Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Bilek Stili
Bağlama Şekli
Topuk Boyu
Desen
Taban Tipi
Topuk Tipi
İç Taban Materyali
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Astar Materyali
Saya Materyali
Taban Materyali
Koleksiyon
Dış Materyal
Ek Özellik
Materyal
Taban Teknolojisi
Fiyat Geçmişi
Spor Branşı
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Nike Air Jordan

" araması için 735 sonuç listeleniyor

Trend Nike Air Jordan Ürünleri

Basketbol, dünya genelinde en çok sevilen spor branşları arasındadır. Bu spor dalında gelmiş geçmiş en iyi oyunculardan biri olan Michael Jordan, oldukça popüler bir figürdür. Nike markasının çıkardığı Air Jordan serisi, bu oyuncu konsept alınarak tasarlanmış ürünlere sahiptir. Bu seri içerisindeki en popüler ürün basketbol ayakkabısı olsa da, birbirinden farklı giysi seçenekleri de katalog içerisinde yer alır. Nike Air konsepti genellikle spor tasarımlı giysilerden hoşlananlara hitap eder.

Basketbol oynamak için gerekli olan en önemli spor malzemesi toptur. Bireysel veya takım olarak oynanabilen bu spor için Nike, yüksek kaliteli basket topu modelleri üretir. Kapalı salonlarda veya dışarıda oynamak için farklı özelliklere sahip ürünler arasından size uygun olan bir ürünü seçebilirsiniz. Basketbol topları, farklı ölçülerde üretilebilir. Sipariş verirken topların ölçülerine dikkat etmeniz, kendinize en uygun olan ürünü tedarik edebilmeniz için önemlidir. Ayrıca, açık alanda oynamak için outdoor modeller arasından birini tercih edebilirsiniz. Çünkü basketbol salonu için tasarlanan modeller, dış ortamlarda daha çabuk deforme olabilir.

Nike Air Jordan ayakkabı modelleri genellikle basketbol için özel olarak tasarlanmış olsa da, markanın farklı spor dalları için ürettiği seçenekler de bulunur. Koşu ve yürüyüş için farklı özelliklere sahip modeller arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Yürüyüş ayakkabısı modelleri arasında seçim yaparken, ürünün yüksek konforlu olmasına dikkat etmeniz önemlidir. Ayakkabı, yapılan aktivitenin kalitesini artırıcı etkiye sahiptir. Giyilen model ne kadar konforlu ise hareket etmek de o ölçüde kolay olacaktır. Yürüyüş ayakkabılarının taban rahatlığı, özellikle fazla efor sarf edilen aktivitelerde oldukça önemlidir. Ürünün kalitesi bu gibi durumlarda çok daha net bir şekilde anlaşılır.

Spor giyim üzerine geniş yelpazeli ürün kataloğuna sahip olan Nike, farklı tasarımlarda çantalara sahiptir. Sırt çantası, gün içerisinde kullanılan kişisel eşyaların konforlu şekilde taşınmasına imkân sağlayan seçeneklerden biridir. Spor aktivitelerinde gerekli olan malzemelerin taşınması için de oldukça kullanışlı olan sırt çantaları, işe veya okula giderken de kullanılabilir. Modeller genellikle çoklu cep özelliğine sahiptir. Kişisel eşyalarınızı bu ceplere yerleştirerek, gün boyu yanınızda taşıyabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Nike Air Jordan Modelleri Hangileridir?

Kullanım Alanlarına Göre Nike Air Jordan Modelleri Hangileridir?

Nike Air Jordan ürünleri sadece basketbol ayakkabısı ile sınırlı değildir. Spor giyim kapsamında birbirinden farklı özelliklere sahip çeşitli ürünler bu konseptte bulunabilir. Nike Air Jordan ayakkabı modelleri ise bu konseptin amiral gemisi olarak nitelendirilebilir. Seçenekler arasında en çok tercih edilenlerden biri Nike Air Jordan 1 modelidir.

Boğazlı ve eski tasarımlı ayakkabılardan hoşlananlar için ideal seçenekler arasındadır. Nike Air Jordan Orta modelleri de 1 kapsamı içerisinde yer alır. Çeşitli renklerde olan bu modeldeki ayakkabılar, dışarıda sneaker olarak veya basketbol oynamak için kullanılabilir. Nike Air Jordan outdoor ayakkabı modelleri arasında yürüyüş ve günlük kullanım için özel olarak tasarlanmış farklı modeller de bulunabilir.

Nike Air Jordan erkek ve kadın kullanıcılar için özel olarak tasarlanan ürünlere sahiptir. Bu konsept içerisinde farklı kategorilerde spor giyim ürünleri bulunabilir. Nike Air Jordan kadın kullanıcılar için daha estetik görünümlü ürünler tasarlar. Aralarından en beğendiğiniz modelleri dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Ayrıca, Nike Air Jordan çocuk modelleri de oldukça geniş yelpazede ürün seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulur.

Konsept içerisinde birbirinden kaliteli spor giyim ürünleri bulunur. Nike Air Jordan tişört modelleri en popüler seçeneklerden biridir. Bunlar her mevsim kullanılabilen ürünler arasındadır. Nike Air Jordan sweatshirt seçenekleri ise mevsim geçişlerinde ve bahar aylarında tercih edilebilir. Nike Air Jordan kıyafet ürünleri arasında dünya genelinde yaygın olarak kullanılan elbiselerden biri de eşofmanlardır. Tekli olarak veya takım hâlinde satın alınabilen bu ürünler, günlük aktivitelerde veya spor yaparken kullanılabilir. Nike Air Jordan eşofman takımı genellikle düz tasarımlı olarak üretilir. Sade ve rahat giyim tarzından hoşlananlar için uygun seçenekler arasındadır. Nike Air Jordan eşofman altı modelleri ise takımlara göre çok daha farklı çeşitlere sahiptir.

Nike Air Jordan modelleri arasında oldukça kullanışlı olan aksesuar kategorisinde ürünler de bulunur. Günlük hayatı kolaylaştırmak için tasarlanan bu ürünler, spor aktivitelerinin de daha konforlu icra edilmesine imkân sağlar. Nike Air Jordan sırt çantası, gün boyunca ihtiyacınız olan kişisel eşyalarınızı rahat bir şekilde taşımanız için mükemmel bir seçenek olabilir. Nike Air Jordan ceket modelleri ise soğuk havalarda bile spor tarzda kombinler yapmanızı sağlar. Birbirinden şık tasarımlarda olan ceket modelleri arasından ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca, daha ılık havalar için Nike Air Jordan hırka modelleri arasından birini seçebilirsiniz.

Giyim eşyası kategorisinde bu konsept ile tasarlanan ürünler, sporcuların kendilerini çok daha etkili bir şekilde ifade etmelerine de imkân sağlar. Ürünler arasında bulunan şapka gibi aksesuarlar, kullanıcının farklı bir görünüm elde etmesine yardımcı olur. Nike Air Jordan şapka modelleri arasından kendi giyim tarzınıza uygun olan birini seçebilir, etkileyici kombinler oluşturabilirsiniz. Şapkalar, farklı tasarım ve renklerde üretilir. Ayrıca, bu ürünlerin farklı kumaş türleriyle üretilmiş modellerini de kategori içerisinde bulmak mümkündür.

Kaliteli Sporcuların Tercihi Olan Nike Air Jordan Özellikleri Nelerdir?

Kaliteli Sporcuların Tercihi Olan Nike Air Jordan Özellikleri Nelerdir?

Nike Air Jordan basketbol ayakkabısı modelleri, markanın oyuncu için hazırladığı ilk tasarımdan sonra, her sezon geliştirilmeye devam etmiştir. Bu konseptte hazırlanan ürünler, dünya genelinde en ayakkabılar arasındadır. Özellikle genç yaştaki kullanıcılar için özel olarak tasarlanan bu ayakkabı modeli, basketbol oynarken performansı olumlu anlamda etkileyen özelliklere de sahiptir. Nike Air Jordan genç kullanıcıların istekleri göz önünde tutularak, ileri teknoloji yardımı ile imal edilen ürünlerdir.

Konsept kapsamında basketbol ayakkabısı haricinde, farklı kullanım alanlarına göre tasarlanmış modeller de bulunur. Örneğin Nike Air Jordan kısa boğazlı modeller daha çok günlük hayatta sneaker kullanmaktan hoşlananlar için de ideal seçeneklerden biridir. Bu seçenek, okula veya işe giderken konfordan taviz vermeyenler için oldukça uygundur. Klasik mat görünümlü ve renkli tasarımlardan farklı olarak, parlak olan modeller de konsept dâhilinde bulunabilir. Nike Air Jordan parlak özellikte olan ayakkabılar, daha iddialı kullanıcılar için uygun seçenekler arasındadır.

Nike Air Jordan Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Nike Air Jordan Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Nike Air Jordan konsepti içerisinde, farklı kategorilerde ürünler bulunur. Bu konsepte dâhil olan kategori içerisindeki ürünlerin fiyatları çeşitli sebepler ile faklılaşabilir. Söz konusu fiyat farkını oluşturan en büyük etkenlerden biri ürünün piyasaya çıkış tarihidir. Yeni sezon ürünler diğerlerine göre daha yüksek fiyatta olabilir. Daha bütçe dostu bir alışveriş yapmak istiyorsanız, aynı kategori içerisindeki ürünlerin eski sezon modelleri arasından birini tercih edebilirsiniz.

Basketbol ayakkabıları arasındaki fiyat farkını, ürünün barındırdığı teknolojik özellikler de belirler. Yeni sezon olan ürünler genellikle daha güncel teknoloji ile üretilmiştir. Ayrıca, modellerin özellikle taban bölümünde kullanılan farklı teknolojik özellikler de fiyatı değiştirebilir. Konforun maksimuma çıkarılması için eklenen bu özellikler ürünün fiyatını da doğrudan yükselten nedenler arasındadır.

Ürün fiyatlarını farklılaştıran bir başka husus ise satıcıdır. Ürünü aracı bir mağazadan satın alırsanız, çok daha fazla miktarlarda ödeme yapmak durumunda kalabilirsiniz. Tercihinizi üretici firmanın mağazasında kullanarak çok daha ekonomik bir alışveriş yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

Nike Air Jordan Kalıpları Nasıldır?

Nike Air Jordan modellerin genel yapısı itibarıyla tam kalıp özelliğe sahip olduğu bilinir. Tam kalıp şeklinde dizayn edilen bu modellerde kişiler, kendi ayak numaralarına uygun seçeneklerden yana seçim yapabilirler. Bir beden küçük ya da büyük ürün alınmasına gerek yoktur. Modellerin kalıpları, dünya genelinde belirlenen numaralar ile tam anlamıyla uyumluluk gösterir. Bu sayede de son derece konforlu bir kullanım elde etmek mümkündür. Olası büyük ya da küçük gelmesi durumunda ise bazı pratik yöntemler uygulanabilir.

Nike Air Jordan Modelleri Nelerdir?

Nike Air Jordan ayakkabı modellerini basketbol, atletizm, voleybol, spor, günlük kullanım ya da koşu yapmak için tercih edilebilir tasarımları vardır. Bu tasarımlar arasında kişiler kendi kullanım alanlarına yönelik seçim yapabilirler. Düşük bilekli ya da yarı bot yarı sneaker modelleri ile kişilerin isteklerine uygun tasarımları seçmelerine imkan tanır. Ayak yapısını rahat hissettirmeye odaklı ürünler olduğundan güvenle tercih edilebilir. Nike Air Jordan, kişilere son derece geniş bir seçenek yelpazesi sunar. Tasarımlar arasında çocuklar için Nike Air Jordan low modelleri de mevcuttur. Bağcık gibi detaylar ile her yaştan kişi kendine yönelik bir seçimde bulunabilir.

Nike Air Jordan Renk Çeşitleri Nelerdir?

Nike Air Jordan model ayakkabıların beyaz, siyah, gri, kırmızı ya da mavi gibi pek çok farklı renk tonu bulunur. Bunun yanı sıra gösterişli tasarımlar sevenler için mor, pembe, fosforlu tonlar, turuncu, yeşil veya sarı gibi pek çok renk çeşitleri de mevcuttur. Kişilerin kullanım alanlarına göre renk tercih edip kullanabilecekleri birden fazla ürün çeşidi vardır. Yetişkinler ve çocuklar için pek çok farklı tarzda renk seçenekleri bulunur. Modellerin bir kısmı düz renklerde dizayn edilir. Bir kısmı ise çok renkli tasarıma sahiptir. Bu noktada zevkinize ve beklentilerinize göre seçim yapabilirsiniz.