placeholder
"

Led Xenon

" araması için 12963 sonuç listeleniyor

Led Xeneon Çeşitleri ile Araba Tutkunu Körükle

Arabalar, bazı insanlar için sadece ayaklarını yerden kesen bir araç iken bazı insanlar için ise vazgeçilmez bir tutkudur. Otomobil farları ise her iki kesim içinde önemlidir. Hem sürüş güvenliği hem istenilen dış görünüşün elde edinilmesinde önemli bir rol oynarlar. Karanlıkta size aydınlık bir görüş sağlarken aydınlıkta diğer araçlar tarafından fark edilmenizde yardımcı olurlar. Kullanıcıların gözdeleri ise son teknoloji ürünleri olan xenon farlar ve led farlardır.

Led Xenon

Led Xenon

Xenon farların en belirgin özelliği parlak beyaz ve mavi ışık saçmasıdır. Işık yayan diyot anlamına gelen Led ise birçok küçük ampulün birleşimiyle oluşan far çeşididir. “Led xenon nedir?” sorusunun cevabı ise çoğunlukla led özelliği taşıyan, kullanıcılar için güvenilir ve gösterişli hale getirilmiş farlardır. Led xenon çeşitleri; ampulün sınıflandırmasına göre h1, h3, h11, h16 led xenon olarak sıralabilirken ampulün işlevine göre ise sis farı, kısa far, uzun far ya da led xenon uzun kısa far olarak çeşitlenmektedir. Ayrıca enerjisini direkt olarak aracınızın motorundan alan motorlu led xenon çeşitleri de bulunmaktadır.

Led Xenon Modelleri

Led Xenon Modelleri

Led xenon renkleri de göz alıcı ve modern duruşuyla kullanıcıların tercih sebeplerindendir. Otomobillerdeki farların renkleri, renk sıcaklığının değiştirilmesiyle oluşur ve bu renk sıcaklığı kelvin(k) ile ifade edilir. “Led xenon lümen nedir?” sorusuna cevap ise ışık akısının birimidir. Dolayısıyla led xenon 10000, 12000, 4300k, 12000k, 8000k, 30000k, 10000k, 16000k, 6000k lümen ile ifade edilen terimler, farklı renk seçeneklerini göstermektedir. Düşük kelvin ile belirtilen değerler daha sıcak yani daha sarıdır. Yüksek kelvinler ise daha soğuk yani daha mavidir. Led xenon lümen değerlerine bakmak aradığınız rengi bulmanızda yardımcı olacaktır. Led xenon buz mavisi, beyaz, deli mavi, çift renk gibi seçeneklerle birçok farklı tarza ve zevke hitap etmektedir. Hatta 3 renk led xenon seçeneğiyle mavi, sarı, beyaz renklerini tek farda birleştirmek, 2 renk led xenon ile istediğiniz iki rengi birleştirmek bile mümkündür. Böylece karakterinizi yansıtacak otomobile, farınızda yapacağınız ufak değişimle ulaşmak son derece kolaydır. Led xenon şimşek etkili özelliği ile de aracınızın bu göz kamaştırıcı değişiminde yanınızda olacaktır. Led xenon ampülleri için aracınıza ve ihtiyacınıza uygun ampul sınıflarıyla seçiminizi kolaylaştıracak çeşitler mevcuttur. H4 led xenon ampul hem kısa hem uzun mesafe için kullanılır. H1 led xenon ise uzun fardır ve etkili aydınlatmasıyla gece yolculuklarında yanınızda olacaktır. H3 led xenon, aracınızın görünürlüğünün artmasını sağlayan sis farıdır. Sis farı için bir diğer seçenek de led xenon h11’dir. Led xenon h7 ise hem sizin hem trafikteki diğer araçların güvenliğini için parlaklık ayarını sağlayan kısa fardır. Trendyol’da aydınlatıcı led xenon sis farından, enerji dostu 24v led xenon ampullere kadar aradığınız led xenonu bulabilirsiniz.

Aydınlatıcı Led Xenon Yorumları Trendyol’da

Aydınlatıcı Led Xenon Yorumları Trendyol’da

Otomobil için far seçimi detaylı bir araştırma gerektirebilir. Özellikle de aracınız sizin için vazgeçilmez ise karar vermekte zorlanabilirsiniz. Lakin Trendyol sayesinde led xenon kullanıcı yorumlarına rahatlıkla ulaşabilir, kullanıcıların yorumları sayesinde fikir edinebilirsiniz. Led xenon tavsiyeleriyle birlikte led xenon markalarını da gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda led xenon farlarınızla uyumlu led xenon far kapağı, enerji dostu ve aracınıza uygun 24w, 75w, 55w led xenon farlar, uzun yollarınızın aydınlatıcısı led xenon uzun far seçenekleri de Trendyol ile kullanıcılara ve yorumlarına açık bir şekilde sunulmaktadır. Kullanıcıların bir diğer led xenon önerisi de led xenon sabitleme aparatlarıdır. Led xenon aparatı ile farınızın kurulumunu herhangi bir otomobil tamircisine gitmeden siz de yapabilirsiniz. Led xenonun kaliteli ışık gücünden ve şık tasarımından yararlanmak için sizde Trendyol’a göz atabilirsiniz.