Fiyat
HDMI
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Harddisk Kablosu

" araması için 187 sonuç listeleniyor

Pratiklik Sunan Harddisk Kablosu Çeşitleri Trendyol’da!

HDD, bilgisayar üzerindeki verileri kalıcı olarak saklar. Verilerin güvenli bir şekilde saklanması önemlidir. Cihazı bilgisayara yerleştirdikten sonra bağlantı harddisk kablosu ile yapılır. Cihazın türüne göre kullanılan ürün de değişir. Farklı modellere sahip ve harddisk kablosu online olarak sunulan ürünlerin seçimine dikkat edilmesi önem taşır. HDD’nin SATA ve PATA gibi çeşitleri bulunur. Veri depolama konusunda yüksek performansı mümkün kılan unsurlardan biri ürün modelin sağlam materyallerden üretilen harici harddisk kablosu olmasıdır. SATA modeli, dahili sabit sürücüyü bilgisayar ana kartına bağlamak için kullanılır. Kaliteli materyallerden üretilen harddisk data kablosu ile yapılan bağlantılar kesintisiz olur. Verilerinizi özenle saklamak için Trendyol’dan harddisk bağlantı kablosu edinebilirsiniz.

Kaliteli SSD Bağlantı Modelleri

Kaliteli SSD Bağlantı Modelleri

Oyunlardan yüksek performans almak için SSD üretimleri tercih edilir. HDD aparatları ise HDD, SDD, DVD okuyucu gibi çeşitli donanımların veri yolu bağlantısını gerçekleştirir. Bilgisayarlarda meydana gelen olası sorunlar dosyalara erişimi sınırlandırır. Harici cihazlar bu sorunu ortadan kaldırır. Taşınabilir harddisk SATA kablosu ile harici cihazlar bilgisayara kolayca bağlanır. Bu sayede ek programa gerek olmadan bilgisayar cihazı tanır ve belgelerinizi güvenle aktarabilirsiniz. HDD’ye aktardığınız verilerinize tekrar ulaşmak için cihazınıza bağlayabilirsiniz. Harddisk güç kablosu, data, dönüştürücü hakkındaki müşteri yorumlarını okumak size alışverişiniz hakkında yol gösterir. HDD’lerde bağlantı tipi USB’dir. Bilgisayarınızda USB 3.0 taşınabilir harddisk kablosu kullanırsanız yüksek hızda veri aktarımı yapabilirsiniz. HDD’yi bilgisayara bağlayan diğer bir ürün de Type C harddisk kablosu çeşitleridir. Böylece telefonunuzu şarj edebilir, hoparlörünüzü bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Laptopunuza bağladığınız laptop harddisk ara kablosu ile HDD’den verilerinizi tekrar cihazınıza yükleyebilirsiniz. Geniş renk ve model gamına sahip olan modeller arasında ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Güvenli Bağlantı Sağlayan Modeller

Güvenli Bağlantı Sağlayan Modeller

Bilgisayardaki dosyaların güvenli bir şekilde saklanması çoğu kişi için önemlidir. Bunu sağlamak için kullanılan tasarımları veri ve anakart harddisk kablosu ile cihazınıza bağlayabilirsiniz. Laptop harddisk kablosu, bilgisayarınız ile HDD arasındaki veri akışını sağlayan bir üründür. harddisk kablosu kampanya dönemlerinde sunduğu avantajlı fiyatlar ve tüm bilgisayarlarda rahat bir şekilde kullanılabilmesi ile müşterilerden tam not alır. Verilerinizi dilediğiniz her yere götürmek için bir ürün arıyorsanız hafif ve küçük yapıları sayesinde taşıması kolay olan harddisk kablosu tavsiye edilir. Son teknolojilerle donatılmış modeller size kullanım rahatlığı ve güvenliği sağlar. Bilgisayar donanımında bulunması gereken bir parça olan bu ürünleri seçerken diğer pek çok deneyimin paylaştığı harddisk kablosu yorum bölümünden yardım alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Trendyol’dan online olarak harddisk kablosu satın alabilir, konforlu bir deneyinn yaşayabilirsiniz.

Avantaj Sunan Harddisk Kablosu Fiyat Aralıkları

Avantaj Sunan Harddisk Kablosu Fiyat Aralıkları

Harddisk kablosu fiyat özelliği ürünün ölçülerine ve modeline göre farklılık gösterebilir. Her bütçeye ve beklentiye hitap eden ürün seçeneklerini içinde barındıran ürün, harddisk kablosu indirim zamanlarında bütçesini korumak isteyen kişilere memnuniyet sunar. Siz de bu oldukça çeşitli ürün seçenekleri arasından dilediğiniz modeli zahmetsizce bulabilirsiniz. HDD’yi bilgisayarınıza bağlamak için birbirinden kaliteli üretimleri kullanabilirsiniz. Harddisk power kablosu ile cihaz anakarta bağlanarak güç alır. Harici aksamın USB aparatları çeşitli uzunluklarda ve renklerde üretilir. Birçok markanın USB 3.0 HDD harddisk kablosu modelleri bulunur. Harddisk okuyucu kablo ile HDD’yi direkt olarak cihazlarınıza bağlayabilirsiniz. Harddisk çevirici kablo sayesinde herhangi bir güç kaynağına gerek kalmaz. Siz de seçim aşamasında Trendyol üzerinde harddisk kablosu kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyebilir, alışveriş deneyimini avantajlı kılabilirsiniz.