İlgili Kategoriler
Fiyat
Tip
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Tebeşir Kalemi

" araması için 5489 sonuç listeleniyor
Green Class Set-3- 750 ml
Kargo Bedava

Green ClassSet-3- 750 ml

827,12 TL
Sepete Git

Parlak Renkleriyle Tebeşir Kalemi Seçenekleri Trendyol'da!

Sanatsal faaliyetlerde ve okul gibi eğitim alanlarında yaygın olarak tercih edilen birçok farklı yazı aracı bulunur. Bu araçlardan birisi olan tebeşir kalemi alternatiflerine göre sunduğu avantajlarıyla öne çıkar. Çeşitli renklerde, boyutlarda ve yapılarda üretilen bu yazı araçları müşterilerine sunduğu verimli yazı deneyimi sayesinde tercih edilir. Diğer yazı araçlarının aksine insan sağlığı için zararlı olan kimyasallar içermeyen bu ürünler, her yaştan müşterinin kullanımı için uygundur. Kendi ihtiyacınıza uygun farklı renklerde tebeşir kalemi çeşitlerine Trendyol üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üretici markalar müşterilerin değişken ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla gövdesi, içeriği, rengi ve çalışma prensibi farklılık gösteren modeller satışa çıkarır. Bu çeşitler arasından kendiniz için uygun bir seçim yapabilir, yazım ve çizim işlerinize keyif katabilirsiniz. Yazı ve çizim faaliyetlerinde kullanmak üzere pek çok farklı ekipman bulunur. Bu ekipmanlar arasında yer alan tebeşir ürünler müşterilerin beğenisini toplar. Bu ürünler ekonomik olmaları, zararlı kimyasallar içermemeleri sayesinde yaygın olarak farklı alanlarda tercih edilir. Satın aldığınız kalem çeşidini hobi çalışmalarınızda keyifle kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kara tahta üzerinde kullanarak ders çalışabilir, pratik yapabilir ve sınavlara hazırlanabilirsiniz. Yaratıcı profesyoneller tarafından da bu ürünler tercih edilebilir. Kendine has dokusu bulunan tebeşirler yaratıcı üretim sürecinde müşterilerine eşlik eder. Çok sayıda farklı modele Trendyol üzerinden kolay şekilde ulaşabilir, tebeşir kalemi indirim seçenekleri sayesinde ekonomik bir yazı aracı satın alabilirsiniz.

Likit Tebeşir Kalemi Modelleri

Likit Tebeşir Kalemi Modelleri

Müşterilerin farklı alanlarda severek kullandığı tebeşirler kalsiyum sülfat ham maddesinden üretilir. Bu şekilde üretilen tebeşirlerin aynı zamanda bir sıvı formu da bulunur. Sıvı emme özelliği bulunmayan yüzeylere de yazı yazılabilmesini sağlayan sıvı tebeşir kalemi mürekkepli çeşitlere ve klasik modellere alternatif bir üründür. Geleneksel çeşitlerin oluşturduğu toz ve koku bazı durumlarda rahatsız edici olabilir. Tebeşirin sulandırılması yöntemiyle üretilen bu modeller sağlığa zararlı madde içermediğinden herhangi bir toz oluşumuna neden olmayabilir. Sıvı çözeltisi ile tıpkı bir keçeli kalem gibi çalışan tebeşir kalemi modelleri sıvının doldurulması ile kullanılabilir. Ürünün içerisindeki sıvı bittikçe doldurabilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Zamanla deforme olabilen keçe ucunu yenisi ile değiştirebilir ve ilk günkü yeniliğinde kullanabilirsiniz. İstenildiği takdirde zahmetsizce silinebilir ve herhangi bir iz bırakmadan temiz bir kullanım sunar. Bu özellikleri dikkate alındığında sıvı çözeltiyi kullanan modeller aynı zamanda çevre dostu bir ürün olmayı da başarır. Akıllı tahtalarda ve diğer yazı tahtalarında kullanılabilir. Klasik yeşil ya da siyah yazı tahtalarının yüzeyi gözenekli olduğundan bu ürünü kullanabilmek için özel bir örtüyle kaplanması gerekebilir. Uluslararası kalite belgelerine sahip olan tebeşir kalemleri sağlığa dost bir eğitim materyalidir. İçeriğinde uçucu bileşenler, ağır metaller ya da bağımlılık yapabilecek maddeler bulunmaz. Sağlığa ve çevreye dost yazı araçlarını Trendyol’da bulabilirsiniz. Sıvı kalem modelleri yazı yazmaya uygun, emici özelliği ve gözenekleri bulunmayan plastik, metal, cam ve seramik gibi yüzeylerde de kullanılabilir. Bu ürünler eğitim ve öğretim alanlarının yanı sıra aynı zamanda sanat üretimi amaçlarıyla da sıklıkla tercih edilir. Sıvı dolum haznesi geniş bir model satın alarak uzun süre boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu yazı ve çizi araçları farklı renklerde üretilir. Beyaz renkli yüzeylerde kullanmak için mavi, siyah, kırmızı ve yeşil renkli modelleri kullanabilirsiniz. Renkli yüzeyler için ise beyaz, pembe, sarı gibi açık renkleri tercih edebilirsiniz. Tebeşir kalemi online seçenekleriyle Trendyol’dan farklı renkte modellere göz atabilirsiniz. Aynı zamanda kullanımı kolaylaştıran tebeşir kalem tutacağı gibi aksesuarları da Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Metal Tebeşir Tutacağı Modelleri

Metal Tebeşir Tutacağı Modelleri

Tebeşirler pek çok okulda ya da kara tahtanın bulunduğu diğer alanlarda sıklıkla tercih edilir. Bu araçların özgün dokusu, ekonomik olması ve gelenekselleşmesi müşteriler tarafından sıkça kullanılmalarını sağlar. Yapısı gereği bu ürünler kullanıldığında toz partiküller oluşur. Üretim aşamasında kullanılan ham madde materyali yazı yüzeyine sürtündükçe parçalanır ve parçaların bir kısmı tahtada yazı olarak kalır. Bir kısmı toz olarak havaya karışır ve bir kısmı da müşterinin elinde kalır. Bu durum kullanım deneyimini olumsuz etkileyebilir. Bütün bunları ortadan kaldırabilmek ve konforlu bir şekilde kullanmaya devam edebilmek için bazı aksesuarlardan yardım alabilirsiniz. Bu aksesuarların başında gelen metal tebeşir kalemi ürünleri işlevsel bir kullanım sunar. Metal kalem tutacakları temel olarak kullanım sırasında parmak uçlarınızın ağrımasını veya kalıntıların elinize bulaşmasını önler. Bu ürün sayesinde tebeşiri direkt olarak tutmanıza gerek kalmayabilir. İçerisinde tebeşirin sabit durmasını sağlayan bir mekanizma bulunur. Rahatça yazı yazabilmek ve elinizin tozlanmasını önlemek için metal kalem tutacaklarını kullanabilirsiniz. Tebeşirler aynı zamanda kullanıldıkça aşınır ve küçülür. Küçülen tebeşirlerle yazı yazmak gittikçe meşakkatli bir hal alabilir. Metal kalem modelleri bu durumda tercih edilebilir. Kullanıldıkça küçülen tebeşirlerle sorunsuz bir şekilde yazmaya devam edebilmek için bu ürünleri satın alabilirsiniz. İçlerinde bulunan mekanizma sayesinde tebeşir kısaldıkça içeride kalan kısım dışarı çıkarılabilir. Tebeşirler aynı zamanda aşırı basınç altında kırılabilir ve bu durum da kullanım deneyimini olumsuz etkileyebilir. Metal kalemlerin dayanıklı gövdesi sayesinde çatlama, kırılma ve parçalanma gibi durumlar en aza indirilir. Bu ürünün farklı renkte çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Tebeşir kalemi tavsiye seçeneklerine göz atabilir ve tutarlı bir seçim yapabilirsiniz. Farklı çeşitlere, renklere ve aksesuarlara Trendyol üzerinden ulaşabilir, kullanım deneyiminizi iyileştirecek bir tebeşir kalemi satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Tebeşir Kalemi Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Tebeşir Kalemi Fiyatları

Ekonomik, kullanışlı bir yazı aracı olan tebeşir kalemlerinin fiyatları merak edilen konular arasında yer alır. Müşterilerin çeşitli amaçlarla tercih edebileceği birçok farklı model bulunur. Markalar farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek adına çeşitli modeller üretir. Markaların yapıları, kullanım şekilleri ve özellikleri değişiklik gösteren ürünler satışa sunması müşterilerin kararsızlık yaşamasına zemin hazırlayabilir. Tebeşir kalemi fiyatları konusuna etki eden birden fazla faktör bulunur. Bu yazı araçlarının fiyatlarını belirleyen temel unsur üretim aşamasında sürece dahil edilen ham maddelerdir. Ürünün dokusu, sunduğu kullanım deneyimi, kullanım süresi, toz oluşturma oranı ve rengi gibi faktörler kullanılan materyaller tarafından belirlenir. Kara tahta tebeşir kalemi gibi modellerin içerisinde yer alan maddeler birçok yüzeyde kullanılabilen çeşitlere nazaran farklı olabilir. Bu farklılığın yanı sıra aynı zamanda ürünün rengini belirleyen renklendiriciler de nihai fiyata etki edebilir. Bazı modeller dayanıklı olmaları ve basınç altında dahi kırılmadan kullanılabilmeleri ile öne çıkar. Kimi modeller ise toz oluşturmamaları açısından alternatifleri arasından ayrılır. Bazı çeşitler de canlı renkleri, ekonomik olmaları veya uzun süreler boyunca kullanılabilmeleri sayesinde beğeni toplayabilir. Bütün bu özellikler modellerin nihai fiyatlarının oluşumunda etki eder. Her bütçeye uygun modeller hakkında bilgi sahibi olmak için Trendyol üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Aynı zamanda tebeşir kalemi kampanya seçenekleriyle de bu yazı araçlarını uygun fiyatlarla edinebilmeniz mümkündür. Tutarlı ve ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilmek için de tebeşir kalemi yorum bölümünden faydalanabilirsiniz. Bu bölümde ürünlerin sundukları kullanım deneyimi ve performansı hakkında bilgi alabilirsiniz. Yorum bölümünde tebeşir kalemi kullananlar tarafından eklenen kullanıma dayalı görüşler bulunur. Diğer müşterilerin görüşlerini okuyarak hangi modelin kendiniz için uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Trendyol’dan çok sayıda farklı modele kolayca ulaşabilirsiniz.