placeholder
"

Dosyalık

" araması için 110 sonuç listeleniyor
IKEA Fluns Beyaz Dosyalık 4 Adet
IKEAFluns Beyaz Dosyalık 4 Adet
(42)
Fluns Beyaz Dosyalık 4 Adet
49,90 TL
Sepete Git

Dosyalık

İş yerleri ve eğitim kurumlarında çeşitli kayıtları tutmak amacıyla pek çok dosya bulunur. Makbuz, fatura ve diğer belgeler düzenli olarak arşivlenmediği zaman büyük karışıklıklara yol açabilir. Bu hiçbir kurumun karşılaşmak isteyeceği bir durum değildir. Resmi evraklar, makbuzlar, diğer kişi ve kurumlara ait küçük bir bilginin eksikliği veya kaybı, kötü sonuçlar doğurabilir. Ayrıca belgelerin belli bir düzene göre sınıflandırılması, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kolay bir şekilde bulabilmenizi sağlar. Her kurumun kendi yapısına uygun olarak ihtiyaç duyduğu resmi belgeler vardır. Küçük bir işletme veya kurum bile olsa, her zaman makbuz ve belgeler kullanılır. Dolayısıyla dosyalık ürünü küçük büyük her kurum ve işletmede kullanılabilecek bir eşyadır. İşlerini düzenli bir şekilde yürütmek isteyen her iş yeri, belgelerin arşivlenmesi ve kolay bulunabilmesi için bir düzen kurar. Bu düzeni kurmanın yolu da çeşitli ofis eşyalarını kullanmaktan geçer. Ofis, iş yeri ve çeşitli kurumlarda çalışma alanlarının daha etkili ve düzenli kullanımına katkı sağlayan pek çok ürün bulunur. Belgelerinizi düzenli bir şekilde saklamanıza ve dağınık şekilde bir alanda yer kaplamasını önleyen dosya klasörü modelleri bunlardan biridir. Dosya dolaplarından kurumunuza uygun olan boyut ve tasarımda bir model ile oldukça düzenli ve kullanışlı bir alan yaratabilirsiniz.

Masaüstü Dosya Rafları ile Daha Etkili ve Sistemli Çalışın

Hangi alanda çalışıyor olursanız, iş için gerekli belgelerinizi sistematik bir şekilde düzenlemeniz gerekebilir. Bu hem kişisel hem de kurumsal olarak yapılması gereken bir çalışmadır. Bireysel olarak yapmanız gerekenler, öncelikle kendi çalışma masanızda bulunan evrakları düzenlemek olabilir. Raflı plastik dosyalık ürününün bir rafını çok önemli ve aciliyeti olarak ayırabilirsiniz. Böylece gün içinde ilk olarak önemli işlerinizi halledebilir ve kalan zamanınızı rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Aciliyeti olan işlemleri sorun yaşamadan aradan çıkarabilirsiniz. Dolayısıyla işverenleriniz veya sizden üst rütbede çalışan kişiler ile sorun yaşama ihtimalini de ortadan kaldırabilirsiniz. Bir rafı daha az önemli işler bölümü olarak kullanabilirsiniz. Diğer rafları önemsiz veya az önemli olarak sınıflandırabilirsiniz. Böyle bir ayrım yapmak size zaman yönetimi konusunda büyük kolaylıklar sağlayabilir. Hangi iş için ne kadar zaman ayırmanız gerektiğininin bilincinde olduğunuz için, tüm görevleri rahat ve stressiz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Masaüstü dosyalık kullanımı masanızda daha çok boş alan oluşmasına yardımcı olduğu için daha rahat ve geniş bir alanda çalışabilirsiniz. Masanız her zaman düzenli kalacağı için toplama işlemiyle de vakit kaybetmemiş olursunuz. Bu sistemli çalışmanız patronlarınızın da gözünden kaçmaz ve bu durum onların size verdiği değeri arttırabilir. Harcadığınız emekler fark edilebilir hale geleceği için, iş yaşamınızda yeni başarılar elde edebilirsiniz. Kişisel çalışma alanınıza yapacağınız ufak bir dokunuşla, hayatınız için köklü ve büyük değişikliklerin ilk adımlarını atabilirsiniz. Trendyol’da çalışma alanınızı daha aktif ve verimli kullanmanıza olanak sağlayan dekoratif olduğu kadar kullanışlı birçok ürün bulabilirsiniz.

Dosya Arşivleme İşlemini Kolaylaştıran Ofis Malzemeleri

Her büyüklükteki kurum az veya çok evrak işi ile uğraşır.Dolayısıyla kurumun hizmet verdiği alan ne olursa olsun, bu belgeleri belli bir sistem içerisinde muhafaza eder. Genel olarak bu sistemde sadece belli kişilerin görmesine izin verilen ve bir de herkesin bakıp inceleyebildiği dosyalar bulunur. Önem seviyesi yüksek ve gizli kalması gereken dosyalar için kilitli bir dolap kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ancak böyle bir imkanınız yoksa veya bu şekilde muhafaza etmek istemiyorsanız, renk ile sınıflandırmayı deneyebilirsiniz. Trendyol’da bulunan dosyalıklar temel olarak siyah, beyaz ve şeffaf renkten oluşur. Siyah modelleri önemli dosyalar için kullanabilirsiniz. Beyaz ve şeffaf olanları ise herkesin görebileceği veya görmesi gereken evraklar yer alabilir. Böyle bir sistem yürüttüğünüzü çalışanlarınız ile paylaştığınızda istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise işlenecek dosyaların önemine göre renk sınıflaması yapmak olabilir. Çalışanlarınıza acil bir şekilde halledilmesi gereken önemli belgeleri siyah dosya ile verebilirsiniz. Beyaz veya daha açık tonlar ise, daha geniş bir zamanda tamamlanabilecek işlerin göstergesi olur. Böylece ofisinizde farklı bir çalışma dili oluşturabilirsiniz. Pembe dosyalık karton ve diğer model seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun olan modelleri seçebilir ve farklı çalışma disiplinlerini denemek için kendinize ve çalışanlarınıza bir şans verebilirsiniz.

Set Dosya Modeli Eğlenceli Tasarımı İle Çocukların Beğenisini Topluyor

Çocuklar eğitim hayatına büyük bir heyecan ile başlar. Bazı çocuklarda alışma süreci zaman alsa da sonunda her çocuk ilgi ve istekle eğitim hayatına devam eder. Okul gereçlerini seçmek de onlar için heyecan verici bir durumdur. Özellikle sevdikleri çizgi film karakterlerinin olduğu ürünler onların ilgisini çeker. Çocuğunuzun seveceği kullanışlı çeşitli ders gereçlerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Spiderman desenli karton dosya modeli canlı rengi ve hoş tasarımı ile pek çok çocuğun severek kullanacağı bir eşyadır. Set içerisinde büyük, orta ve küçük boy olmak üzere toplam 3 adet dosya bulunur. Kırmızı, gri ve siyah renklere sahip ürünlerin hepsi farklı bir Spiderman desenine sahiptir. Böyle bir hediye, çocuğunuzun ders çalışma isteğini ve motivasyonunu arttırabilir. Çalışmalarını daha düzenli bir şekilde muhafaza edebilir. Okula yeni başlamış ve alışma sürecini henüz atlatamamış çocuklar için de gayet güzel bir hediye olabilir. Ders çalışma konusunda az istekli davranıyorsa, hoşuna giden tasarımda olan bir gereç derslerine daha ilgili bir şekilde yaklaşmasına yardımcı olabilir. Resim yapmak pek çok çocuğun hoşlandığı bir aktivitedir. Çocuğunuz çizdiği resimleri bu dosyada saklayabilir. Böylece yaptığı çalışmalar kırışmaz ve katlanmaz. Hepsi bir arada düzenli bir şekilde muhafaza edilebilir. Ayrıca çekmeceli yatay dosyalık gibi bir ürünle çocuğunuzun çalışma masasını daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Trendyol’da hayatınızı kolaylaştıran çeşitli ofis ve kırtasiye ürünleri arasından ihtiyaç duyduğunuz modelleri uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Home Office Çalışanlar İçin Kurtarıcı Dosyalıklar

Home office, günümüzde pek çok kişinin tercih ettiği bir çalışma şeklidir. Kişi, işini bilgisayar başından, ofise gitmesine gerek kalmadan yürütebilir. Bazı mesleklerde n haftanın belirli bir veya birkaç günü iş yerine gidilir bazı mesleklerde ise tamamen evde işler yürütülebilir. Bu şekilde çalışan kişilerin ofisleri, evlerindedir. Sakin bir köşede bulunan çalışma masası veya sadece çalışma alanı olarak kullanılan bir oda, kişinin ofisi olabilir. Bu alanlarda da belli bir düzene sahip olmak, kişinin daha rahat çalışmasını sağlayabilir. İş yeri için kullanılan tüm ürünler, evde de rahatlıkla tercih edilebilir. Hatta kişi kendi evinde olduğu için, herhangi bir sınırlama olmaksızın istediği model ve tasarımı alabilir. Masaüstü katlı dosyalık çeşitleri arasından ev dekorasyonuyla uyumlu olan bir model seçilebilir. Ahşap 3’lü dosyalık, bu malzemeden olan eşyaları seven kişiler için çok güzel bir tercih olabilir. Ev dekorasyonu da bu modelle uyum sağlayan bir yapıda ise, dekoratif olarak da işlevini yerine getirmiş olur.

Home office çalışma biçimi, kişisel disiplin sağlamanın nispeten daha zor olduğu bir alandır. Evinin rahat ortamında olmak, bazen kişinin programını aksatmasına neden olabilir. Ancak zevkinize uygun olarak dekore edilmiş bir çalışma alanı yaratırsanız, kendinizi tam olarak yaptığınız işe verebilirsiniz. Hem rahat hareket edebileceğiniz hem de odaklanmanızı kolaylaştıran bir dizayn verimli çalışmalar yapmanıza katkıda bulunabilir. Metal dosyalık şık görünümü ve sağladığı kolaylık nedeniyle rağbet gören bir üründür. Her mekana uyum sağlayabilen bir tasarımı vardır. Eğer bu gibi eşyaların masanızda yer kaplamasını istemiyorsanız duvara asılan katlı dosyalık modellerini inceleyebilirsiniz. Dar alanlar için kurtarıcı bir seçenektir ve oldukça kullanışlıdır. Birkaç küçük tasarım fikriyle, kendinize mükemmel bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Trendyol’da her bütçeye ve zevke uygun kullanışlı ofis malzemelerini bulabilirsiniz. Gün içinde yapmanız gereken işleri daha sistematik bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Düzenli ve göze çarpan tasarımlar ile motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Pratik kullanımı ile kullanıcıların beğenisini toplayan ofis gereçlerine sahip olma sırası sizde!

Kullanışlı Dosya Rafı ile Ferah Bir Ofis Ortamı Yaratın

Trendyol’da sizlere sunulan kapaksız dosya dolaplarının birçok avantajı bulunur. Çalışanların sürekli olarak ihtiyaç duyduğu evrakları kolay bir şekilde bulmasını sağlar. Aynı zamanda düzenli bir depolama alanı sunar. Kapağı bulunmadığı için temizlik işlemi de kolay bir şekilde yapılabilir. Bir iş yerinin temiz ve düzenli olması, diğer insanların o yer hakkında iyi bir izlenim edinmesini sağlar. Müşterilerinizin işlemlerini yaparken aradığınız bir dosyayı hızlı ve kolay bir şekilde bulmanız, iyi bir imaj oluşturmanıza yardımcı olur. Bir hizmet almak için kurumunuza gelen kişiyi, uzun bir süre belge ararken bekletmeniz pek hoş bir durum olmaz. Ancak gelen kişi işini mümkün olduğunca hızlı bir şekilde halledebilirse, aldığı hizmetten ve sizin ilginizden memnun bir şekilde evine döner. Bu ürünü maksimum verimle kullanmak için çeşitli kategorilere ayırabilirsiniz. İlk rafa en çok kullanılan ve gerek duyulan dosyaları koyabilirsiniz. Kullanım sıklığı azaldıkça alt raflara geçebilirsiniz. Dosyaların boyutuna göre yatay veya dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Daha farklı bir tasarıma sahip olan metal yatay dosyalık da ilginizi çekebilir. Bu ürünü dilerseniz müşterilerinizin zaman geçirebileceği çeşitli dergileri koymak için de kullanabilirsiniz. Bekleme alanları için kullanılabilecek oldukça şık bir mobilyadır. Kendi ofisinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Metal dosyalık masanızda bulundurmak istemediğiniz ancak sık sık kullandığınız çeşitli eşyaları üzerine koyabileceğiniz bir mobilyadır. Alt bölümü dosyalara ve belgelere ayırabilir, üst bölüme ise elinizin altında olmasını istediğiniz eşyaları koyabilirsiniz. Fonksiyonel olması ve dekoratif duruşu ile ofisinizin havasını değiştirebilirsiniz. Trendyol’da masa dosyalığı ve diğer çeşitli modelleri kolaylıkla inceleyebilir ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Beğendiğiniz ve ilerleyen zamanlarda almak istediğiniz ürünleri favorilerinize ekleyerek, gerçekleşen indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Deri Dosyalık Modelleri

Trendyol’da bulunan el yapımı deri dosyalık modelleri oldukça özel parçalardır. Şekil olarak el çantaları ile aynıdır. Sade ve zarif tasarımları ile vazgeçilmez parçalarınız olabilirler. Kahverengi ve yeşil renk seçeneğiyle her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan çeşitli küçük bölmelere kalem, kart, gibi sürekli kullanılan eşyalarınızı koyabilirsiniz. Böylece çanta içerisine koyduğunuz eşyaları kolaylıkla bulabilir ve karışıklık yaşamazsınız. Deri modeller farklı seçenekleri de inceleyebilirsiniz. Hem bilgisayarınızı hem de dosyalarınızı koyabileceğiniz sırt çantası modelleri de ilginizi çekebilir. Sırt çantası, birçok eşya taşımanız gereken günlerde kurtarıcınız olabilir. Birden fazla bölme ve dosyalarınızı koymanız için ayrılan özel bölüm sayesinde aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Bilgisayarınız için koruma sağlayan alan sayesinde, sadece iş yerinde değil gündelik yaşamda ve seyahatlerinizde de kullanabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz bir diğer model ise şeffaf görünümlü, renkli ve çift cepli modeldir. Ön tarafta bulunan daha küçük alanı yine kalem, kart, anahtarlık benzeri eşyalar için kullanabilirsiniz. A4 kağıt boyutunda olan ürün içerisine ajandalarınız için de yeterli alan oluşturur. Trendyol’da her zevke ve amaca uygun dosya çantası ve kapaklı dosyalık modellerini bulabilirsiniz.

Seçkin Markalara Ait Dosya Klasörü ve Dolabı Seçenekleri

Dosyalık raf ve evrak toplayıcı ürünler pek çok kurumda kullanılır. Kullanılan alanların başında iş yerleri ve resmi devlet daireleri gelir. Home office çalışan kişiler ve kimi zaman öğrencilerin de tercih ettiği kullanışlı düzenleyici ürünlerdir. Birçok farklı tasarım arasından size uygun olan modeli seçebilirsiniz. Duvar tipi dikey dosyalık, mesleğiniz gereği veya hobi olarak çizimle uğraşıyorsanız sizin için çok kullanışlı olabilir. Yaptığınız tüm çalışmaları kolay bir şekilde görmenizi sağlar. Ayrıca masanızda az yer kapladığı için size daha geniş bir alan kalır. Bunun dışında ofis malzemeleri ayaklı 3 katlı dosyalık gibi masaüstü kullanıma uygun seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Masanız üzerinde bulunan belgeler, kağıtlar ve çeşitli küçük eşyalar dağınıklık oluşturuyorsa, bu dağınıklığı kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Ofisinize ve zevkinize uygun pek çok tasarım bulunur. Ahşap üzerine incelikle işlenen desenler, nostalji sevenlerin hoşuna gidebilir. Kahverengi tonlarının hakim olduğu bir alan ile uyumlu bir görüntü oluşturabilir.

Metal katlı raflıklar ise hem açık hem de koyu tonlarla güzel bir uyum sağlar. Açık sistem kapaksız dolaplar her alanda pratik ve kolay kullanım imkanı sunar. Hem iş yerinde hem de home office alanlarda eşya ve dosya yükünü eşit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Düzenli bir çalışma alanı oluşturmak için Trendyol’da bulunan ofis malzemelerini inceleyebilir ve beğendiklerinizi favorilerinize ekleyebilirsiniz. Filtreleme özelliğiyle aradığınız özelliklerde olan ürünü hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Dosyalıklar ile Cebiniz Rahat Etsin

Trendyol’da ofis malzemeleri alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri bulabilirsiniz. Dolap, sandalye gibi mobilyalardan, masaüstü düzenleyici kırtasiye eşyalarına kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Pek çok seçkin markaya ait farklı tasarım ve fiyat olanakları arasından size uygun olanları seçebilirsiniz. Eğer belirlediğiniz bir bütçe aralığı varsa, filtreleme kısmından faydalanarak sadece bu aralıkta bulunan fiyatları listeleyebilirsiniz. Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varsa, bu alandan seçerek ilgili markaya ait ürünleri inceleyebilirsiniz. Duvara monte- dik dosyalık benzeri ilginç ve kullanışlı tasarımlara şans verebilirsiniz. Mıknatıslı a4- yatay şeffaf dosyalık gibi modern tasarımları tercih ederek çalışma alanınıza modern bir dokunuş yapabilirsiniz. Düzenleyici ofis eşyaları sadece iş yerleri ve çalışanlar için değil, öğrenciler için de alınabilir. Uygun fiyat avantajları sayesinde kendiniz için beğendiğiniz bir ürünü, çocuğunu, kardeşiniz veya öğrenci olan tanıdıklarınız için de satın alabilirsiniz. Her yaşa ve her zevke uygun olan modeller arasında kendinize uygun bir ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Birçok göze çarpan tasarım arasında seçim yaparken zorlanabilirsiniz. Trendyol’un sunduğu indirimli fiyatlar sayesinde, kendinizi tek bir ürünle sınırlanamanız gerekmez. Dilerseniz kendiniz dilerseniz de sevdikleriniz için beğendiniz pek çok eşyaya bütçenize dost fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Online alışveriş imkanı sayesinde bulunduğunuz her yerden sipariş verebilirsiniz. Trendyol’da pek çok farklı kategoride ihtiyaç duyduğunuz ürünleri bulabilirsiniz. Pratik ve keyifli bir alışveriş süreci için, size sunulan özellikleri kullanabilirsiniz. Trendyol’da bütçenizi zorlamayan, zaman ve mekan sınırı olmayan bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.