placeholder
"

Kaplama Kağıdı

" araması için 4735 sonuç listeleniyor

Kaplama Kağıdı Modelleri ile İlgi Çekici Kaplamalar

Kaplama kağıdı yaşam alanlarını yenileyen, arkası yapışkanlı ve ısı gördüğünde esneyebilen yapıya sahip, plastik ve ince bir PVC malzemedir. Esnek yapısı sayesinde kaplandığı yerin şeklini kolayca alır. Yapışkanlı kaplama kağıdı plastik malzemeden olduğu için su, nem veya deterjandan etkilenmez. Evinizde ya da iş yerinizde plastik, ahşap, metal, mermer, cam, fayans gibi yüzeylerde rahatlıkla bunları kullanabilirsiniz. Mutfak ya da banyo gibi ıslak alanlara kendinden yapışkan özelliği sayesinde kolaylıkla yapıştırabilirsiniz. Esnek yapıya sahip ürünler, ısı yardımıyla köşe ve kenarların şeklini alır. Bu sayede zahmetsizce ve kısa sürede yenileme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sağlam ve uzun ömürlü ürünler, kaplandığı yerden kolayca sökülmez. Modern görünümleriyle yaşam alanlarınızda farklılık oluşturan masa kaplama kağıdı gibi çeşitlere uygun fiyatlarıyla Trendyol’dan erişebilirsiniz.

Kaplama Kağıdı Modelleri

Kaplama Kağıdı Modelleri

Mekanlarda değişiklik yapılması için renk ve eşya değişimi oldukça maliyetli hale gelebilir. Yapışkanlı kağıtlar kısa sürede, zahmetsizce ve az maliyetle değişiklikler yapmanızı sağlar. Birbirinden farklı kaplama kağıt modelleri ile ev ya da iş yerlerinize renklilik katabilirsiniz. Gardrop, raf, gitar, abajur, eşya kaplama kağıdı sayesinde eskiyen eşyalarınıza renkli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Pratik çözümler sunan ürünler, yenilenen eşyalarınıza kendi zevk ve tarzınızı yansıtma imkanı sunar. Mobilya ve dolap kaplama kağıdı, kaplandığı yüzeyde çizilmelere ve yıpranmalara karşı koruma sağlar. Ev veya iş yerlerinizde zemin, tavan, yer kaplama kağıdı ile dikkat çekici yenilikler yapabilirsiniz. Bunlar, renkli veya düz modelleriyle her zevke ve ihtiyaca hitap eder. Islak veya kuru zeminleri mermer, fayans, parke, karbon kaplama kağıdı ile kaplayabilir, yaşam alanlarınıza farklılık katabilirsiniz. Kağıt kaplama dekorasyon yaparken işlerinizi kolaylaştırır ve farklı alternatifler sunar. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip duvar kaplama kağıdı ile duvarlarınızda modern ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Düz renklerde mutfak dolabı kaplama kağıtları kullanarak mutfağınızın havasını değiştirebilirsiniz. İdeal etiketleriyle ön plana çıkan mobilya kaplama kağıdı gibi modellere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Farklı Yüzeyler İçin Kaplama Kağıdı

Farklı Yüzeyler İçin Kaplama Kağıdı

Tezgah, kutu, mutfak, sehpa kaplama kağıtları olarak tercih edeceğiniz ürünleri, farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Bunlar, çizilen ve yıpranan yüzeyleri yeni bir görünüme kavuşturur. Isıdan, nemden ve buhardan etkilenmeyen ürünler dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Beyaz kaplama kağıdı ile masa, sehpa veya mutfak dolaplarını kaplayabilir, eskiyen ürünleri yeni hale getirebilirsiniz. Modern ortamlar için siyah desenli kaplama kağıdı da kullanabilirsiniz. Cam, folyo, rulo, inox, laminasyon kaplama kağıdı şeffaf koruma özelliğiyle kaplanan yüzeyi korur. Günlük temizliğinizi yaparken rahatlıkla yüzeyi silmenizi sağlar. İşlevsel ürünleri hediye kaplama kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Çeyiz, çikolata, çiçek kaplama kağıdı çeşitlerinin şık, renkli ve parlak yapısıyla farklı tasarımlar hazırlayabilirsiniz. Parlak kaplama kağıdı geniş renk skalasıyla mutfaktan banyoya, duvardan zemine kadar her yere uygulanabilir. Esnek yapısı ve yapışkan özelliğiyle tüm yüzeyleri sıkıca tutar. Uygulaması kolay olan ürünler, cazip kampanyalı fiyatlarıyla satışa sunulur. Farklı mekanlar için Trendyol’un bu yapı ürünlerine bakabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kaplama Kağıdı Trendyol’da

Uygun Fiyatlı Kaplama Kağıdı Trendyol’da

Gri şeffaf kaplama kağıdı ile masa, sehpa veya cam yüzeyleri kaplayarak eşyaların çizilmesini önleyebilirsiniz. Bunlar, şeffaf yapısıyla eşyalarınızın görünümü değişmeden koruma sağlar. Birbirinden farklı renklerde altın, kahverengi, pembe kaplama kağıdı çeşitleriyle eğlenceli ve renkli tasarımlar yapabilirsiniz. Ayakkabı kutularını veya boş kutuları karton kaplama kağıtları ile kaplayarak şık ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Mutfak tezgahından sıkıldıysanız ahşap kaplama kağıdı ile kırmadan fayansı yenileyebilirsiniz. Bunlar, açık ya da koyu renk ahşap desenleriyle tezgahınızı zevkinize göre kaplama imkanı sunar. Düz veya desenli modelleriyle tezgah arkasında bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bunların koruyucu kaplama yüzeyi su ve deterjandan etkilenmez. Çizilen veya rengi solan buzdolabı için buzdolabı kaplama kağıdı çeşitleri tercih edilebilir. İster düz isterseniz desenli modelleri kullanabilirsiniz. Evlerde ve iş yerlerinde yenilenme için şık ve kullanışlı yapılarıyla kaplama kağıtları oldukça avantaj sağlar. Kullanılan alanın büyüklüğüne ve genişliğine göre kaplama kağıdı fiyatları değişiklik gösterir. Trendyol’dan ihtiyacınıza hitap eden ürünleri uygun etiketleriyle satın alabilirsiniz.