Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
"

Anna Kostümü

" araması için 295 sonuç listeleniyor

Anna Kostümü Modelleri ile Sevimli Parçalar Trendyol'da!

Popüler olan ve çocuklar tarafından çok sevilen çizgi film ve bu çizgi filmin karakterleri giyim ürünlerinde yer alır. Çocuk kıyafetlerinde bu karakterlerin ya da sembollerin kullanılması oldukça ilgi çeker. Bunun yanı çizgi filmlerde yer alan karakterlerin kostümleri de çok sevilir. Bu karakterlerden biri de Karlar Ülkesi çizgi filminde yer alan Anna karakteridir. Anna kostümü de ilgi gören ve aranan kostümler arasında yer alır. Bu çizgi filminde Elsa karakteri ve kostümü kadar Anna’nın kıyafeti de oldukça sevilir. Kız çocukları tarafından beğenilen kıyafetler arasında yer alır. Elsa kostümünden farklı bir tarza sahip olan Anna kostümü pelerinli de bir kostümdür. Bu özellik de yine çocuklar tarafından ilgi görmesini sağlar. Farklı modelleri de bulunabilen bu kostümün birden fazla parçası da bulunur. Yaş grupları için de farklı beden aralıklarında tasarlanır.

Anna Kostümü Çeşitleri

Anna Kostümü Çeşitleri

Prenses Anna kostümü belirli bir tarza sahiptir. Ancak modeller arasında ton farkı gibi küçük farklılıkların görülebilmesi de mümkündür. Buna ek olarak farklı tarza sahip iki farklı kostüm de bulunur. Frozen Anna kostümü pelerinli modeli yaygın olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Mavi, siyah ve kırmızı gibi renklerin kullanıldığı bu kostüm özellikleri farklıdır. Etek bölümünde mavi renk kullanılmıştır. Lacivert ve gri gibi renklerin kullanıldığı etek modelleri de görülebilir. Kostümün üst kısmında ise siyah ve desenli bir tasarıma yer verilmiştir. Ürün çeşitlerine göre de farklı renklere sahip pelerinler görülebilir. Kırmızı ya da pembe pelerin kullanımı kostüm çeşitlerinde tercih edilmiştir. Bu da zevklere göre seçimini mümkün kılmıştır. Boyun bölümünden bağlanabilen ve çok da uzun olmayan bu pelerinlerde tüylü tasarımlara da yer verilmiştir. Bu da farklı Frozen 2 Anna kostümü çeşitleri arasında gösterilebilir.

Anna Kostümü Seçenekleri ve Kullanımı

Anna Kostümü Seçenekleri ve Kullanımı

Karlar ülkesi Anna kostümü doğum günleri ya da çocuk partilerinde kullanılabilen kostümlerdendir. Taçlı ya da pelerinli modeller kız çocuklarını mutlu etmek için önemli seçimler arasında yer alır. Anna kıyafetinden oluşan modellerin yanı sıra Anna’lı kostüm seçenekleri de bulunur. Bu kıyafetlerde çizgi film görsellerine yer verilmiştir. Günlük olarak da kullanılabilecek çeşitler arasında yer alır. Elsa Anna kostüm prenses elbise modelleri de genellikle beyaz ve mavi renklerin kullanıldığı elbiseler olur. Farklı renk seçenekleri de bulunabilen kostümler arasında çocukların sevdikleri renklere göre seçim yapılabilir. Örnek vermek gerekirse Anna kostüm 2 modellerinde mavi etekli kostümlerin yanı sıra su yeşili kullanılan elbiseler de bulunabilir. Bu modeller de seçimleri kolaylaştırır.

Anna Kostümü Fiyatları

Anna Kostümü Fiyatları

Anna kostümü genellikle çocuklar tarafından oldukça ilgi görür ve çocuklara yönelik farklı yaş grupları için modeller tasarlanır. Ancak Anna kostümü yetişkinler için de bulunabilir. Kostüm partileri ya da çocuk partilerinde kullanılabilir. Anna kostümü fiyatları da çeşitlerin yanı sıra merak edilen konular arasında yer alır. Markalara ve kostüm modellerine göre farklı fiyatlar belirlenmiştir. Bu nedenle fiyatlar değişkendir. Ürün içerikleri de bu konuda etkili olur. Örneğin pelerinli ya da taçlı bir kostüm ile sadece elbisenin yer aldığı ürün içeriklerine göre farklı fiyatlar ortaya çıkar. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.