İlgili Kategoriler
Ölçü
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Akıllı Kağıt Tahta

" araması için 416 sonuç listeleniyor

Keyifle Öğrenmeyi Kolaylaştıran Akıllı Kağıt Tahta Modelleri Trendyol’da!

Cam ve duvar gibi yüzeylere mıknatıs gibi tutunarak yapıştırmaya ihtiyaç duymadan kullanılabilen akıllı kağıt tahta hem okulda hem de ofiste hayatı kolaylaştırıyor. Şeffaf akıllı kağıt tahta düz, kareli, çizgili aylık ve haftalık planlamalar gibi çeşitli yüzey alternatifleri ile birçok farklı amaç için kullanılabiliyor. Birçok akıllı kağıt yazı tahtası modeli yeniden kullanıma uygun yapısı ile farklı yüzeylere de yapıştırılabiliyor. Statik tutunma teknolojisi sayesinde, tahta, cam ve duvar yüzeylerin tümünde kullanılabiliyor ve yüzeye zarar vermiyor. Şeffaf yazı tahtası modelleri arasında mavi, kırmızı, siyah gibi renk alternatiflerinin yanı sıra, diyet listesi, dünya seyahat haritası ya da çalışma planı gibi çeşitli kullanım amaçlarına yönelik hazır tasarımlar yer alıyor. Ders programı, KPSS gibi sınavlar için çalışma takvimi, aylık, haftalık veya yıllık planlama ve sunum gibi birbirinden farklı amaçlar için hazırlanmış akıllı kağıt tahta modelleri sizleri bekliyor.

Akıllı Kağıt Tahta Özellikleri

Bilmeyenlerin akıllı kağıt tahta nedir diye sorabilecekleri bu ürün, klasik pano ve yazı tahtalarının modern bir alternatifi oluyor. Kağıt yapısı sayesinde klasik yazı tahtasından çok daha hafif olan ve portatif bir biçimde taşınabilen akıllı kağıt tahta modelleri her yüzeyde kullanılabiliyor. Akıllı kağıt tahta nasıl uygulanır sorusunun cevabı ise oldukça basit. Ürünün rahatça tutunabilmesi için, uygulanacak yüzeyin kuru bir bez yardımı ile tozunun alınması gerekiyor. Uygulanırken hava kabarcıkları bir bez yardımı ile giderilen şeffaf akıllı kağıt tahta kuru ve temiz yüzeye statik elektriklenme özelliği sayesinde rahatça yapıştırılıyor. Akıllı tahta ıslak mendille silinir mi sorusu bu ürünün temizliği hakkında merak edilen konulardan biri. Akıllı kağıt tahta elektrostatik özelliği sayesinde yüzeye yapıştığı için nem ve toz bu özelliğini kaybetmesine sebep oluyor. Bu nedenle ürünün ıslak mendil veya bez ile silinmemesi, temizliğinde mutlaka kuru bir bez kullanılması, nemli bırakılmaması ve tozlu yüzeylere uygulanmaması öneriliyor. Yine de belirli aralıklarla kolonya ve bir bez yardımı ile silme işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Akıllı Kağıt Tahta Kullanımı

Sağlığa zararlı içeriğe sahip olmayan akıllı kağıt tahta modelleri çocukların da kullanımına uygun ürünler arasında yer alıyor. Eğitimde sıklıkla tercih edilen şeffaf yazı tahtaları her sınıf ve yaş ortalaması için ayrı tasarımlarda bulunabiliyor. Sihirli tahta beyaz akıllı kağıt tahta seçenekleri arasında, cetvelli, Dünya ve Türkiye haritalı, çarpım tablolu, hece ve rakam çalışmalı birçok seçenek her öğretim sınıfının ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunuyor. Anaokulu seti gibi ürünlerde, çizgi, rakamlar ve boyama çalışmasının da dahil olduğu farklı kağıt tahta modelleri hem öğrencilere hem öğretmenlere büyük kolaylık sağlıyor. Akıllı tahta kareli kağıt matematik dersi için kullanılabileceği gibi sunumlarda da çalışanların yardımcısı oluyor. Kılavuz çizgili akıllı kağıt tahta rulosu hem okulda hem de ofislerde sıklıkla kullanılan ürünlerin başında geliyor. Sadece eğitim ve iş hayatında kullanılmayan bu ürünler, haftalık liste, diyet ve beslenme, yapılacaklar listesi ve anne bebek planlayıcı gibi günlük rutinlerin düzenlenmesine de yardımcı oluyor.

Akıllı Kağıt Tahta Fiyatları

Akıllı kağıt tahta özellikleri arasında zayıflayan tutunma özelliğini geri kazandırma kolaylığı da bulunuyor. Eğer hdg akıllı kağıt tahta statik elektriklenme özelliğini kaybetmeye başlarsa keçe veya yün sürülerek bunun geri kazanması sağlanabiliyor. Böylelikle ürün çok daha uzun süre kullanılabiliyor. Akıllı kağıt tahta beyaz yazı tahtası kağıdı modelleri çift taraflı kullanım özelliğinin yanı sıra çıkarılıp yeniden yapıştırılabilme kolaylığı da sağlıyor. Akıllı kağıt tahta yorumları değerlendirildiğinde kullananların üründen maksimum fayda sağladıkları görülüyor. Standart tahta kalemi ve silgisi ile kullanılabileceği gibi, bazı ürünler tebeşir ve beyaz kalem kullanımına da uygun oluyor.Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Akıllı Kağıt Tahta Nasıl Kullanılır?

Statik elektriklenme özelliğine sahip olan akıllı kağıt tahtalar; yazı, resim, sunum ve ders anlatımları gibi çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılabilir. Akıllı kağıt tahta kullanımında dikkat edilmesi gereken konu, uygulama yapılacak yüzeyin öncesinde temizlenerek tozlardan arındırılması gerektiğidir. Ürün yüzeye rahatlıkla yapışarak sonrasında düşme ihtimali ortadan kaldırılmış olur. Yapıştırma esnasında yüzey ve ürün arasında hava kabarcığı kalmaması, bir diğer önemli noktadır. Akıllı kağıt tahtalar; duvar, cam ya da dolap gibi düz yüzeye sahip mobilyalar üzerinde rahatlıkla kullanılabilir. Piyasada bulunan standart tahta kalemleriyle kullanılan bu ürünlerin, yüzeyinde herhangi bir iz kalmaması için yazı veya çizimlerin bir haftadan fazla tutulmaması önerilir. Temizleme işlemi için, standart silgilerden faydalanabilirsiniz. Kuru bezle temizleme yöntemi de, temizlik aşaması için işlevseldir. Ürünün yapışkanlık özelliğini yitirmemesi açısından kullanılacak olan bezin tamamen kuru olmasına dikkat edebilirsiniz.

Akıllı Kağıt Tahta Nedir?

Akıllı kağıt tahta; statik elektriklenme sayesinde uygulanacağı yüzeye kolayca tutunan, her türlü yazı ve çizim işlemleri için kullanılan efektif bir üründür. Tahta üzerinde yapılan her işlem silgi ya da kuru bezle rahatlıkla temizlenebilir ve ürün yeniden kullanıma hazır hale getirilebilir. Uygulandığı yüzeylerde herhangi bir hasar yaratmayan bu ürünler, rahatlıkla farklı noktalara taşınarak pratik bir kullanım özelliği sunar. Bu özelliği sayesinde öğretmenler başta olmak üzere birçok meslek grubu tarafından tercih edilir. Öğrencilerin de genellikle evlerde ders çalışmak için tercih ettikleri bu ürünün üzerine yapıştırıcı kullanmadan farklı evrak ve notlar asılabilir. Akıllı kağıt tahtaları, fikirlerinizi ve gündelik planlarınızı not etmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Akıllı Kağıt Tahta Nerelerde Kullanılır?

Akıllı kağıt tahtalar, kolay kullanımı ve rahat taşınabilir özellikleri sayesinde birçok sektörde işlevsel bir araç görevi görür. Günlük ya da aylık planları not etmek gibi bireysel amaçlar doğrultusunda evlerde kullanımı uygundur. Toplantı ve sunumlarda faydalanmak üzere ofis ve sınıf gibi alanlarda da tercih edilebilir. Çocukların öğrenme isteklerini artırmak ve aynı zamanda yaratıcılıklarını diledikleri gibi yansıtmaları için uygun bir ortam yaratmak isteyenler, akıllı kağıt tahtaları rahatlıkla kullanabilir. Her türlü plan, organizasyon ya da öğrenme için etkin bir kullanım sunan bu ürünler, statik elektriklenme özelliği sayesinde herhangi bir metalik nesne üzerine kolayca yapışır. Bu yeni nesil akıllı tahtaları dilerseniz mobilyalarınızın veya duvar ve camlarınızın üzerinde kullanabilirsiniz. Kolay çıkarılabilir özelliğiyle istediğiniz zaman ürünü farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz.