İlgili Kategoriler
Sayfa Tipi
Sayfa Sayısı
Fiyat
Kağıt Boyutu
Defter Tipi
Kapak Türü
Tel Tipi
Boyut
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

4 Lü Defter

" araması için 1837 sonuç listeleniyor

Dekoratif Tasarımlarıyla Dikkat Çeken 4'lü Defter Trendyol’da!

Günlük hayatın vazgeçilmez kırtasiye malzemelerinden biri olan defterler, farklı tasarımları ile dikkat çeker. Özellikle öğrencilerin eğitim öğretim hayatında sıklıkla ihtiyaç duyduğu bu ürün, yazı yazmak ve not almak için kullanılır. Trendyol üzerinden satılan 4’lü defter seçenekleri, kullanışlı yapısıyla beğenilir. Ürünlerin sert kapak tasarımı, oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Telli ve telsiz modelleri, geniş kullanım alanına sahiptir. Düz, çizgili ve kareli yaprak modellerine sahip olan defterler; ev, okul, ofis gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Defterler, içerisinde bulunan yaprakların üzerine yazı yazılan bir üründür. İçerisinde bulunan yapraklar, yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Bu sayede yıpranmadan kullanma imkanı sunar. Trendyol üzerinden hayatın her alanında ihtiyaç duyulan ürünler arasından seçiminizi ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kullanışlı 4’lü Defter Modelleri

Kullanışlı 4’lü Defter Modelleri

Spiralli defter çeşitleri, kullanım sırasında ürünün zarar görmemesi için oldukça ideal bir tasarımdır. Spiralli kapak yapısındaki modeller, farklı tasarımlara sahiptir. Bu tasarımlar arasından tarzınıza hitap eden modelleri seçebilir ve çantanızın vazgeçilmez ürünlerinden biri haline getirebilirsiniz. Defter modelleri, farklı boyutlara sahiptir. Öğrenciler, her bir ders için farklı defter kullanır. Sayısal dersler için kareli modeller ön plana çıkarken sözel dersler için ise düz çizgili seçenekler dikkat çeker. 4’lü defter seti, özellikle okulda farklı dersler için tercih edebileceğiniz kullanışlı bir üründür. İçerisinde hem kareli hem düz çizgili modeller bulunur. Yumuşak kağıt yapısı sayesinde üzerine kolay hareketlerle yazı yazmanızı sağlar. Son derece kaliteli olan malzeme yapısı sayesinde uzun süre kullanma imkanı sunar. 4’lü defter modelleri, göze hitap eden seçenekleri ile müşterilerin ilk tercihlerinden biri olur. Ürünü aynı zamanda ofis ortamlarında not almak amacıyla tercih edebilirsiniz. Küçük boyutu sayesinde çantanıza kolayca sığan modellere sahiptir. Trendyol üzerinden 4’lü defter satın al arak gereksinimlerinizi giderebilirsiniz.

Bütçe Dostu 4’lü Defter Fiyat Aralıkları

Bütçe Dostu 4’lü Defter Fiyat Aralıkları

İlgili ürünler; A3, A4, A5 gibi boyut seçenekleri ile ihtiyaca uygun şekilde üretilir. Kullanmak istediğiniz alana göre boyut seçimi yapabilir ve Trendyol üzerinden satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı yaprak sayılarından üretilen çeşitler, geniş müşteri kitlesine hitap eder. Her yaş aralığından müşterinin ihtiyaç duyduğu 4’lü defter tavsiye edilen kırtasiye ürünlerinden biridir. 4’lü defter fiyat aralıkları, ulaşılabilir değerler ile müşterileri memnun eder. Bu ürünü özellikle öğrenciler çok sık kullandığı için fiyat aralıkları oldukça uygundur. Ürünü set şeklinde alarak farklı alanlarda tercih edebilirsiniz. 4’lü defter indirim avantajları ile birlikte siparişinizi oluşturabilir ve bütçenize hitap eden kırtasiye alışverişi yapabilirsiniz. Kalitesi ve dekoratif görünümü ile dikkat çeken defter seçeneklerini Trendyol üzerinden detaylı şekilde inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Dilediğiniz ürüne yalnızca dakikalar içerisinde sahip olabilirsiniz.

Müşteri Deneyimi ile 4’lü Defter Yorumları

Müşteri Deneyimi ile 4’lü Defter Yorumları

4’lü defter kullananlar, ürünün tasarımından ve kaliteli yapısından oldukça memnun kalır. Müşteriler tarafından tavsiye edilen kırtasiye malzemelerinden biri olan defter setleri, her yaş aralığından müşteri kitlesine hitap eder. Bu ürünlerle günlük hayatınızda unutmamanız gereken bilgileri not alabilir ve kalıcı olarak saklayabilirsiniz. Üzerine yazı yazarken kurşun veya tükenmez kalem kullanabilirsiniz. Kurşun kalemle yazdığınız yazıları silerken yaprakları zarar görmez. 4’lü defter yorum bölümüne göz atarak ürün hakkında inceleme yapabilir ve müşterilerin fikirlerini öğrenebilirsiniz. 4’lü defter online alışveriş sürecinde çok tercih edilen ve memnun kalınan bir üründür. Farklı yaprak sayılarına sahip olan modelleri; okulda, ofiste ve evde kullanmak için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 4’lü defter kampanya fırsatları, öğrencilerin bütçesini zorlamadan sipariş etmesini sağlar. Trendyol ile indirimli fiyatları ve kaliteli yapısıyla dikkat çeken birbirinden çeşitli 4’lü defter seçeneklerine şans verebilirsiniz.