placeholder
"

32 Gb Flash Bellek

" araması için 643 sonuç listeleniyor
Linktech Lite 32gb Usb Flash Bellek 8mb/s
LinktechLite 32gb Usb Flash Bellek 8mb/s
(7)
Lite 32gb Usb Flash Bellek 8mb/s
60 TL
Sepete Git

32 GB Flash Bellek

Bilgilerinizi En İyi Şekilde Saklayan 32 GB Flash Bellekler

Bilgilerinizi En İyi Şekilde Saklayan 32 GB Flash Bellekler

32 GB flash bellek elektriğe ihtiyaç duymadan saklamış olduğunuz verilere erişmenizi sağlamaktadır. Bunun yanında daha öncesinde eklediğiniz ve daha sonra çıkarmak istediğiniz verileri kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. Flash bellekler, yapı bakımından RAM’lere benzetilmektedir. Benzetilen nokta ise bilgilerin silinebilmesidir. Ancak RAM’lerde flash bellekten farklı olarak, silme işlemleri bilgisayar tarafından yapılmaktadır. Flash bellekte ise silme işlemi ancak bireylerin kendi talebi doğrultusunda silinmesi ile gerçekleşmektedir. Flash bellek bağlantı hızları farklı şekillerde olmaktadır. Bu anlamda bağlantı hızını etkileyen en önemli etkenlerden birinin USB portu olduğu söylenilmektedir. USB portunu ise arabirim versiyonunun iletim hızında bant genişliğini etkilediği söylenilmektedir. Arabirim olarak da dört adet versiyon bulunmaktadır. Bu versiyonların seçimi tamamen sizinle ilgili bir durumdur. Yani hızlı olmasını istiyorsanız 32 GB 3.0 flash bellek tercihi sizin için en uygunu olacaktır. Bu arabirimin hızlı olmasının nedeni ise dokuz telli yapısının olmasıdır. Tel sayısının fazla olmasının hızı iyi yönde etkilediğini bilen alıcılar ise 3.0 flash bellekleri sıklıkla tercih etmek istemektedirler. Flash bellek performansı kişiler için oldukça önem arz etmektedir. Bu yüzden de alıcıların çoğu 32 GB flash bellek tavsiye eden kişilerin yorumlarına dikkat etmektedir. Bu anlamda kişilerin okuma hızı yüksek olan bellekleri tercih ettikleri görülmektedir. Okuma hızı yüksek olan belleklerin tercih edilmesinin nedenine bakıldığı zaman, kişilerin karşısına söz konusu olan bu özelliği taşıyan belleklerin verileri ürüne kaydetme ve içinde yer alan verileri cihaza aktarma işlemlerini daha hızlı yapmaları çıkmaktadır. Bu da günümüz dünyasında oldukça avantaj sağlamakta ve veri işlemlerinin çok daha hızlı bir şekilde kaydedilmesini, yedeklenmesini ve de saklanmasını sağlamaktadır. Özellikle de olası durumlarda bilgisayarda yer alan bilgilerin silinmesi, bilgisayarın bozulması gibi olaylara karşı bir önlem amacı da taşımaktadır. Flash bellek almak isteyen kişilerin veri saklama konusunda güvenli olup olmadığını sorgulamaları da tavsiye edilmektedir. 32 GB olan flash belleklerin de bu konuda yeterli olduğu düşünülmektedir. Söz konusu olan bu model bellekleri kullanan kişilerin ise fiziksel darbe, ıslanma gibi durumlara karşı da flash belleklerini korumalarını gerektirecek bir durum bulunmamaktadır. Çünkü bu flash bellekler, fiziksel darbelere, ıslanmalara karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Bu nedenle de özellikle de iş hayatında yer alan bireylerin, önemli belgelerini koruma, saklama gibi durumlarda tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır.

Tüm Cihazlarda Kullanım İmkânı Sunan Flash Bellek Çeşitleri

Tüm Cihazlarda Kullanım İmkânı Sunan Flash Bellek Çeşitleri

32 GB flash bellekler, sizlerin daha çok verinizin bir arada olmasını sağlamaktadır. Bu yüzden de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanında da sizlere kolaylık sağlamak amacı ile 32 GB flash bellek telefon girişli şekilde oluşturulmuştur. Bu şekilde tasarlanan flash bellekler sizlerin hiçbir şekilde kablodan yardım almadan veri aktarımı yapmanıza yardım etmektedir. Yani sizin yapacağınız veri aktarımı işleminin çok daha pratik olmasını sağlamaktadır. Telefon girişli olan flash belleklerin ise mavi, kırmızı, siyah gibi renkleri bulunmaktadır. Sizler de bu renklerden en sevdiğinizi seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Her kullanıcıya yönelik aranılan özelliklere uygun olan flash bellekler tasarlanmıştır. Tasarlananlar arasında ise 32 GB type C flash bellek de bulunmaktadır. Type C modeline sahip olan kişiler, tüm cihazlarda kullanım avantajına sahip olacaklardır. Bu demek oluyor ki kullanıcılar ister telefon ister notebook kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilir. 32 GB dual flash bellek modeli tablet bilgisayar, telefon gibi elektronik cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir araçtır. Bu özellik ise çektiğiniz fotoğraflara, indirdiğiniz şarkılara veya belgelere çok daha kolay bir şekilde ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Özellikle cihazınızda yer kalmadığı zaman söz konusu olan dual flash bellekler kurtarıcınız olacaktır. Çünkü dual model sayesinde çok pratik bir şekilde verilerinizi flash belleklere yükleyip cihazınızda yer açabilirsiniz. Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile bilinen 32 GB mini flash bellek kişilerin severek tercih ettiği bir çeşittir. Bu çeşidin severek tercih edilmesinin nedenleri arasında veri saklama kapasitesinin oldukça iyi olması bulunmaktadır. Bunun yanında mini şekilde tasarlanmış olmasından dolayı da kişilere rahat kullanım sağlamaktadır. Ayrıca mini şekilde tasarlanmış olan bu çeşitte en çok gri ve siyah renkler tercih edilmektedir. Farklı şekillerde pek çok tasarımları olsa da daha çok klasik modeller tercih edildiği için bu modellere daha fazla rastlanmaktadır. Diğer modelleri ise hem metal, hem de plastik malzemeden üretilmektedir. Hem şık, hem de kullanımı ve muhafaza etmesi kolay olan mini flash bellek birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

32 GB Flash Bellekler Sayesinde Resimlerinizi, Videolarınızı, Şarkılarınızı Daha İyi Şartlarda Muhafaza Etme İmkanı

32 GB Flash Bellekler Sayesinde Resimlerinizi, Videolarınızı, Şarkılarınızı Daha İyi Şartlarda Muhafaza Etme İmkanı

32 GB kapasitesi olan flash bellekler, sizlerin çekmiş olduğunuz doğa fotoğraflarınızı, arkadaşlarınız ile geçirmiş olduğunuz özel zamanlarda çektiğiniz fotoğrafları ve daha birçok yerde çekmiş olduğunuz ve muhafaza etmek istediğiniz fotoğraflarınızı, en sevdiğiniz şarkılarınızı, iş ve okulla ilgili olan ve saklanması gereken belgelerinizi en iyi şekilde saklamaktadır. Özellikle tüm cihazlarda kullanılan flash bellekler bu sayılan görevleri fazlasıyla yerine getirmektedir. Çünkü diğerlerinden farklı olarak bu flash bellekler notebook, tablet, telefon gibi elektronik cihazların hepsinde kullanılabilmektedir. Bu ise pratiklik sağlamasının yanında istediğiniz yerde verilerinizin korunmasını sağlamaktadır. 32 GB metal flash bellek kullanıcılarına son derece rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Alınan diğer tüm araçlarda da kullanım rahatlığına dikkat edilmektedir. Çünkü bu sayede kullanıcıların yapmak istediği işlemleri daha kolay bir şekilde yapmaları sağlanmakta ve bu sayede de zaman yönetimi konusunda da diğer işlere daha çok vakit ayrılmasına da yardımcı olmaktadır. Kullanım kolaylığı sağlayan çeşitler arasında 32 GB çift taraflı flash bellek bulunmaktadır. Sözü edilen bu çeşit adından da anlaşıldığı üzere plastik kutu içinde bulunmaktadır. Flash belleğin kendisinde kapasitesi bakımından tercih edilmesi tavsiye edilen bir çeşit olarak bulunmaktadır. Buna ek olarak notebook, tablet, telefon gibi teknolojik aletlerin hepsi ile uyumlu olması da çift taraflı flash belleklerin tavsiye edilmesini sağlamaktadır. Genel olarak metal kullanılarak yapılan bu çeşitte beyaz ve siyah renk daha fazla tercih edilmektedir. 32 GB flash bellek çift taraflı diğerlerinden farklı olarak herhangi bir yedekleme işlemi sizden istememektedir. Yapacağınız ayarlamalar sayesinde yeni çekeceğiniz fotoğraflar, videolar; yeni yükleyeceğiniz şarkılar belgeler otomatik olarak çift taraflı olan bu flash belleğe aktarılmaktadır. Bu şekilde telefonda kullanılabildiği gibi bilgisayarda da memory stick gibi kullanılabilmektedir. Bu ise tamamen sizin işlerinizin hangi teknolojik cihazda yoğun olduğuna bağlıdır. Çünkü yoğun olarak kullanılan cihazlarda bu flash belleğin kullanımı önerilmektedir. 32 GB usb flash bellek farklı tasarımları ile dikkat çeken bir çeşittir. Usb flash bellekte hem klasik bilinen modeller bulunmaktadır hem de daha yenilikçi ve tasarımsal modeller bulunmaktadır. Bu ise sizi yansıtacak olan tasarımı seçmenizi sağlayacaktır. Sizi yansıttığını düşündüğünüz modeli seçmeniz ise usb flash bellek ile yapacağınız işlemleri daha heyecanlı ve daha önem vererek yapmanızı sağlayacaktır.

Veri Saklamanın Vazgeçilmezi Flash Bellekler

Veri Saklamanın Vazgeçilmezi Flash Bellekler

Herkesin kendi hayatında kayıt altına almak istediği bazı anlar vardır. Bu anıları saklamanın en kolay yolu ise fotoğraf veya video çekmektir. Fakat telefonun kapasitesinden dolayı çekilen resim ve videolar bir süre sonra telefonda muhafaza edilememektedir. Bu aşamada ise sizlere flash bellekler önerilmektedir. 32 GB veri saklama hafızası olan flash bellekler, kişilerin veri saklama ihtiyacını yeterince sağlamaktadır. Yine de 32 GB flash bellek kaç fotoğraf alır? şeklinde sorular sorulmaktadır. Bu sorunun cevabı muhafaza edilmek istenen resimlerin boyutuna ve diğer özelliklerine bağlı olmaktadır ancak genel olarak bir sayı verilmek gerekirse yaklaşık olarak dört bin tane fotoğrafı muhafaza edeceği düşünülmektedir. Fotoğraflar daha fazla çekilmektedir. Fakat videoların da muhafaza edilmek üzere saklandığı görülmektedir. Bu yüzden de 32 GB flash bellek kaç saatlik video alır? şeklinde sorular gelmektedir. 1280.1080 kalitede olacak videolardan yaklaşık olarak 180 dakika muhafaza edilmektedir; 1920.1080 kalitede olacak videolardan ise yaklaşık olarak 720 dakika muhafaza edileceği tahmin edilmektedir. Verilen sürelerden daha fazla videosu olan kişiler ise bir tane değil birkaç tane flash bellek kullanabilirler. Küçük tasarımlı oldukları için birkaç tane olması sizlerin yine rahat bir şekilde flash bellekleri saklamanızı sağlayacaktır. Video, resim gibi kişiler şarkıları da günlük hayatlarında sıklıkla dinlemektedirler ve bazılarını muhafaza etmek istemektedirler. Bunun dışında ise sevdiğiniz birine onu en sevdiği şarkıların bulunduğu bir flash bellek hediye edilebilmektedir. Bu şekilde fikri olan kişiler ise 32 gb flash bellek kaç şarkı alır? şeklinde soru yöneltmektedirler. Bu sorunun cevabı ise sizlerin indirmiş olduğu şarkılara bağlıdır. Çünkü her şarkının süresi farklıdır ve bununla beraber de kapladığı alan aynı olmamaktadır. Fakat ortalama bir yanıt verilecek olur ise sekiz bin şarkıyı muhafaza edeceği tahmin edilmektedir. Fotoğraf, video, şarkı gibi flash belleklerde sıklıkla muhafaza edilmek istenen veriler bulunmaktadır. Ancak filmler de kimi film severler tarafından muhafaza edilmek istenmektedir. En sevilen filmler, tekrar tekrar izlenmek için saklanmak istenebilmektedir. Her ne kadar günümüzde internetin çok daha aktif bir şekilde kullanılması ve hemen hemen tüm filmlere kolaylıkla ulaşılabilmesinin yanı sıra arşivcilerin hala tercih ettiği bir yöntem olarak tercih ettiği bir yöntemdir. Bu nedenle de 32 GB flash bellek kaç film alır? şeklinde sorular yöneltilmektedir. Bu sorunun cevabını tam olarak vermek doğru olmayacaktır. Çünkü muhafaza edilmek istenen filmlerin boyutunun bilinmesi ve ona göre hesaplamaların yapılması gereklidir. Genel olarak elli kadar filmi alabileceği konusunda görüşler vardır. Fakat yine de sizlerin saklamak istediğiniz filmlerin boyutuna bağlı olduğunun da tekrar dile getirilmesinde fayda vardır.

İşlemlerinizi Daha Kolay Yapmanızı Sağlayacak Flash Bellekler

İşlemlerinizi Daha Kolay Yapmanızı Sağlayacak Flash Bellekler

Herkes için biriktirdiği anıların önemi büyüktür. Bu yüzden de sürekli özellikle de mutlu olduğunuz anları kayıt altına almak istersiniz. Ancak, zamanla kayıt altına aldığınız resimler ve videolar telefonlarınıza, bilgisayarınıza sığmamaya başlamaktadır. Bu şekilde durumlarla karşılaşan kişilerin 32 GB kapasitesi olan flash bellekleri tercih etmeleri tavsiye edilmektedir. Çünkü veri saklama kapasitesinin fazla olması sizlerin muhafaza edebileceğiniz resim, video, şarkı ve filmlerin sayısının daha fazla olmasını sağlamaktadır. Bu ise sizlerin verilerinizin birçoğunun tek bir yerde toplanmasını sağlamaktadır. Hem daha fazla sayıda flash bellek alma durumunda kalmazsınız, hem de tek bir tane olduğu için muhafaza etmesi de kolay olacaktır. Bu şekilde nedenlerden dolayı tercih edilen bu aracın birçok farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasında ise 32 GB flash bellek plastik modeli bulunmaktadır. Bu modelde esas olan özellik kabının tamamen plastik olması ve kendisinin de metal ve plastikten yapılmış olması bulunmaktadır. Bu şekilde özellik arayan kişiler için bu modelin oldukça iyi olduğu söylenilebilir. Pek çok farklı model arasında renk olarak genellikle beyaz, gri ve siyah renkler ön plandadır. Renkli ve farklı tasarımların da bulunmasının yanı sıra, genellikle bu renkler ve klasik tasarımlar tercih edildiği için en çok bu özelliklere uyanların satışa sunulduğu görülmektedir. Çeşitli birçok sebepten dolayı tercih edilebildiği için de kişiler danışabilecekleri birilerini aramaktadırlar. Bunun sonucunda ise birçok farklı 32 GB flash bellek yorum oluşturularak sizlere sunulmaktadır. Sizler de istediğiniz amaca uygun olacak şekilde yorumlardan kolaylıkla hem saklama alanı, hem de kullanım kolaylığı konusunda faydalanabilirsiniz. Bulunan bu yorumlar ise baktığınız ürünü daha önce kullanan kişinin beğenip beğenmediğine dair olmaktadır. Birçok farklı yorum olduğu için ve beklentiler de farklı olduğu için yorumlar bazen değişkenlik gösterebilmektedir. Bu yüzden de sizlerin baktığınız ürünle ilgili olan yorumların birçoğunu okumanız tavsiye edilir. Kötü bir yoruma rastlanıldığı zaman da hemen olumsuz düşüncelere kapılmamalısınız. Çünkü yorumu yapan kişinin beklentisi çok başka olabilmektedir. Bunun yanında flash belleklerin çoğu notebook, tablet, bilgisayar ve telefonla uyumlu şekilde üretildiği için size kolaylık sağlamaktadır. Kolaylık sağlamasının da sizler üzerinde olumlu etkiler bırakacağı ve üründen memnun kalacağınız düşünülmektedir. Bu yüzden de yorumlara biraz pozitif düşüncelerle bakılması daha doğru olacaktır.

32 GB Flash Bellek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

32 GB Flash Bellek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

32 GB flash bellekler sizlerin sahip olduğu resim, video, film, şarkı gibi verilerinizin korumasını üstlenmektedir. Bu verilerin saklanma sebepleri farklılık göstermektedir. Bu yüzden de 32 GB flash bellek önerisi sizlere sunulmaktadır. Bu öneriler ise yine sizlerin hangi amaca yönelik flash bellek kullanacağınıza bağlıdır. Sevdiğiniz birisine hediye olarak flash bellek vermeyi düşünebilirsiniz. Bu hediye sevdiğiniz insanla olan anılarınızı içerdiği için manevi önemi oldukça fazla olmaktadır. Bu yüzden de öncelikle içerik önemlidir. Bunun yanı sıra ise kişinin zevkine hitap edecek tasarımlarda flash bellek de sevdiklerinizi kesinlikle mutlu edecektir. Flash bellek kullanan kişilerin bazıları, işle ilgili olan işlemleri için kullanma gereksinimi duymaktadırlar. Bu amaca yönelik ise metal flash bellekler önerilmektedir. Bunun nedeni ise tasarımları dolayısıyla bu amaca uygun olmasıdır. Aynı zamanda da metal olması sayesinde çok daha fazla korumalı olacaktır. Bu modeldeki flash belleklerin renkleri de gri, siyah şeklinde olduğu için dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 32 gb flash bellek fiyatları kullanmak istediğiniz modele göre farklılıklar göstermektedir. Bu yüzden de öncelikle kullanma amacınızı belirlemeniz gerekmektedir. Bu adımdan sonra ise size uygun olan modeli belirleyebilirsiniz. Daha sonra ise istediğiniz modelin fiyatını kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Renk seçimi ise yine tamamen zevkinize kalmış bir durum olmakla birlikte kimi modellerde renk seçim alternatifleri kısıtlı olmaktadır. Son zamanlarda gerek iş hayatında gerek de okul hayatında sıklıkla flash belleklerin kullanıldığı görülmektedir. Bu aşamada ise kullanıcıların karşısına dual, metal, plastik, type c, çift taraflı, telefon girişli, mini gibi flash bellek gibi pek çok modeller çıkmaktadır. Bu modellerin özellikleri araştırıldıktan sonra kullanıma uygun olup olmamasına karar vermeli, ihtiyacınıza göre GB tercihi yapabilirsiniz. Trendyol uygulamasından da ihtiyaç duyduğunuz tüm modellere rahatlıkla ulaşabilir, dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.