İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Taban Genişliği
Yıl
Mevsim
Fiyat
Islak Zeminde Frenleme
Yakıt Verimliliği
Araç Tipi
Garanti Süresi
Fiyatı Düşenler
Hız Endeksi
Yük Endeksi
Kesit Oranı
Jant Çapı
"

205 50 r16

" araması için 53 sonuç listeleniyor
Nankang Ns-20 205/50r16 87v
Kargo Bedava
NankangNs-20 205/50r16 87v
1.660,62 TL
Sepete Git

205 50 R16 Lastik ile Güvenli Sürüşler Trendyol'da!

Araç modelleri söz konusu olduğunda hiç şüphesiz lastiklerin yeri farklı olmaktadır. Araçların çok daha güvenli bir şekilde kullanılmasına, şaşırttı hava şartlarında dahi aracın kaymadan sürülebilmesine yardımcı olan lastikler farklı özellikler ve farklı modellerde üretilmektedir. 205 50 R16 lastikler, tüm araç sahiplerinin oldukça emin ve oldukça güvenli bir şekilde araç kullanabilmesine yardımcı olur. Araçlardan yüksek bir oranda performans elde edilmesine yardımcı olan ve yüksek verimlilik sunan bu lastikler gelişmiş tasarım özelliklerine de sahiptir. Üstün teknoloji ışığında özenli bir şekilde üretimleri gerçekleştirilmiş olan bu lastikler hem araçların daha etkili kullanılması noktasında hem de araçların şık bir görünüme ulaşabilmesi noktasında son derece önemli bir yere sahip olmayı her daim sürdürmektedir. Dayanıklı ve kaliteli hazırlıkları bu yastıkların uzun süreler boyu sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesine yardımcı olurken aynı zamanda bu lastikler tüm mevsim değişikliklerine de kusursuz bir şekilde uyum sağlamaktadır. Her mevsim için farklı niteliklerde üretilen modeller, kolayca araçlara entegre edilebilmekte ve böylelikle de güvenli sürüşler gerçekleştirebilmeye direkt olarak başlanabilmektedir. Tüm araç sahipleri kendi araç modellerine uygun mevsimlik lastik çeşitleri arasından rahat seçimler gerçekleştirebilmekte ve bu lastikleri sorunsuzca uzun süreler boyu kullanabilmektedir.

205 50 R16 Lastik Modelleri

205 50 R16 Lastik Modelleri

Bu lastik modelleri, tüm mevsimsel değişiklere uyum sağlayabilmek amacıyla özenli bir şekilde tasarlanmıştır. Hem yaz ayları hem de kış ayları için tasarlanmış olan lastiklerin yanı sıra tüm yıl boyunca da sorunsuz bir şekilde kullanılabilmekte olan lastik modelleri mevcuttur. 205 50 R16 kış lastiği modelleri soğuk ve aynı zamanda yağışlı olan havalarda zorlu hava koşullarına karşı son derece dirençli bir şekilde üretilmiştir. Yüksek dayanma kabiliyeti ile donatılmış olan bu lastikler çok daha iyi yol tutuşu da sunar. Kar yağdıktan sonra asfaltların buz ve karla kaplanması sırasında dahi ful hastalıklar sorunsuzca kullanılabilir ve yüksek bir düzeyde güvenlik elde edilebilir. Ayrıca kış lastiği modellerinin üstün kaliteye sahip olması sayesinde araç sahipleri lastiklerini kış ayları boyunca kullanabilme şansına sahiptir. Kış aylarında daha verimli Erden kullanma deneyimleri ile bir arada olabilmek için bu modelleri tercih edebilirsiniz. Tüm yollara uyum sağlayan ve zorlu hava koşullarında dahi yarı yolda bırakmayan bu lastikler tüm beklentileri karşılar. 205 50 R16 yaz lastiği modelleri ise tüm yaz sıcaklıklarına karşı dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Asfaltta güvenli sürüşler gerçekleştirmeye yardımcı olan bu lastik modelleri üretilirken üst düzey bir teknolojiden yardım alınmıştır. İyi bir performans ve maksimum verimlilik elde ederek yaz aylarında böyle yastıklar ile sorunsuz sürüşler gerçekleştirebilme şansına sahip olabilirsiniz. Yaz sezonunda araçlarınıza bu lastik modellerini kolayca entegre edebilir ve üst düzey performansların tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Yaz ayları ve kış ayları için uygun niteliklere sahip olan rahatlık modellerinin yanı sıra mevsimlik kullanıma uygun lastik modelleri de mevcuttur. 205 50 R16 4 mevsim lastikleri değişkenlik gösteren mevsimlere kusursuzca uyum sağlar ve her türlü yolda rahat sürüşler gerçekleştirmeye yardımcı olur. Son teknik özellikler ile donatılmış olan 205 50 R16 dört mevsim lastik çeşitleri, konforlu ve keyifli sürüşler yapabilmenize de büyük bir oranda yardımcı olur. Pratik kullanımlar ile bir arada olmak ve tüm fiziksel koşullardaki hava değişikliklerine uyum sağlayan lastiklere sahip olabilmek için sizler de bu modelleri tercih etmeyi düşünebilirsiniz. Yenilikçi tasarımları ile 205 50 R16 lastik çeşitleri sizleri hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacaktır. 205 50 R16 lastik hava basıncı konusunda daha yüksek bir basınç sağlayacak ve hava koşullarına her zaman uyum sağlamaya kesintisiz bir şekilde devam edecektir.

205 50 R16 Lastik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

205 50 R16 Lastik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bu lastik modellerinden tercih etmek ve üst düzey teknik özellikler ile güvenli sürüşler gerçekleştirmek isteyen kişiler bazı özellikleri mutlaka göz önünde bulundurmalıdır. Tüm teknik özellikler mutlaka göz önünde bulundurulmalı ve doğrula lastik seçimlerine gerekli olan tüm özen gösterilmelidir. Özellikle de aracınızın modellerini ve boyutunu göz önünde bulundurarak doğru boyutlardaki lastikleri tercih etmeniz birebir uyumluluk sağlayabilmeniz açısından bir hayli önem taşır. Lastik boyutlarının boyutlandırılması aşamalarında da belirli faktörler göz önünde bulundurulur. Sonuç olarak lastikler farklı boyutlara sahiptir ve her bir lastik boyutu farklı araç modelleri için özenle üretilmektedir. Sorunsuz sürüş deneyimleri için uygun boyutlardaki lastik modellerini tercih etmeniz çok daha ideal olur. Lastiklerin üretim aşamalarında tercih edilmiş olan bileşenler de lastik seçimlerinde önemli olan özelliklerdir. Kimi zaman yoğun olan yollarda herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmamak adına kaliteli bileşenlerden yapılmış olan lastiklerin tercih edilmesi önerilir. Lastik seçimlerinizi yaparken lastikleri hangi mevsimde kullanmanız gerektiğini de dikkate alarak yazlık ve kışlık lastik çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Her daim güvenli sürüş sunan ve farklı özelliklerde tasarlanmış olan lastik modellerini tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak tercih etmeniz hem uzun süreli kullanımlar gerçekleştirilmesine hem de bütçenin korunmasına yardımcı olur.

205 50 R16 Lastik Fiyatları

205 50 R16 Lastik Fiyatları

Otomobil lastikleri arasında ön plana çıkan bu lastik modelleri, ok farklı ebatlara ve farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle de 205 50 R16 lastik fiyatları bir hayli değişkenlik gösterebilmektedir. Genel olarak uygun fiyat aralığında sunulmakta olan lastikler, öptün teknolojik ürünlerdir. Lastiklerin boyutlarının değişmesinde etkili olan faktörler teknik özelliklerdir. Lastik bileşenler, lastik boyutları ve teknik seviye gibi faktörler kapsamında bu yaptıkların fiyatları belirlenmektedir. Aynı zamanda hem kışın lastiği hem yaz lastiği hem de mevsimsel lastikler bulunması da fiyatlara etki eder. Ancak Ortalama fiyatlara sahip olan kış ve yaz lastikleri her bütçeye hitap edebilmeyi başarır. Yeni bir lastiğe ihtiyacı olan kimseler, kullanacakları mevsimi, araçlarının boyutlarını ve lastiklerin teknik detaylarını göz önünde bulundurarak ideal seçimler gerçekleştirebilirler. Bilindiği üzere bu lanse tıklar kaliteli ve dayanıklı olmaları ile bir hayli ön planda olur. Hem şehir içi ulaşımlarda hem de şehirler arası ulaşımlarda keyifli, güvenli ve sorunsuz sürüşler gerçekleştirebilmek için bu lastikler yaygın bir şekilde tercih edilir. Her araç modeline uyum sağlayabilmeyi başarmakta olan bu lastikler, böylelikle herkes tarafından rahat bir şekilde tercih edilebilir. Üstelik plastik yarın araçlara entegre edilebilme aşamaları da oldukça kısa süreler içerisinde gerçekleştirilmektedir. Teknik bir destek alınarak lastiklerin araçlara entegre edilebilmesi dakikalar içerisinde halledilebilecektir. Böylelikle de güvenli ve keyifli sürüş deneyimleri bir an önce başlayabilecektir. Bu lastiklerin bu denli ön planda olmasını sağlayan ve yaygın bir şekilde kullanılmasına neden olan faktörler arasında lastiklerin üst düzey teknolojiye sahip olmaları da ön plana çıkar. Özenli bir şekilde tasarlanan bu lastikler hem görünüm açısından hem de teknik detaylar açısından tüm beklentileri her daim kesintisiz bir şekilde karşılamaya devam eder. Böylelikle de dileyen herkes güvenli ve keyifli sürüş deneyimlerinin tadını doyasıya çıkarabilir. Sizler de dilediğiniz lastik modeline karar vererek Trendyol üzerinden kısa süreler içerisinde sahip olabilirsiniz.