Marka
Ram (Sistem Belleği)
İşletim Sistemi
SSD Kapasitesi
Fiyat
Çözünürlük
Ekran Boyutu
İşlemci Modeli
Ekran Yenileme Hızı
Garanti Süresi
Hard Disk Kapasitesi
Arttırılabilir Azami Bellek
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Ekran Kartı
Ekran Kartı Hafızası
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Tipi
İşlemci Çekirdek Sayısı
İşlemci Nesli
Kapasite
Klavye
Kullanım Amacı
Dokunmatik Ekran
Optik Sürücü Tipi
Panel Tipi
Ekran Kartı Bellek Tipi
Renk
Şarjlı Kullanım Süresi
Fiyat Geçmişi
Renk
SSD Teknolojisi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dell Vostro

" araması için 3681 sonuç listeleniyor

Üstün Özelliklere Sahip Dell Vostro Modelleri Trendyol'da!

Teknolojik aletler, hayatı pek açıdan kolaylaştıran ürünler arasında yer alır. Bu ürünler, hem işlevsel hem de kaliteli olmaları ile uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda pratik ve zahmetsiz kullanımları ile hızlı bir şekilde iş yapma avantajı tanır. Bu ürünler arasında yer alan Dell markasının Vostro tasarımları, oldukça işlevsel ve kullanışlı işletim sistemi ile tasarım yapma, edit işlerini düzenleme, oyun oynama gibi işlemlerini aynı anda yapma konusunda size yardımcı olur. Marka, bu çeşitleri ile öne çıkar. İşletim sistem tiplerini sıklıkla i3 ve i5 olarak tasarlar. Çeşitlerin bu denli işlevsel olması ve RAM kapasitesinin ideal bellek düzeyinde olmasıyla arka planda işlem yaparken size pek açıdan kolaylık sağlar. Ayrıca bu kapasitenin idealliği sayesinde masaüstü ön planında size birden fazla dosya oluşturma alanı tanır. Üstün özellikleri ile müşteriler tarafından oldukça beğenilen ve sevilerek kullanılan Dell Vostro seçeneklerini harddisk özelliğinin gelişmiş olması ile depolama alanını dilediğiniz şekilde doldurmanız mümkündür. Ekran boyutu açısından kullanım rahatlığı sunan Dell Vostro laptop seçenekleri, küçük alanlara kolaylıkla sığar. Yanınızda taşıma konusunda size zahmet vermez. Ayrıca film, dizi gibi herhangi bir şey izlerken net görmenize yardımcı olur. İsterseniz Trendyol aracılığıyla markanın tüm seçeneklerini inceleyebilir, Dell Vostro indirim lerinden yararlanarak bir model satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Dell Vostro Tasarımları

Kullanışlı Dell Vostro Tasarımları

Kullanışlı olan Dell Vostro modelleri, işlevsel ve kaliteli işletim sistemi ile öne çıkar. Pek çok açıdan pratiklik ve kullanışlılık sunar. Özellikle ideal boyutu ve ağırlığı ile hem küçük alanlara kolaylıkla sığar hem de pratik bir şekilde taşınabilir. Çeşitlerin sistemsel bellek düzeyinin kaliteli olması, müşterilerin beğendikleri özellikler arasında yer alır. Değişen teknoloji dünyasının beğenilen ve sevilen bu çeşitleri, günlük hayatta özellikle hızlı iş yapmanız gereken zaman dilimlerinde herkesin kullandığı araçlar arasında yer alır. Başarılı bir oyun performansı ve işletim için üretilen bu markanın seçenekleri, sıklıkla Freedos işletim sisteminde tasarlanır. Fazla büyük olmayan yapıları olduğu için oyun, tasarım ve eğlence amaçlarında rahatlıkla kullanılabilir. Dayanıklı ve A1 kalitede bir tasarıma sahip olmaları, markanın öne çıkmasını sağlar. Bu sebeple Dell markası, beğenilen teknolojik sektörler arasında konumlanır. Kullananlardan tam yıldız alır. Dell Vostro masaüstü modellerinin klavye tuşları, hem renkli hem de sade olarak imal edilir. Kaliteli tasarım, dikkat çeken görünüm ve diğer pek çok özellikleri ile sıklıkla tercih edilen teknolojik aletler arasında yer alır. Ekran kartının hafızasının ideal GB olması ile oyun, tasarım, ofis işleri ve eğlence konusunda hayatınızı kolaylaştırır. Bu modeller, sıklıkla masabaşı iş yapmak isteyen müşteriler tarafından tercih edilir ve satın alınır. Kullanımları ve tasarımları ile pek çok kişiye hitap eder. Tasarımların birden fazla renk seçenekleri vardır. Her türlü teknolojik aletin kolaylıkla modellere bağlanması mümkündür. Bundan dolayı aynı anda birden fazla ürünü modellere bağlayarak işlemlerinizi hılzıca yapabilirsiniz. Bu özellik; tablet, cep telefonu, dizüstü ve masaüstü bilgisayarları aynı anda kullananlar için oldukça kullanışlıdır. Dell markası, Vostro tasarımda olan çeşitlerini uzun süre kullanmak için kaliteli ve dayanıklı malzemelerde tasarlar. Ekran boyutunun ideal işlevsellikte olması, ses çıkışlarının birden fazla bulunması ile laptop ve masaüstü bilgisayarların öne çıkmasını sağlar. Dilerseniz Trendyol aracılığıyla markanın tüm seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Amacınıza yönelik olan bir ürünü kolaylıkla bulabilir, Dell Vostro online alışveriş yöntemini deneyimleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Dell Vostro Fiyatları

Bütçe Dostu Dell Vostro Fiyatları

Dell markasının Vostro seçenekleri, A1 kalite tasarıma sahiptir. Sıklıkla oyun oynamak, tasarım ve edit işi yapmak isteyenler tarafından satın alınır. Seçeneklerin oldukça işlevsel ve kullanışlı olması, markanın öne çıkmasını sağlar. Kaliteli bir oyun ve eğlence bilgisayar yapıları ile birden fazla USB giriş özellikleri ile kullananlardan tam not alır. Ayrıca hızlı şarj özelliklerinin olmasıyla acele anınızda hızlıca cihazınızı doldurma konusunda size yardımcı olur. Pek çok açıdan beğenilen ve severek kullanılan Dell Vostro kasa tasarımlı olan seçenekler, sıklıkla masaüstü modellerdir. Bu çeşitler, sahip olduğu göz alıcı renk tasarımları ve işlevsel özellikleri ile müşteriler tarafından oldukça beğenilir. Bazı çeşitler ise klavye ve ekran rengi ayrı görünümlerde tasarlanır. Böylece bu tasarımlar arasından kişisel zevkinizi yansıtan bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Dayanıklı yapısını ve renkli görüntüsünü her daim koruyan bu cihazlar, performansıyla göz doldurur. Fazla ağır olmayan tasarımlarıyla dilediğiniz yere taşıma açısından size avantaj sunar. Kullanışlı yapıya sahip olan bu markanın seçenekleri, günlük yaşantınızda ön plana çıkar. Dokunmatik özellikli yapısıyla tablet olarak kullanma avantajı sunar. Çoğunlukla ideal kullanım alanıyla özdeşlen bu markanın tasarımları, dayanıklı yapısının yanında hem işletim sistemi hem de ideal bellek sayesinde tam not almayı başarır. Bundan dolayı Dell Vostro fiyat konusunda cep yakmaz. Hemen herkesin bütçesine hitap eder. Fiyatlar; tasarımların işletim sistemine, bellek kapasitesine ve diğer özelliklerine göre değerlendirilir. Dilerseniz Trendyol aracılığıyla Dell Vostro tavsiye lerine göz atabilirsiniz. Birden fazla renk seçeneklerinin olması ve fiyat konusunda cebinize hitap edenler arasında kararsızlığına yardımcı olmak için tavsiyeler, size yol gösterebilir. Böylece hem aklınıza herhangi bir şey takılmadan hem de uygun fiyatlara dilediğiniz Dell Vostro satın alabilirsiniz.

Beğenilen Dell Vostro Yorumları

Beğenilen Dell Vostro Yorumları

Beğenilen Dell Vostro batarya çeşitleri, hem ev hem de ofis de çalışan müşteriler için oldukça ideal bir yapıya sahiptir. Dell, Türkiye başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde bilinen bir markadır. Kullanımıyla birçok farklı müşteri skalasına sahip olan marka, teknolojik ürün olarak her açıdan tercih edilir. Modellerin bataryaları, uzun yıllar kullanım avantajı sunduğundan kullananlardan tam not alır. Uygun fiyatların yanında belli dönemlerde Dell Vostro kampanyaları da olur. Bu kampanyalar uygun fiyata, güvenilir ve fonksiyonel bir yapısı olan Dell Vostro notebook modelini satın alma açısından size yardımcı olur. İşletim sistemi ve bellek kapasitesinin ideal olması, bu çeşitlerin her daim öne çıkmasını sağlar. Dell markası, dizüstü ve masaüstü bilgisayar serisine sahip olmasıyla temel iş ihtiyaçlarınızı karşılayan çeşidi kolaylıkla bulma konusunda size destek olur. Renk, özellik ve avantaj açısından dilediğinizi tercih etmeniz mümkündür. Aynı zamanda marka; günlük ofis işlemleri, internette gezinme ve temel multimedya özellikleri için ideal seçenekler sunar. A1+ kalite ve dayanıklı yapı verimliliğine uygun olarak üretimlerinin olması, yıllarca aynı ürünü kullanma avantajı sunar. Çeşitlerin uzun ömürlüğü, performans açısından göz doldurması, RAM kapasitesinin üst düzey olması gibi özelliklere sahip olması; depolama açısından da size ideal kullanışlılık tanır. Veri koruma açısından farklı malzemeler ile imal edilir. Dell Vostro kullananlar, taşınabilirlikleri ve performanslarıyla dikkat çektiğini söylerler. Aynı zamanda hafif tasarımlar ve uzun pil ömrü ile mobil bağlantısının oldukça kaliteli olduğunu da belirtirler. Siz de dilerseniz Dell Vostro yorum kısmına Trendyol aracılığıyla göz atabilirsiniz. Böylece kullananların tecrübelerinden yararlanarak çalışma alanınıza ve cebinize uygun bir model bulabilir, işlevsel performansa sahip bir model tercih edebilirsiniz.