Fiyat
Form
Hacim
Kullanma Amacı
Tip
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cilde Dost Mentollü Maske Seçenekleri Trendyol'da!

Antialerjik özellikte olan mentollü maske içerisinde bulunan havanın hep taze kalmasını sağlar. Maske içeriğindeki mentol sayesinde sıkıntı yaşamadan ferah ve temiz bir solunum gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek oranda bakteri koruması sağlayan bu ürün müşterilerin ilgi odağında yer alır. Aynı zamanda paraben, naylon ve klor içermeyen bu maske alerji yapmaz. Bu durumdan ötürü korku duymadan konforlu ve rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Siz de sağlığınız için doğal koruma ve yüksek hijyen sağlayan cilde dost bu ürünü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. İster kendi sağlığınız isterseniz de sevdiklerinizin sağlığı için uygun bulduğunuz bu ürün türlerine kolayca sahip olabilmek için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.

Antialerjik Özelliğe Sahip Mentollü Maske Çeşitleri

Antialerjik Özelliğe Sahip Mentollü Maske Çeşitleri

Cildinizi ölü tabakalardan arındırmak istiyorsanız mentollü yüz maskesi tercih edebilirsiniz. Bu ürün cildinizi tahriş etmeden parlak bir görünüme kavuşturur. Maskeyi cildinizi temizledikten sonra 2-3 dakika dairesel hareketlerle uygulamanız gerekir. Ürünü çıkardıktan sonra ise ılık su ile durulamanız tavsiye edilir. Cildinize tonik etkisi yapan bu ürünü kullanarak cilt temizliğinizi sağlayabilirsiniz. Siz de pürüzsüz ve canlı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız bu yüz maskesini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mentollü kil maskesi ise her yaş grubunda ortaya çıkabilen siyah nokta ve akneleri yok etmek amacıyla kullanılır. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu kil maskesi antialerjik özelliğe sahiptir. Ürünün içinde bulunan mentol sayesinde cildiniz yüksek oranda beslenir ve nemlenir. Mentollü saç maskesi ile saçlarınızda enerjik ve canlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu ürün sahip olduğu antibakteriyel yapıdan dolayı kepeğe karşı etkilidir. Aynı zamanda saçlardaki renk pigmentini uyararak saçlarınızın beyazlamasını da mümkün olduğunca geciktirir. Siz de cildinize dost katmanlardan üretilen bu maske çeşitlerini endişe duymadan güvenle satın alabilirsiniz.

Her Cilde Uygun Mentollü Cerrahi Maske

Her Cilde Uygun Mentollü Cerrahi Maske

Cerrahi maske farklı virüslerin sebep olduğu olumsuz durumlara karşı tedbir amaçlı kullanılan bir maske türüdür. Mentollü cerrahi maske yüksek bakteri filtrasyonu ile üst düzey koruma sağlar. 3 katmandan oluşan pamuksu yapısıyla saatlerce rahat kullanım imkanı sunar. Bu ürün; yumuşak, elastik, acı vermeyen kulaklara sahiptir. Siz de bu ürünü tercih edip dışarıdaki mikroplardan ve virüslerden rahatlıkla korunarak konforlu bir gün geçirebilirsiniz. Mentollü maske 10’lu lateks, paraben ve naylon içermeyen yapıya sahiptir. Her cilt tipine uygun alerji yapmayan bu ürünü yüzünüzde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Siz de zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan bu maske türleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz mentollü maske yorumları kısmına göz atarak ürünü daha önce satın alan ve kullanan müşterilerin değerlendirmelerini okuyabilirsiniz. Böylece ürünle ilgili olarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Mentollü Maske Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Mentollü Maske Fiyatları

Her cilt tipine uygun olan, cildinizi tahriş etmeyen bu maske çeşitleri konforlu ve rahat bir kullanım sunar. Siz de cilt ihtiyaçlarınıza uygun mentol içeren maske seçimi için bu modelleri yakından inceleyebilirsiniz. Mentollü siyah maskeyi düzenli kullanarak genç bir cilde sahip olabilirsiniz. Kırışıklıkları tedavi eden, dokuyu iyileştiren ve yara görünümünü azaltan bu ürünü satın alarak pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt elde edebilirsiniz. Mentollü maske fiyatları ürün tipine, ek özelliklerine ve sunduğu avantajlara göre değişkenlik gösterir. Her bütçeye ve beklentiye uygun ürün seçenekleri müşterilere zengin bir çeşitlilik sunar. Siz de beğendiğiniz modelleri özel filtreleme seçeneklerini kullanarak listeleyebilirsiniz. Kendiniz ya da aileniz için tercih edebileceğiniz bu maske çeşitleri arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan modeli Trendyol ile inceleyebilir ve bütçeniz doğrultusunda değerlendirme imkanına sahip olabilirsiniz.