placeholder
"

Atatürk Portresi

" araması için 21805 sonuç listeleniyor

Atatürk Portresi

Birbirinden Güzel Tasarımıyla Atatürk Portresi Tabloları

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olması nedeniyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çok sayıda birbirinden farklı portresi bulunur. Bu portreler sadece özel makam odalarında değil, evinizin duvarında, üzerinizdeki kıyafette veya aksesuarlarınızda da sıklıkla kullanılır. Sevdiklerinize özel günlerinde hediyelik bu portrelerden alabilirsiniz. Tablo biçiminde olan modeller, en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alır. Farklı pek çok mekanda kendisine yer bulan tablolar olur. Çok çeşitliliği sayesinde her zevke hitap edebilecek Atatürk portresi tablo modeli bulmak oldukça kolaydır. Kaliteli baskıları sayesinde canlı renklerde ve yüksek çözünürlükte olmalarıyla beğeninizi kazanır. Ulu Önder’in görseli panoların ortasına konur. Görselin sol ve sağ yanında ise İstiklal Marşı ve Gençliğe Hitabe yer alır. Bunlar daha çok sınıflara asılmaya uygundur. Mehmet Akif Ersoy tarafından yazılan ve bağımsızlığın göstergesi olarak bilinen İstiklal Marşı’nın tamamına bu ürünlerde yer alır. Bazı modellerinde Ulu Önder’in Gençliğe Hitabesi’ne de yer verir. Çerçeveli Atatürk portresi dekoratif görüntüsü ve dayanıklı yapısı ile uzun soluklu bir kullanım imkanı sağlar. Ebatları değişiklik gösteren ürünler arasından asacağınız duvardaki alana göre tercihinizi gerçekleştirirsiniz. Sadelikten yana biriyseniz, siyah ve kahverengi çerçeveleri, daha şık bir çerçeve kullanmak isterseniz de yaldızlı çerçeveleri tercih edebilirsiniz. Çerçevenin arkasında bulunan askılık aracılığıyla duvara çaktığınız çivi sayesinde tabloyu gönül rahatlığı ile yerleştirebilirsiniz. Toz birikimini önlemek amacıyla ufak bir bez yardımı ile kolay bir şekilde düzenli olarak silebilirsiniz. Pek çok çeşit arasından kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına göre uygun modeli seçenler, bu tercihlerinden oldukça memnuniyet duyar. Masa arkası Atatürk portresi pek çok makam odasında ve ofiste kendisine yer bulan tasarımlar arasında olur. Ulu Önder Mustafa Kemal’in askeri kıyafetler içindeki fotoğrafları ve kalpaklı Atatürk portresi tercih edebileceğiniz diğer ürünler arasında yer alır. Varaklı Mustafa Kemal Atatürk tabloları dekoratif olup, odanıza farklı bir hava katar. Işıl ışıl özelliğiyle beğeni toplayan varaklar, dikkat çekicidir ve estetik bir görünüm ortaya çıkarır. Arkasında yapışkanı da bulunan seçeneklere herhangi bir vidalama yapmanıza da gerek yoktur. Yapışkanların koruyucu bantlarını çıkartıp, ürünü dilediğiniz yere asabilirsiniz. Karakalem Atatürk portresi yıpranmaması adına çerçeve ile muhafaza edilir.

Birbirinden Güzel Tasarımıyla Atatürk Portresi Tabloları

Ev dekorasyonu denildiğinde akıllara ilk gelen tablolar olur. Ev veya iş yeri gibi yaşam alanlarının mobilyaları ve aksesuarları seçildikten sonra, ihtiyaç duyulan alanlarda çeşitli tablolar kullanılır. Bu sayede muazzam bir ambiyans yaratılır. Evinizde veya iş yerinizde canlı renkler hakim ise, dekorasyon olarak Renkli Atatürk portresi kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz ahşap tabloları güneş ışığından sakınmanız, ürünün solmasını engeller. Doğrudan uzun süreli güneş ışınlarına maruz kalan tablonun renkleri kısa sürede solar. Lazer kesim Atatürk portresi genellikle ahşap tablolarda kullanılır. Yapım aşamasında kullanılan her materyal sağlığa ve çevreye dost olur. Bu sayede ürün gönül rahatlığıyla kullanılır. Metal Atatürk portresi genellikle mat siyah renk boya ile boyanır ve çapakları taşlama yapılarak temizlenir. Duvar askısı deliği ile dilediğiniz yere asabilirsiniz. Ayrıca bazı tabloların arkasında çift taraflı yapıştırıcı mevcut olur ve üzerindeki şeffaf tabakayı kaldırmanız halinde kolayca duvar için bu tarz portre modellerini yapıştırabilirsiniz. Kağıt materyalli tablolar ise genellikle çerçeve ile muhafaza edilir. Bu da içerisindeki fotoğrafların uzun süre yıpranmadan ve zarar görmeden kalmasına yardımcı olur. Yağlı boya Atatürk portresi, kanvas tarzında oldukça geniş bir alanda kullanılır. Bu tarz tablolarda gelişen teknoloji sayesinde yeni baskı teknikleri kullanılır. Bu da ürünün kalitesini ve çeşitliliğini bir tık daha yukarı çıkarır. Ürünü hafif nemli bez veya toz toplayıcı tüylerle kolayca temizleyebilirsiniz. Oldukça ilgi çekici olan ve en çok tercih edilen tablo çeşitleri arasında yer alan 3 boyutlu Atatürk portresi ürünleri, çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Bu ürünler 3 boyutlu teknoloji ile gelişir. Kullanılan malzemelerin kalitesi aynı olsa da, görsellik açısından farklı bir tarza sahiptir. Çeşit açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Farklılık sevenler için Atatürk portresi kullanımı, ahşap modellerde güzel birer seçenek olur. Evinizde veya iş yerinizde bulunduğunuz ortama farklı bir hava katmak istiyorsanız, Mustafa Kemal görselli bir tablo beğeniyle kullanabileceğiniz dekoratif bir üründür. Evinizde ya da iş yerinizde kullandığınız mobilya ve aksesuarlara uygun olacak renkte ve modelde bir ürünü seçebilirsiniz. Dekorasyonda hareketli bir tabloya yer vermek istiyorsanız, parçalı Ulu Önder görseli olan modeller tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alır. Bu modeller farklı boyutlarda 3 adet tablonun sıralanmasıyla oluşan bir bütündür. Diğer ürünlere kıyasla daha modern bir tasarıma sahip olan bu modeller, büyük ilgi görür. Bayraklı Atatürk portresi daha klasik bir hava kattığı için genellikle iş yerlerinde ve özel kurumlarda kullanılır. Okullar ve makam odaları bu tasarımların en çok yer aldığı mekanlar arasında bulunur. Ofis için hazırlananlar büyük ve gösterişli olanlar daha güzel durur. Duvarın boyutunun çok büyük olduğu yerlerde küçük tablolar yerine, büyük çok göze hitap eder.

Her Zevke Hitap Eden Atatürk Portresi Seçenekleri

Her Zevke Hitap Eden Atatürk Portresi Seçenekleri

Portre bir kişinin yüzünün ve yüz ifadesinin betimlenmesi ile oluşturulan eserlere verilen isimdir. Bu eserler kişinin özelliklerini, görünüşünü etkili bir biçimde yansıtır. Ulu Önder’in yer aldığı fotoğraflar, pek çok farklı mekanda beğeniyle kullanılır. Pek çok kişi kendi zevkine uygun tasarımı seçer ve evinde, ofisinde, makam odasında kullanır. Işıklı Atatürk portresi evinize şıklık katmanın yanı sıra, geceleri aydınlatma görevi de görür. Bunun dışında halı dokuma yöntemiyle üretilmiş olan tasarımlar, çerçevelenerek ya da asılarak duvar halısı olarak değerlendirilir. Siz de odanıza ya da ofisinize farklı bir hava katmak için dokuma Atatürk portresi tercih edebilirsiniz. Tablo biçimindeki ürünler şekil, ebat ve parça sayısı bakımından farklılık gösterir. Yatay, dikey, kare ve dikdörtgen şekilleri olan tablolar, yerleştirileceği yere göre rahatlıkla seçilir. Kare bir odada yatay Atatürk portresi, dikdörtgen bir odada ise dikey modeller daha şık durur. Geniş açılı bir görünüm isteyen bireylerin tercihi ise, panorama tablolarından yana olur. Geniş ebatlı bir duvarın ortasını yeterli oranda kaplayacak kadar büyük olan tabloların yanı sıra, küçük bir alana monte edilen metal plaka gibi seçenekler de kullanıcıların tercihine sunulur. Ürün ebatları 20x16 cm ile 300x140 cm arasında değişiklik gösterir. Genel olarak Atatürk portresi 50x70 ebatları kullanılır. Ulu Önder telefon kılıfları da oldukça modern ve şık görünüme sahip esnek silikon malzemeden üretilir. Özel kalınlığı ile düşme esnasında telefonunuz oluşabilecek hasardan korunur. Ayrıca cihazınızda çizilme durumu söz konusu olmaz. Ofisinizin dış cephesinde kullanabileceğiniz Mustafa Kemal’in yer aldığı bayraklar; yağmurda ağırlaşmaz, güneşte solmaz. Raşel kumaşa baskı tek yönden yapılır. Ayrıca bazı renklerde arka bölümde renk toleransı da oluşur. Dayanıklılığı ile özellikle dış cephe için ideal bir kumaş türüdür. Ürünü kullanmadan önce yıkamanız tavsiye edilir. Bu sayede hem ürünü yumuşatırsınız hem de renkleri canlandırırsınız. 30 derece sıcaklıkta makinede kolaylıkla yıkanan ve temizliği oldukça kolay olan bir ürün olur. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk görselli poster bayrağı törenlerde ve kutlamalarda asılmak amacıyla sıklıkla tercih edilir.

Her Ortamda Kullanabileceğiniz Modeller

Her Ortamda Kullanabileceğiniz Modeller

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak ve ona saygı duymak sebebiyle pek çok alanda kullanılan Ulu Önder’in görselleri, kullanıcılar tarafından yaygın olarak tercih edilir. Ürünlerin görünümü standarttır fakat renkleri, desenleri, figürleri ile birbirlerinden ayrılır. Mekan ayırmaksızın her ortamda rahatlıkla kullanılır. Makam odası Atatürk portresi sıklıkla kullanılan modellerden biri olur. Ürünlerde en çok tercih edilen renk beyaz, siyah ve kahverengi gibi sade ve ana renkler olur. Klasik ve sade tasarımları daha çok sevenler için siyah renk ve üzerinde Ata'nın muhteşem imzasının ve görselinin yer aldığı modeller tercih edilebilir. Tablolar haricinde de pek çok kullanım alanı bulunur. Çantalarda bez Atatürk portresi kullanılır. Plajda, sokakta, alışverişte kısacası her yerde omzunuza takıp ihtiyacınız olan ürünleri rahatlıkla içerisinde taşıyabilirsiniz. Ürünlerin birçoğunda tamamen organik, insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermeyen sertifikalı boyalar kullanılır. Renkler doğal ve de canlı durur. Spor veya klasik giyim zevki olan herkes için ideal Mustafa Kemal Atatürk görselli saat modelleri bulunur. Evde, okulda, iş yerinde eşsiz stilinizin eksik parçasını tamamlamak için de tasarlanır. Sezonun en şık erkekleri ve kadınları Ulu Önder Atatürk görselli saat, bileklik ve kolyeler ile kombinlerini hoş bir şekilde tamamlar. Aynı zamanda oldukça güzel bir hediye seçeneği olarak da düşünülebilir. Farklı çeşitlerdeki ürünlerin içeriğinde boyut, şekil ve renk farklılıkları ile oluşturulmuş yüzlerce değişik model bulunur. Yapmak istediğiniz dekorasyonun da bir parçası haline gelecek yuvarlak portreler bu seçenekler içerisinden bulunur.

Dilediğiniz Tüm Boyutlarda Ulu Önder’in Portresi

Dilediğiniz Tüm Boyutlarda Ulu Önder’in Portresi

Farklı bütçelere uygun seçenekler sunan Mustafa Kemal Atatürk’ün yer aldığı seçenekler; küçük, orta ya da büyük boy modeller satın alabilme imkanı sunar. Aynı zamanda giyebileceğiniz bir kıyafet veya kullanabileceğiniz aksesuarlar üzerinde de yer alabilir. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu ürünler, ferforje Atatürk portresi gibi farklı tasarımlarla sunulur. Tablo olarak kullanacağınız alanının tasarımında daha minimal detayları tercih ediyorsanız, buna uygun olarak küçük seçenekleri kullanabilirsiniz. Büyük iş yerleri ya da okul gibi mekanlarda ise daha büyük boyutlar tercih edebilirsiniz. Birkaç parça bir araya getirilerek hoş bir tasarım oluşturulan parçalı Atatürk portresi modelleri evinize ve ofisinize farklı bir hava katar. Kullanacağınız ürünün seçimini yaparken evinizin veya ürünü kullanacağınız yerin boyutu da önemli bir etken olur. Farklı mekanlara uyum sağlayan 3 lü Atatürk portresi hem küçük hem de büyük bir alan için oldukça kullanışlı bir ürün olur. Bu modelleri dilediğiniz boyutlarda satın alabilirsiniz. Bunun yanında evler ve ofisler gibi küçük mekanlar yerine; okul ya da makam odaları, resmi kurum ve kuruluşlar gibi alanlar için de bu tabloların kullanılması önemli olur. Büyük bir ofiste ya da resmi kurum ve kuruluşlarda kullanılmak üzere daha çok tercih edilen 9 parçalı Atatürk portresi, oldukça şık ve zarif durur. Hem dekorasyon olarak oldukça güzel durması hem de Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olan Mustafa Kemal’e olan saygıyı ve minneti göstermesi açısından beğeniyle kullanılan tasarımlardan olur. Duyulan saygı ve minneti bulundukları ortamda kullandıkları eşyalar aracılığı ile göstermek isteyen kişiler için bu tarz ürünler oldukça iyi bir tercih olur. Farklı alanlara ve kişilerin zevklerine göre çeşitlendirilmiş pek çok hoş tasarımlı model bulunur. Trendyol üzerinden bütün modellere göz atabilirsiniz.

Atatürk Portresi Kullanım Alanları

Atatürk Portresi Kullanım Alanları

Verdiği bağımsızlık mücadelesi ve kazandığı zaferler ile pek çok insanın saygısını ve sevgisini kazanmış olan Mustafa Kemal’in fotoğrafları üzerinden hazırlanan sayısız ürün bulunur. Bu ürün çeşitleri ev, kamu kurum ve kuruluşları, okul ve özel sektörde yer alan işletmelerde sıklıkla kullanılır. Ulu Önder Mustafa Kemal’e minnet duyan ve sevgi besleyen kişiler, ürünlerin farklı modellerine evlerinin salonlarında, makam odalarında ve kişisel zaman geçirdikleri özel alanlarında yer verebilir. Bulunduğu ortamda estetik bir görünüm oluşturan tablolar, farklı malzemeler kullanılarak üretilir. Bu malzemelerden biri olan ve oldukça dayanıklı bir yapısı bulunan seramik, çok daha etkileyici ve şık bir görünüme sahiptir. Seramik Atatürk portresi pek çok kişinin beğenisini kazanır. Okullarda sıklıkla yer verilen Ulu Önder’in tabloları bahçelerde, sınıflarda, koridor panolarında, öğretmenler odasında, müdür ve müdür yardımcısı odasında en üst köşede bulunur. Kamu kuruluşlarının dış cephelerinde ve makam odalarında bulunur. Kamu kuruluşlarında veya günlük kullanım imkanı sunan diğer mekanlarda saatli Atatürk portresi modelleri beğenilerek tercih edilir. Hem ofis ve makam odalarında hem de evlerde kullanabileceğiniz göz alıcı bir aksesuar olarak hizmete sunulur. Özel kuruluşların masalarında masaüstü Atatürk portresi bulunur. Günümüzde bulaşıcı hastalıklardan korunmak amacıyla maske takılması zorunlu olduğu için, Mustafa Kemal görselli maskeleri aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda nakit para ve kartlarınızı kullanırken çok kullanışlı ve organik maddelerle üretilmiş olan cüzdanlar kadınların ve erkeklerin zevklerine hitap eder. Böylelikle rahatlıkla tercih yapabilirsiniz. En çok kullanım alanı tablolar olsa da aksesuar, takvim, saat gibi pek çok farklı alanda kullanıma sahip olan bu görseller, kullanıldıkları ortama oldukça hoş bir hava katar. Tüm bu yönleriyle pek çok kişi tarafından beğeniyle tercih edilir.

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Portreler

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Portreler

Ulu Önder’in hem özel hayatında hem de sivil hayatı esnasında çekilen sayısız fotoğrafı vardır. Buna ek olarak çeşitli ressamlar tarafından oluşturulan birçok tablo, yağlı boya ve karakalem çizimi vardır. Portrenin fiyat çizelgesi modellerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bütçenize ve zevklerinize uygun olan pek çok model farklı boyuttaki ve özellikteki seçenekler sunulur. Bütçe dostu fiyatlarla kolaylıkla elde edebileceğiniz ürünler yer alır. Ürün çeşitleri, tüketicilere geniş bir ücret aralığında sunulur. Demir Atatürk portresi daha dayanıklı ve bükülmez olmasının yanı sıra, ekonomik fiyatlarla sunulmasıyla beğeni kazanır. Ürün seçimi yapılırken kişilerin göz önünde bulundurduğu çok sayıda özellik bulunur. Bu özellikler kişiden kişiye farklı olsa da, üstün kalite ve uygun fiyat gibi faktörler herkes için önem taşır. Model ve renk farklılıkları bulunsa da bütün ürünler oldukça kaliteli malzemelerden üretilir ve dayanıklı yapıda olur. Aynı zamanda oldukça makul fiyatlarla kullanıcılarına ulaştırılır. Atatürk portresi nerede satılır sorusu ile araştırma yapan kişiler pek çok farklı seçenekle karşılaşır. Trendyol üzerinden kişiler kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına en uygun modeli rahatlıkla seçerler. Bunun için kullanım alanı da önemli bir kriter olur. Örneğin; klasik tarzı yansıtan bir mekanda kabartmalı Atatürk portresi oldukça hoş durur. Bunun haricinde kullanılacak yer loş ise ışıklı olan modeller de dikkat çekici olur. Gözü rahatsız etmeden hoş bir ışıklandırma sağlayan ledli Atatürk portresi güzel bir tercih olur. Ayrıca sadece tablo olarak değil çeşitli aksesuar ve giyim parçalarında da yer bulur. Bu da ürünlerin kullanım alanının oldukça geniş olduğunu gösteren bir detay olur. Dilediğiniz zaman Trendyol üzerinden tüm seçenekleri inceleyebilir ve beğendiğiniz seçeneği anında satın alabilirsiniz.