"

Proje Çantası

" araması için 764 sonuç listeleniyor

Proje Çantası

Proje Çantası

Grafik tasarım, mimari, mühendislik ve moda tasarım alanlarının ortak noktası çizimlerdir. Bu meslek gruplarını öğrenme aşamasında olan öğrencilerin ve profesyonel olarak bir işte çalışanların yaptıkları bu çizimleri yanında taşımaları gerekebilir. Dış etkenlerden dolayı kolayca zarar görebilen kağıtların güvenli bir alanda taşımak gerekir. Proje çantası bu anlamda oldukça işlevsel bir üründür. Çalışmalarınızı korumak ve düzgün bir formda kalmasını sağlamak temel işlevidir. Çeşitli hava koşullarında, toplu taşıma gibi kalabalık ortamlarda eserleriniz hiçbir şekilde zarar görmez. Farklı kağıt boyutlarına uygun olan modelleri bulabilirsiniz. Renk ve tasarım yönünden her zevke hitap eden pek çok seçenek bulunur. Zevkinize göre tek renk ve desensiz veya çok renkli, desenli modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Dikdörtgen şekilli çanta modelleri dışında proje tüpü gibi ürün seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Sırt çantası şeklinde kullanım imkanı veren takma kolu ile rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Her iki model de oldukça kullanışlıdır. Daha geniş bir ürün tercih etmek isteyenler için dikdörtgen şekilli, daha az yer kaplayan bir seçenek arayanlar için de tüp model uygun olabilir. Giriş seviyesi ürün çoğunlukla öğrenciler için tasarlanan, fiyat yönünden uygun işlevsel seçeneklerdir. Profesyoneller için tasarlanan ürünler daha derinlikli ve koruması daha yüksek olmasıyla bilinir. Kullanım ihtiyaçlarınıza uyan modeller arasından, renk ve desenleri de göz önünde bulundurarak hoşunuza giden ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Proje Çantalarında Farklı Model Seçenekleri

Resim proje çantası ürünlerinde bulunan farklı şekil seçenekleri, çeşitli işlevlere sahiptir. Genellikle tercih edilen model dikdörtgen şeklinde olandır. Öğrencilerin resim çalışmalarını saklamaları, düzenli bir şekilde bir arada tutmaları ve okula gidip gelirken hava koşullarından etkilenmeden taşımalarını sağlar. Sadece resim dersleri için kullanılabileceği gibi, kitap yükünün az olduğu günlerde ihtiyaç duyulan birkaç defteri kolay bir şekilde taşımak için de kullanılabilir. Ayrıca geniş boyuttaki çizim ve resim çalışmalarını katlamadan muhafaza etmek isteyenler için de uygun bir tercih olabilir. Proje-sunum-resim taşıma çantaları arasında silindir şeklinde olan ve “proje tüpü” olarak isimlendirilen bir model de bulunur. Sırt çantası gibi kolunuza takarak kullanabilirsiniz. Mimarlık öğrencilerinin tercih ettiği modellerden biridir. Silindir yapı içerisinde saklanmasında sakınca olmayan çalışmalar için kullanabilirsiniz. Görece hafif yapısı, ağır bir çanta taşımak istemeyen kullanıcıların ilgisini çekebilir. Profesyonel sanatçılar ve çizerler tarafından tercih edilen malzeme ve tasarım olarak daha farklı seçenekleri de bulabilirsiniz. Bu modeller daha dayanıklı ve korunaklı bir yapıya sahiptir. Farklı boyutlardaki veya malzemelerdeki eserleri rahat bir şekilde taşımanızı sağlar. Derinliği daha fazladır. Tuval üzerine çizdiğiniz resimlerinizi bile bu gelişmiş ürünler içerisinde taşıyabilirsiniz. Fermuar kalitesi de amatör sanatçılar için olan ürünlere göre daha iyidir. Yüksek korumaya ihtiyacı olan eserleri taşımak için ideal özelliklerin hepsi mevcuttur.

Üçgen çanta modeli isminde geçtiği gibi üçgen şekline değildir. Dikdörtgen çanta modeline benzer bir tasarımı vardır. Çoğunlukla fermuar değil, kilit yapısına benzer bir kapatma sistemi bulunur. Üst kısmında tekli bir tutma aparatı vardır. Bunun dışında dosya çantası olarak da kullanılabilen şık tasarıma sahip bir ürün modeli mevcuttur. Eserlerinizi a4 veya daha küçük boyutlardaki kağıtlara çiziyorsanız, sizin için çok kullanışlı olabilir. El çantası benzeri tasarımda bir adet tutma sapı bulunur.Su geçirmeyen nanoteknolojik bir kumaştan üretilmiştir. Yeşil, mavi, kırmızı, pembe, mor gibi renklerden hoşunuza giden bir tanesini seçebilirsiniz. Sadece resim veya çizim çalışmalarınız değil uygun boyutlardaki laptop, tablet veya defterlerinizi de koyabilirsiniz. Çeşitli kullanım imkanı sunması yönünden oldukça avantajlı bir üründür. Öğrenciyseniz veya öğrenci olan bir tanıdığınız için satın almayı düşünüyorsanız güzel bir tercih olabilir. Bu modeli tercih ederek küçük boyutta olan eserlerinizi okul çantanız içinde güvenle taşıyabilirsiniz. Böylece fazladan bir çanta daha taşımak zorunda kalmazsınız. Ancak büyük boyutlarda olan çalışmalarınızı ayrı bir çantada taşımanız daha iyi olabilir. Trendyol’da size uygun pek çok model bulabilirsiniz. Çalışmalarınızı yaptığınız kağıt boyutu, çantada olmasını istediğiniz koruma seviyesi gibi kriterleri göz önüne alarak seçim yapabilirsiniz. Filtreleme kısmından marka, fiyat, renk gibi özellikleri seçebilirsiniz. Uygun fiyatların yanı sıra pratik ve kolay alışveriş sürecinin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Seçkin Markalara Ait Resim Çantaları ile Kalitenin Farkını Hissedin

Trendyol'da bulunan pek çok üründe olduğu gibi çanta modellerinde de seçkin markaların ürünleri tercih edilir. Kaliteli ve kullanışlı seçeneklerin fiyat aralıkları da oldukça bütçe dostudur. Mimarlık ve mühendislik gibi çokça çizim yapılan meslek dallarında üretilen eserler, çizeri için oldukça önemlidir. Dolayısıyla bu eserleri yanınızda taşımanız gerektiğinde kaliteli ve sağlam bir çantada taşımak istersiniz. Kraft proje çantası ve daha birçok markanın tasarımları arasından ihtiyaçlarınıza cevap veren seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Deri-kumaş-plastik proje çantası gibi farklı malzemeler farklı kullanım alanlarına hitap edebilir. Öğrenciyseniz veya çizim alanında henüz kariyerinizin başındaysanız, plastik çanta modellerinin kalitesi sizin için yeterli olabilir. Ürünün kapağının içerisinde bulunan sert karton, içine konulan kağıt ve diğer malzemelerin bükülmesini önler. Kumaşı su geçirmeyen özelliktedir. Gelişmiş modellere daha daha az derinliğe sahiptir. Kumaş modeller A4 ve daha küçük ölçülerde çalışmalar için uygundur. Nanoteknolojik ve su geçirmeyen yapıdadır. Aynı zamanda tablet, laptop, kitap ve defterler içinde kullanabilirsiniz. Günlük olarak zaten kullandığınız bir çantanız varsa, içerisine koyup taşıyabilirsiniz. Böylece hem teknolojik aletlerinizi hem de eserlerimiz ıslanma, yırtılma gibi tehlikeler olmadan yanınızda bulundurabilirsiniz. Deri modeller daha çok profesyonellere hitap eden ve ekstra fonksiyonları olan ürünlerdir. Tarzınıza uygun, kaliteli ve dayanıklı modelleri inceleyebilir ve oldukça pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Yaratıcı Tasarımlara Sahip Çantalar ile İçinizdeki Sanatçıyı Ortaya Çıkarın

Beyaz proje çizim çantası modelleri oldukça hoş ve ilginç tasarımlara sahiptir.Çocuklar ve yetişkinlerin severek kullanacağı pek çok model bulunur. Sadelikten yana olanlar için tek renk desensiz seçenekler çok uygun olabilir. Canlı renkler sizin için ilham veren bir etki oluşturabilir. Çantanın size olan faydası sadece eserlerinizi koruması değildir. Çalışmalarınızı güvenle istediğiniz yere taşırken aynı zamanda rengi, dokusu ve tasarımı da yaratıcı fikirlerinizin canlanmasına yardımcı olabilir. Kişisel veya mesleki amaçlı yaptığınız çizimlerde hayal gücünüzü daha iyi bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Her yaşa ve zevke hitap eden bir veya birden çok ürün bulabilirsiniz. Kedi desenli model hayvanseverler ve çocuklar için güzel bir tercih olabilir. Boyanabilir yüzeye sahip olan modeller ise pek çok kullanıcının ilgisini çeker. Bu ürünlerin bir yüzeyinde belirli bir desen bulunur. Bu desenleri istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Böylece sanatsal zevkinizi sık sık yanınıza taşıdığınız çantanız üzerinde de sergileyebilirsiniz. Bunun dışında kamuflaj, çeşitli at desenleri, manzaralar, ilham veren sözlerin olduğu tasarımları inceleyebilir ve kişisel zevklerinize uygun olan bir modeli seçebilirsiniz. Tek renk, sade, boyanabilir ve farklı dokulara sahip ürünlere uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Online alışveriş imkanı ile bulunduğunuz her yerden sipariş verebilirsiniz. İlham veren mimar proje çantası modellerine Trendyol ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Çanta Seçiminde Karar Verme Sürecini Kolaylaştıran Öneriler

Uzun süreli kullanacağınız bir ürün alırken acele etmeden karar vermeniz sizin için faydalı olabilir. Hem işlev hem de tasarım olarak sizi mutlu eden bir ürün olmalıdır. Harcadığınız miktarın karşılığını veren bir eşyaya sahip olmak sizi mutlu eder. Resim veya projelerinizi taşımak için çanta arayışındaysanız, ilk olarak önceliklerinizi belirleyebilirsiniz. Dolayısıyla hali hazırda üretim yaptığınız veya üretim yapmaya başlayacağınız alanı göz önünde bulundurmalısınız. Buna göre teknik, profesyonel ya da başlangıç seviyesi arasında seçim yapabilirsiniz. Daha sonra çalıştığınız kağıt boyutunu belirlemelisiniz. 55x75 proje çantası a1 boyutuna kadar olan kağıtlar için rahatlıkla kullanılabilir. Eserlerinizde kullandığınız boyutlar değişiklik gösteriyorsa bu ürün sizin için kullanışlı olabilir. Ancak sürekli olarak belli bir boyutta çalışıyorsanız, buna uygun boyutta bir çantayı da seçebilirsiniz. Kumaş seçimi bu noktada önem taşıyan bir konudur. Kumaş resim çantası A4 boyutunda bir üründür. Laptop veya tablet taşımak için de tercih edebilirsiniz. Böylece dış etkenlerden ve ıslanma tehlikesinden çalışmalarınızı ve cihazlarını koruyabilirsiniz.

Çalışmalarınızı dış mekanlarda sık sık yanınızda bulundurmanız gerekiyorsa, hava koşullarına karşı daha dayanıklı olacak bir kumaş seçmeniz gerekir. Kapakların sertlik seviyesi arttıkça, dışarıdan gelebilecek darbelere ve ezilmelere karşı koruma seviyesi artar. Plastik malzeme orta seviyeli bir koruma sağlar. Su geçirmez ve içerisinde bulunan çalışmalarınız düzgün bir biçimde kalabilir. Ancak profesyonel çalışmaları taşımak için koruma seviyesi daha yüksek bir model tercih edebilirsiniz. Deri çantalar hem dayanıklılık hem de şık görünüm sağlar. Darbelere karşı daha dayanıklı bir yapısı bulunur. Çantanın kendisinde eğilme veya bükülme gibi sorunların görülme ihtimali oldukça azdır.

Boya veya çizim kalemlerinizi ayrı bir çantada taşımak yerine çizimlerinizin yanında taşımayı tercih ediyorsanız buna uygun bir ürün seçebilirsiniz. Ekstra iç cepler bu gibi küçük eşyaları koymak için çok kullanışlı olacaktır. Böylece tek bir çanta içerisinde ihtiyaç duyduğunuz tüm eşyaları taşıyabilirsiniz. Bazı modeller çift fermuar sistemine sahiptir. Çift fermuar bulunması yağışlı havalarda fazladan koruma sağlaması açısından oldukça işlevseldir. Profesyonel sanatçıların tercihi genel olarak fermuarı çift olan modellerden yana olur. Son olarak görüntüsü ile de sizi mutlu edecek bir tasarıma karar verdikten sonra alışverişinizi yapabilirsiniz. İster profesyonel ister amatör olun, yaptığınız çalışmalar sizin için değerlidir. Ve bu değerli eserleri Trendyol’da bulunan sağlam çantaların içerisinde gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz. Aynı alanda çalıştığınız dostlarınız için de hediye olarak seçerek aranızdaki bağları daha kuvvetli hale getirebilirsiniz. Trendyol’un sunduğu filtreleme seçenekleri ile aradığınız özelliklere uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Her Yaşa Hitap Eden Sırt Çantası Modelleri

Trendyol’da hem resim çantası hem de günlük kullanıma uygun olan sırt çantası modellerini bulabilirsiniz. Özellikle öğrencilerin okulda rahatlıkla kullanabileceği pek çok seçenek bulunur. Okul için ihtiyaç duyduğunuz her eşyayı koyabileceğiniz bölmeler bulunur. Ortalama defter boyutlarında olan çalışmalarınızı fazladan bir çanta içerisinde taşımak istemiyorsanız uygun bir seçim olabilir. Proje çantası boyutları oldukça farklı ölçülerdedir. Daha küçük veya daha büyük modeller kişinin isteğine göre tercih edilebilir. Sırt çantalarının sağladığı ekstra özelliklerden faydalanmak isterseniz pek çok seçkin markaya ait modellere göz atabilirsiniz. Sırt çantası modelini tercih ederek tüm eşyalarınızı düzenli bir şekilde koyabilir, aradığınız eşyayı rahat ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Çeşitli büyüklüklerdeki bölmeleri ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz. Daha küçük bölmelere kalemlerinizi ve boyalarınızı , daha geniş bölmelere ise ders ve çizim defterinizi, kitaplarınızı koyabilirsiniz. Sırt çantalarında ağırlık eşit bir şekilde dağıtılır. Eğer günlük belli bir mesafe yürümeniz gerekiyorsa veya toplu taşıma kullanıyorsanız konforlu bir kullanım açısından tercih edebilirsiniz. Ayrıca laptop veya tablet taşımanız gerektiğinde de rahatça kullanabilirsiniz. Birçok farklı tasarım ve renk seçeneği arasında her yaşa hitap eden bir model bulabilirsiniz. Fazla eşya taşımanız gereken günler için sırt çantasını tercih edebilirsiniz. Bu eşyalarınızın düzenli bir şekilde bir arada bulunmasını sağlar. Ayrıca ağırlık tek bir yerde toplanmadığı için omuzunuzda ve boynunuzda ağrı oluşmasını önleyebilirsiniz. Diğer günler için de beyaz büyük boy proje çantası gibi bir modeli tercih edebilirsiniz. Trendyol’da her ihtiyacınıza uygun çanta modellerini bulabilirsiniz. Renk, model ve tasarım olarak hoşunuza gidenlere oldukça uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Çevrenizde çizimle ilgilenen veya meslek olarak icra eden tanıdıklarınız varsa, onların beğeneceği ve kullanışlı çanta modellerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Hoşunuza giden ürünleri favorilerinize ekleyebilirsiniz. Böylece daha sonra incelemek istediğinizde hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Hesaplı ve uygun fiyatlı alışveriş keyfini Trendyol’da çıkarabilirsiniz.

Kalitesi ile Fark Yaratan Proje Çantası Modelleri ve Fiyatları

Mühendislik, mimarlık, moda ve grafik tasarım gibi mesleklerde çoğunlukla ihtiyaç duyulan yuvarlak proje çantası gibi pek çok modeli Trendyol’da bulabilirsiniz. Bu çanta modeli ile yaptığınız çalışmaları dışarıda taşımanız gerektiğinde her anlamda güvende tutabilirsiniz. Tasarım yönünden oldukça geniş seçenekleriniz bulunur. Karton, körüklü, silindir, rulo, üçgen, a3, tüp, proje çantaları her çalışma alanından bireye hitap eder. Farklı alanda ürettiğiniz eserler için farklı çanta modellerini inceleyebilirsiniz. Amatör ve profesyonel sanatçılara hitap eden, fonksiyon ve malzeme yönünden değişiklik gösteren ürünler arasında size uygun olanları seçebilirsiniz. Günlük, okulda veya işte kullanıma uygun sırt çantası seçenekleri ile konforun ve hafifliğin tadını çıkarabilirsiniz. Hakkında az bilgi sahibi olduğunuz ürünleri satın alırken, açıklama kısmından yararlanabilirsiniz. Böylece ürün hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ve aradığınız özelliklere uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Kullanıcı yorumları da bu anlamda sizin için çok faydalı olabilir. Aldığınız ürünlerle ilgili deneyimlerinizi paylaşarak pek çok kullanıcının alışveriş sürecini daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Trendyol’da pek çok alanda ihtiyaç duyduğunuz ürünleri bulabilirsiniz. Ev dekorundan mutfak malzemelerine, teknolojiden giyime kadar çok geniş bir ürün yelpazesi bulunur.

Çanta modellerinde ise pek çok farklı tasarım, marka ve özellikler bulunur. Başlangıç seviyesinde olanların kullanıma uygun tasarlanan çantalar ile profesyonel sanatçıların kullanımına uygun olanlar arasında fiyat farkı bulunabiliyor. Ürünlerin sahip olduğu ekstra özellikler ve işlevler fiyatın belirlenmesinde etkili olabiliyor. 50x70, 70x100, 35x50, 25x35, 38x55, 75x105 proje çantası fiyatları genel olarak kullanıcıları memnun eden bir aralıkta oluyor. Eğer alışveriş öncesinde kendiniz için bir bütçe belirlediyseniz, filtreleme kısmından bu miktarı ayarlayabilirsiniz. Böylece istediğiniz fiyat aralığındaki ürünleri kolayca sıralayabilirsiniz. Bu alandan marka ve renk gibi özellikleri de seçebilirsiniz. Çocukların severek kullanacağı çeşitli çizgi film ve animasyon figürleri olan tasarımlar, resim veya çizimle ilgilenenler için güzel bir hediye olabilir. Uygun fiyat avantajlarıyla hem kendiniz hem de çevrenizdeki insanlar için dilediğiniz eşyayı satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyerek, gerçekleşen kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Trendyol’da bulunan online alışveriş imkanı ile zaman ve mekan sınırınız olmadan almak istediğiniz ürünleri inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı çantaları cebinize dost fiyatlarla satın alabilirsiniz. Trendyol’dan hem hesaplı ve kaliteli ürünleri satın alabilir hem de eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.