Fiyat
HDMI
Ekran Yenileme Hızı
İşlemci Modeli
Garanti Süresi
Hard Disk Kapasitesi
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Çözünürlük
Ekran Boyutu
Ekran Kartı
Ekran Kartı Hafızası
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Tipi
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kullanım Amacı
Dokunmatik Ekran
Ram (Sistem Belleği)
SSD Kapasitesi
Renk
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
"

Dell Vostro

" araması için 5987 sonuç listeleniyor

Yüksek Hız Keyfi İçin Dell Vostro Modelleri Trendyol'da!

Dell, sunduğu yeni nesil teknolojilerle daha hızlı bir bilgisayar kullanımı sunar. Dell Vostro serisi benzerlerine göre güçlü özelliklere sahiptir. Özellikle ofiste kullanmak için tasarlanan bir seridir. Serideki çeşitli model bilgisayarların hafif ağırlıkları ile rahatlıkla taşınabilir. İşlemciler bilgisayarın temel yapıtaşıdır. Dell bilgisayarlarının işlemci gücü sayesinde keyifli olarak bilgisayarı kullanabilirsiniz. Dell kalitesi bilgisayarları güçlü olarak kullanabilmeniz mümkündür. Oyunları daha hızlı indirir. Dell Vostro i5 işlemci ile iş yerinde kullanıldığında hızlı bir performans verir. Ofis veya evde kullanım için uygundur. Aynı anda yüksek boyutta dosya indirirken diğer yandan uygulamaları da rahat olarak kullanabilirsiniz. Dell Vostro i7 olarak sunulan işlemci teknolojisine sahip bilgisayarları oyun oynamak için de bilgisayarı kullanmanızı sağlar. İşlemcilerinin gücü sayesinde seri hiç olmadığı kadar hızlı ve akıcı olarak kullanmak için uygundur. Bilgisayarın kullanım performansını artıran güçlü işlemcilere sahiptir.

Dell Vostro Özellikleri

Dell Vostro Özellikleri

Tüm serinin bilgisayarları uzun ömürlü pil kullanımı sağlar. Bu sayede aynı zamanda enerji tasarrufu yapabilmeniz için de uygundur. Dell Vostro 15 3500 modelinin şarjı bir saatte yüzde 80’e kadar dolar. Böylece prize bağlı olmadan çok rahat şekilde kullanabilirsiniz. Serinin diğer modellerinin de sahip olduğu bu şarj gücü uzun ömürlü batarya performansını yaşatır. Dell Vostro 5502 akıllı termal yuvaları ile ısınma sorunun önüne geçer, enerjiyi daha verimli şekilde kullanılır. USB Type-C bağlantısı hem şarj hem de görüntü aktarımı yapabilmenizi sağlayan bir bağlantı girişidir. Dell Vostro 5401 iş yerinde uzun süre bilgisayarı kullanmanız için uygun pil ömrüne sahiptir. Hazır bekleyen özelliği güç tüketimini düşük seviyeye çekerken anında bilgisayarı yeniden açabilmenizi sağlar. Kısa sürede tam şarj olduktan sonra tüm gün kullanım için uygun şarj performansı verir.

Dell Vostro Kullanımı

Dell Vostro Kullanımı

Vostro serisinin yüksek güçlü ekran kartları ile görüntüleri daha net ve hızlı şekilde aktarır. Geniş ekran boyutları görüntüleri daha geniş ekranda görebilmenizi sağlar. Dell Vostro 15 3000 Full HD çözünürlüğü ile çok daha net görüntülerle filmleri izlemenize yardımcı olur. Parlama önleyici ekran teknolojisi bilgisayarı gün ışığında kullanımınızı etkilemez. Dell Vostro 3500 i3 özelliğinin yanında görüntülerin takılmadan akmasını sağlayan özellikleri bulunur. Hızlı gücünün yanında hareketli ve yüksek piksel isteyen oyunların rahat şekilde oynanmasını sağlayan ekran özellikleri bulunur. Yüksek fonksiyonlu olarak kullanıma uygun bilgisayardır. Dell Vostro 3400 intel core i5 1135g7 sunduğu güçlü performansının yanında ince çerçevesi ile daha geniş ekran deneyimi sunar. 1920 x 1080 çözünürlüğü ve yüksek piksel gücü oyunları daha keyifli olarak oynamanıza imkan verir.

Dell Vostro Fiyatları

Dell Vostro Fiyatları

Dell Vostro 3500 olarak tasarlanan serinin bilgisayarı isterseniz klavyeyi arkadan aydınlatıp daha şık bir tasarımla kullanabilirsiniz. Parmak izi okuyucusu ile tek dokunuşla güvenli şekilde bilgisayarı açabilirsiniz. Dell Vostro 5490 serinin başka bir modelidir. Kablo olmadan kolay aktarımı ile her çeşit aktarım yapabilirsiniz. Kapağı 135 dereceden fazla açıldığında masadan hafifçe kalkar, ısınmasını engelleyen hava dolaşımını sağlar. Dell Vostro 3888 masaüstü bilgisayar olarak kullanmak için tasarlanan bir üründür. Hem dizüstü hem de masaüstü olarak Dell Vostro serisini kullanabilirsiniz. Dell Vostro 3500 yorum ihtiyacınız için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Satın almadan önce size uygunluğunu yorumlar sayesinde görebilirsiniz. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.