placeholder
"

Atatürk Çerçevesi

" araması için 5870 sonuç listeleniyor

Atatürk Tablosu Modelleri Trendyol'da!

Atatürk Çerçevesi

Mustafa Kemal Atatürk, Kurtuluş Savaşı’nın önderi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanıdır. 1881 yılında Selanik’te doğan Mustafa Kemal Atatürk Kurtuluş Savaşı’nın başkomutanı ve yeni Türk devletinin kurucusu olarak yalnızca yaptıkları ile değil; düşünce, fikir ve ilkeleriyle de hem Türk halkını hem de tüm dünyada pek çok toplumu ve devlet adamını etkilemeyi başarmıştır. Milletin istikbalini yine milletin azim ve kararlığının kurtaracağına olan inancı, azmi ve askeri dehası ile çok umutsuz bir halkın önce kurtuluşa inanmasını, sonrasında ise tüm yokluklara rağmen Türk milletinin bağımsızlığına kavuşmasını sağlamıştır. Elli yedi yıllık kısacık yaşamını cepheden cepheye mücadele ederek geçiren Ulu Önder, Kurtuluş Savaşı henüz devam ederken Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni açmış, savaş anında bile millet egemenliğine verdiği önemi gözler önüne sermiştir. Kurtuluş Savaşı’nın ardından, Cumhuriyet’i ilan ederek, kurulan yeni devletin ilk cumhurbaşkanı seçilmiştir. Mustafa Kemal Atatürk, cumhurbaşkanı olarak da tüm yaşamını toplumsal reform ve inkılaplara adeta adamış, tüm yaşamını Türk milletinin gelişmesi ve muasır medeniyet seviyesine ulaşabilmesi uğrunda geçirmiştir.

Atatürk, 10 Kasım 1938 tarihinde vefat etmiştir. Türk halkı, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e ölümünün üzerinden geçen onlarca yıla rağmen duyduğu sevgi, saygı ve hayranlığı korumuş, onu her zaman minnet ve vefa ile anmıştır. Türk milleti bununla da kalmamış; yalnızca kendi döneminin değil, gelen her yeni neslin de onu tanıması, onu anlaması ve ona sonsuz bir saygı duyması için elinden geleni yapmıştır. Okullarda zorunlu olarak okutulan Atatürk’ün Hayatı, Atatürk İlke ve İnkılapları gibi dersler, devlet dairelerinde, kamu kurum ve kuruluşlarında bulunması zorunlu Atatürk resimleri hayata geçirdiği değer ve fikirleriyle zaten ölümsüz olan Atatürk’ü herkesin tanımasını sağlamıştır. Son zamanlarda Atatürk resimleri okullara, hastanelere ve devlet dairelerine ek olarak özel ofislerde hatta evlerde de sıklıkla görülmeye başlanmış, pek çok insan, Atatürk saygı ve sevgisini yaşam alanlarına da yansıtmak için çalışma ve yaşam alanlarına Atatürk çerçevesi asmaya başlamışlardır.

Evlerde, salonların, çalışma odalarının, ofislerin baş köşesinde duran ve bulunduğu her ortama çok yakışan Atatürk çerçevesi modelleri her mekana asalet katar. Oda büyüklüğüne, duvar genişliğine ya da tamamen zevke göre pek çok değişik çeşidi bulunan Atatürk çerçevesi modelleri siyah, beyaz veya renkli seçenekleriyle asıldığı duvarı tarihle, kültürel değerlerle harmanlanmış saygın, aydınlık bir çehreye büründürür. Trendyol’da, şıklığı ve tarzı ile çok sevilen, size geniş bir seçim şansı tanıyan onlarca çerçeve modeli bulunur. Siz de büyük ya da küçük, tekli ya da çoklu, renkli ya da siyah beyaz onlarca çerçeve modeli arasından dilediğiniz çerçeveyi satın alabilir, kolaylıkla duvarınıza asıp Atatürk’ü her an minnetle hatırlayabileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz. Çerçeveli Atatürk portresi, özenle döşediğiniz ev ya da ofislerinizin havasını tamamlayacak ağır ve asil bir görünüme sahiptir. Atatürk’ün birbirinden güzel resimlerini çok daha ihtişamlı bir görünüme kavuşturan çerçeveli Atatürk portresi modelleri, astığınız her duvara kolayca uyum sağlar. Çerçevenin kaliteli yapısı, soyulma, aşınma ya da herhangi bir yıpranma belirtisi olmaksızın uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümüyle kullanabilmenizi sağlar. Siz de ofisinizde veya evinizde bir Atatürk tablosu bulunmasını isterseniz Trendyol’da yer alan modelleri inceleyebilirsiniz.

Çocuklara Atatürk Sevgisi Aşılayan Çerçeveler

Çocuğunuza tarih bilinci kazandırabilmek ve bazı değerleri erken yaşta akılda kalıcı yollarla öğretebilmek çok önemlidir. Çocuğunuza öğretmeniz gereken en önemli değerlerden biri de Atatürk ve ilkeleridir. Çocuğunuzun erken yaşlarda Ata’sını tanımasını, onu her an görerek büyümesini isterseniz, erken yaştaki çocuklar için özel olarak tasarlanmış Atatürk çerçeve tablo modellerini çocuğunuzun odasına asabilir, onun Atatürk’ü küçük yaşlardan itibaren tanıyıp sevmesini, onu anlamasını sağlayabilirsiniz. Bu çerçeveler, özel yapısı ile çocuğunuza küçük yaşta Atatürk sevgisi aşılamak için çok uygun seçeneklerdir. Mustafa Kemal Atatürk sevgisi, çocuğunuza verebileceğiniz en değerli mirastır. Yetişen yeni neslin Atatürk sevgi ve saygısıyla büyüyebilmesi, onun değer yargılarına sahip bir yetişkine dönüşebilmesi her ailenin görev ve sorumluluğudur.

Çocuklarınıza Atatürk sevgisi aşılamanın yollarından biri ise onlara Atatürk çerçevesi okul öncesi tablo modellerinden birini hediye etmektir. Siz de çocuğunuzun odası için okul öncesi Atatürk çerçevesi modellerinden birini satın alarak Atatürk’e olan sevgi ve saygınızı evinizde de görünür bir hale getirebilirsiniz. Odasında Atatürk’ün resimleriyle büyüyen çocuk ileride tarihine ilgi duyan, sorgulayan, araştıran, ona sahip çıkan, gelecek için, milleti için elinden gelenin en iyisini yapan aydınlık bir Türk gencine dönüşür. Aynı zamanda tarih ve inkılap tarihi gibi derslere doğal bir ilgi duyarak eğitim hayatına başlar.

Hediye Olarak Atatürk Çerçeve Tablo Modelleri

Mustafa Kemal Atatürk’ün en güzel resimleriyle bezeli çerçeveler, her ev ve ofise çok yakışır, evinize anlamlı bir görünüm kazandırır. Atatürk’ün fotoğrafları ile kaplanmış birbirinden kaliteli bu tablo çeşitleri Atatürk’ü her an saygı ve minnetle anlamın da çok anlamlı bir yoludur. Gururla kullanabileceğiniz Atatürk çerçeve modelleri, aynı zamanda sevdiklerinize verebileceğiniz anlamlı bir hediye seçeneği de oluşturur. Çerçevenin içinde bulunan özel Mustafa Kemal Atatürk’ün ihtişamlı resmi, hediyenizin manevi değerini arttırır. Siz de Mustafa Kemal Atatürk çerçevelerini özel günlerde ailenize, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize hediye edip onları çok mutlu edebilirsiniz. 50x70 çerçeveli Atatürk portresi, daha küçük tablo modelleri ya da çoklu set seçenekleri, göz alıcı tasarımı ve her ortama kolaylıkla uyum sağlayacak boyutlarıyla sevdiklerinizi mutlu etmenin özel ve pratik bir yoludur.

Atatürk’ün çok çarpıcı portrelerini içerek bu çerçeveler, sevdiklerinizin evlerinin baş köşelerinde severek kullanabilecekleri, uzun yıllar boyunca her baktıklarında sizi ve sevginizi anımsayabilecekleri çok özel hediye seçeneklerindendir. Atatürk çerçeve tablo, tüm bu özellikleri ile yeni evlenen, yeni bir eve taşınan yakınlarınız, yeni bir iş yeri açan arkadaşlarınız ya da yeni bir işe başlayan akrabalarınız için hem çok şık hem de manevi değeri ile unutulmayacak bir hediye olur. Yeni bir eve taşınan veya yeni bir iş yeri açan bir yakınlarınız için uygun bir hediye bulmak zaman zaman zorlayıcı olabilir. Ancak özellikle ofislerin vazgeçilmezlerinden olan Atatürk resim çerçevesi şık görünüşü, kaliteli yapısı ve her dekorasyona kolayca uyum sağlayan detaylarıyla iş yerlerini, ofisleri, büroları ve çalışma odalarını güzelleştirir.

Uzun Yıllar Kullanılabilen Atatürk Çerçevesi Modelleri

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün en güzel fotoğrafları kullanılarak oluşturulan Atatürk çerçeve tablo modelleri, dekoratif görünümleri ve dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar memnuniyetle kullanılabilir. Ebatları değişiklik gösteren portreler arasında 50x70 çerçeveli Atatürk portresi, sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. Klasik boyutlara ek olarak üçlü Atatürk çerçevesi ya 12 parçalık küçük tablolardan oluşan çok orijinal bir görünüme sahip çerçeve setleri de son dönemlerde özellikle evlerde, salonlarda ya ofislerin girişlerinde, bekleme odalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Siz de onlarca tablo modeli arasından, tabloyu asacağınız mekana ve duvara göre seçiminizi yapabilirsiniz. Küçük bir çivi aracılığıyla duvarınıza rahatlıkla monte edebileceğiniz bu çerçeveler, arkalarında bulunan askı aparatlarının dayanıklı ve güvenilir yapıları ile düşme, kırılma, yamulma gibi tehditlerin de önüne geçer. Mustafa Kemal'in kalpaklı, üniformalı, smokinli ya da takım elbiseli, hepsi birbirinden değerli onlarca fotoğrafı kaliteli çerçeveler içinde satışa sunulur. Bazı modellerinde Atatürk'ün adına, sözlerinden birine, Gençliğe Hitabe’ye, Atatürk’ün doğum ve vefat tarihlerine de yer verilir. Türkiye Cumhuriyeti’nin milli marşı olan İstiklal Marşı'na ve Türk bayrağına yer verilen modeller de kaliteli baskıları ve yüksek çözünürlüklü görselleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. İş yerinizde ya da evinizde gururla kullanabileceğiniz kalite ve şıklıkta olan bu çerçeveler, çok zengin bir görselliğe sahiptir. Atatürk’ün belki de şimdiye kadar hiç görmediğiniz özel arşiv fotoğraflarının da yer aldığı bu tablo çerçeveler, Atatürk’ü anmanın ve anlamanın en güzel yoludur. Tablo çerçeveler, yıpranma sorunu yaşamadan duvarda uzun yıllar boyunca yer almasıyla nesilden nesile aktarılan bir kültürel miras değeri de kazanır.

Her Ortama Uyum Sağlayan Atatürk Tabloları

Birbirinden farklı modele sahip Atatürk çerçevelerinin varaklı çeşitleri, özellikle gösterişli ev ve iş yerlerine, makam odalarına çok yakışır. Bu çerçeveler, şık ve dekoratif görünümleriyle odanıza estetik bir görünüm ve çok ihtişamlı bir hava katar. Yalnızca duvarda değil, masanızın üzerine yerleştirerek de kullanabileceğiniz mini boy Atatürk fotoğraf çerçevesi masanızın en nadide parçası olarak yerini alır. Ana sınıflarında bulunan Atatürk köşeleri panolarına da rahatlıkla asılabilecek Atatürk resim çerçevesi modelleri, çocuklarınıza Atatürk’ün hayatını ve milli değerleri hem kolay hem de kalıcı bir biçimde öğretir. Makam odanıza da rahatlıkla asabileceğiniz ya da terfi alan bir arkadaşınıza hediye edebileceğiniz bu tablo çerçeveler, kaliteli yapılarıyla her ortama çok yakışır. Dilediğiniz her odada bu tabloları kullanarak bir Atatürk köşesi oluşturmak ve Atatürk’ü anmak çok kolaydır. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün pek çok farklı mekanda çekilmiş fotoğraflarından oluşan bu tablolar ile her köşe güzelleşebilir. Kurtuluş Savaşı’nda cephedeyken, Ankara’da Büyük Millet Meclisi açılışındayken, Cumhuriyet’in ilk yıllarında yurt gezilerindeyken ya da yabancı devlet adamları ile protokol davetlerindeyken çekilmiş fotoğrafları ya da çizilen resimleri ile Atatürk resim çerçeveleri kullanıcılara sunulur. Mustafa Kemal Atatürk’ün 57 yıllık ömrüne sığdırdığı en önemli anlar, bu tablolar aracılığı ile evlerinizin, çalışma odalarınızın ya da ofislerinizin baş köşelerinde yerini alır. Kısacık ömrünün neredeyse tamamını cepheden cepheye koşarak ya da fikri devrimlerle sıfırdan bir devlet yaratmaya çalışarak geçiren Atatürk, yüce Türk milleti tarafından her an anılmaya, evlerde ve ofislerde hatta çocuk odalarında bile yaşatılmaya devam eder. Atatürk’ü yalnızca 10 Kasım’da ya da milli bayramlarda değil, her an anmayı tercih eden çok büyük bir çoğunluk, evlerine, ofislerine ya da çalıştığı kurumlara bir Atatürk tablosu asarak, Atatürk’ün fotoğraflarının, portrelerinin ve sözlerinin yer aldığı tablo çerçeveleri alarak evlerini, ofislerini çok daha anlamlı bir hale getirir.

Yatay, dikey, panorama gibi çok çeşitli kalıp ve boyutlarda üretilen Atatürk portre çerçeveli modelleriyle çok gösterişli bir görünüme sahiptir. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün pek çok farklı mekanda çekilmiş görüntülerinden oluşan bu eserler, çok kaliteli malzemeler kullanılarak, kaliteli baskı malzemeleri kullanılarak üretilir. Atatürk sevgisini yalnızca resmi dairelerde değil, evlerde de yaşatmanın en kolay yollarından biri olan Atatürk çerçeve modelleri, modern tarzları ile dekoratif bir ürün olarak da evlerde konulduğu her odayı çok şık bir hale getirir. Kullanıcıların koyacakları odanın renk ve ışığına göre ister siyah beyaz, ister renkli, ister büyük, isterse de küçük modelleri seçebileceği bu çerçeveler, kaliteli malzemelerden üretilmiş dayanıklı yapıları ve Atatürk’ün hayatının en önemli kesitlerini yansıtan etkileyici görselleri ile birlikte çok severek kullanılır. Özellikle son dönemde küçük küçük onlarca farklı Atatürk resminin bir araya getirildiği özel tasarım tablo setleri çok popülerdir. Salonunuzda koltuğun arkasında kalan bir duvarı boylu boyunca kaplayan bu tablo setleri, salonunuza çok asil bir hava katar.

Zengin Boyut Seçenekleri İle Atatürk Çerçeve Modelleri

Sektörün deneyimli tablo üreticileri tarafından özen ve titizlikle üretilen bu tablolar, kullanıcılara çok farklı ebat ve şekil seçenekleriyle sunulur. Farklı ebat seçenekleri, farklı büyüklükteki mekan ve duvarlarda kullanılma hatta masa üzerlerine yerleştirebilme imkanı verir. Küçük bir odaya asmak için de, çok büyük bir makam veya toplantı odasında kullanmak için de uygun modellerin bulunduğu tablo seçenekleri, görsellik açısından da pek çok tasarım ve modele sahiptir. Kullanıcılar, tabloları kullanacakları duvarlara ve zevklerine göre istedikleri Atatürk tablo çerçeve modelini tercih edebilir. Atatürk tablo çerçeve modellerinden birini seçecek kullanıcıların öncelikli olarak tabloyu kullanacakları odayı belirlemeleri, sonrasında ise görsel seçimine yoğunlaşmaları en doğru seçimi yapabilmelerine olanak tanır. Kullanıcılar, Atatürk’ün çeşitli fotoğraf ya da resimlerinden yararlanarak özenle ve kusursuz bir işçilik ile hazırlanan tablo çerçeve modelleri içerisinden beğendiği modeli istediği boyut ve şekil seçeneklerinde kolayca bulabilir. Tabloların her birinin çok kaliteli malzemelerden üretilmiş olması kullanıcı memnuniyetini arttırır, görenlerin hem tabloların göz alıcı görünümlerine hem yarattığı duygusal havaya hem de ürünün teknik başarısına hayran kalacağı modeller Trendyol’da Atatürk Çerçevesi kategorisinde yerini alır.

Amacı Atatürk’e olan sevgi ve saygısını ifade etmek, bu saygın kişiliği evlerine ve çalıştığı iş merkezine taşımak olan kullanıcılar Atatürk çerçevelerini memnuniyetle kullanıyor. Bu ürün onlar için yalnızca bir tablo olarak değer kazanmıyor; bir simgesel ürün, bir kültürel öge olarak da çok seviliyor. Farklı dekoratif tasarımlarla üretilen tablolar, her tarzdan döşenmiş odaya kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Atatürk tablo çeşitleri, istenilen duvara kolayca asılarak asıldığı duvarı anlamlandırıyor, duvarı çok daha asil bir görünüme büründürüyor. Tabloların arkasında bulunan asma aparatları ve çivi, çekiç gibi yardımcı aletler ile dakikalar içinde asılan bu tablo çerçeveler, güvenli yapılarıyla asıldıkları yerde uzun yıllar boyunca milimetre bile oynamadan kalabiliyor. Atatürk tablo çerçeveleri duvarda kullanılabileceği gibi vitrin, konsol, dolap veya kitaplıkların üzerine konularak da çok pratik bir biçimde kullanılabiliyor, bu kullanım anında da çok şık bir görünüme bürünüyor. Atatürk tabloları nereye asılır ya da konulursa konsun, oranın havasını baştan aşağı değiştiriyor.

Atatürk Çerçeve Seçenekleri Trendyol’da

Atatürk tabloları en özel görünümleri ve çok kaliteli seçenekleri ile Trendyol’da sizleri bekliyor. Atatürk’ün en özel fotoğraf ve resimleri ile oluşturulmuş bu çerçeveli tablolar, farklı ölçü ve boyutları ile dilediğiniz her oda ve duvarda kullanılabiliyor. Herkes tarafından bilinen ve çok sevilen, özel Atatürk resimleri dışında hiç kimsenin görmediği arşiv fotoğraflarının da kullanıldığı bu çerçeve tablolar, uygun fiyatları ile de Atatürk’ün ışığını evinde hissetmek isteyen kullanıcılar tarafından çok seviliyor.

Siz de evinizde salonunuzda, çalışma odanızda ya da çocuk odasında kullanabileceğiniz, ofisinize, iş yerinize asabileceğiniz onlarca çerçeveli Atatürk portresi modeline Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Atatürk çerçevesi satın almak için Trendyol’un hızlı teslimat ve güvenli alışveriş özelliklerinden yararlanabilir, alışverişinizi kolay ve avantajlı bir biçimde tamamlayabilirsiniz.