Yıldızlı Ürünler
Soğutma Kapasitesi
Isıtma Kapasitesi
Enerji Sınıfı - Soğutma
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Özel Filtreler
Fiyat
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Enerji Sınıfı - Isıtma
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Tip
Wi-Fi Özelliği
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Baymak Elegant Plus

" araması için 30 sonuç listeleniyor

Baymak Elegant Plus Klima ile Terlemeye Son

Gelişen teknolojiyle birlikte insanların ihtiyaçları da değişir. İklimlerin beraberinde getirdiği farklı hava koşullarına göre tasarlanarak çeşitli çözümler bulan Baymak Elegant Plus, oldukça rağbet gören klimalar arasında yerini alır. Eski dönemlerde soğuğa karşı soba ya da şömine gibi eşyalar ile çözüm bulan firmalar, günümüzde klimalar ile ısıtma ve soğutma sistemlerinde başarılı sonuçlar ortaya çıkarır. Farklı fonksiyonları ile klimalar hem sıcak hem de soğuk havada rahatlıkla kullanılır. Ortamın ısısını dakikalar içerisinde istenilen dereceye getirir. Markanın bünyesinde barındırdığı yenilikçi teknolojiler, üstün kalitesiyle diğer klimalardan ayrılır. Yüksek sıcaklık hassasiyetinin yanı sıra çeşitli fan hızı modlarıyla ortamı istenilen hızda arzu edilen sıcaklığa ulaştırır. Yapısında barındırdığı inverter teknolojisi sayesinde düşük enerji yüksek verim çizgisinde ilerler. Bu klimayı duvara monte ederek gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Mutfak, salon, oturma odası, ofis gibi istediğiniz her ortamda rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Markanın tasarımları, çağın gelişmiş ve yeni teknolojileri kullanılarak üretilir. Bu sebepten ötürü yüksek kalite standartlarına sahip olarak piyasaya sürülür. Yapılarındaki yenilikçi teknolojiler, yüksek verimde çalışmalarını sağlayarak size hem paradan hem de zamandan tasarruf sağlamanızda yardımcı olur. Farklı modları bulunan bu klimalar, ortamı istenilen sıcaklığa rahatlıkla ulaştırır. Tercih ettiğiniz sıcaklığı ısı ayarlarından belirledipiniz anda bulunduğunuz ortamı dakikalar içerisinde istediğiniz sıcaklığa getirebilirsiniz. Farklı fan modları sayesinde havanın çıkış hızını ayarlayarak tercih ettiğiniz miktarda akışı seçebilirsiniz. Estetik açıdan şık bir tasarıma sahip olan Baymak Klima Elegant Plus, müşteriler tarafından beğeniyle karşılanır. Beyaz rengiyle her türlü dekorasyon konseptine uyum sağlar. Şık ve modern tasarıma sahip hatlarıyla hoş bir görüntü sunar. Emsalsiz tasarımı odanızdaki diğer her şey ile uyum sağlayarak bütünsel bir tasarım oluşturur. Bu klimayı tercih ederek hem yaşam alanınızı konforlu bir hale getirebilir hem de şık görünümü ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. İnverter özelliği sayesinde elektrikten ve yakıttan tasarruf ederek para ve zaman konusunda avantaj elde edebilirsiniz. Gelişmiş özellikleri ile konforlu ve verimli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Siz de birbirinden gelişmiş özelliklere sahip klimalara Trendyol aracılığıyla uygun fiyata ulaşabilir, dilediğinizi sepetenize ekleyerek gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Birbirinden Gelişmiş Özelliklere Sahip Klima Modelleri

Birbirinden Gelişmiş Özelliklere Sahip Klima Modelleri

Klimalar insanların yaz kış işini kolaylaştırarak konforunu artırır. Gerek ısıtma gerekse soğutma işlerinde insanlara yardım eder. Yapısında barındırdığı yenilikçi özellikler sayesinde bunları yaparken minimum düzeyde enerjiyi harcar. Farklı tasarımları ile kullanılacak ortamın istenilen yerinde konumlandırılabilir. Bu özelliğiyle yer sorununa ya da eşya karmaşasına yol açmaz. Baymak Elegant Plus 12, devrimsel özellikleri ile müşterilerden tam not alır. İçerisinde barındırdığı yüksek teknoloji, işinizi çok kolaylaştırır. Yenilikçi çözüm anlayışı ile yapılan tasarımlarla konforu ve verimliliği aynı anda size sunar. Bu klimalar soğutmada A++ ısıtmada A+ enerji verimliliği ile çalışır. Bu yüksek verimlilik düzeyleri sayesinde paradan ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. R32 soğutucu akışkanı kullanan klima, bu özelliğiyle çevre dostu bir teknoloji çizgisinde ilerler. Bu ürünü tercih ederek doğayı bir miktar daha koruyabilirsiniz. Gövdesinde bulunan gizli LED ekran, bu tasarımsal özelliği sayesinde estetik ve şık bir görüntüyü size sunar. 4 farklı yöne hava yönlendirebilen modları ile konfor alanınıza göre istediğiniz şekilde kullanım yapabilirsiniz. 0.5 derecelik ince sıcaklık özelliğiyle istediğiniz dereceyi seçebilirsiniz. Bu sayede rahat ve konforlu bir klima deneyimi yaşayabilirsiniz. Sessiz modunu kullanarak rahat ve gürültüsüz bir deneyim elde edebilirsiniz. Bu mod, klimanızın sessiz çalışmasını sağlar. Bu sayede klimadan çıkan ses sizi rahatsız etmez. Eco özelliği, doğa dostu bir teknoloji olduğunun diğer kanıtıdır. Böylece ekonomik bir kullanım gerçekleştirirken doğayı da koruyabilirsiniz. Yapısında bulunan Ifeel teknolojisi ile konforlu ve ekonomik bir kullanım imkanı bulabilirsiniz. Bu teknoloji sayesinde klimanız bulunduğu konumdaki ısıyı seçtiğiniz sıcaklığa göre ayarlar. Bu da istediğiniz sıcaklıkta kalmanızı sağlarken fazla enerji harcanmasının önüne geçer. Hem rahat hem de bütçe dostu bir kullanım süreci için destekleyici olan bu ürünler, büyük ilgi görür. Çözüm odaklı tasarım anlayışıyla geliştirilen akıllı temizleme fonksiyonu, size steril bir kullanım imkanı sunar. Bu özellik, klimanız içerisinde oluşabilecek potansiyel tozlanmayı ve kokuyu gidererek temiz bir müşteri deneyimi yaşatır. Gümüş iyon ve aktif karbon filtreleri ile dışarıdan gelen hava, mükemmel şekilde arıtılarak yaşam alanınıza ulaşır. Bu sayede toz gibi istenmeyen maddeler filtrelenerek yaşam alanınız ve dışarısı arasında temiz hava sirkülasyonu sağlanır. Programlanabilme özelliğiyle klimanızı istediğiniz zaman aralıklarında çalıştırabilirsiniz.

Bu özellik verimli ve ekonomik kullanım imkanını size sunar. Favori özellikleri için atanan tuş takımları sayesinde istediğiniz özelliğe kısa yoldan ulaşarak onu aktif edebilirsiniz. Buz çözme fonksiyonu ile kış aylarında oluşabilecek buzlanmaları büyük ölçüde temizleyerek optimum performans almanızı sağlar. Gelişmiş özelliklere sahip Baymak Elegant Plus 12 A++ 12000 BTU klimayı Trendyol aracılığıyla kolaylıkla satın alabilir, yaşam alanlarınızı çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Gelişen teknolojiyle birlikte günlük hayatınızda kullandığınız cihazlar ve özellikleri sürekli değişiklik gösterir. Günümüzde sıklıkla kullanılan klimalar, barındırdığı özelliklerle konfor alanınızı oluşturmanız ve korumanız konusunda sizlere yardımcı olur. Diğer seçeneklere göre hem ekonomik hem de doğa dostu olan bu ürünler, müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Gerek barındırdıkları teknoloji gerekse emsalsiz şık tasarımlarıyla tercih listelerinin ilk sıralarında yer alır. Baymak Elegant Plus 18, yenilikçi özellikleri ve emsalsiz tasarımı ile diğer klimalardan ayrılır. Klima dünyasına getirdiği çözümler ve teknolojiler ile müşteriler tarafından beğeni ve ilgiyle karşılanır. Yüksek standartları kalite belirleyici olmasına olanak tanır. Bu ürün A++ soğutma ve A+ ısıtma verimliliği ile sizlere sunulur. Ekonomik modu ile verimli ve uygun enerji tüketimi sağlar. Çevre dostu R32 soğutma akışkanı kullanır. İnverter özelliği sayesinde verimli kullanım imkanı sunar. Tüm bu gelişmiş özellikleri sayesinde çevreye zarar vermediği gibi ihtiyaçlarınıza da eksiksiz yanıt verir. Bu klimayı kullanarak paradan ve zamandan tasarruf sağlarken aynı zamanda çevreyi de koruyabilirsiniz. Ortam sıcaklığını okuyabilen kumandası, beraberinde yenilikçi özellikleri de getirir. Ifeel teknolojisi bu özelliklerden biridir. Bu özellik sayesinde ortamı sürekli olarak istediğiniz sıcaklıkta tutabilirsiniz. Klima kumandası ölçtüğü sıcaklık değerini 3 dakikada bir düzenli olarak klimaya gönderir. Makine kumandanın ölçtüğü ve sizin istediğiniz değeri karşılaştırır. Ardından sizin istediğiniz değere ortam sıcaklığını tekrar çıkarır. Bu özellik sayesinde hem konforlu bir müşteri deneyimi yaşayabilir hem de paradan ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Dilerseniz klimanızı yanında gelen teknolojik LED kumandası yerine telefon uygulaması ile kullanabilirsiniz. Telefona indireceğiniz uygulaması ile wifi bağlantısını kullanarak cihazınızı rahatlıkla kumanda edebilirsiniz. Aktif karbon ve gümüş iyon ve aktif karbon filtreleme fonksiyonlarıyla ön plana çıkan cihaz, sağlıklı ve konforlu bir deneyim yaşatır. Bu özellik sayesinde istenmeyen partiküller filtrelenerek bulunduğunuz ortama iletilmez. İçerisi ve dışarısı arasında taze ve temiz hava akışı sağlanır. Siz de Trendyol aracılığıyla Baymak Elegant Plus A++ klimaları gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Yüksek Teknolojiye Sahip Baymak Elegant Plus Klima Modelleri

Yüksek Teknolojiye Sahip Baymak Elegant Plus Klima Modelleri

Baymak markasının sunduğu klimalar, sahip oldukları yenilikçi özellikleriyle müşterilerinden tam not alır. Bu yenilikçi ve gelişmiş özelliklerin temelinde yüksek Baymak teknolojisi yatar. Yararlandıkları yüksek teknolojilerle sizin için verimli ve konforlu hizmeti sunan bu cihazlar, ihtiyaçlara eksiksiz yanıt verir. Baymak Elegant Plus 24, sahip olduğu yüksek teknoloji sayesinde müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. A++ enerji sınıfında yer alan bu cihaz, yüksek performansı ve verimliliği ile dikkat çeker. Eco modu ile düşük enerji yüksek performans çizgisinde ilerleyen ürün, müşterilerin memnuniyetini kazanır. Çevre dostu R32 soğutucu akışkanı kullanması sayesinde doğaya herhangi bir zarar vermez. 60 dB’de oldukça sessiz bir şekilde çalışan klima, sizi rahatsız etmez. Bunun yanı sıra sessiz modu sayesinde mümkün olduğunca düşük desibellerde çalışarak neredeyse hiç ses çıkarmaz. Timer özelliğiyle istenilen zaman aralıklarında rahatlıkla çalıştırılır. Böylece oldukça yüksek bir verim alınır. Uyku modundan yararlandığınız zaman klimanızı kapatmanıza gerek kalmaz. Bu durum cihazı hızlı ve verimli şekilde tekrar çalıştırabilmenize yardımcı olur. Bu sayede zamandan kazanarak işini kolaylaştırabilirsiniz. Auto restart özelliğiyle herhangi bir güç kesintisi sonrasında klimanız kendini otomatik şekilde başlatır. Bu sayede sizi fazladan iş yükünden kurtarır. Ifeel teknolojisi, konforu ve ekonomik kullanımı size aynı anda sunar. Bu özellik ortamı sizin istediğiniz sıcaklıkta tutmanıza yardımcı olur. 0.5 derecelik değişimler yapabileceğiniz yüksek özellikli bu klimadan yararlanarak maksimum konfor yaşayabilirsiniz. Defrost özelliği sayesinde soğuk kış günlerinde oluşan buzlanmaları klima kendi kendine temizler. Böylelikle tekrar rahatlıkla kullanılabilir.

Siz de Trendyol aracılığıyla Baymak Elegant Plus inverter klimaları gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. 50 yıllık tecrübeye sahip Baymak, ürettiği inverter klimalar ile müşterilerden tam not alır. Yüksek enerji verimliliği ve konforu müşterilere sunan bu cihazlar, gelişmiş özellikleri sayesinde de pazarda kendini ön plana çıkarır. Duvar tipi yapıda olan ürünler, kullanıldığı ortamda fazladan yer ihtiyacı sorununu ortadan kaldırır. Şık ve modern görünümü ile duvara sabitlenerek kolayca ve hızlıca kullanılmaya başlanır. Modern tasarımı her türlü dekorasyon konseptine uyum sağlayarak bütünsel ve şık bir görüntü oluşmasına yardımcı olur. Kompakt tasarımı yüksek teknolojiyi ve şıklığı tek bir cihazda birleştirir. Gelişmiş özellikleri ve emsalsiz tasarımı ile müşterilerin beğenisini kazanır. Müşteri dostu teknolojilere ve tasarıma sahip yapısı, konforu yakalamanıza yardımcı olur. Her mevsim rahatlıkla kullanılabilen özellikleri sayesinde ortam sıcaklığını istediğiniz değere getirmenizi sağlar. Baymak Elegant Plus 9000, kompakt tasarımı ile herkes tarafından büyük beğeni ile karşılanır. Kullanıldığı ortamı istenilen hava sıcaklığına ulaştırırken 51 dB gibi oldukça sessiz bir değerde çalışır. Yüksek teknoloji ürünü aktif karbon ve gümüş iyon filtreleri sayesinde dışarısı ve içerisi arasında temiz, taze hava sirkülasyonunu sağlar. Telefona indirilerek rahatlıkla kullanılabilen uygulamasından yararlanarak kumandaya ihtiyaç duymadan cihazınızı komuta edebilirsiniz. Farklı modları sayesinde havayı istediğiniz konuma yönlendirerek konforunuzu artırabilirsiniz. Baymak Elegant Plus özellikleri sahip olduğu yüksek teknolojiler sayesinde müşterilerin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılar. 0,5 derecelik kademeli sıcaklık ayarı ile istenilen değere nokta atışı şekilde ulaşılmasını sağlar. Tasarıma gizlenmiş LED paneli, şık ve modern bir görünüme sahiptir. Siz de birbirinden yüksek teknolojili Baymak inverter klimalara Trendyol’un gelişmiş filtreleme özelliğini kullanarak ulaşabilir, kolayca sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Böylece yaşam kalitenizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Baymak Elegant Plus Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Baymak Elegant Plus Fiyatları

Markanın Elegant Plus inverter cihazları, sahip oldukları özelliklerle müşterilerden maksimum memnuniyet alır. Yaşam alanı konforunun ana belirleyicilerinden olan bu tür cihazlar, sıcaklığı kendi isteğinize göre ayarlamanızı sağlayarak rahat etmenize yardımcı olur. Her mevsim rahatlıkla kullanılır ve gelişmiş yapısıyla herkes tarafından beğenilir. Farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli modelleri bulunan bu klimalar, müşterilerin isteklerini doğrudan karşılar. Bu çeşitlilik beraberinde Baymak Elegant Plus fiyatlarında farklılığı getirir. Bu da her ihtiyaca ve bütçeye yönelik tasarımlara kolaylıkla ulaşılabilmesine olanak tanır. Alacağınız cihazın modeli, doğrudan fiyat üzerinde değiştirici etkiye sahiptir. Seçtiğiniz modelin segmenti ve barındırdığı özellikler fiyatta oynamalar yapar. Klimalarda farklılık gösteren opsiyonel özellikler, fiyatta oynamalara sebep olabilir. Seçim sürecinde öncelikle cihazın sahip olduğu özelliklere dikkat edilmelidir. Ardından sahip olduğu özelliklere göre fiyatlarda değerlendirme yapılmalıdır. Satışı gerçekleştiren firmanın fiyat politikası da bu ürünlerin fiyatlarına etki eder. Birbirinden farklı satıcılarda ürünlerin fiyatları da değişik olabilir. Klimanın özelliklerine göre tutarlarda sıklıkla değişikliğe rastlanır. Baymak inverter modeller, sahip oldukları gelişmiş özelliklere kıyasla gayet uygun fiyatlara piyasaya sürülür. Yüksek performans uygun fiyat çizgisinde ilerleyen Baymak ürünleri, bu özellikleri sayesinde müşterilerden tam not alır. Farklı modelleriyle her ihtiyaca uygun çözümler getirerek geniş kitlelere hitap eder. Gelişmiş özellikleriyle müşteri konforunu üst seviyeye çıkarır. Baymak Elegant Plus yorumları müşterileri ilgisini ve beğenisini yansıtır. Bu yorumlarda gelişmiş özelliklerinden övgüyle bahsedilir.

Bu cihazlar dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre herhangi bir sorun olmadan keyifle kullanılır. Hava şartlarından kaynaklı deformasyonlardan minimum düzeyde etkilenerek müşterisine fazladan bakım ücreti çıkarmaz. Kompakt tasarımı birçok yenilikçi teknolojiyi üzerinde barındırarak potansiyel sorunlara çözümler sunar. Siz de gelişmiş özelliklere sahip yüksek teknolojili Baymak inverter cihazlara Trendyol’un emsalsiz sıralama özelliğini kullanarak istediğiniz fiyat parametresine göre ulaşabilir, dilediğiniz ürünü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Baymak inverter cihazlar, kompakt tasarımları ile ön plana çıkar. Yapılarında bulundurdukları yenilikçi teknolojiler insanların hayatını kolaylaştırır. Sorunlara getirdikleri yenilikçi çözümler konfor alanınızı kurmanızı yardımcı olur. 4 mevsim rahatlıkla kullanılabilen bu cihazlar, beraberinde getirdikleri gelişmiş ve yenilikçi teknolojilerle işinizi pratik hale getirir. Baymak Elegant Plus kumanda beraberinde yenilikçi teknolojileri de getirir. Bu kumandada yer alan ortam sıcaklığını ölçebilen sensörler, kişisel konforunuzu korumanıza yardımcı olur. Özellikle Ifeel teknolojisini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ifeel teknolojisi ortam sıcaklığını istediğiniz derecede tutmanızı sağlayan bir özelliktir. Kumandada bulunan sensörler, ortam sıcaklığını ölçerek cihaza gönderir. Klima iki değeri karşılayarak ortam sıcaklığını istenilen dereceye tekrar ulaştırır ya da orada tutar. Bu sayede istediğiniz sıcaklıkta maksimum konfor yaratırsınız. Aynı zamanda minimum enerji maksimum performans sağlayarak paradan ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Baymak inverter cihazlar, dayanıklı yapılarıyla müşterilerin ilgisini çeker. Uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılan bu klimalar, hava koşullarından kaynaklı deformasyonlardan minimum seviyede etkilenir. Kendini temizleyebilme özelliği sayesinde hijyenik kullanım imkanı tanır. Gümüş iyon ve aktif karbon filtreleri istenmeyen partikülleri tutarak içerisi ve dışarısı arasında temiz ve taze hava akışını sağlar. Şık ve modern tasarımı her dekorasyon konsepti ile uyum sağlayarak bütünsel bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olur. 0,5 derece artırılıp azaltılabilir sıcaklık değeri sayesinde konforlu bir kullanım imkanı sunar. Bu özellik sayesinde istenilen derece nokta atışı şekilde rahatça ayarlanır. Böylece yüksek konfor ve performans sağlanmış olur. Siz de Trendyol aracılığıyla birbirinden gelişmiş özelliklere sahip Baymak ürünlerini uygun fiyata satın alabilirsiniz.