placeholder
"

Atatürk Saat

" araması için 2434 sonuç listeleniyor

Atatürk Saat

Atatürk Saat

Günün pek çok zamanında saatin kaç olduğunu kontrol etmek rutin eylemlerinizden birini oluşturur. Bu noktada saatler sürekli olarak kullandığınız dekor ürünler içerisinde önemli bir yer edinir. Saatinizi kontrol ederken anlamlı bir tasarımla karşılaşmak isterseniz eğer Atatürk saat modelleri Trendyol'da sizleri karşılar. Birçok tasarıma ev sahipliği yapan Atatürk saat ürünleri içerisinde hayatınızın her noktasında kullanabileceğiniz yüzlerce çeşit ürün bulunur. Atatürk temalı saatleri kendiniz için alabilir ve değerlerinizi dekor ve tarz dünyanızdan yansıtabilir veya sevdiklerinize anlamlı bir hediye olarak tercih edebilirsiniz. Mustafa Kemal Atatürk'e özgü resimler, silüetler veya imzası gibi pek çok ayrıntının yer aldığı duvar saatleri ile salon veya ofisinize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Aksesuarlar arasında önemli bir yer edinen kol saatleri içerisinde de Atatürk resimli kol saatleri seçenekleriniz içerisinde yerini alır.

Saat anlayışının ve bu anlayışa paralel olarak ürün çeşitliliğin çoğunu duvar ve kol saatleri kapsasa da saatleri hayatınızın birçok noktasında özel tasarımlarla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda milli değerlerinizi yansıtan Kemal Atatürk tasarımlı birçok ürün Trendyol'da sizlere sunulur. Masa saatleri, köstekli saatler, aydınlatmalı saat ürünleri veya saat içeren özel hediyelik setler gibi ürünlerle Atatürk temasına sahip olabilir ve dekorasyonun birçok noktasında kullanabilirsiniz.

Dekoratif Atatürk Temalı Duvar Saatleri

Ev ve ofislerinizin dekorasyonunun önemli bir tamamlayıcısı olan duvar tasarımlarında saatler önemli bir yer edinir. Duvar üzerinde yapılan dekorlarda gözle ilişki içerisinde bulunan ve zaman ilerledikçe hep hareket hâlinde olan Atatürk resimli saat modelleri ile şık dizaynlar gerçekleştirebilirsiniz. Atatürk'ün klasikleşmiş resimlerinin özel baskı teknikleriyle MDF üzerine basılmasıyla üretilen özel duvar saatleri, ilgi çekici ve anlamlı bir detay oluşturur. MDF zemin üzerinde çalışılan bu ürünler ahşap temelli ürünler olmasından kaynaklı hoş bir görüntü de sağlar. Yalnızca Atatürk resimlerinden oluşturulan ürünler değil, Atatürk'ün özgün imzası ve silüetlerinden oluşan birçok tasarım da sizlere sunulur. Duvarınızda Kemal Atatürk imzalı bir duvar saati ile gününüzün her anını anlamlı kılabilirsiniz. Kemal Atatürk'ü değerleri içerisinde yaşatan sevdikleriniz için de değerlendirebileceğiniz duvar saatleri, günün her anında hem sizleri hem de milli değerleri hatırlatacak önemli bir hediye olarak hep güncelliğini korur.

Kemal Atatürk duvar saati ürünleri içerisinde özel tasarımlar içeren birçok ürün bulunur. Takvim özellikli Atatürk duvar saatleri ile yalnızca bulunduğunuz günün saatini değil, günleri ve ayları da takip edebilirsiniz. Atatürk temalı ve özel dekor duvar saatleri içerisinde plak tasarımlı ürünler de yerini alır. Plak görünümü verilmiş MDF zemin üzerinde Atatürk tasarımlarının yer aldığı bu duvar saatlerini Kemal Atatürk'ü ve müziği seven sevdikleriniz için hediyelik olarak değerlendirebilirsiniz. İlginç ve dikkat çekici tasarımlar içerisinde yer alan Türkiye Cumhuriyeti tapusu tasarımlı duvar saatleri, kurucu lider Kemal Atatürk içerikli bir tapu tasarımına sahiptir. Cumhuriyetin ilk zamanlarına ve kurulma zamanlarına atıfta bulunan bu ürünler ile geçmişi duvarınızda her daim yaşatabilirsiniz. Dünyadaki karizmatik liderler arasında yer alan Mustafa Kemal Atatürk'ün birçok fotoğrafı bulunur. Duvar saati üzerinde bulunan 12 saatin her birinde farklı Atatürk resimlerinin bulunduğu duvar saatleri de ilginizi çekebilecek ürünler içerisinde yerini alır.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu ve kurtarıcı lideri olan Mustafa Kemal Atatürk'ün, gelecek nesillere aktardığı önemli cümlelerin yer aldığı duvar saatleri ile kendi eviniz veya ofisinizin duvarında bu cümleleri zamanı hatırladığınız her an okuyabilirsiniz. Atatürk'ün doğum ve ölüm tarihlerinin yer aldığı, ölüm tarihi olan 1938 yılının son rakamının sonsuz sembolüyle değiştirildiği tasarımlara (193∞) sahip duvar saatleri de ilgi çekici tasarımlar içerisinde yerini alır. Okul ve kurumlarda, genç insanların bulunduğu yerlerde anlamlı bir ayrıntı yaratmak için bu duvar saatlerini tercih edebilirsiniz. Atatürk saatleri duvar dekorasyonunda birçok farklı fikre eşlik ederken şık ve akılcı tasarımlarla da her türlü dekorla bütünlük sağlar. Trendyol'dan edinebileceğiniz Atatürk temalı duvar saatleri birçok seçenekle her ortama uyum sağlayabilecek renkler ve çizgiler içerir.

Atatürk Sevgisini Kolunuzda Taşıtan Saatler

Şık kombinlerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan kol saatleri, bütünlüklü bir tarz için sizi ön plana çıkan ayrıntılar yaratır. Kolunuzda taşıdığınız ve her hareketinizde göze çarpan kol saatleri, Atatürk resimli tasarımlara sahip modelleriyle Trendyol'da birçok çeşide sahiptir. Atatürk resimli kol saatleri içerisinde her tarza uygun farklı kordon çeşitlerine rastlamak da mümkün. Saat tercihinizde deri kordon tercih ediyorsanız eğer siyah, beyaz, kahverengi, mavi gibi ve daha birçok renk seçeneğinin bulunduğu Atatürk tasarımlı kol saatlerine sahip olabilirsiniz. Siyah ve koyu kahve gibi renklere sahip saatler birçok kombinle uyum sağlayabilen bir tasarım sunarlar. Kordon çeşitleri içerisinde deri kadar çok tercih edilen bir diğer çeşit ise metal kordonlardır. Metal veya çelik kordona sahip Atatürk resimli kol saatleri içerisinde farklı çalışma mekanizmalarına sahip birçok ürün bulunur. Bu ürünler içerisinde renk seçeneği olarak genellikle siyah ve gümüş renkler tercih edilirken kasa materyallerinde yine dayanıklı ve uzun ömürlü olan metal veya çelik materyaller tercih edilir. Genellikle Atatürk erkek kol saati ürünleri içerisinde yer edinen bu ürünleri, anlamlı ve şık bir hediyelik olarak değerlendirebilirsiniz. Silikon kordondan imal edilen saatleri de ayrıca seçenekleriniz içerisinde bulundurabilirsiniz.

Kol saatleri içerisinde Atatürk imzalı saat modelleri oldukça büyük bir çeşitliliğe sahiptir. Kol saatleri küçük bir yapıya sahip olmalarından kaynaklı taşıdıkları tasarımlarda ince ayrıntılar taşırlar. Atatürk'e özgü semboller içerisinde yer alan imzası, kol saatleri üzerinde oldukça şık bir tasarım yaratırken italik ve el yazısı biçiminde olduğu için de ayrıca güzel bir görüntü sağlar. Çiftler için özel olarak tasarlanan Kemal Atatürk kol saati modelleri özel günlerde hediye edebileceğiniz ürünler arasında yerini alır. Çiftler için üretilen Atatürk temalı kol saatleri kadın ve erkek için ayrı ayrı tasarlanmış iki adet saat içerirler. Tasarımları birbirleriyle benzerlik içerirken kasa materyallerinin ve kordonlarının boyutları arasında farklılıklar bulunur. Çift saatleri ile sevgiliniz veya eşinizle birlikte aynı anlama sahip bir aksesuarı taşıyabilir ve zamanı her kontrol etmek istediğinizde bu anlamlı hediyeyle kurduğunuz bağlılığı hissedebilirsiniz. Kol saatleri içerisinde farklı kombinlemelerle bir set hâline getirilmiş ürünler de yerini alır. Atatürk kadın kol saati ürünlerine eşlik eden bileklikler ile hoş ve uyumlu bir kombinleme sizlere ayrıcalıklı bir aksesuar olarak yansır. Bileklik ve saat materyallerinin aynı renklere ve benzer çizgilere sahip olmasından kaynaklı bir bütün olarak şık bir görünüm sağlanır.

Atatürk Tasarımlı Masa Saatleri

Evinizde veya ofisinizde gündelik yaşamınızın önemli bir bölümünü ayırdığınız çalışma masalarında kullanabileceğiniz Atatürk tasarımlı masa saatleri Trendyol'da onlarca çeşitle sizlere sunulur. Çalışmalarınızda, vermeyi planladığınız molalarda veya işler için belirlediğiniz sürelerde ihtiyaç duyduğunuz saat kullanımını anlamlı ayrıntılarla donatabilirsiniz. Masa başındayken bu gibi ihtiyaçlarınızda sürekli olarak kontrol edeceğiniz masa saatiniz, değerlerinizi taşıyan anlamlı bir dekor ürünü olarak tercih edilebilir. Atatürk'ün birbirinden farklı resimlerinden üretilen; silüetleri, imzası veya özlü sözleri gibi önemli ayrıntılar taşıyan masa saatleri ile çalışma ortamınızda değerli bir ayrıntı yaratabilirsiniz.

Çalışma masanızda kullanabileceğiniz Kemal Atatürk imzalı saat modellerini, sevdiklerinizin çalışma ortamlarına anlam ve değer katmak için onlara anlamlı bir hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Atatürk temasına sahip olmasıyla birlikte dikkat çekici tasarımlara sahip dekoratif masa saatleri de seçenekleriniz arasında yerlerini alır. Saatle birlikte takvim özelliğini de bünyesinde barındıran masa saatleri ile gün içerisindeki zamanla birlikte diğer günleri de kontrol edebileceğiniz bir özelliğe sahip olabilirsiniz. Atatürk resimli ve silüetli saatler içerisinde saat çerçevesinin milli temalar içerdiği tasarımlara da rastlamak mümkün. Türkiye bayrağında bulunan ay ve yıldız ile çerçevenin tasarlandığı Atatürk temalı masa saatleri ile hoş ve anlamlı bir dekoratif ürüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca masa saatleri içerisinde klasikliğine karşın güncelliğini koruyan çalar saat tasarımı da Atatürk tasarımlı masa saatleri içerisinde yerini edinir. Atatürk'ün Türkiye'yi kuruşuyla birlikte geleceğe bıraktığı değerler içerisinde yer alan gençliğe hitabe ve devrimleri içerisinde yer alan harf devrimi gibi temaların işlendiği özel tasarımlı masa saatlerini de seçenekleriniz arasında değerlendirebilirsiniz.

Atatürk'ün Veda Saati Tasarımlı Sticker Ürünler

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu lideri olan Mustafa Kemal Atatürk'ün vefat tarihi ve hatta saati akıllara kazınan bir tarih oluşturmuştur. Bu sebeple Atatürk'ü ve milli değerleri anmak amaçlı üretilen ürünler içerisinde Atatürk'ün vefatına yönelik değerlerinin yaşatıldığını ve unutulmadığını yaşatıldığını sembolleyen saatli sticker ürünler bulunur. Ölüm saati 09.05 olan Kemal Atatürk'ün halen zihinlerde yaşamaya devam ettiğini ifade eden 09.04.59 saati ve Kemal Atatürk imzası veya Gazi Mustafa Kemal ismiyle birlikte tasarlanan sticker ürünlerini birçok yerde değerlendirebilirsiniz. Genellikle araba dekorasyonunda arka camlar için tercih edilen bu sticker ürünlerini, farklı dekor fikirlerinde de yaratıcı biçimde kullanabilirsiniz. Cam, ahşap, metal veya birçok farklı zeminde kullanılabilecek Atatürk'ün veda saati tasarımlı sticker ürünlerini birçok zemin veya eşya üzerine yapıştırabilirsiniz. Üstelik farklı renk seçenekleriyle yaratmak istediğiniz dekora uygun rengi belirleyebilir ve bütünlüklü ve anlamlı bir dizayn yaratabilirsiniz.

Atatürk Silüetli Aydınlatma Ürünleri

Farklı dekoratif ürünlere eşlik eden Mustafa Kemal Atatürk saati çeşitleri ile bütünlüklü tasarımlara ulaşmak mümkün. Özellikle akşamları ön plana çıkan aydınlatma ürünleri ev ve ofis dekorasyonunun önemli bir parçasını oluşturur. Modern teknolojilerin eşlik ettiği aydınlatma ürünleri içerisinde yer alan 3D gece lambaları içerisinde Atatürk temalı ve saat özellikli ürünler seçenekleriniz arasında yerini alır. Renkleri uzaktan kumanda ile değiştirilebilen bu ürünler, üç boyutlu görüntü izlenimi veren özel bir çizim ve ışıklandırma sistemi içerir. Bu çizim içerisinde zamanı kontrol edebileceğiniz bir saat ve Atatürk silüeti bulunur. Atatürklü silüetli 3D gece lambaları ile odanıza modern ve anlamlı bir ayrıntı kazandırabilirsiniz. Dekoratif aydınlatma ürünleri içerisinde yerini alan abajurlar içerisinde Atatürk temasına sahip ürünler de yerini alır. Kemal Atatürk tasarımlı saatle birlikte bir bütünlük yaratan abajurlar salonlarınızda kullanabileceğiniz aydınlatma seçenekleri içerisinde bulunur. Abajuru açtığınız zaman yarattığı loş ve şık ışığın altında kalan Mustafa Kemal Atatürk saati hoş bir ayrıntı oluşturur. Üstelik iki ürünü bir arada bulunduran kompakt yapısıyla sehpalarınız üzerinde size ekstra alan sağlar. Atatürk tasarımına sahip aydınlatma ürünleriyle şık bir ışık kaynağına sahip olmanın yanında milli değerlerinizi de sizlere hatırlatan ayrıntılar yaratmak için birbirinden hoş masa lambası ve abajur ürünlerini Trendyol'dan sipariş verebilirsiniz.

Modern Tasarımlı ve Saatli Atatürk Tabloları

Ev ve ofis tasarımında önemli bir yer edinen duvar dizaynında en çok tercih edilen ürünler arasında tablolar yerini alır. Tablolar içerdikleri görsellikleriyle tarzınızı, düşüncelerinizi ve zevklerinizi yansıtan önemli dekorasyon ürünleri arasındadır. Atatürk tasarımlı ve saatli kanvas tablolar içerisinde toplam beş parçadan oluşan modern tablolar büyük çeşitlilikleriyle sizlere birçok seçenek sunar. Bu tablolardaki görseller Mustafa Kemal Atatürk'ün klasikleşmiş resimlerinin kanvas kumaşlara kaliteli baskı teknikleriyle basılması ile oluşturulur. Bu sayede kaliteli ve göz doyuran renklere sahip bir tabloya sahip olmanızın yanında dekoratif bir saat ayrıntısı da tablo içerisinde bir bütünlük yaratır. Ev veya ofislerinizin duvarlarında değerlendirebileceğiniz beş parçalı kanvas tablolar ortama girildiği anda dikkat çeken bir tasarıma sahiptir.

Klasik tek parça dikdörtgen tablo modelleri de saatli ve Atatürk tasarımlı dizayn içerikleriyle Trendyol'da sizlere sunulur. Mustafa Kemal Atatürk'e ait resimler, silüetler veya imzası gibi değer taşıyan ayrıntılara sahip bu tablolar aynı zamanda zamanı kontrol edebileceğiniz bir saat de içerir. Yapımında beş parçalı tablolarda olduğu gibi kanvas tercih edilen bu ürünler de kaliteli baskı teknikleri uygulanarak üretilirler. Genellikle 50x70 cm boyutlara sahip olan bu tek parça saatli tablolar her türlü dekora uyum sağlayabilecek boyutlara ve tasarımlara sahiptirler. Atatürk'ün veda saati olan 09.05 temalı tablolar da seçenekleriniz arasında yerini alır. Tablo üzerinde saat 09.05'te durmuş bir saatin yer aldığı bu ürünler kurucu lider Kemal Atatürk'ün vedasının anıldığı değerli bir ayrıntı olarak duvarlarınızda yerini alabilir. Atatürk'ün silüetinden oluşturulan dekoratif ahşap tablolar ise klasik tablo anlayışının dışında yalnızca içerdiği görselin ahşapla oluşturulduğu dikkat çekici çizgilere sahip ürünler arasında yerini alır. Çalışma masanız üzerinde kullanabileceğiniz şövale (çizim sehpası) tasarımlı ve saatli Atatürk tabloları da dikkat çekici ürünler arasında yerini alır.

Atatürk Temalı Ürünler ile Anlamlı Hediyelikler

Sevdiklerinize özel günlerde hediye edebileceğiniz Kemal Atatürk saati çeşitleri içerisinde birçok ürün bulunur. Duvar saati, kol saati, masa saati veya dekoratif saatler gibi ürünler ile sevdiğiniz insanların beğenebileceği bir saat bulmak Trendyol'da her zaman mümkün. Atatürk temalı ofis setleri ile sevdiklerinize gündelik yaşamının her anında sizleri hatırlatacak bir hediye verebilirsiniz. Bu ofis setleri içerisinde Atatürk tasarımlı masa saati, kupa ve kalem gibi çeşitli ürünler yer alır. Özellikle yönetici ve makam ofislerinde kullanılabilecek kristal tasarımlı saat ve Atatürk silüeti baskılı ürünleri de seçenekleriniz arasında değerlendirebilirsiniz. Mustafa Kemal Atatürk baskılı veya veda saati baskısına sahip kupa bardaklar da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ürünler içerisinde bulunur.

Saat çeşitleri içerisinde retro bir yer taşımasına karşın güncelliğini koruyan ve anlamlı bir hediyelik olarak değerlendirebileceğiniz köstekli saatler de bulunur. Atatürk köstekli saat ürünleri, Kemal Atatürk'ün silüetinin basıldığı ve tasarımında klasik çizgilerin yer edindiği tasarımlara sahiptir. Kutulu ve hoş görünümleriyle hediyelik olarak değerlendirebileceğiniz bu köstekli saatler her zaman hoş bir şekilde hatırlanmanızı sağlayabilir. Hoş bir hediye arayışında değerlendirebileceğiniz Atatürk saatleri erkek yakınlarınız için birçok model içerir. Özellikle köstekli saatler erkeklere yönelik düşünülebilecek hediyeler arasında yerini alır.

Atatürk'ün resimlerinin, sözlerinin veya ona yönelik sembollerin konu edinildiği yüzlerce çeşit saat ürünü Trendyol'da sizler bekler. Farklı tasarımlara sahip duvar saatleri veya saatli tablolar ile ev ve ofisinizin duvarlarını değerli ve anlamlı bir şekilde dizayn edebilirsiniz. Gündelik hayatta sıklıkla kullandığınız kol saatlerine veya zamanınızın çoğunluğunu geçirdiğiniz çalışma masalarında kontrol ettiğiniz masa saatlerine Atatürk tasarımlarıyla kolaylıkla erişebilirsiniz. Atatürk saatleri fiyatları kullanıldığı malzeme, iç aksamda tercih edilen teknoloji ve farklı baskı teknikleri gibi ayrıntılardan ötürü farklılık gösterirler. Uygun fiyatlı Atatürk saatleri yüzlerce çeşit ürün ve tasarımla Trendyol'da sepete eklenmek için sizleri bekliyor!