placeholder
"

Amerikan Park Modülü

" araması için 12114 sonuç listeleniyor

Amerikan Park Modülü

Yeni Nesil Amerikan Park Modülleri

Son dönemde otomobil sektöründeki ilerlemeler, teknolojinin gelişmesi sayesinde hız kazanıyor. Bu gelişmeler, sürücülerin araç kullanımı esnasında çeşitli kolaylıklarla karşılaşmasını sağlıyor. Sürüş güvenliği, araç kullanımı ve park etme gibi konulardaki yenilikler araçlardaki yerini alıyor. Özellikle kalabalık şehirlerde park sorunu yaşayanların ve manevra yapanlar için problem haline gelen belirli noktalarda, Amerikan park modülü devreye giriyor. Bu modül sayesinde nesneleri algılayan sensörler, özellikle aracın arka kısmında görünmeyen noktalarda devreye girerek sürücüyü uyarıyor. Yeni nesil ışık şiddeti ayarı ve on / off butonu olan ayarlı Amerikan park modülü, yüksek kaliteli ve kompakt tasarımlarıyla piyasadaki yerini alıyor. Işık şiddet ayarları, modül kutusu üzerinde pot aracılığıyla ayarlanabiliyor. Bu ürünlerin on / off kontrolünün mevcut olmasıyla, muayene gibi durumlarda önceden modül kapatılabiliyor ve aracın sürekli uyarı vermesi engellenebiliyor. Arıza lambasına karşı geliştirilen bir tasarıma sahip olan modüller, arıza lambasını yakmadan etkili bir performans sergiliyor. Pek çok araba markasının modellerinde kullanılan ve sorunsuz çalışan parçalar, tek modül ile sağ ve sol olmak üzere iki sinyali de kontrol ediyor. Yeni nesil performans sergileyen parçalar, sinyal verildiğinde ampulünü tamamen yakıp söküyor. Sinyal görünürlüğünü bu şekilde sağlayan modüller, sinyal kapatıldığı zaman kısa süre sonra tekrar otomatik olarak park özelliğini devreye sokuyor. Satın alımlarda montaj kabloları ile beraber gelen ürünler, parklar kapalı olduğu zamanlarda akım tüketimini sıfıra indiriyor. Montajı kolayca yapılan ve güvenli bir kullanımın öncüsü olan ürünler kompakt tasarımlara sahip oluyorlar. Soketli yapıları ile istenildiği zamanlarda pratik bir şekilde sökülüp takılabiliyor. 12V tüm araçlarda ve motosikletlerde kullanıma uygun olan ürünler, LED sinyallerde de kullanılabiliyor. Üst düzey kaliteye sahip terminal bağlantılı soketler sayesinde kablo sıyırma gibi sorunlara da çözüm getiriyor.

Amerikan Park Modülünün Avantajları

Amerikan park modülleri açıldığında sinyaller sabit olarak yanıyor. Sinyal verildiği zaman ışığın şiddeti artarak normal sinyal moduna geçiyor. Ayarlanabilir özellikteki modüllerin ışık derece ayarlanarak istenilen verim alınabiliyor. 0 ile %75 aralığında ayarlanan ışık şiddeti, buton sayesinde devre dışı da bırakılabiliyor. Amerikan park modülü nedir sorusuna cevap olarak sunulan bu verilere ek olarak, 12V tüm araçlarda kullanılabilen ve ışığı ayarlanabilen parçalar, sigortalı koruma devresine de sahip oluyor. CAMBUS adı verilen özelliği arıza ışığını yapmadan etkili sonuçlar alınmasına yardımcı oluyor. Paket içerisinde modül kabloları ve kullanım kılavuzu ile beraber gelen ve kullanım kolaylığı sağlayan parçalar, araca zarar vermeden montajlanabiliyor. Amerikan park sinyal modülü çalıştırıldığında sinyal lambaları da kısık şekilde yanmaya devam ediyor. Sinyal verildiği zaman ışığın şiddeti yükseliyor ve sinyal konumuna geçiş yapıyor. Sinyal verme durumunda sinyalizasyon sapmalar ya da orijinalden daha hızlı çalışmalar meydana gelmiyor. Bunun için araçtaki orijinal sinyal ampulleri zaten kullanılıyor. Yeni ve çift duylu ampul alma ihtiyacı doğurmayan ürünler, araçların orijinal duylarını koruyarak far kablosu üzerinden montajlanıyor. Yere sabitlenen parçalar far modifiyesinin kolay yolu olarak biliniyor. Amerikan park modülü ne işe yarar diye düşünen kullanıcı adayları, ürünleri kullanan ve deneyimlerini aktaran kişilerin yorumları sayesinde yeterli bilgiye sahip oluyor. Araçlarında bu performansı deneyimlemek isteyenler de Amerikan park modülü fiyatları sayesinde avantajlı bir şekilde kullanıcılarla buluşuyor. Araçta modül devredeyken yan sinyaller de kısık bir şekilde çalıştırılabiliyor. Güvenli bir kullanım sunmasıyla yolculuk yapmayı keyifli hale getiren parçalar, araçlara yeni bir görünüm kazandırıyor. Araç üzerinde tadilat ya da zarar verebilecek işlem yapma gerektirmeyen Amerikan park modülü bağlantı şeması üzerinden ilerleyerek kolayca takılabiliyor.

Ayarlanabilir Amerikan Park Sinyal Modüllerinin Kullanımı

Satın alım işlemlerinde paket halinde kullanıcıların eline geçen ürünler, yeni çift duylu ampul alma gereksinimi doğurmadan kullanma fırsatı sunuyor. Montaj esnasında aracın herhangi bir yerinin de sökülmeden far kablosuna bağlantısı yapılan ayarlanabilir Amerikan park modülü sayesinde sinyallerin sürekli yanma modundaki parlaklık seviyesini ayarlama imkânı tanıyor. Isınma gibi bir reaksiyon göstererek aracı olumsuz etkileyecek herhangi bir performans akışı göstermeyen ürünler, sinyal fasılasını da bozmadan çalışıyor. Modül üzerinde yer alan on / off anahtarı ile istendiği zaman anahtar kapanıyor ve araç orijinal haline çevriliyor. Muayene gibi durumların gerçekleştirileceği zaman da modülün sökülmesine gerek olmadan, işlem kolaylıkla gerçekleştiriliyor. Amerikan park modülü devresi, tek modül halinde iki tarafın sinyalini de kontrol ediyor ve ikinci bir modüle gerek duyulmadan aktif bir şekilde performans sergiliyor. Büyük otomobil markalarının son model araçlarında da sıkıntısız bir şekilde çalışan parçalar, sinyal verme işlemi esnasında aracın orijinal haliyle yanıp sönerek sinyal vermesini sağlıyor. Ayrıca Amerikan park modülü nasıl bağlanır diye kafasında soru oluşan kullanıcı adayları da, ürünü satın aldıktan sonra paket içerisinde montaj şeması sayesinde kolay ve pratik bir şekilde ürünün takabiliyorlar. Güvenlik prensibiyle üretilmiş olmaları modüllerin yüksek kalitede bir kompakt tasarıma sahip olmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra arıza lambasına karşı geliştirilen tasarımı ve sinyal verildiğinde sistemin kendini otomatik olarak kapatması kullanıcıların ulaştığı avantajlar arasında bulunuyor. Sinyal verme işlemi kesildiğinde de otomatik olarak devreye giren parçalar, üst düzey verim sağlayan SMPS teknolojine sahip oluyorlar. Bu teknoloji sayesinde enerji tasarrufu sağlanmasına ve karbon salınımının minimum düzeyde olmasına yardımcı oluyor.

Amerikan Park Modülü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yeni nesil Amerikan park modülü modelleri arasında çok büyük farklılıklar bulunmuyor. Hemen her araca uygun olan ve sorunsuz çalışabilen parçalar dimmer özellikliler ve kullanıcıların isteği dâhilinde kapanabiliyorlar. Yan sinyaller modül üzerinden kısık bir şekilde yakılmasına rağmen, standart modüllere oranla güçlü bir parlaklık ile çalışıyor. Araçlara yeni bir görüntü kazandıran ve takılırken araca zarar verecek bir geri dönüş sağlamayan ürünler, far modifiyesinin kolay yolu olarak biliniyor. Paket içerisinde kullanılacak başlıca malzemelerin çıktığı ürünler, montaj desteği için de yardımcı delikleri üzerine barındırarak pratik bir şekilde takılabilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra ön sinyaller ile çamurluk sinyalleri de modül üzerinden bağlanarak çalıştırılabiliyor. Bağlantı şeması ve kullanım kılavuzu sayesinde Amerikan park modülü nasıl takılır sorusu açıklayıcı cevaplar kazanıyor. Takılan modül sayesinde araçlar orijinal ön sinyal lambalarını parklar açıkken kısık bir şekilde çekiliyor. Ekstra bir çift duy ya da ampul kullanma gereksinimi yaratmayan ürünler, farların orijinallerinin bozulmasına da yol açmıyor. 5 veya 6 dakika gibi kısa sürede montajı yapılan modüller, istenildiği zaman da çıkarılarak eski haline çevrilebiliyor. Sürekli kullanılan bir araç aksesuarı olarak piyasada yer alan ürünler, sinyallerin normal olarak çalışmasının devamını sağlarken, sinyal verildiği zaman parlaklığını artırarak belirginleşiyor. Tamamen kullanıcı inisiyatifine kalmış olan ve Amerikan park modülü şeması mevcut halinin haricinde çamurluk sinyaline kablo çekilerek de aynı şekilde parklar açıkken sönük ve yanarken parlak olarak çalışması sağlanabiliyor. Bunun için kırmızı kablo üzerinden çamurluk sinyali artı ucuna kablo çekilmesi yeterli oluyor. Her araba markasına ve modeline uygulanabilen modüller, parklardan aldığı gerilimi sinyale düşük voltaj olarak vererek, daha etkili bir çalışma gerçekleştirilmesini sağlıyor. Araçları zararlı hiçbir geri dönüşü olmayan ürünler; arıza lambası yaktırmıyor ve 21W halojen ampul ile kullanılacak düzeyde tasarlanıyor. Tüm bu detayları ve özellikleri bir arada bulunduran modüllere Trendyol sayfasından ulaşım sağlayarak inceleyebilir ve satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.