Renk
Raf Sayısı
Materyal
Derinlik
Fiyat
Kapak Tipi
Genişlik
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dosya Rafı

" araması için 3408 sonuç listeleniyor

Düzenleyici Dosya Rafı Çeşitleri Trendyol’da!

Dolaplar ve askı çeşitleri, çevrenizin düzenli olmasını sağlar. Birçok alanda bu gibi düzenleyici ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Evrak rafı ve dosya dolapları metal, ahşap ve plastik olarak temelde üç malzemeden yapılır. Ahşap dolaplar, aynı zamanda kitaplık olarak da kullanılabilir. Metal veya çelik askılar ise son derece dayanıklı, eşya kapasitesi yüksek ürünlerdir. Dolayısıyla ofis, işyeri, okul gibi alanlarda çok kullanışlı olabilir. Çelik askı sistemleri genel olarak kapaksız tasarıma sahiptir. Kolay ulaşılması gereken ya da sık kullanılan zarflar, farklı belgeler için tercih edilebilir. Önemli ve korumalı kalması gereken belgeler için kapaklı dosya rafı tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Bunlar dışında masaüstü askılar da tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır. Ofis dosya rafı ve masaüstü dosya rafı modelleri, özellikle ofisler için çok kullanışlı bir üründür. Bu tasarımlar, çalışma masanızın düzenli görünmesini sağlar. Ayrıca farklı renk ve tasarımları ile dekoratif bir görünümleri vardır. Açık evrak rafları dışında çekmeceli veya kilitli modeller de bulunur. Özel eşyalarınızı veya sadece sizin görmeniz gereken belgeleri koymak için tercih edebilirsiniz. Birçok model arasından ihtiyaçlarınıza, kullanacağınız alana ve zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. 100 kg eşya taşıma kapasiteli dolaplardan, masaüstü düzenleyici modellere kadar birçok ürünü kolayca inceleyebilirsiniz. Metal, ahşap veya plastik dosya rafı bulunduğunuz odanın dekorasyonu ile uyumlu olan yapısı ile dikkat çeker. Satışa sunulan farklı yapıya sahip tasarımları Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Etkileyici Kalitede Dosya Rafı Modelleri

Etkileyici Kalitede Dosya Rafı Modelleri

Düzenli çalışma alanlarına sahip olmanız için gerek işyerinde gerekse evde kullanabileceğiniz birçok model bulunur. Telli askı, geniş kullanım imkanı sunan ürünlerdir. İhtiyacınıza ve kullanım oranına göre seçebileceğiniz tekli ve çok katlı modeller bulunur. Dosya rafı metal ve plastik olarak ikiye ayrılan modellerde birçok renk seçeneği vardır. Açık askılı sistemler dışında kapalı, çekmeceli sistemler de bulunur. Değerli belge ve dosyalarınız için dosya rafı modelleri arasından kilitli olanlarını tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlar içerisinde de farklı renk seçenekleri mevcuttur. Oldukça şık ve dekoratif ürünler arasından hoşunuza giden bir modeli seçebilirsiniz. Farklı tasarıma sahip ahşap modellerde ise altı adet bölme bulunur. Bunlar, yatay yelpaze benzer bir şekle sahiptir. Yaratıcı tasarımı ile çalışma masanıza renk katabilirsiniz. Doğal ahşap rengi dışında kırmızı, pembe gibi canlı renk seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Masaüstü tel dosya rafı ve diğer çeşitli tasarımları işyerlerinde çoğunlukla kullanılan A4 kağıt boyutu ile uyumludur. Bazı tasarımlar hareketli bir dizayna sahiptir. Belgelerinizin sayısına göre yukarı doğru rafı yükselterek geniş alan sağlayabilirsiniz. Eğer o gün için alanda bulunan evrak sayısı az ise küçültebilir ve az alan kaplamasını sağlayabilirsiniz. Belgeler dışında çeşitli küçük defter, ajanda ve kalemlerinizi de askılara koymanız mümkündür. Şeffaf-3'lü çelik dosya rafı ile masanızda geniş ve düzenli bir alana sahip olabilirsiniz. Aradığınız eşyaları hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Hareketli evrak düzenleyiciler ise esnek kullanım imkanı sunar. Dilerseniz katlar arasında bulunan boşluğu artırıp fazla yer kazanabilirsiniz. Dilerseniz o gün için ihtiyaç duymadığınız askıyı çıkartabilirsiniz. Pratik bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hafif eşyalar için plastik dosya tutucu askı modellerini, ağır olanlar için de metal olanları seçebilirsiniz. Sadelikten yana olan müşteriler, şeffaf ve koyu renkli tasarımları tercih edebilir. Bu ürünler aynı zamanda resmi ofis ortamları için de kullanıma uygundur. Eviniz veya kendinize özel ofisiniz için dilerseniz canlı renklere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Tamamen masanız ya da odanızın dizaynına göre tercih edebileceğiniz birçok ürüne Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

İşlevsel ve Dekoratif Dosya Rafı

İşlevsel ve Dekoratif Dosya Rafı

Masaüstü kullanımına uygun masa dosya rafı dışında dosyalık ve kitaplık olarak kullanabileceğiniz dolap modellerini de bulabilirsiniz. Çelik malzemeden üretilen modeller fazla ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Dayanıklı malzemeden üretilen bu tasarımlar, uzun süreli kullanıma sahiptir. Renk ve tasarım yönünden zevkinize ve bulunduğunuz alanın dekoruna göre tercihte bulunarak hem işlevsel hem de dekoratif düzenleyicilere sahip olabilirsiniz. Ürünler, büyük miktarlarda eşyayı taşıyabilir. Eğer iş yerinizde veya çalıştığınız kurumda yoğunluklu olarak belge ve dosyalara ihtiyacınız varsa çelik sistem askıları tercih edebilirsiniz. 100 ve 130 kg a kadar taşıma kapasitesi bulunan askılar, tek bir ürün ile belgeleri muhafaza etme ve düzenleme işlevini yerine getirebilir. Şeffaf dosya rafı modelleri ise hem dosyalık hem de kitaplık olarak kullanılabilir. Sunduğu çeşitli işlevler sayesinde müşterilerin beğenisini toplayan bir üründür. Dilerseniz askıların belli bir kısmını dosyalık belli bir kısmını da çeşitli ofis materyalleri koyma amacıyla kullanabilirsiniz. Okuma veya ders kitaplarınız için şık bir klasör rafları olabilir. Bunların arasına çeşitli süs eşyaları koyarak dekoratif bir alan oluşturabilirsiniz. Kolay ulaşabileceğiniz bir katlı dosya rafı sürekli olarak ihtiyaç duyduğunuz eşyaları koymanız için tercih edebilirsiniz. Okumakta olduğunuz kitap, çalışacağınız ders notlarınız veya kulaklığınız bunlara örnek olabilir. Dosya rafı kullananlar, minimalist bir oda tasarımı oluşturduklarını ifade eder. Görünüm olarak son derece hoş olan bu ahşap malzemelerden üretilen tasarımları dilerseniz kıyafet dolabı olarak da kullanabilirsiniz. Bu kullanım şekli ile odanıza çok farklı bir hava katabilirsiniz. Ev, işyeri gibi alanlarda çok çeşitli işlevler sunan dekoratif dolap ve 3'lü dosya düzenleyici raf modellerini inceleyebilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarıyla her bütçeye ve her zevke uygun pek çok ürünü Trendyol’da bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Dosya Rafı Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Dosya Rafı Fiyatları

Dosya rafı fiyatları ürünün boyutu, malzemesi ve askı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Tekli masaüstü askılardan, ağırlık kapasitesi yüksek dosya dolaplarına kadar her müşteriye hitap eden ürünleri bulabilirsiniz. Masaüstü modellerde ilk olarak kaç katlı bir düzenleyiciye ihtiyaç duyduğunuz belirlemeniz gerekir. Dosya rafı kampanya ve indirimlerden yararlanarak uygun fiyata sahip olabilirsiniz. 5 katlı tel askılardan 6 bölmeli ahşap düzenleyiciye kadar birçok seçenek bulunur. Ayrıca kapalı veya açık sistemli olarak da tercihte bulunabilirsiniz. 3 katlı dosya rafı ve diğer modellerden sonra çeşitli iş yeri ve kurumlarda dosyaların düzenli ve sistemli olarak bulundurulmasını sağlar. Masanın üzerinde bulunan evrak, ajanda gibi tüm ürünleri tek bir yerde toplamayı isterseniz, 5'li dosya askı modellerini tercih etmeniz fiyat açısından da oldukça uygun olduğu için dosya rafı tavsiye edilir. Dosya rafı satın alma noktasında kat sayısı ve malzemesine göre değişiklik gösterebilir. Büyük ofisler ve kurumlar için çelik açık sistem raflar uygun olabilir. Ağırlık taşıma kapasiteleri çok yüksek olduğundan dosya veya malzeme yükünün büyük bir kısmını alabilir. İhtiyaca göre farklı kat sayısı ve ağırlık kapasitesi olan modelleri tercih edebilirsiniz. Genişlik, yükseklik ve boyut olarak birçok farklı seçenek bulunur. Dosya rafı yorum bölümünde yer alan görüşleri okuyarak tercih sürecinizi büyük oranda kısaltabilirsiniz. Evinizde kitaplık işlevi ile de kullanabilirsiniz. Home office dekorasyonlar için ise kendinize ait materyallerinizi, evraklarını koyabilirsiniz. Çalışma alanınıza hoş bir hava katan ürünler, aynı zamanda hoş görünüşü ile sizi mutlu edebilir. Dosya rafı indirimlerden yararlanabilirsiniz. İndirimlerin sağladığı avantajlı fiyatları değerlendirebilirsiniz. Böylelikle bütçenizi de korumanız mümkün hale gelir. Dosya rafı online olarak satışa sunulur. Online olarak birçok ürüne Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.