"

Kara Tahta Boyası

" araması için 343 sonuç listeleniyor
Artebella Kara Tahta Boyası 130cc
ArtebellaKara Tahta Boyası 130cc
43,90 TL
Sepete Git
RİC H Kara Tahta Boyası Yeşil 130 Cc
RİCH Kara Tahta Boyası Yeşil 130 Cc
93,46 TL
Sepete Git

Kara Tahta Boyası Çeşitleri ile Akılda Kalan Eğitim

Kara tahta boyası, su bazlı dekoratif bir boyadan elde edilir, tahtanın uygulandığı yüzey tebeşirle yazı yazılmaya ve silinmeye uygundur. Yazı tahtası (kara tahta) çok eskilere dayanır, ilkokul zamanlarında çoğu insanın parmakları bu tahtaya ve tebeşire değmiştir. Yerini ev dekorasyonuna bırakan kara tahta, evin her bir noktasında tercih edilebiliyor. Kara tahta boyası önerileri arasında silinebilir, yıkanabilir ve dayanıklı olanlar vardır. Vernikleme işi yapılmaz. Genelde akrilik boya her yüzeye uygulanabiliyor, bu nedenle alıcılar tarafından tercih sebebi oluyor. İçindeki bağlayıcı maddeler sayesinde kolayca tutunan akrilik kara tahta boyası sıklıkla kullanılıyor.

Kara Tahta Boyası Kullanımı

Kara Tahta Boyası Kullanımı

Her türlü yüzeye pratik şekilde uygulayabileceğiniz boyalar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Kara tahta boyaları farklı türlerde olabilmektedir. Örneğin, iç ve dış mekanlarda kullanabileceğiniz bir ürün, su bazlı akrilik kara tahta boyasıdır. Sulandırma oranını ayarlamak oldukça önemlidir. Oran bire üçtür; üç ölçek boyaya bir ölçek su şeklinde sulandırılır. Kara tahtayı kullanırken ilk önce homojen hale gelene kadar yavaşça karıştırılması gerekiyor, uygulanacak yüzeyin yağ, kir ve benzeri kalıntılardan arındırılması gerekli. Boyayı yüzeye sürmeden önce, iki kat rulo ya da fırça yardımı ile maskeleme bandı kullanarak uygulama yapacağınız alanın belirlenmesi gerekiyor. Boyanın tahtaya iki kat sürülmesi gerekiyor, tamamen kuruduktan sonra yazı yazabilir, dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Boyanın farklı renkleri mevcuttur, kara tahta boyası deyince akıllara sadece siyah kara tahta boyası gelmemelidir. Ofis, restoran ve evlerde çocuk odalarında, mutfak gibi birçok alanda kullanılıyor. Çocuk odalarında tercih edilen boyayı, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Mutfakta yer alan bu panoya alışveriş ve diyet listelerini yazıp, eve gelen misafirlerinizin size hatıra bırakmaları için boş gördüğü alanları karalamasına imkân tanıyabilirsiniz. Kara tahta boyası yorumlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kara Tahta Boyası Fiyat ve Özellikleri

Kara Tahta Boyası Fiyat ve Özellikleri

Kara tahta duvar boyası, geçmiş yıllarda okullarda yer alan kara tahta nostaljisini sizinle tekrardan buluşturuyor. Yoğun kapatıcı özelliği olan bu boyayı uygulaması çok kolaydır. Kara tahta boyasının, özelliğini kaybetmemesi için kesinlikle vernikleme işlemi yapılmaması gerekiyor. Genel olarak kokusuz ve zararsız olan boyanın kuruması da hemen gerçekleşmektedir. Uygulandığı yüzeylerde tebeşir ve yazı için güzel bir zemin hazırlar. Beğenmediğiniz zaman silebilir, tekrardan yazabilirsiniz. Su bazlıdır, bu sebeple kokmaz, insan sağlığına zarar vermez, toksit madde içermez. Kolaylıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, yüzeye iyi bir şekilde yapışır, çatlamaz ve kolayca silinebilir. Boyanın fiyatları, içerisinde bulunan miktara göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak ürün içerisinde uzun süre kullanabileceğiniz kadar boya bulunmaktadır. Hayal gücünü kullanmaya imkân veren kara tahta boyaları ile farklı dekorasyon ürünleri tasarlayabilir kendinize özgün ürünler üretebilirsiniz. Evinizin havasını değiştirecek, bunu tek dokunuşla sağlayacaksınız. Tamamen kişinin yaratıcılığına kalan bu ürünü, bulunduğunuz yerlere renk katarak en yüksek kaliteyle, farklı segementlerdeki kara tahta boyası fiyatları ile Trenyol’dan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

En İyi Kara Tahta Boyası

En İyi Kara Tahta Boyası

Ürünün boyutu küçük gibi görünmesine rağmen içinde fazla yere yetecek şekilde boya bulunuyor. Ürünün en önemli özelliği bütçeye katkı sağlayarak evdeki eski eşyalara yeni görünüm kazandırmasıdır. Böylelikle eski eşyaları atmak yerine değerlendirebilir, eşyalarınıza farklılık katabilirsiniz. Ürün uzun süre eşyaların parlak ve canlı kalmasını sağlıyor. Kara tahta boyası renkleri farklı olarak mevcuttur. Hangi renk ilginizi çekmekteyse onu seçebilirsiniz. Yüksek pigmentli boyalar tercih ederek canlı renklerde örneğin kara tahta boyası mavi gibi renkli kara tahta boyası elde edebilirsiniz. Bu boyaların en büyük özelliği pratik şekilde uygulanabilir olmasıdır. Ayrıca mıknatıslı kara tahtalar için mıknatıslı kara tahta boyası ya da manyetik kara tahta boyası tercih edebilirsiniz.