İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Fiyat
Form
Görünüm
Kapatıcılık
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Maybelline Fit Me

" araması için 108 sonuç listeleniyor

Maybelline Fit Me Modelleri ile Yüksek Kapatıcılık

Tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilen Maybelline Fit Me makyaj ürünleri kullanıcıların beğenisine sunulur. Cilt üzerinde yer alan her türlü kusuru ve kızarıklığı markanın sunmuş olduğu ürünler aracılığı ile kapatmak mümkündür. Özellikle karma cilt tipine sahip olan kullanıcılar için oluşturulan Maybelline Fit Me matte poreless fondöten modelleri mevcuttur. Ürünün yapısında bulunan içerikler yüzünüzde ağırlık yapmadan uzun süre etkisini sürdürür. Kullanım sırasında mat bir görünüm bırakmayan Maybelline Fit Me fondöten, kapatıcı türleri ise pudra takviyesiyle sabitlenir. Markanın tasarlamış olduğu kusursuz makyaj etkisi yaratan ürünler, ekonomik ve avantajlı fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur.

Makyajınızda Fark Yaratan Maybelline Fit Me Fondöten Fiyat Avantajları

Makyajınızda Fark Yaratan Maybelline Fit Me Fondöten Fiyat Avantajları

Günlük hayatta ve özel davetlerde yapılan makyajın etkisini artıran Maybelline Fit Me allık, göz altı kapatıcı, fondöten, toz pudra, aydınlatıcı, bronzer, eyeliner ürünleri mevcuttur. Tüm makyaj ürünleri farklı amaçlara hizmet eder. Göz altı kapatıcısı, eyeliner, rimel ve benzeri makyaj ürünleri göz ve çevresindeki makyajın yapılmasını sağlar. Maybelline Fit Me transparan pudra, matte poreless pudra ve benzeri ürünler ise yüz, boyun ve çevresindeki kusurları kapatır. Markanın sunmuş olduğu kapatıcı ürünleri likit ve pudra formu ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Özellikle karma ya da yağlı cilt tipine sahip olan kullanıcılar için özel olarak tasarlanan pudra fondöten modelleri mevcuttur. Maybelline Fit Me fondöten renkleri cilt rengine uyum sağlayacak şekilde oluşturulur. Esmer, beyaz tenli, pembe alt tonlu ve benzeri ten rengindekiler için karma ve mat görünümlü fondöten seçenekleri vardır. Maybelline Fit Me fondöten fiyat avantajlarını uygun aralıklarda Trendyol üzerinde bulabilirsiniz. Maybelline Fit Me pudra, porselen fondöten modelleri ise karma ya da yağlı yüz tipine sahip olan kullanıcıların mat bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Doğal mat bir görünümün oluşmasını sağlayan Fit Me Serisi kullanıcıların beğenisine sunulur.

Üstün Kapatıcılık Sağlayan Maybelline Fit Me Makyaj Setleri

Üstün Kapatıcılık Sağlayan Maybelline Fit Me Makyaj Setleri

Maybelline Fit Me set içerisinde günlük makyajın kapsamlı bir şekilde yapılmasını sağlayan ürünler bulunur. Bu setlerin içinde yüzdeki kusurları kapatmak ya da renk dengesi sağlamak için fondöten, göz altındaki koyu halkaların giderilmesini sağlamak için kapatıcı, cilt kusurlarını kapatan makyaj ürünlerinin sabitlenmesi için pudra seçenekleri mevcuttur. Tüm cilt tiplerinin kullanabileceği makyaj ürünleri sivilcelerin kapanmasını sağlar. Maybelline Fit Me kapatıcı renkleri toplamda 5 farklı renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Özellikle yağ içermeyen hafif formülle üretilen kapatıcılar yüzünüzde ağırlık yapmaz. Aynı zamanda Maybelline Fit Me kapatıcı, pudra, transparan pudra, göz altı kapatıcısı kullananlar, göz altı kapatıcı rengini kendi cilt tonlarından bir ton açık tercih eder. Dolayısıyla göz altında aydınlık bir görüntü oluşur.

Maybelline Fit Me Kullananlar için Trendyol’a Özel Fırsatlar

Maybelline Fit Me Kullananlar için Trendyol’a Özel Fırsatlar

Maybelline Fit Me renkleri kullanıcıların cilt rengine uyum sağlayacak şekilde üretilir. Makyaj öncesinde cildinizi nemlendirerek fondöten uygulaması yapabilirsiniz. Maybelline Fit Me allık kullananlar, fondötenin kalıcılığını pudra ya da bronzer ile sağlar. Özel davetlerde uzun süre fondöten etkisini sürdürmek için baz uygulaması yapabilirsiniz. Maybelline Fit Me kullananlar için makyaj öncesi ve sonrası için kalıcılık sağlayan bazlar mevcuttur. Krem formu ile bulunan makyaj bazı ürünlerin cilt üzerindeki kalıcılığını artırır. Makyaj sonrası uygulanan sprey formlu makyaj bazı ise cilt üzerinden ürünlerin akmasını önler. Özellikle cilde uygulanan ürünler, belirli bir süre sonra cilt üzerinden akabilir. Bu durumun önüne geçmek için baz kullanabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından oluşturulan Maybelline Fit Me yorumları mevcuttur. Söz konusu makyaj ürünlerinin daha sürdürülebilir bir şekilde uygulanabilmesi için bu yorum ve önerileri değerlendirebilirsiniz. Setli paketleriyle ya da tekli olarak yer alan makyaj ürünleri farklı boyutlara sahiptir. Dolayısıyla Maybelline Fit Me fondöten fiyat aralığı ürünün gramajı doğrultusunda değişiklik gösterir. Siz de Trendyol üzerinden Maybelline Fit Me Türkiye makyaj ürünlerine konforunuzdan ödün vermeden ulaşabilirsiniz.