placeholder
"

Nazarlık

" araması için 7838 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evin İçin Nazarlık Çeşitleri Sevilen Modelleriyle

Kültürel, dinsel ve diğer etkenlerden kaynaklı olarak nazarlık modelleri hayatın hemen her yerinde kullanılır. Nazarlık nedir sorusu kötü gözlerden ve nazarlardan insanları koruduğuna inanılan aksesuarlardır cevabı verilebilir. Kazalardan, başa gelebilecek felaketlerden nazarlık sayesinde korunabileceğine inanılır. Bu yüzden sticker, dekorasyon ürünü, iğne, kolye gibi pek çok farklı modelde yer verilir. Nazar boncuğu modasına uygun pek çok malzemeden üretilen ev dekorasyon eşyası bulunur. Kıyafetlere takılabilen iğneli modeller, dolaba yerleştirilebilen yapışkanlar veya araba gibi araçlarda anahtarlık olarak kullanılabilen modeller bulunur. Aksesuar olarak kötülükleri savan bir eşya olarak kullanılan bu aksesuarlar, çeşitli modellerle müşterilerin beğenisini kazanır. Bebekler için olan ürünleri, hediyelik kişiye özel isimli modelleri ve daha fazlasını Trendyol üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

Her Eve Özel Nazarlık Çeşitleri

Her Eve Özel Nazarlık Çeşitleri

Mistik ve kötü güçlerden korunmanın bir yolu olarak görülen nazar boncukları bazı aileler tarafından bebekler doğar doğmaz bebeğin kıyafetine takılır. İsimli, gümüş, iğne, kolye ucu nazarlık çeşitleri kişiselleştirilebilir kullanımlar sağlar. Kolye gibi takı ürünlerinin üzerine isim yazılarak da kullanılabilir. Takı ve diğer aksesuarlarda nazarlık altın ve gümüş kaplama tasarımlar halinde de Trendyol’dan satışa sunulur. Ürünler günlük kullanımda veya özel günlerde kullanıma uygundur. Boncuk, doğal taş ve zirkon taş gibi çeşitli seçeneklere sahip nazarlıklı bileklik, kolye ve küpe bulunur. Harf, sticker, ağaç, yonca nazarlık çeşitleri çocuk odası, oturma odası gibi pek çok ortamda ev içi aksesuarları olarak kullanılabilir. Ayrıca hobi eşyası olarak da süsleme işlemleri için tercih edebilirsiniz. Nazarlık çeşitleri farklı boyut, materyal, yüzey tipi ve taş cinsi gibi özelliklere sahiptir. Büyük boy nazarlık tasarım ürünleri kapı süsü veya oda süsü olarak tercih edilebilir. Nazarlık resmi bulunan çeşitli saksı, çiçek desenli duvar süsü ve dekoratif el işi ürünlerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Farklı Dekorasyon İmkanları Sunan Nazarlık Modelleri

Farklı Dekorasyon İmkanları Sunan Nazarlık Modelleri

Süryani nazarlığı iki delikli gözden oluşan ve üç taşın sarktığı modellerdir. Kadın takı aksesuarları içerisinde yer alan Süryani aksesuarları, altın ve gümüş kaplama takı ürünleriyle set halinde kullanılabilir. Nazarlık kolye, küpe ve bilezik gibi takı çeşitleri bir araya getirilerek set halinde kullanılabilir. Sevenleri için altın, gümüş kolye modelleri tek göz temasından hareket edilerek tasarlanabilir. Fantezi, günlük, klasik ve sallantılı gibi pek çok tipte ürün yer alır. Cam, demir, inci, odun, seramik, taş gibi farklı malzemeler kullanılarak nazar boncukları aksesuar haline getirilir. Bebeklere nazarlık amacıyla iğneli bir aksesuar alabilir ve bebeğin kıyafetine iliştirebilirsiniz. Eğer doğum hediyesi olarak verecekseniz altın ve gümüş kaplama modelleri de satın alabilirsiniz. Nazarlık araba süsü, anahtarlık, kapı süsü, nal, bebek altın gibi modelleri Trendyol’dan inceleyerek ihtiyacınıza göre kolayca satın alabilirsiniz.

Uygun Aralıklı Nazarlık Fiyatları Trendyol’da

Uygun Aralıklı Nazarlık Fiyatları Trendyol’da

Boncuk, el şeklinde, yaka iğnesi, miyuki, altın dualı nazarlık çeşitleri hem takı aksesuarlarında hem de ev dekorasyon ürünlerinde kullanılır. Doğum günlerinde, bir bebeğin doğduğu gün ev hediyesi olarak nazarlık hediyelik verilebilir. Bunun dışında farklı malzemelerden tasarlanan ev dekorasyon ürünleri de bulunur. Maşallah nazarlıkları üzerinde yer alan yazıları yeni aldığınız ev veya araba içerisinde kullanabilirsiniz. Büyük nazarlık aksesuarlarının yanı sıra küçük saklanabilen modeller de bulunur. Arka kapak, fantezi, klasik ve sallantılı nazarlık duvar süsü modellerini Trendyol üzerinden filtreleyebilir, kişisel zevkinize uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Banyoda kullanıma uygun olan nazarlık lif modelleri de geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarla satın alınabilir. Seramik, pirinç, demir, ahşap, cam nazarlık tasarımları kullanılan malzemeye göre farklı ve bütçe dostu fiyat aralıklarında yer alır. Trendyol’da yer alan modelleri inceleyerek uygun nazarlık fiyatlarına erişebilirsiniz.