İlgili Kategoriler
Kağıt Boyutu
Sayfa Tipi
Boyut
Tel Tipi
Sayfa Sayısı
Renk
Fiyat
Kapak Türü
Defter Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bölmeli Defter

" araması için 374 sonuç listeleniyor

Düzen İsteyenlere Özel Bölmeli Defter Trendyol'da!

Farklı eğitim düzeylerinde öğrenim gören kişilerin kendilerine has ihtiyaçları bulunur. Bol miktarda not tutan, ödev hazırlayan ve aklındaki fikirleri kaleme alan öğrenciler çeşitli kırtasiye ürünlerinden yardım alır. Böylece akademik başarıyı artırmak ve süreç içerisinde daha iyi bir performans ortaya koymak mümkün hale gelir. Geniş kesimlere hitap eden kırtasiye ürünlerini inceleyerek kendinize uygun modellere sahip olabilirsiniz. Bölmeli defter çeşitleri tek bir dönem içinde çok sayıda dersten sorumlu olan kişilerin beğenisini kazanır. Eşit sayfa sayısına sahip kısımlardan oluşan bu ürünler sayesinde tüm notlarınızı tek bir yerde toplayabilirsiniz. Kurs, dershane ve etüt merkezine giden kişilerin beğenisini kazanan bu modellerin kareli ya da çizgili versiyonları bulunur. A5 bölmeli defter türleri kompakt tasarımıyla dikkat çeker. Birçok yerde sıklıkla görülen A4 kağıtların yarısı kadar büyük olan bu ürünleri çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz. Derse gitmek için toplu taşıma kullanan ya da uzun yol kateden öğrenciler genellikle ufak boyutlu kırtasiye ürünlerine yönelir. Bölmeli not defteri modelleri işi gereği farklı mekanlarda not tutması gereken kesimlere hitap eder. Kompakt yapısı sayesinde çok sayıda kişinin beğenisini kazanan bu ürünler hafiftir. Küçük çantalara sığabilen ürünleri mont ya da pantolon cebinde taşıyabilirsiniz. Şık tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplayan modeller farklı kalınlık seviyelerine sahiptir. Sayfa sayısı, tasarım ve boyut açısından çeşitli kesimlere hitap eden defterleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Tüm Notları Bir Arada Tutan Bölmeli Defter Modelleri

Tüm Notları Bir Arada Tutan Bölmeli Defter Modelleri

Yoğun bir eğitim hayatına sahip kişiler aynı dönem içinde çok sayıda dersten sorumlu tutulurlar. Eş zamanlı olarak farklı türdeki derslere odaklanması gereken öğrenciler not tutarken çeşitli araçlardan yardım alırlar. Sayısal derslerde genellikle kareli kağıtlar kullanmak gerekir. Bölmeli defter A4 modeli sayesinde matematik, geometri ya da fizik gibi derslerde not alabilirsiniz. A4 sayfa boyutu şekil çizmek ve uzun denklemler yazmak için idealdir. Lise ve üniversite dahil olmak üzere farklı eğitim düzeyinde öğrenim gören kişiler A4 sayfa boyutu sayesinde pratik biçimde not tutar. Kaliteli ve sağlam kapaklara sahip olan modelleri çantanızda kolayca saklayabilirsiniz. Bölmeli çizgili defter çeşitleri genellikle sözel derslerde sıklıkla tercih edilir. Uzun paragrafların yazıldığı sayfalardaki cümleleri rahatlıkla okumak adına çizgili kağıtlardan yardım alabilirsiniz. Not tutarken düzenli bir görüntü elde etmek isteyenlere hitap eden bu ürünleri uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Geniş kesimlerin onayını alan bölmeli küçük defter çeşitleri hafif bir çanta taşımak isteyenlere hitap eder. Sırt ya da omuz çantasına sığması muhtemel olan bu ürünle beraber derslere katılabilir ve uzun süre boyunca not tutabilirsiniz. Kalın ve dayanıklı malzemeden imal edilen sayfalar üzerinde farklı kalemler kullanabilirsiniz. Kurşun, tükenmez ya da pilot kalemle alınan notlarda yazılan şeyler sayfanın arkasına geçmediği için temiz bir görüntü oluşur. Bölmeli defter yorum ve puanlarına bakarak diğer kişilerin düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Çok sayıda kişinin dikkatini çeken ürünleri yakından inceleyip kısa sürede nihai kararınızı verebilirsiniz. Tasarım anlamında farklı kesimlere hitap eden ürünler çeşitli renk seçeneklerine sahip olacak biçimde piyasaya sürülür. Farklı yaş grubu ve cinsiyetlere hitap eden kapak tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Telli bölmeli defter türleri masa üzerinde az yer kapladığı için sıklıkla tercih edilir. Sağ ya da solda yer alan sayfa üstünde rahatlıkla çalışmanızı sağlayan bu modelleri okulda pratik biçimde kullanabilirsiniz. Sayfaları bir arada tutan telli yapı epey sağlam malzemelerden imal edilir. Kullanımı kolay olan defter çeşitlerini Trendyol’dan sipariş edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlardan Satılan Bölmeli Defter Çeşitleri

Avantajlı Fiyatlardan Satılan Bölmeli Defter Çeşitleri

Kırtasiye ürünlerinden verim almak için kaliteli modeller seçmek gerekir. Uzun ömürlü malzemelerden imal edilen kaliteli ürünleri farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Okulda ya da kursta not almaya yarayan modelleri işyerinde değerlendirebilirsiniz. Makul bir fiyat bandında yer alan ürünler çeşitli kalite standartlarını karşılama konusunda başarılıdır. Çok bölmeli defter türleri eş zamanlı biçimde farklı derslerden sorumlu olan kişilere hitap eder. Kareli, çizgili ya da boş sayfalardan oluşan modeller sayesinde dilediğiniz kadar uzun yazılar kaleme alabilir ya da çizimler yapabilirsiniz. Eğitim hayatınızda gösterdiğiniz performansa katkı sağlaması muhtemel olan kırtasiye ürünleri makul bir bütçeyle satın alabilirsiniz. Kağıt boyutu, cilt türü ve kalınlık açısından farklılaşan modelleri çeşitli amaçlar uğruna kullanabilirsiniz. Bölmeli defter fiyatları hakkında detaylı bilgi edindikten sonra siparişinizi oluşturabilirsiniz. Öğrenciler başta olmak üzere farklı kesimlerin beğenisini kazanan bu ürünlerle beraber uzun süre boyunca not tutmak mümkündür. Derslerdeki başarıyı artırmak adına makul boyutlarda imal edilen modelleri çanta ya da klasör içinde taşıyabilirsiniz. Spiralli bölmeli defter çeşitleri kompakt tasarımıyla dikkat çeker. Katlanarak kullanılması mümkün olduğu için masa ya da sıra üzerinde daha az yer kaplar. Çalışma alanınızı daha verimli değerlendirmek adına bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Sağlam malzemeden imal edilen spiral kısmı çok sayıda sayfayı bir arada tutmayı başarır. Kalın bölmeli defter modelleri sayesinde dizinizin üstünde ya da dar alanlarda kolayca not tutabilirsiniz. Hem sert hem de karton kapaklı ürünler öğrencilerin beğenisini kazanmayı başarır. Bütçenize hitap eden modelleri inceleyerek kırtasiye ihtiyaçlarınızı gidermeniz mümkündür. Tasarım ve renk anlamında çeşitli seçeneklere sahip olan defterler sayesinde uzun süre boyunca rahatlıkla not tutabilirsiniz. Farklı kesimlerin ilgisini çeken defterleri satın almak için Trendyol’u seçebilirsiniz.

İş Hayatında Kullanılmaya Uygun Bölmeli Defter Çeşitleri

İş Hayatında Kullanılmaya Uygun Bölmeli Defter Çeşitleri

Yoğun bir çalışma hayatına sahip kişilerin sıklıkla not tutması gerekir. Toplantı sırasında alınan kararları daha rahat anımsamak, projelerdeki gelişmeleri kayıt altına almak ya da önemli hususları bir kenara not düşmek için farklı kırtasiye ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Bölmeli kareli defter türleri şekil ya da şema çizmek için ideal kabul edilir. Eşit karelere bölünmüş olan sayfaların üzerinde önemli hesaplar yapabilirsiniz. Fen bilimleriyle alakalı işlerde çalışan kişilerin beğenisini kazanan kareli sayfaların üzerine uzun denklemler yazabilirsiniz. Hesap yaparken bu ürünleri kullanabilir ve gidiş yolunuzu rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bölmeli defter modelleri birkaç kısma ayrıldığından dolayı kurslarda sıklıkla kendine yer bulur. Hepsi bir arada olan notları kolayca takip edebilirsiniz. Dilediğiniz her yerde ders çalışmanıza olanak tanıyan ürünler sayesinde akademik başarınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürünler mühendislik, mimarlık ve tasarım üzerine çalışan kişilerin beğenisini kazanır. Hesap ya da çizim yaparken sıklıkla tercih edilen ürünleri kısa zamanda sipariş edebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek adına bölmeli defter satın alabilir ve hediye edebilirsiniz. Geniş kesimlerin ilgisini çeken kırtasiye ürünlerini uzun süre boyunca kullanmak mümkündür. Yüksek kaliteli kağıtların kullanılmasıyla birlikte imal edilen modeller kendi arasında çeşitli sınıflara ayrılır. Kapak türüne göre karton ya da sert olarak sınıflandırılan modellerin fiyatları değişkenlik gösterir. Sert kapaklı modeller farklı yüzeylerde rahatlıkla not tutulmasını sağlar. Ortam şartları müsait olmadığı zamanlarda not tutmanızı sağlayan sert kapaklı modeller, özenle kağıda geçirilen bilgileri güvende tutar. Okul ya da iş hayatında sıklıkla kullanılması gereken defterler çeşitli markalar tarafından imal edilir. Malzeme kalitesi, boyut ya da kullanım amacı açısından farklılaşan defter çeşitlerini satın almak için Trendyol’dan yararlanabilirsiniz.