"

Bilekli Ayakkabı

" araması için 4761 sonuç listeleniyor

Şık Bilekli Ayakkabı Modelleri Trendyol’da!

Farklı tasarıma sahip olan ayakkabı modelleri giyimine özen gösteren kişiler tarafından dikkat çekici bulunur. Sade tasarımı destekleyen bir detay sayesinde estetik görünüme sahip olan modeller sevilerek tercih edilir. Göz alıcı bir model olan bilekli ayakkabı çeşitleri sahip olduğu özellikler sayesinde öne çıkar. Şık görünümün yanı sıra özellikle spor modellerde destekleyici özellik gösterir. Bilek destekli ayakkabı çeşitli branşlarla ilgilenen sporcular için vazgeçilmez bir seçenektir. Boğazlı olarak da bilinen bu ayakkabılar birçok alanda büyük kolaylık sağlar. Özellikle sert zeminlerde hassas olan bilek yapısının etkilenmemesi için ideal bir üründür. Bilek boyu farklı uzunluklara sahip olan birçok ürün bulunur. Bileği tamamen saran ürünler olduğu gibi daha kısa seçenekler de mevcuttur. Giyilen pantolon ya da eteklerin boyuna göre farklı uzunluğa sahip olan ayakkabılar arasından seçim yapılabilir. Yüksek bilekli ayakkabı kısa elbise ve etekler ile mükemmel bir bütünlük sağlar. Bununla beraber bu modeller şortların altında da iyi görünür. Dilediğiniz kombini rahatlıkla oluşturmanıza katkı sağlayan seçenekler son derece kurtarıcıdır. Bilekli klasik ayakkabı farklı tarzlara sahip olan giysiler ile kombinlenebilir. Sade tasarıma sahip olan bu modeller çeşitli renk seçenekleri sayesinde müşterilere alternatif sunar. Bilekli ayakkabı fiyatları ürünlerde bulunan tüm özellikler dikkate alınarak belirlenir. Özellikle kumaş çeşidi, fiyatı büyük ölçüde etkiler. Siz de beğendiğiniz seçeneği güvenle satın alabilirsiniz.

Fonksiyonel Özelliğe Sahip Bilekli Ayakkabı Çeşitleri

Fonksiyonel Özelliğe Sahip Bilekli Ayakkabı Çeşitleri

Belirli bir amaç doğrultusunda kullanılan kıyafet ve aksesuarların konforlu özelliğe sahip olması son derece önemlidir. Özellikle spor yaparken tercih edilen ürünler sağlık açısından destekleyici olmalıdır. Bilekli spor ayakkabı modelleri, fonksiyonellik açısından birçok seçenek sunar. Spor modeller kaliteli kumaşlar kullanılarak tasarlanır. Bununla birlikte taban kısmında tercih edilen materyalde yüksek dayanıklılık gösterir. Bu sayede sürekli aktif olan kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Yüksek kaliteye sahip materyallerden elde edilen bu ürünler uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Markalar tarafından sporcuların konforu düşünülerek tasarlanan birçok model bulunur. Özellikle hareket kabiliyetini destekleyici iç yapıya sahip olan seçenekler, hızlı hareket edilen spor branşları için son derece idealdir. Sürekli hareketin olduğu basketbol sporu için bilekli basketbol ayakkabısı konforlu bir seçenek olabilir. Dayanıklı malzemeden elde edilen bu modeller aynı zamanda hafif yapıları sayesinde rahat hareket etmeyi sağlar. Kullanılan taban teknolojileri sayesinde hareket ile uyum sağlayan ayakkabı, sert zemin üzerinde koşarken konfor sunar. Darbeleri aza indiren bu taban özellikleri tüm hareketlerin esnek biçimde yapılabilmesine olanak tanır. Bilekli ayakkabı modelleri arasında diğer spor dalları için tasarlanan ürünleri de bulabilirsiniz. Bilekli voleybol ayakkabısı bu spor dalı ile ilgilenen kişiler için idealdir. Salon sporları arasında yer alan bu branş için özel tasarıma sahip olan ayakkabıların kullanılması performansı büyük ölçüde etkiler. Bilekli futbol ayakkabısı özellikle krampon seçenekleriyle dikkat çeken modeller arasında yer alır. Genellikle bağcıklı olarak tasarlanan bu modeller mükemmel bir bilek desteği sağlar. Halı ve çim üzerinde hızlı şekilde hareket ederken ayak sağlığını destekleyen bu modeller sıklıkla tercih edilir. Bilek kısmı kumaş olarak tasarlanan modeller hava transferi sağladığı için konfor açısından son derece işlevseldir. Günlük yaşantıda sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında bulunan bilekli yürüyüş ayakkabısı çeşitleri ise şık tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker. Uzun mesafeli yürüyüşlerde konfor sağlayan bu ürünler, renkli modelleri ile sevilerek tercih edilir. Sade ve desenli görünüme sahip olan birçok seçenek mevcuttur. Siz de fonksiyonel özellik sağlayan ürün çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olan modeli güvenle satın alabilirsiniz.

Herkese Hitap Eden Bilekli Ayakkabı Seçenekleri

Herkese Hitap Eden Bilekli Ayakkabı Seçenekleri

Uzun bilekli ayakkabı modelleri özel tasarımlar arasında dikkat çeken bir üründür. Bu modelin sahip olduğu estetik tasarım birçok kişi tarafından ilgi çekici bulunur. Görünüş itibarıyla dikkat çeken modeller kıyafetlere hoş bir hava kazandırır. Farklı materyaller kullanılarak elde edilen birçok tasarım bulunur. İkonik sneaker modellerinde de sıklıkla tercih edilen bu tasarım göz alıcı bir şekle sahiptir. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli kullanım sunan ürünler istenilen her alanda rahatlıkla tercih edilebilir. Günlük kullanım için tasarlanan birçok seçenek bulunur. Spor ve klasik tarzda tasarlanan seçenekler müşteriler için alternatifler sunar. Giyim tarzına uygun olan bir seçeneği tercih etmek mümkündür. Kumaş özellikleri seçimleri büyük ölçüde etkiler. Mevsiz özelliklerine bağlı olarak farklı kalınlıklara sahip kumaş çeşitleri tercih edilebilir. Kadınlar ve erkekler için özel olarak hazırlanan birçok farklı koleksiyon bulunur. Markalar tasarımlarını yaparken müşterilerin kişisel beklentilerini göz önünde bulundurur. Bilekli ayakkabı erkek koleksiyonları özellikle spor modeller ile dikkat çekici tasarımlar ortaya koyar. Giyimine özen gösteren erkeklerin sıklıkla tercih ettiği ürünler, özellikle şortların altında mükemmel görünür. Özel bir spor branşı için tasarlanan modeller, bu branşlar ile ilgilenen erkeklerin vazgeçilmezidir. Bilekli ayakkabı kadın modelleri ise çeşitli tarzlarda ürün seçeneklerinden meydana gelir. Spor seçenekler olduğu gibi günlük yaşantıda kullanılan ya da özel davetler için tasarlanan modeller de mevcuttur. Günlük olarak kullanılan ürün çeşitleri sade tasarımlarıyla ön plana çıkar. Tek renk seçenekler olduğu gibi canlı renklerin karışımından meydana gelen çeşitler de vardır. Klasik modeller arasında yer alan bilekli topuklu ayakkabı özel davetler de dikkatleri üzerine çeker. Şıklığına dikkat eden kadınlar için etkileyici bir seçenektir. Unisex bilekli ayakkabı seçenekleri ise her cinsiyetten kişiye hitap eden modellerden meydana gelen koleksiyonlar sunar. Siz de kişisel tercihlerinize göre bir tercihte bulunabilirsiniz.

Kumaş ve Renk Seçeneklerine Göre Bilekli Ayakkabılar

Kumaş ve Renk Seçeneklerine Göre Bilekli Ayakkabılar

Ayakkabı tasarımında ön plana çıkan birçok farklı özellik bulunur. Ürünlerin kumaş özellikleri, renk seçenekleri, desen tasarımları, taban özellikleri ve bağlama şekilleri farklı görünüme sahip modellerin ortaya çıkmasına sebep olur. Bilekli olarak tasarlanan ayakkabılar arasında seçim yaparken renk özelliklerini dikkate alabilirsiniz. Markaların özenle hazırladığı koleksiyonlarda çeşitli renklerde ürünler bulmak mümkündür. Kişisel tercihleriniz doğrultusunda bir renk seçimi yapabilirsiniz. Siyah, beyaz bilekli ayakkabı seçenekleri günlük yaşantıda büyük kolaylık sağlar. Son derece klasik renkler olan siyah ve beyaz birçok farklı giysi ile uyum sağlar. Her ortamda rahatlıkla giyilebilen bu renkler sadeliği sevenler için son derece idealdir. Ayrıca hareketli ve renkli kıyafetlerin altında sade görünüme sahip olan ayakkabıların tercih edilmesi kombinde bütünlük yakalanmasını sağlar. Klasik renklerin yanı sıra canlı renklerden elde edilen modeller de vardır. Bununla birlikte kumaş özellikleri de tercihleri büyük ölçüde etkiler. Özellikle sıcak yaz aylarında terletmeyen, hafif kumaşlar tercih edilir. Bilekli bez ayakkabı son derece hafif ve konforlu modeller olarak karşınıza çıkar. Bu ürünlerde kullanılan kumaşlar incedir. Yazlık olarak rahatlıkla kullanılabilen bez ürünler ayağın nefes almasını sağlar. Bu sayede oldukça konforlu olan ürünler sevilerek tercih edilir. Farklı kumaştan elde edilen ürünler arasında bilekli keten ayakkabı çeşitleri son derece şıktır. Keten kumaşın estetik görünümü günlük hayatta tarz kombinler oluşturmanıza yardımcı olur. İş ve okul hayatında sıklıkla tercih edilen keten modeller göz alıcı tasarımlarıyla beğeni toplar. Keten kumaşın dokusu sayesinde oldukça rahat ürünlerdir. Bilekli deri ayakkabı çeşitleri daha klasik modellerdir. Özellikle su geçirmeyen seçenekler kış aylarında büyük fayda sağlar. Siz de farklı renk ve kumaşlara sahip olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli Trendyol’dan rahatlıkla satın alabilirsiniz.