İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Materyal
Model
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Cep Telefonu Modeli
Uyumlu Marka
Satıcı Tipi
"

Huawei P10 Lite Kılıf

" araması için 278 sonuç listeleniyor

Sevilen Tasarımlarıyla Huawei P10 Lite Kılıf Çeşitleri Trendyol'da!

Telefonunuzun yüzeyini kaplayan özellikleri ile cihazınızın dış etkenlerden korunmasını sağlayan Huawei p10 lite kılıf şık tasarım detayları ile beraber fonksiyonel özellikleri ile öne çıkar. Telefonunuzda yaşanabilecek düşme, çarpma ve çizilme gibi durumlara karşı güvenlik önlemi sunan bu ürün cihazınızın ölçülerine göre tasarlanır. Özel olarak üretilen Huawei p10 mate lite kılıf cihazınızı tam anlamı ile sarar. Aynı zamanda kamera, mikrofon, marka logosu, ekran gibi tasarımsal ve işlevsel unsurları engellemez. Telefonunuzun güvenliği için ekstra koruma özelliği sunması bakımından cihazınızı çepeçevre sardığı ifade edilebilir. Huawei p10 telefonunuz ile mükemmel bir uyum sağlayan Huawei p10 lite kılıf desenli seçenekleri ile kullanıcılara geniş bir model skalası sunar. Kullanıcının kendi zevk ve beğenisine göre tercih edebileceği bu ürün modelleri, kendi tarzınızı telefonunuza yansıtmanızı sağlar. Telefonunuzun size özel desen ve renk modelinde olmasına imkan tanır.

Beklenti ve Tarzınıza Uygun Huawei P10 Lite Kılıf Çeşitleri

Beklenti ve Tarzınıza Uygun Huawei P10 Lite Kılıf Çeşitleri

P10 Lite cihazınız için kılıf satın alırken siyah, sarı, kırmızı, pembe ve lacivert gibi popüler olan renklerin yanı sıra Huawei p10 lite şeffaf kılıf seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu sayede cihazınızın orijinal rengi ve tasarımı tam bir şekilde görünecektir. Yumuşak dokulu olarak yer alan bu ürün aynı zamanda telefonunuzun elle tutulabilirliğini de artırır. Çok sayıda cep telefon kılıfı olmakla beraber marka özelinde birtakım değişiklikler görülebilir. Genellikle kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçlarına göre şekillendiğinden beklenti tarzınıza uygun modeli tercih etmeniz mümkün. Tam koruma, sert kapak tasarımı ve ultra koruma şeklinde güvenlik önlemi sunan Huawei p10 lite cüzdan kılıf özellikle çantanızda telefonunuzu daha rahat taşımanızı sağlar. Ayrıca hem ön kapağını hem de arka kısmını koruması ile öne çıkar. Kılıf içerisinde kartvizit ya da kredi, hesap kartı gibi ürünlerin barınabileceği özel alanlarda yer alabilir. Hem cüzdan hem de telefonu tek kılıf ile kullanabilirsiniz. Çok yönlü bir kullanım alanı sunması bakımından son dönemlerde sıklıkla tercih edilebilir durumdadır.

Markaya Özel Tasarımlar Sunan Huawei P10 Lite Kılıf

Markaya Özel Tasarımlar Sunan Huawei P10 Lite Kılıf

Huawei p10 lite deri kılıf çift katmanlı tabaka ile güçlendiren ve zorlu şartlara uyum sağlayacak şekilde tasarlanması bakımından önemlidir. Bu sayede telefonunuzu ilk günkü kondisyonunda kullanabilirsiniz. Markaya özel olması bakımından öne çıkan bu ürün, kadın ve erkeklerin beklentilerini karşılıyor. Deri malzemesi sayesinde cihazınız daha albenili ve farklı görünüm elde edecektir. Ön kısmında yer alan gözlü bölmeler ile kılıf kapağını açmadan ekranda yer alan bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Bu ekran koruyucu ürünler, kavisli ekran yapıları içinde uygundur. Cihanınızın kasasının kıvrımları kusursuzca çevrelenir. Böylelikle hem ekranını hem de cihazınızın kasasını tam koruma altına alabilirsiniz.

Huawei P10 Lite Kılıf Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Huawei P10 Lite Kılıf Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Huawei p10 lite 360 derece kılıf tam koruma sağlamakla beraber sertifikalı modellerden biridir. Elinizde tutmanızı kolaylaştırması bakımından öne çıkan bu ürün, farklı açılarda ayarlanabilen çift katlı modeldir. Ayrıca bu ürün sayesinde telefonunuza fütüristtik özellik katabilirsiniz. Huawei p10 lite silikon kılıf modeli ise cihazınızı çok yönlü olarak kullanmanıza olanak tanır. Beklenti ve ihtiyaçlarınıza yön veren bu ürün, en sık tercih edilen modellerden biridir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabildiği için unisex özellik taşır. Çizilme ya da darbelere karşı koruma sağlayan bu ürün modelleri Trendyol üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Marka özelinde filtreleme yaparak ürün özellikleri ve görselleri hakkında ayrıntılı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile beraber güvenli alışveriş deneyimini elde etmeniz mümkün.