İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Tip
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Faber Castell Tahta Kalemi

" araması için 125 sonuç listeleniyor
Faber Castell Onas Tahta Kalemi Mavi Ns-703m

Faber CastellOnas Tahta Kalemi Mavi Ns-703m

(44)
Onas Tahta Kalemi Mavi Ns-703m
13 TL
Sepete Git
Faber Castell White Board Markör 152

Faber CastellWhite Board Markör 152

(41)
White Board Markör 152
120 TL
Sepete Git

Kaliteli Yapısı ile Faber Castell Tahta Kalemi Trendyol’da!

Kırtasiye malzemeleri alanında kaliteli ürünleri ile ön plana çıkan Faber Castell, kalem denilince ilk akla gelen markalardan biridir. Üstün kaliteli kırtasiye malzemeleri ile her alana uygun ürünleri bulunan Faber Castell tahta kalemi fiyatı ve dayanıklılığı sayesinde kişilerin öncelikli tercihleri arasında yer alır. Beyaz yazı tahtası üzerinde çizim işleri için uygun olan Faber Castell yazı tahtası kalemi, ergonomik tasarımı ile tutuş kolaylığı sağlar. Yoğun renkli mürekkebi ile tahta üzerine yazılan yazıları odadaki herkes rahatlıkla okuyabilir. Doldurulabilir özelliğe sahip çeşitlerini tercih ederek, uzun süre boyunca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Geniş renk yelpazesi ile sunulan Faber Castell tahta kalemi 2’li modellerine de bakarak kullanım alanlarınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Bu seçenekler; beyaz yazı tahtası üzerinde kalın ve belirgin çizgiler oluşturmak için kullanılır. Bununla birlikte kaygan ve pürüzsüz yüzeylerde akışkan ve konforlu yazılar için özel olarak tasarlanır. Bu mürekkep yapısına sahip olanlar, kaygan yüzeylerde kuru bez ya da tahta silgisi ile kolayca silinebilir. Bu sayede tahta üzerine yazdığınız yazıları ve yaptığınız çizimleri yenileyebilirsiniz. Düzeltmeleri de hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. Kaliteli tahta kalemleri, yüzey üzerinde belirgin ve aralıksız yazılar yazabilir. Grip tahta kalemi, noktalı gövde tasarımı ile elinizden kaymasına engel olur. Çeşitli renklerinin arasında; kırmızı, yeşil, mavi ve siyah renk seçenekleri ile kişilere sunulur. Böylece dilediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Faber Castell Tahta Kalemi Avantajları

Uzun Ömürlü Faber Castell Tahta Kalemi Avantajları

Faber Castell markalı beyaz tahta kalemi doldurulabilir özelliği ile kişilere sunulur. Kalem mürekkebi bittiği zaman uygun yedek mürekkepler ile takviye sağlamak mümkündür. Faber Castell doldurulabilir tahta kalemi uzun süreli kullanımlar için son derece idealdir. Mürekkep doldurma işlemi herkesin yapabileceği kadar basittir. Kalemin arka kapağından yeterli miktarda mürekkep ekleyerek tekrar aynı performans ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Tahta kalemlerinin ucu sert ya da yumuşak süngerlerden üretilir. Bu nedenle mürekkebi doldurduktan sonra bir süre bekleyerek süngerin mürekkebi hapsetmesini sağlayabilirsiniz. Faber Castell kartuşlu tahta kalemi ile ekonomik ve uzun süreli kullanım elde edebilirsiniz. tahta kalemi uçları, sert ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Uzun süreli kullanımlarında sahip olduğu yapı sayesinde, ucu bozularak deformasyona uğramaz. Kartuşlu kalemleri tercih ederek sık sık değişiklik yapmadan kullanabilirsiniz. Kartuşlu tahta kalemlerinin yanı sıra tek kullanımlık modeller de oldukça popülerdir. Kartuşlu modellere oranla daha uygun fiyata satılan tek kullanımlık seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Sürekli olarak tahta üzerinde çalışmalar yapıyorsanız, sık sık bu ürün üzerine alışveriş yapmamak için doldurulabilir çeşitlere yönelebilirsiniz. Ürünler; yoğun mürekkep yapısına rağmen beyaz tahta üzerinden izsiz şekilde silinebilir. Bu şekilde tahta üzerinde karmaşıklığa neden olmadan konu anlatımlarını konforlu şekilde yapabilirsiniz. Beyaz tahta üzerinde renkli yazılar yazmak da önemli bilgileri vurgulamak için gereklidir. Faber Castell renkli tahta kalemi kullanarak dikkat çekici yazılar yazabilirsiniz. Özellikle tahta üzerine yapılan çizimlerde farklı renkler kullanmak çizimlerin birbirine karışmaması açısından önemlidir. Ders anlatımlarını ya da iş toplantılarını daha eğlenceli hale getirmek için Faber Castell tahta kalemi çeşitleri size fayda sağlayabilir. Tahta üzerinde tek renk devam eden yazılar yazmak, bir süre sonra dinleyicilerin dikkatinin dağılmasına ve içerikleri anlamamasına neden olabilir. Farklı renkler ile tahtayı daha ilgi çekici hale kolaylıkla getirebilirsiniz. Faber Castell tahta kalemi yorum ve önerileri genelde olumlu yöndedir. Seçenekler; sarı, kırmızı, mavi, pembe, yeşil, açık mavi, mor ya da turuncu gibi renk seçeneklerine sahiptir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz tondaki seçeneklere yönelebilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlar Yönelik Faber Castell Tahta Kalemi Setleri

Farklı İhtiyaçlar Yönelik Faber Castell Tahta Kalemi Setleri

Faber Castell tahta kalemlerini tekli olarak satın alabileceğiniz gibi set halinde oluşturulan ürünlere de göz atabilirsiniz. Faber Castell tahta kalemi seti çeşitleri; 2’li, 5’li ve 10’lu seçenekler ile sunulur. Set halinde paketleri satın almak sürekli kullanım sağlayan kişiler için oldukça avantajlıdır. Bu setler ile uzun süre boyunca kullanım sağlanabilir. Tahta üzerinde kullanılan setler içinde tek renk seçeneğinin yanı sıra pek çok tonun bir arada bulunduğu çeşitler de yer alır. Beyaz tahtalarda yazı yazmak için renkli seçenekleri kullanmayı seviyorsanız bu setler bütün ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılamanıza olanak tanır. Bu setlerin kendi çantaları ile sunulan çeşitleri, tüm parçaları bir arada tutmak ve konforlu şekilde taşımak için oldukça elverişlidir. Bununla birlikte ürünleri ergonomik tasarımı ile malzemelerinizi güvenli şekilde muhafaza etmenizi sağlar. Kullanımdan sonra çantasına koyarak kaybetme gibi durumların kolaylıkla engellenmesi mümkündür. Faber Castell çantalı beyaz tahta kaleminin 10 renk seçeneği ile rengarenk yazılar yazıp yaratıcı çizimler yapabilirsiniz. Bu tür malzemeler, büyük boyutlu kağıtlara çizim yapmak ve yazı yazmak için elverişlidir. Flipchart tahtaların büyük boy kâğıtları üzerinde kalıcı yazılar yazabilirsiniz. Kağıt üzerinde kalıcı etki gösteren modeller, mimarlık ve tasarım ofislerinde sıklıkla tercih edilir. Büyük boy kağıtlar üzerinde kalın çizgiler oluşturmaya ve yazı yazmaya elverişli olan bu ürünler ile proje çizimlerinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Renk, uç boyutu, uç çeşidi ve doldurulabilir özellikteki çeşitliliklerden ihtiyaçlarınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Bahsedilen teknik özelliklerindeki bu farklılıklar, fiyatlar üzerinde de etkilidir. Faber Castell markalı tahta kalemi fiyatları farklı seçenekler ile kişilere sunulur. Faber Castell kalitesine sahip tahta kalemi ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Cebe Dost Faber Castell Tahta Kalemi Seçenekleri

Cebe Dost Faber Castell Tahta Kalemi Seçenekleri

Beyaz yazı tahtaları ofislerde ve okullarda yaygın olarak kullanılır. İş toplantılarında, derslerde veya konferanslarda etkili anlatımlar için tahta üzerine yazılar yazılır. Bu şekilde, dinleyicilerin konuya daha iyi adapte olması sağlanabilir. Bu ürünler ile etkili anlatımlar için okunaklı yazılar yazmanıza olanak tanır. Faber Castell beyaz tahta kalemi yoğun mürekkebi ile tahtaya uzak mesafede oturan kişilerin yazılan yazıları rahat okuması için elverişlidir. 2.2 mm uç kalınlığı ile koyu renkli yazılar yazmanıza imkan sunan modeller; W20 öğretmenlerin favori yardımcı gereçlerinden biridir. Faber Castell W20 beyaz tahta kaleminin siyah, mavi, yeşil ve kırmızı renkleri ile etkili bir kullanım sağlayabilirsiniz. Tahta için bulunan modellerde yuvarlak, kesik, kalın ve ince uç olmak üzere farklı çeşitlerde üretilir. Yuvarlak ve kalın uçlar okunaklı yazılar yazmak için idealdir. Tahta üzerinde kalın çizgileri yuvarlak uçlu kalemler ile rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Özellikle büyük boyutlu tahtalarda yuvarlak uç kullanımı oldukça pratiklik sağlar. Hızlı ve belirgin yazıları yuvarlak uç çeşitleri ile kolaylıkla yazabilirsiniz. Kesik uçlar ise geometrik çizimler için kullanılır. Belli açılara sahip kesik uçlu ürün çeşidi ile ince çizgilerin yanı sıra yatay şekilde kullanarak kalın çizgiler de çizebilirsiniz. Faber Castell Grip tahta kalemi üçgen gövdesi ve kesik uç yapısı ile ergonomik bir kullanım sunar. Faber Castell siyah tahta kalemi oldukça yoğun ve parlak bir mürekkebe sahiptir. Tahta üzerine yazdığınız yazıların okunaklı olması mürekkep kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. Mürekkep yoğunluğu kesintisiz ve silik olmayan yazılar yazmanızı kolaylaştırır. Beyaz tahta üzerine yazılan yazıların silik görüntüsü bilgilerin doğru okunmamasına ve anlaşılmamasına neden olabilir. Faber Castell siyah renkli tahta kalemi, belirgin yazılar yazmanız için elverişlidir. Ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.