçe dostu, farklı tasarıma ve özelliklere sahip seçenekler beğenilere sunulur. Bu seçenekleri Trendyol’dan inceleyebilir, aracınızın ekipman alışverişini uygun fiyatlar üzerinden tamamlayabilirsiniz.