Bağlantı Türü
Bağlantılar
Buton Sayısı
Garanti Tipi
Mouse Hassasiyeti (Dpi)
Mouse Tipi
Renk
Sensör Tipi
RGB Aydınlatma
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Logitech G102

" araması için 13 sonuç listeleniyor

Logitech G102

Logitech G102 Mouse

Logitech G102 Mouse

1981 yılında kurulan Logitech, İsviçre merkezli olan bir markadır. Logitech, bilgisayarlar için mouse, mouse pad, klavye, kulaklık, ortam akışı donanımı, gamepad'ler ve oyun mobilyası gibi çevresel aygıtlar üretir. Teknoloji alanında yaşanan gelişmeleri ve teknolojik trendleri yakından takip eden marka, Logitech G102 ile beklentileri ve ihtiyaçları karşılayan özellikler sunar. Silikon Vadisi’nde yer alan marka, yenilik ve kalite odaklı bir tasarım anlayışına sahiptir. Dünya genelinde bir kullanıcı kitlesine hitap eden marka, yılların verdiği deneyimi ve gelişmiş AR-GE çalışmalarını ürünlerine başarılı bir şekilde aktarır. Ürünlerinin tümünü tasarlarken kullanıcıların teknolojik dünya ile nasıl bağ kurduğuna ve nasıl iletişime geçtiğine odaklanan Logitech G102 mouse modeli ile benzersiz donanımlara imza atar. Bilgisayar fareleri modellerinde farklı koleksiyonlar sunan marka, gelişmiş kaydırma türleri, bağlanabilirlik ve diğer özellikler bakımından her kullanıcı profiline hitap eder. İş, eğitim ya da oyun için farklı modeller sunan Logitech mouse’lar, fütüristik tasarımlarıyla da dikkat çeker. Kullanıcıların konfor yaşamasını amaç edinen marka, bu doğrultuda tasarımlarında ortopedik detaylara yer verir. Bilgisayar kullananların, işlemlerinin tümünde sıklıkla tercih ettikleri çevre birimleri arasında yer alan mouse’lar, tasarımların gerçekleştirilebilmesinden oyun seanslarına kadar birçok noktada değerlendirilir. Standart özelliklerle donatılan mouse’lardan farklı donanımlara sahip olan modeller; ergonomik özellikleri, tuş ve gövde tasarımları, bağlantı türleri gibi pek çok özellik noktasında farklılık gösterir. Farklı bilgisayar modellerine bağlanabilir şekilde çalışan ve her yaştan kullanıcı profiline uygun özelliklere sahip olan mouse modelleri, marka uzmanlığında farklı detaylarla üretilir. Tek bir tıklama ile dosya açma, mail gönderme, film açma, müzik dinleme ve oyun oynamaya yardımcı olan bilgisayar fareleri, bilgisayar donanımlarının en önemli parçalarından biri olarak görülür. Hızlı çalışma sistemi ile verilen komutları algılayan ve işlemlerinizde size yardımcı olan bilgisayar fareleri, DPI hızları ile yüksek performans sergileyebilir. İş, eğitim ya da oyun için kullanabileceğiniz Logitech mouse modellerinin tümünü bağlantı, renk, HDMI, kullanıcı yorum ve puanları, model, fiyat özelinde seçebilir ve tüm detaylarıyla inceleyerek Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

  • Logi G102 modelleri, saniyede 1.000 bildirim hızı ile oyun sınıfı performans sunar.
  • Modellerin tümü, hareket halinde ya da tuş ile komut aldığından anlık yanıtlar verir. Böylelikle tüm işlemlerini kısa sürede tamamlayabilirsiniz.
  • Dünya genelinde profesyonel ya da amatör oyuncular tarafından sevilen ve gözde olan bilgisayar fareleri kompakt, dayanıklı ve konforlu kullanıma ve klasik bir tasarıma sahiptir.
  • Benzersiz hassasiyet, izleme hızı ve tutarlılık sağlayan bilgisayar fareleri oyunlarda en iyi performansı sergilemenize yardım eder.
  • Mekanik tuş gerginliğine sahip olan bilgisayar fareleri, metal yay donanımları sayesinde sol ve sağ mouse tuşlarının kolaylıkla kullanılmasına yardımcı olur. Böylelikle tuşlar için fazla efor sarf etmeden komutlar verebilirsiniz.
  • LIGHT SYNC teknolojisiyle donatılan bilgisayar fareleri, RGB aydınlatma sunar.
  • 16,8 milyon renkten oluşan bir seçkide tercihlerinizi dilediğiniz gibi şekillendirebilir, aydınlatmada kullanılacak animasyonları ve geçiş efektlerini dilediğiniz Logitech G aygıt ile birleştirebilirsiniz.
  • Bilgisayar farelerinin tümünü kutudan çıkardığınız andan itibaren kullanabilirsiniz. Ancak dilerseniz Logitech G HUB ile modelinizi kişiselleştirebilirsiniz.
  • G HUB ile kullanım tercihlerinizi yerleşik belleğe kaydedebilirsiniz. Böylelikle yeniden ayarlama yapmaya ya da yazılım yüklemeye gerek duymadan mouse modelini başka bilgisayarlarda kullanabilirsiniz.
  • Anında DPI değişimine sahip olmaları nedeniyle farklı hassasiyet sunan ayarlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Ancak DPI ayarlarını oyun stilinizle uyumlu özelliklerde ayarlayabilirsiniz. Bunun için G HUB’ı kullanın.

Logitech G102 Modelleri

Logitech G102 Modelleri

Logitech G102 Prodigy oyuncu mouse modeli, oyun oynarken daha önce hiç olmadığınız kadar isabetli hareket etmenizi ve oyundan keyif almanızı sağlar. 6000 DPI sensörü olan model, klasik bir tasarıma ve konfor sunan hatlara sahiptir. Kapsamlı donanımı sayesinde tüm komutlara anlık yanıt verir. Oyunlardaki performansınızı artıran model, Logitech’in uzmanlığında üretilir ve tüm test aşamalarından geçer. Standart mouse’lara göre 8 kat daha hızlı olan model ideal bir oyun deneyimi yaşatır. 116,6 mm yükseklik, 62,15 mm genişlik, 85 g ağırlık ölçüleriyle kolaylıkla kullanılır. 2 metre kablo uzunluğu sunan model, bu özelliğiyle de hayatı kolaylaştırır. 6 adet kişiselleştirilebilir tuşa sahip olan modelin, geliştirilmiş tuş gerginliği ile sağ ve sol mouse tuşları her an tıklanabilir. Logitech G102 Lightsync, çeşitli canlı renk seçeneklerine sahiptir. Klasik 6 tuşlu tasarımı ve oyun sınıfı sensörü ile benzersiz bir deneyim yaşatır. Oyun sınıfı algılama donanımı ile doğru imleç izleme ve hızlı tepki verme performansı sunar. 200 ile 8.000 DPI arasında ayarlanabilir olması sayesinde oyun tercihinize uygun doğru seviyeyi seçebilirsiniz. Klasik altı tuşlu tasarımı sayesinde hem rahatlık hem de güven sağlar. Denenmiş ve doğru tasarıma sahip olan model ile oyun içi komutlar verebilir, sistem kontrollerini gerçekleştirebilir veya tuş bağları atayarak oyun oynamayı eğlenceli ve kolay bir hale getirebilirsiniz. Logitech Prodigy G102 model mouse, saniyede 1.000 bildirim hızı ile ideal bir oyun sınıfı performans sunar. Bu özelliği sayesinde standart mouse’lardan 8 kat daha hızlı olan Prodigy G102, hareket ettiğinde ya da tuşlarla komut aldığında anlık yanıt verir. Prodigy G102, markanın ikonik modellerinden olan G100S oyun mouse tasarımından ilham alınarak geliştirilmiştir. Dünya çapında oyunseverler tarafından sıklıkla tercih edilen Prodigy G102, dayanıklı gövde tasarımına ve hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Olağanüstü hassasiyete sahip olan Prodigy G102, izleme hızında 200 ile 8.000 DPI aralığından performans sergiler ve oyun stiliniz ne olursa olsun maksimum kontrol sağlarsınız. Mekanik ayarda tuş gerginliği donanımı, özel metal yayları ile sol ve sağ mouse tuşların kolaylıkla kullanılmasına ve bunun için kuvvet uygulamanıza gerek kalmaz. Donanımında bulunan sol ve sağ tuşları da tüm tıklamalara anında yanıt verir. Kutusundan çıkarır çıkarmaz kullanabileceğiniz bilgisayar faresini G HUB kullanılarak da yeniden yapılandırabilirsiniz. Üst düzey oyuncular, bu mouse ile oyun içi eylemleri basitleştirmek adına 6 tuşu yapılandırabilirler. Modelin DPI değerinin anında değişebilmesi, piksel duyarlılığını hedef almadan 2.500 DPI hızında tüm tuşlamalara kadar farklı hassasiyet ayarlarını kullanarak geçiş yapmanızı mümkün kılar. Ancak dilerseniz G HUB’yi kullanarak DPI ayarlarının tümünü oyun tarzınıza göre ayarlayabilirsiniz. Birbirinden farklı işlevlere sahip olan G102 mouse serisini tüm detaylarıyla inceleyerek satın alabilirsiniz.

Logitech G102 Özellikleri

Logitech G102 Özellikleri

Logitech, mouse tasarımlarının yanında yüksek performans sunan klavye tasarımlarına da imza atar. Bunlardan biri olan Logitech G102 Pro, kompakt tasarımı ve üstün özellikler sunan donanımı ile öne çıkar. Kompakt tasarım ve profesyonel sınıf tık sesli anahtarlara sahip olan PRO, profesyonel seviyede test edilir. Gelişmiş GX tık sesli mekanik anahtarlar, sesli ve dokunsal tuşlamayla hızlı yanıt vermesi, dayanıklılık göstermesi ve yüksek performans sunması için tasarlanmıştır. Sayısal tuş takımı bulunmayan tasarıma sahip olan PRO, sökülebilir kablo mouse hareketi için daha fazla boş alan sunan boyutla ve kolaylıkla taşınabilir özelliklerle donatılır. Logitech G102 klavye ile birlikte kullanarak oyun oynama deneyimini ve tüm işlemlerinizi benzersiz bir deneyime dönüştürebilmek için ürünlerin tümünü inceleyip satın alabilirsiniz. Pek çok alternatif sunan mouse seçenekleri arasında seçim yaparken öncelikle neye ihtiyaç duyduğunuzu belirlemelisiniz. Kablolu modellerden kablosuz olanlara, mekanik modellerden optik modellere, lazer modellerden bükülebilen modellere kadar zengin bir yelpazede açılan seçenekleri bu bakımdan iyi değerlendirmelisiniz. Hız ve performans sizin için önemliyse Logitech G102 kablosuz satın alabilirsiniz. Tasarım programlarını kullanıyor ve oyun oynuyorsanız DPI değeri yüksek seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler işinizi büyük oranda kolaylaştırabilir. Bunun yanında iş için mouse ihtiyacınız varsa DPI değeri 800 ile 1000 arasında olan seçenekler sizin için en doğru tercih olur. Bunun yanında mouse tasarımının ellerinize tam oturması ve kullanım esnasında konfor yaşatması da gerekir. Bu bakımdan alacağınız mouse’un tasarım detaylarına mutlaka dikkat etmelisiniz. Pratik bir kullanım için alacağınız ürünün kolaylıkla çıkarılıp başka bir bilgisayarda kullanılabilir özelliklere sahip olması gerekir. Logitech G102 sensor boyut aralıkları da önemli. Tüm detayları düşünülmüş hassas donanım, izleme hızı sağlayan ve 200 ile 8.000 DPI aralığında bir bilgisayar faresiyle oyunlarda en iyi performansınızı gösterebilirsiniz. Böylelikle oyun tarzınız fark etmeksizin daha iyi denetimi sağlayabilirsiniz. Yüksek performans sunan bir mouse ihtiyacınız varsa Logitech G102 driver desteği sunan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu seçenekler sunduğu driver özelliği ile profesyonel oyuncular için mouse ayarlarını kişiselleştirmeyi mümkün kılar. Bu sayede de oynanan oyunlar daha kolay ve daha keyifli bir hale gelir. Bunun yanında bütçenizi de belirlemeniz gerekir. İhtiyacınız olan özellikleri belirledikten sonra bütçeniz doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri karşılaştırarak kapsamlı bir fiyat/performans değerlendirmesi yapabilir ve ihtiyacınız olan mouse modelini bu karşılaştırma sonrası edindiğiniz bilgiler doğrultusunda seçebilir ve satın alabilirsiniz.

Logitech G102 Yorum

Logitech G102 Yorum

Çok sayıda alternatif sunan Logitech mouse’lar, her türden kullanıcı profiline hitap eder. Geniş bir yelpazede açılan mouse seçenekleri, seçim anında kararsızlık yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle beğendiğiniz ancak kararsız kaldığınız ürünler özelinde kullanıcı yorum ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Kullanıcı yorum ve değerlendirmeleri ile ürün özelinde kapsamlı bilgi edinebilir ve bu doğrultuda karar verebilirsiniz. Logitech G102 yorum ve puanlamaları doğrultusunda ürünlerin tasarım, donanım, teknoloji ve dayanıklılık bakımından geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından beğenildiğini söylemek mümkündür. Yorumların genelinde modellerin ideal ölçülerde bulunan ve kavrama kolaylığı sunan boyutlarının beğenildiği görülebilir. Bilgisayar faresinde boyutlar sizin için de önemliyse ürün boyutları hakkında bilgi edinmek için detaylara bakabilirsiniz. Bunun yanında ürünlerin tıklama ile verilen komutları anında ekrana yansıtması bakımından sunduğu performans da kullanıcılardan tam not alır. Özel programa sahip olan ürünler ile oyunlarda ve masaüstünde kullanılan DPI ayarlaması da kullanıcıların beğenisini kazanır. Bu özel ayarlama sayesinde satın aldığınız bilgisayar faresini özelleştirebilir ve her oyuna özel ışık sunmasını sağlayarak keyifli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Ağırlık, tepkime süresi, kullanılan malzeme kalitesi ve kaygan bantları sayesinde de büyük beğeni kazanan ürünler Logitech kalitesini kanıtlar. Kullanıcı yorum ve değerlendirmelerinde markanın verdiği güven de tam not alır. Genel olarak Logitech donanımlarının tümünden memnun olan kullanıcılar, bu memnuniyeti yorumların genelinde dile getirir. Bu bakımdan da fiyat/performans değerlendirmesi yapan ve bunu değerlendirmeyi yorumlarında bildiren kullanıcılar, markanın ürünlerinin tümüne yüksek puan verir. Siz de beğendiğiniz ve kararsız kaldığınız bilgisayar faresi özelinde yorum, değerlendirme ve puanlamalara göz atabilir ve bu doğrultuda ürünleri satın alabilirsiniz.

Logitech G102 Fiyat Aralıkları

Logitech G102 Fiyat Aralıkları

Logitech G102 fiyat aralıkları mouse tasarımına, güç sağlama seçeneğine, bağlantı türüne, algılayıcı türüne, DPI hassasiyetine, kablo tipine, rengine ve diğer özelliklerine göre farklılık gösterir. Bu bakımdan Logitech mouse’lar, her kullanıcı profiline ve her bütçeye hitap eden seçenekler yaratır. Bu seçenekleri ihtiyaç duyduğunuz özellik ve bütçeniz doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Logitech bilgisayar fareleri kablolu, şarjlı, powerplay ve alkalin pil olarak farklı şekilde güç sağlayabilir. Fiyat aralıklarını büyük oranda belirleyen bu özellikleri, neye ihtiyaç duyduğunuz doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Modellerin bağlanabilirlik özellikleri de farklılık gösterir. Kablolu, bluetooth ve LIGHTSPEED kablosuz seçeneklerin tümünü çalışma ve oyun oynama stilinize göre karşılaştırabilirsiniz. Optik sensör ve HERO sensör olarak farklılık gösteren algılayıcı türleri de seçenekler arasındaki fiyat farklılığını belirler. Optik sensöre sahip olan tasarımlar, LED ışık, optoelektronik sensör ve DSP donanımını kullanarak çalışır. HERO sensöre sahip olan ürünler, kablosuz kontrol donanımından çıkmadan 400 IPS'den daha fazla tıklama hızı sağlayacak şekilde tasarlanır ve en iyi performansı sergiler. HERO 25K, düşüş yaşamadan hızlanma ya da 100 ile 25.600 DPI aralığında filtreleme ile tüm hassasiyet düzeylerinde aynı üstün özellikleri kullanır. HERO 25K, diğer seçeneklere göre on kat daha az güç tüketir ve daha uzun pil ömrü yaratır. Bunların yanı sıra bazı ürünler bilgisayar faresi pedi ve set halinde satışa sunulur. Bu ürünlerin fiyat aralıkları da set içerikleri özelinde farklılık gösterir ve kullanıcılara cazip fiyat aralıkları sunar. Fiyat aralıklarını daraltarak ya da kullanıcı yorum ve değerlendirmelerine göz atarak seçim yapabilirsiniz. Kullanıcı yorum, değerlendirme ve puanlama bilgileri sayesinde ürün özelinde fiyat/performans değerlendirmesi yapabilir ve ürünün sahip olduğu detaylar hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Edindiğiniz bilgiler doğrultusunda da bütçenize ve ihtiyaç duyduğunuz özelliklere göre bir bilgisayar faresi seçip satın alabilirsiniz.

Logitech G102 Trendyol’da!

Logitech G102 Trendyol’da!

Çok sayıda ürün ve markanın bulunduğu online platformlarda alışveriş yapma deneyimini benzersiz kılan Trendyol, Logitech mouse modellerine ürün yelpazesinde yer verir. Marka uzmanlığında son teknolojik detaylarla donatılan ve modern tasarımlarla bir araya getirilen bilgisayar fareleri, geniş bir ürün seçkisi sunar. Oyun oynama, tasarım yapma ve diğer işleri tamamlamada hızlı ve etkili işlemler sunan Logitech G102 beyaz, siyah, mavi ve lacivert gibi renk seçenekleriyle de dikkat çeker. Tüm detayları düşünülmüş modern tasarımlara sahip olan ürünler, sunduğu estetik detayların yanında kullanıcıların ortopedik kullanımlarını da sağlar. El ve bilek sağlığını baz alan seçenekler, kolaylıkla kavranabilir boyutlara sahiptir. Elinize uygun olmayan ve kullanım esnasında tam oturmayan modeller size rahatsız bir deneyim yaşatır. Bu nedenle bilgisayar faresinin elinize tam olarak oturması ve uzun süreli kullanımlarda dahi konfor sunması gerekir. Genel olarak herkes tarafından ulaşılabilir fiyatlar sunmayı hedefleyen Trendyol, Logitech bilgisayar faresi seçeneklerinde de fiyat aralıklarını ulaşılabilir seviyelerde tutar. Bunun yanında Trendyol’da belirli zamanlarda indirim ve kampanya dönemleri de başlar. Bu indirim ve kampanya dönemlerini takip ederek ihtiyacınız olan bilgisayar faresine cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunun için Trendyol’u düzenli aralıklarla takip edebilir ve bilgisayar kullanım deneyiminizi eksiksiz kılacak ürünleri keşfedebilirsiniz. Eğer siz de tüm bilgisayar kullanım deneyimlerinizde konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz bilgisayar faresi almayı istiyorsanız sektörde önde gelen markalardan biri olan Logitech imzasını taşıyan ürünlerin tümünü detaylı bir şekilde inceleyebilir ve beğendiğiniz modeli Trendyol’un avantajlı fiyatları ile satın alabilirsiniz. Dilerseniz ürünleri hediye seçeneği olarak da tercih edebilir ve sevdiklerinizi Logitech kalitesiyle mutlu edebilirsiniz.