"

Cat 6 Kablo

" araması için 7091 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Cat 6 Kablo Çeşitleri Trendyol'da!

CAT6 kablosu veri aktarımı sağlayan bir üründür. Ethernet tabanlı bilgisayar ağlarında kullanılan bu ürün çift bükümlüdür. Yüksek performans sağlayan Gigabit hızında veri aktarımı yapar. Dış ortamda kullanıma uygundur ve oldukça sağlamdır. CAT 6 kablo internet dışında güvenlik sistemleri ve telefon ağları için de tercih edilir. Bu ürün yabancı sinyallerden etkilenmediği için son derece güvenilirdir. Dış parazit korumaya sahip olan bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yüksek performanslı CAT6 ethernet kablosu ile internet bağlantınızın hızında düşme yaşamazsınız. CAT6 kablo fiyatı ürünün uzunluğuna ve tel kalınlığına bağlı olarak değişkenlik gösterir. CAT6 kablo renkleri turuncu ve beyaz, turuncu, yeşil ve beyaz, mavi, mavi ve beyaz, yeşil, kahverengi ve beyaz, kahverengi şeklinde sıralanır. Ancak bilgisayarlar arası internet bağlantısı kurmak isterseniz belirli bir sıralamada sunulan ürünleri seçebilirsiniz. Haberleşmeyi ve veri aktarımını sorunsuzca yerine getirir. Üstün performansa sahip ürün CAT 6 kablo markaları tarafından üretilir. Ethernet kartı ve modeminiz ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede üründen maksimum verim alabilirsiniz. İletim frekansı oldukça kuvvetli olan Network seçenekleri sayesinde işlemlerinizi yaparken aksama yaşamazsınız. 250 MHz'e kadar iletim sağlayan yanmaz, hazır, ince CAT6 kablo üstün bir kaliteye sahiptir. Yüksek ısıya karşı dayanıklılık gösterir. Hazır çeşitler ile verilerinizi hızlı bir şekilde parazitlere maruz kalmadan aktarabilirsiniz.

Üstün Sinyal İleten CAT6 Kablo Özellikleri

Üstün Sinyal İleten CAT6 Kablo Özellikleri

Verilerinizi dış parazitlerden maksimum seviyede koruyarak aktaran bu ürün, çekim hızı olarak son derece başarılıdır. CAT6 kablo özellikleri hem iç hem dış hem de yer altında kullanabilen, dayanıklı bir üründür. CAT 6 dış ortam kablosu sağlam dış izolasyonuyla da öne çıkar. Olumsuz hava şartlarında bile üstün performans gösterir. Dış etkenlerden korunması için katman kullanılır. CAT 6 internet kablosu ile sorun yaşamadan internete girebilir, işlemlerinizi yapabilirsiniz. Gigabit hızında veri taşınmasını sağlayan bu ürün çift bükümlü bir UTP modeldir. Son derece dayanıklı ve iletim frekansı yüksek olan CAT6 yeraltı, Network, UTP kablosu ile bağlantılarınızı yapabilir, hızınız düşmez. Ses iletiminde düşük parazit ve duruluk sunan bu ürün kaliteli iç ve dış yalıtım malzemeye sahiptir. Güvenilir bir kurulum için ince olanları tercih edebilirsiniz. İnce yapısı sayesinde halı altından bile geçirebileceğiniz ürünler düzdür. Son derece kaliteli bir yapısı vardır, ürün sık ve uzun kullanımlar için uygundur. Bina içinde, iş yerinde ya da evde kullanıma uygun bir üründür, maksimum düzeyde çekim gücü sağlar, verilerinizi sıkıntısız aktarır. Çekim kuvvetinde hiçbir aksama olmaz, verilerinizi rahatlıkla aktarabilirsiniz. CAT 6 kablo 30 metre uzunluğundaki ürünleri sayesinde uzun mesafelerde bile cihazlarınızı bağlayabilir, veri aktarımının hızında sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Oldukça kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünlerin üstün dayanıklılığa sahip olması uzun süreli kullanım için uygundur. Ayrıca içinde yer alan ayırıcı folyo sayesinde verileriniz dış parazitlerden minimum düzeyde etkilenir. İstediğiniz boyutlardaki üründen alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bağlantılarınızı sorunsuz yapabilmek için CAT6 kablo bağlantısı tercih edebilirsiniz. Tam işlevsellik sağlayan ürün işlemleriniz için verim sunar. Modemden İnternet bağlantısı yapmak için kullanabilirsiniz. Böylece çekim frekansındaki yükselmeyi görebilirsiniz. Bu ürün sayesinde oyunlarınızıldan maksimum verim elde edebilirsiniz, çünkü internet hızınızda gecikmeler yaşamazsınız. Dayanıklı yapısı ile CAT altı kablo cihazlar arasında bağlantı kurarken oda kapılarına sıkışma durumunda bile üstün performans sağlar. Kaliteli yapısı olduğu için kopma, kırılma gibi sorunlara neden olmaz. Esnek olduğu için kolaylıkla şekil alır. Farklı ihtiyaçlarınız için bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Profesyonel Kullanımlar İçin CAT6 Kablo Modelleri

Profesyonel Kullanımlar İçin CAT6 Kablo Modelleri

Dayanıklı yapısı ile öne çıkan bu ürünler, profesyonel oyuncular tarafından sıklıkla tercih edilir. Oyun sırasında internet bağlantısında gecikme meydana gelmediği için başarılı ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. CAT6 kablo test cihazı ile iletken direncini ölçebilirsiniz. Verilerinizin ne kadar hızda iletildiğini tespit etmenizi sağlar. Dış yüzeyi son derece sağlam olan Yassı CAT6 kablo uzun süreli kullanım sonrası bile sertleşip dökülmez, kopmaz. Ürünün esnek, yumuşak ve kırılabilir yapısı sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Güvenlik sistemleri, bilgisayar, modem, telefon gibi cihazların bağlantısı için tercih edebilirsiniz. CAT6 data kablosu ile modemden bilgisayara bağlantı kurarak internetin hızını ve gücünü arttırabilirsiniz. Bu seçenekler özel bileşenleri sayesinde verilerinizin dış etkenlerden maksimum seviyede koruyarak taşınmasını sağlayabilirsiniz. Uzun mesafelerde kaliteli bir bağlantı için CAT6 telefon kablosu kullanabilirsiniz. Böylelikle ev telefonunuz minimum parazite maruz kalarak işlev gösterir. Bağlantınız kopmadan cihazınızı kullanabilirsiniz. Profesyonel bağlantı kurmak için Siyah CAT6 kablo tercihinde bulunabilirsiniz. Ağ sistemleriniz için testlerden geçirilerek sunulan bu gereçler son derece başarılıdır. Yüksek verimli veri transferi yapabilmek için üstün performans gösterir. Sinyal karışıklığı olmaması için içerisinde ayırıcı bulunur. Kaliteli yapısı ile bükülmelere karşı dirençlidir. Veri transferi yaparken hızında azalma olmaz. Zırhlı CAT6 kablo ise veri iletişimini kuvvetli bir şekilde sağlar. Dış ortam için tercih edebilirsiniz. Yanmaya karşı direnç sağlayan bir malzemedir. Yanma durumunda ise az yanıcılık oluşabilir, etrafa zehirli ya da aşındırıcı gazlar yayılmaz. Bu özel tasarımlı gereçlerin kullanımı oldukça yaygındır. Verilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde aktarması avantajlarından biridir. Kaliteli CAT6 kablo yüksek iletkenlik özelliği ile sorunsuz veri aktarımı yapar. Maksimum düzeyde dış parazitlerden koruma sağlayan seçenekleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı CAT6 Kablo Çeşitleri

Uygun Fiyatlı CAT6 Kablo Çeşitleri

CAT 6 kablo fiyatı ürünün yapıldığı malzeme, uzunluk, renk, hız ve güvenlik sistemlerine göre değişir. Bunlar fiyat konusunda belirleyici etkenlerdir. Farklı uzunlukta sunulan malzemelerin dayanıklılığı üst düzeydir. Eviniz ya da iş yeriniz için kullanabilirsiniz. Ürünü kullanmak istediğiniz alanın büyüklüğüne göre CAT 6 kablo 20 metre olarak seçebilirsiniz. Kopma gibi sorunlar yaşatmayan seçenekler kaliteli malzemelerden üretilir. CAT 6 kablo 50 metre ile verilerinizi hızlı bir şekilde transfer edebilirsiniz. Özel tasarlanan bu malzemeler, üstün bir dayanıklılığa sahiptir. Modemden odanıza CAT 6 kablo 10 metre çekerek internete hızlı bağlanabilirsiniz. Bir oyun severseniz bu işinize çok yarar. Çünkü internet hızında hiçbir gecikme yaşamadan oyuna iyi konsantre olabilirsiniz. Bu ürünü kullanmak istediğiniz alanın büyüklüğüne ve genişliğine göre uygun boyutunu seçebilirsiniz. CAT6 dış mekan kablo oldukça dayanıklı bir gereçtir. Olumsuz mekan ve hava şartlarında bile üstün performans sergiler. Elastik yapısı ile bu ürün ezilme, sıkışma, kopma, bükülme ve kırılma gibi sorunlara sebep olmaz. Ayrıca veri aktarım frekansları son derece güçlüdür. CAT6 kamera kablosu ile kameranız ve kayıt cihazınızın bağlantısını kurabilirsiniz. CAT6 ADSL kablosu ile internet hizmetinden hızlı yararlanabilirsiniz. CAT 6 kablo 15 metre ürünü kullanmak istediğiniz mekanı ölçerek satın alabilirsiniz. Dış parazitlerden maksimum seviyede koruyarak verilerinizi yüksek bir frekans ile aktaran bu ürünler üstün bir performans gösterir. CAT 6 kablo önerisi ürününü kullanan müşteriler olumlu yorumlarda bulunduğu için tercih edebilirsiniz. CAT 6 kablo çeşitleri özel olarak tasarlanır hızlı güvenilir ve farklı boyutlara sahip ürünlerden oluşur. Sizler de cihazlar arasında bağlantı kurup aletlerin dış parazitlerden minimum etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Ürünleri kaliteli ve güvenilir alışverişin adresi olan Trendyol'dan satın alabilirsiniz.