Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Akıllı Tahta Kalemi

" araması için 74 sonuç listeleniyor

Kaliteli Akıllı Tahta Kalemi Çeşitleri Trendyol’da!

Okulların vazgeçilmez aksesuarları arasında akıllı tahta kalemi çeşitleri bulunur. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu modeller, kaliteli bir kullanım deneyimi sunar. Bu kalem çeşitlerinin ayırt edici özellikleri arasında kullanıldığı yüzey üzerinde herhangi bir iz bırakmaması yer alır. Çok amaçlı kullanıma uygun olan modeller bulunur. Teknolojik yazımı destekleyen bu ürünler, farklı markalar sayesinde satışa sunulur. Genellikle pek çok renge sahip olduğundan kolaylıkla satın alınabilir. Akıllı tahtaların yapısı ve özelliklerine göre üretilen modeller, kullanım sırasında sorun yaşamanızı engeller. Akıllı tahta kalemi tavsiyeleri sayesinde okulunuzdaki ekipmanlara özel olan modeli satın alabilirsiniz. Trendyol’dan faydalanarak akıllı tahta kalemi indirimlerini inceleyebilir, avantajlı fiyatıyla satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Akıllı Tahta Kalemi Modelleri

Kullanışlı Akıllı Tahta Kalemi Modelleri

Okullarda kullanılan tahtaların akıllı özelliğe sahip olması, işlevsel kullanım imkanı sunmasına yardımcı olur. Bu ekipmanlara özel olarak üretilen akıllı tahta kalemi modelleri birbirinden farklı özellikleriyle dikkat çeker. İki farklı tahta üzerinde rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler, konforlu deneyim yaşatır. Özellikle uç kısmı değiştirilebilen çeşitler, kullanım kolaylığı sunar. Akıllı kağıt tahta kalemi, çeşitli renklerle satışa sunulur. Özellikle mavi, siyah ve kırmızı renkli çeşitler sıklıkla tercih edilir. Sınıf için planlama yapılacağı sırada kullanılan bu kağıt tahtaların üzerine kolayca not alabilmeye yardımcı olur. Öğretmenlerin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında yer aldığından güvenle kullanılabilir. Pratik ve ergonomik yapısı sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Smart akıllı tahta kalemi taşınabilir özelliği ile dikkat çeker. Okul dışında ofis ve ev gibi alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Doldurulabilir mürekkebi sayesinde ek bir kaleme ihtiyaç duymanızı engeller. Böylelikle pratik ve konforlu kullanım deneyimi yaşatır. Trendyol sayesinde akıllı tahta kalemi online olarak satışa sunulur. Siz de kaliteli bir model arıyorsanız pek çok modele ulaşabilirsiniz.

Fonksiyonel Tasarımlı Akıllı Tahta Kalemi Çeşitleri

Fonksiyonel Tasarımlı Akıllı Tahta Kalemi Çeşitleri

Akıllı tahtalarda kullanılacak kalem çeşitlerinin gelişmiş teknolojilerle üretilmesi, müşterilere kolaylık tanır. Sıklıkla kullanılan ve yaygın olarak tercih edilen bu kalemler, çeşitli özelliklere sahiptir. Özellikle lazer destekli çeşitler sıklıkla tercih edilir. Akıllı tahta kalemi dokunmatik bölgelerde rahatlıkla kullanılabilir. Tahtanın bozulmasını ve hasar görmesini engeller. Akıllı tahta lazer kalemi pek çok müşterinin ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alır. Ders anlatımı sırasında öğretmenler genellikle pek çok noktaya değinir. Aynı zamanda toplantılarda da dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunur. Tam bu sırada devreye giren lazerler, önemli yerlerin gösterilmesine yardımcı olur. Trendyol sayesinde akıllı tahta kalemi satın alabilirsiniz. Özellikle fonksiyonel tasarımlarından faydalanarak kaliteli deneyim elde edebilirsiniz. Aynı zamanda akıllı tahta kalemi kampanyalarını takip edebilir, beğendiğiniz modele bütçenizi sarsmadan avantajlı bir biçimde ulaşabilirsiniz. Böylelikle fonksiyonel özellikle bir ekipmana sahip olabilirsiniz.

Bütçe Dostu Akıllı Tahta Kalemi Modelleri

Bütçe Dostu Akıllı Tahta Kalemi Modelleri

Akıllı tahta kalemi fiyatı çeşitli özellikler göz önüne alınarak belirlenir. Özellikle ekipmanın sahip olduğu yapı, fiyatın belirlenmesine yardımcı olur. Genellikle etkileşimli ve lazer destekli ürünler sıklıkla tercih edilir. Yüksek donanıma sahip olan etkileşimli akıllı tahta kalemi çeşitleri, özellikleriyle göz doldurur. Okul, ofis ve ev içerisinde güvenli şekilde kullanılabilir. Bir bilgisayarda bulunan özelliklerin pek çoğu bu ekipmanlarda da bulunur. Dokunmatik ekranın hasar görmesini engeller. Bununla birlikte yazı yazmaya ve resim çizmeye imkan tanır. Akıllı tahta kalemi kullananlar, ürünlerin yapısından ve özelliklerinden oldukça memnun müşterilerden oluşur. Pek çok özelliğe sahip olduğundan güvenle kullanılır. Tüm görüşlerini ürünlerin alt kısmında yer alan yorumlarda belirtirler. Trendyol sayesinde akıllı tahta kalemi yorum kısmını inceleyebilirsiniz. Böylelikle sorularınızın yanıtına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin fiyatlarını da inceleyerek kaliteli bir alışveriş sürecine başlayabilirsiniz.