İlgili Kategoriler
Kapasite
Fiyat
Okuma Hızı
Yazma Hızı
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Giriş/Çıkış Portları
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

256 Gb Flash Bellek

" araması için 57 sonuç listeleniyor

256 GB Flash Bellek Çeşitleri ile Yüksek Depolama Trendyol'da!

Son teknoloji ışığında geliştirilmekte olan ürünler arasında bulunan ve pek çok fotoğraf, vdeoyu ve diğer önemli verilerin hem taşınmasını hem de muhafaza edilmesini sağlayan flash bellekler hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Harici veri depolamanın temsilcisi olan 256 GB flash bellek, geniş kapasitesiyle dikkat çekmektedir. 256 GB flash bellek, ortalama bir bilgisayarla karşılaştırılabilir bir belleğe sahiptir, bu da onu veri yedekleme ve taşınabilirlik için çok uygun hale getirir. USB bağlantı teknolojisi ile bilgisayar ve benzeri tüm cihaz çeşitlerine kolay bir şekilde bağlanarak kullanılan veri taşıyıcıları, bu arayüzü kullandıkları için tak çalıştır özelliğindedir. Başka bir deyişle, bunları kullanmak için herhangi bir kurulum aşamaları gerekmez. 256 GB flash bellek modeli programlanarak tekrar kullanılabilir. 256 GB flash bellek modeli, küçük boyutunun sağladığı kullanım kolaylığı ve taşınabilirlik avantajlarıyla özel arşivler oluşturmak ve bu arşivleri sorunsuz barındırmaya devam edebilmek için son derece idealdir. Trendyol ile tüm 256GB flash bellek modellerine göz atabilirsiniz. Kullanıcı silmeye karar verene kadar veriyi saklayacak şekilde tasarlanmış olan bu ürünlere sahip olabilmek için ve bütçe dostu niteliğinde alışveriş için uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz.

256 GB Flash Bellek Modelleri

256 GB Flash Bellek Modelleri

256 gb flash bellek modelleri, görünüm ve tasarım açısından epey fazla seçenek sunuyor ve çeşitli gövde renklerinde flash bellek çeşitleri adeta göz alıyor. 256 gb flash bellek çeşitleri; Capped, Uncapped flash bellek ve ayrıca Mini gibi birçok seçeneğe sahip ve kullanıcılar bu sayede alışkanlıklarına uygun ürünleri tercih etme avantajına sahip oluyor. 256 gb usb flash bellek modelinin teknik avantajı okuma hızıdır. Bazı 256 GB flash bellek ürünleri, 260 MB'a varan 20 MB/s okuma hızlarına ulaşır. Yazma hızları ise 5MB ile 160MB arasında değişiklik gösterir. Bu okuma ve yazma hızları, belleğin bilgisayarınıza bağlı olduğu yuvaya da bağlıdır. Öte yandan USB 2.0 teknolojisi kullanmakta olan ürünü ile 3.2 teknolojisi kullanan bir ürün arasında büyük bir hız farkı bulunuyor. 256 gb usb 3.0 flash bellek ise üst düzey hızı ile bir hayli ilgi çekici oluyor. Kapaklı bir tasarıma sahip olan 256 GB flash bellek ürünleri için kapak, konektörü harici unsurlardan tam anlamı ile korumayı başarıyor. Aynı özelliklere sahip bir başka flash depolama, dönen bir tasarımdır. Bu tasarımlar, kullanımdan sonra sürücü fişini koruyucu bir bileşene dönüştürme avantajına sahiptir ve hem Type-C buna ek olarak da Type-A soketler için fiş seçenekleri içerir. İkisi bir arada depolama olarak adlandırılmakta olan bu gelişmiş 256 GB flash depolama ürünleri, çoklu kullanımı destekler ve kullanıcıların dönüştürme yapmasını gerektirmez. Sadece 256GB Type-A veya type-c flash bellek 256 gb modelleri uygun soketlere sahip cihazlarla kullanılabilir. Bağlantı arayüzüne sahip yeni nesil 3.0 flash bellek modeli, 2.0 soketi yerine 3.0 soketine bağlandığında maksimum performans elde etmeyi sağlar. Sizler de ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu ürünleri Trendyol üzerinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

256 GB Flash Bellek Özellikleri

256 GB Flash Bellek Özellikleri

256GB flash bellek, taşınabilirliği, kullanım kolaylığı, hızlı veri aktarımı ve yeniden yazılabilirliği nedeniyle büyük ilgi görmeye devam ediyor. 256 GB depolama alanına sahip olarak geliştirilen bu ürünler, büyük miktarda fotoğraf, oyun film, dosya, müzik, video ve belgeyi arşivlemek adına mükemmeldir. Bu nedenle de hem veri aktarım sürecinde hem de bu verileri muhafaza etme sürecinde önceliklidir. Taşınabilir bir SSD ile aynı kapasiteyi sunan 256 GB USB depolama, markaya göre farklı okuma hızına ve ayrıca farklı yazma hızlarına sahip. Maksimum 260MB/s okuma hızı ile verileri kullanıcılara kısa süreler içerisinde ulaştıran 256GB flash bellek ürünü, ortalama 60MB/s yazma hızı sunuyor. Tanınan ve yaygın kullanılmakta olan tüm işletim sistemleriyle uyumlu olan 256 GB flash bellek, Type-C gibi farklı konektör tipleri ile sunulmaktadır. Depolanan verileri üçüncü taraf erişiminden kilitlemek için koruyucu teknoloji kullanan yeni nesil gelişmiş ürünler ayrıca bir parmak izi okuyucu içerir. 256 gb flash bellek kullanımı, sürümden bağımsız olarak USB teknolojisini destekler ve çok pratik bir kullanım süreci geçirme imkânı sunar. Bu, tak ve çalıştır özelliğini kullanmak anlamına gelir. Popüler USB 256GB modeli de özel bir kurulum işlemi gerektirmeden programlanabilir. 256 GB flash belleği kullanmanın ana aşamaları şunlardır: Bilgisayar, projektör ve akıllı TV gibi cihazlar da USB girişlerine bağlanır. Doğru şekilde bağlandığında küçük bir ışık yanıp sönmeye başlayacaktır. Dosyaları doğrudan kullanıma hazır 256 GB flash bellek ürününe aktarabilirsiniz. Bellek dolarsa, tek tek dosyaları silebilir veya tüm belleği yeniden biçimlendirebilirsiniz. Dilerseniz sizler özenle tasarlanan modeller sayesinde verilerinizi korumak için kişisel bir parola atayabilirsiniz. 256 gb flash bellek özellikleri ile verilerinizi dilediğiniz süreler boyu saklayabilir, 256 gb flash bellek kullananlar arasına dahil olabilirsiniz.

256 GB Flash Bellek Fiyatları

256 GB Flash Bellek Fiyatları

Daha hassas kullanım avantajlarından yararlanmak için doğru nitelikli ürünü seçmelisiniz. Flash bellek depolama kapasitesi her kullanıcının ihtiyaçları doğrultusuna göre üretilmektedir. Flash bellek satın alma aşamalarındayken ürünün okuma ve yazma hızları, , yazılım desteği, bağlantı hızları, kapasite özellikleri gibi özellikler irdelenir ve ayarlanır. Bu, daha kesin avantajlar elde etmede etkin düzeyde bir rol oynar. Ürün bant genişliği, iletim hızının belirlenmesinde önemli bir noktadır. USB konektör bağlantı noktasının girişi, flash belleğin hız özelliklerinin belirlenmesinde önemli bir rol oynar. 256GB USB 3.0 Flash Bellek 256GB kapasiteli, Windows mobil cihazlar ile uyumlu, USB 3.0 giriş/çıkış portlu, anahtarlık şeklinde tasarlanmış, rahat kullanım avantajlarını size getiren bir üründür. Windows parola korumalı ürünler, verilerinizi daha güvenli bir yerde tutmanıza yardımcı olur. 256GB USB 3.1 Flash Bellek birçok markanın ürettiği anti-manyetik, anti-şok, anti-su, metal kaplama özelliklerine sahip ve uzun süreli kullanım avantajına sahip bir üründür. Ünlü markalar tarafından üretilen ve kullanıcıların beğenisine geniş yelpazede sunulan sunulan 256GB flash bellek, teknolojisine ve tasarım özelliklerine göre fiyatlandırılıyor. Ancak markası ne olursa olsun, 256 GB flash belleğin fiyatı, sunulan depolama miktarı düşünüldüğünde makul görünüyor. Güvenlik önlemleri, okuma/yazma hızları, şifreleme özellikleri, kasa malzemesi, boyutları ve desteklenen bağlantı teknolojisi gibi faktörler 256 gb flash bellek fiyatları belirlenirken etkin rol oynar. Ayrıca, 256 GB USB depolama için fiyatlandırma seçenekleri, sabit disk fiyatlandırmasına benzer şekilde marka farklılıklarına tabidir. Yani aynı özelliklere sahip olacak şekilde geliştirilmiş olan iki adet 256 GB flash disk, farklı markalar diye aynı fiyat seviyesinde olmak zorunda değil. İndirim kampanyaları ve kampanya dönemlerinde 256 GB USB belleği en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Yeni bir harici depolama cihazına ihtiyacınız varsa Trendyol, fiyat siparişi vererek 256 GB flash belleğe sahip en uygun modeli bulmanıza yardımcı olabilir. Sizler ihtiyaçlarınızı, tasarımlarını, güvenlik teknolojisini ve konnektör tipi gibi detayları göz önünde bulundurarak ideal flash bellek ürüne kolayca karar verebilirsiniz. Trendyol güvencesi ve kalitesi ile de dilediğiniz ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz.