İlgili Kategoriler
Marka
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tombow Mono Graph

" araması için 99 sonuç listeleniyor

Profesyonel Tombow Mono Graph Ürünleri Trendyol'da!

Tombow Mono Graph, yüksek kaliteli grafik tasarımcıları, mühendisler, mimarlar ve diğer profesyoneller gibi teknik ressamlar için özel olarak tasarlanır. Ayrıca, günlük kullanım için de oldukça uygun bir seçimdir. Kalem hissiyatı farklı modellerde değişen ürünleri kullanım alanınıza göre tercih edebilirsiniz. Kalem gövdesi, kauçuklu bir tutma yüzeyi ile kaplıdır ve uzun süreli kullanımda rahat bir tutuş sağlar. Ayrıca, gövdenin üst kısmında bir silgi bulunur ve müşteriler hızlı bir şekilde hatalarını düzeltir. Tombow Mono Graph Limited Edition, kaliteli grafitler kullanarak yüksek kaliteli bir çizgi üretir. Ayrıca, kalem mekanizması oldukça dayanıklıdır ve sürtünme olmadan pürüzsüz bir yazma deneyimi sağlar. Bu nedenle, çizimlerinizin her zaman net ve keskin olması garanti edilir. Tombow Mono Graph Clear Collection ise esneyen yapıda üretilir. Esneyebilen tasarımlar, uzun süreler güvenle kullanmanıza olanak sağlar. Farklı renk seçeneklerine ulaşmanız mümkündür. Tombow Mono Graph One serisi, oldukça popüler şekilde tercih edilir. Profesyonel iş alanında beğenileri kazanan modeller, öğrenciler için de uygundur. Tutuş hissiyatı oldukça konforlu olan ürünler sayesinde işlemlerinize uzun süreler devam edebilirsiniz. Tombow Mono Graph Şeffaf yapısıyla beğenileri kazanır. Şeffaf yapıdaki tasarımlar, görünüm olarak eşsiz bir tarz sunar. Böylelikle hem işlevsel hem de görünüm odaklı seçeneklere sahip olabilirsiniz. Farklı uç seçenekleri sunan ürünler ile farklı çizimler yapmanız mümkündür. Trendyol’dan Tombow Mono Graph satın alabilirsiniz.

Beğenileri Kazanan Tombow Mono Graph Modelleri

Beğenileri Kazanan Tombow Mono Graph Modelleri

Tombow Mono Graph modelleri, amatör ve profesyonellerin kullanabileceği kalem seçeneklerine sahiptir. Farklı incelikte ve şekillerdeki ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tombow Mono Graph 0.3 uçlu modeller, ince işlemler için son derece uygundur. İnce yapısı sayesinde küçük noktalara ulaşmanıza olanak sağlayan modeller, kaliteli çizimlere son dokunuş yapmanız için fayda sağlar. İnce uçlu ürünler, gündelik olarak kullanılması zor olabilir. Dolayısıyla profesyonel çizerler tarafından sıklıkla tercih edilir. Tombow Mono Graph 0.5 ise herkesin kolaylıkla kullanmasına olanak sağlar. Tutuş desteği sağlayan modellerin üzerinde bulunan silikonlar, ellerin acımasını önler. Aynı zamanda 0.5 tasarımlar, hafif ince yapısıyla küçük ayrıntıları yapmanıza olanak tanır. Tombow Mono Graph 0.7 ise diğer modellere göre oldukça kalın yapısıyla beğenileri kazanır. Amatör ve profesyonellere uygun olan ürünler, kalın çizgiler oluşturmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda 0.7 kalınlığına sahip ürünler, gündelik olarak sıklıkla tercih edilir. Küçük notlarınızı veya ders defterlerinizi doldurmanızı sağlayan ürünler, konforlu ve rahat tutuşu sayesinde popüler biçimde tercih edilir. Profesyonel ve günlük işlerde kolaylık sağlayan ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tombow Mono Graph Dusty modeller, klasik ürünlerden birisidir. Mekanik olan uçlu kalem, pek çok işte kolaylık sağlar. Dusty modeller, 0.5 ve 0.7 olarak üretilir. Bu inceliğe sahip olan modeller arasından seçiminizi kolaylıkla yapmanız mümkündür. Arka bölümde yer alan askılık sayesinde kalemlerinizi defterlerin kapaklarına kolaylıkla asmanız oldukça kolaydır. Böylelikle kalemlerin kaybolmasını da önleyebilirsiniz. Tombow Mono Graph tavsiye üzerine küçüklere önerilmez. Uçlu kalemlerin ucu hassas olduğu için küçük yaştaki çocuklara zarar verme ihtimali vardır. Bu yüzden seçiminizi yaparken dikkatli olmanız gerekir. Uçlar ince biçimde üretildiği için küçük yaştaki çocukların bu uçlara hakim olması zor olabilir. Dolayısıyla uçların kırılma gibi durumlada istenmeyen durumlar yaşanabilir. Böylelikle ürünleri genç ve yetişkinlerin tercih etmesi önerilir. Tombow Mono Graph kampanya dahilindeki seçenekler ile son derece uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlar sunan bu ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Kaliteli Tombow Mono Graph Kullananlar

Kaliteli Tombow Mono Graph Kullananlar

Tombow Mono Graph kullananlar, son derece kaliteli ürünlere sahip olur. Kaliteli tasarımlar, düşmeye ve çarpmaya karşı dayanıklıdır. Böylelikle iç aksamda sorunların görülme ihtimali oldukça düşüktür. Bu kalemleri kullananlar, farklı şekilli uçlara ship olur. Renklerin kaliteli biçimde işlenmesi sayesinde solma veta yıpranma gibi durumlarla karşılaşmanız oldukça düşük bir ihtimaldir. Böylelikle uzun süreler kullanmanıza olanak sağlayan modellere sahip olabilirsiniz. Tombow Mono Graph Faded, yassı yapısıyla beğenileri kazanır. Yassı yapıdaki tasarımlar, sınav kalemi olarak da adlandırılır. Özellikle gençlerin optik sınavları için uygun olan tasarımları kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Benzer biçimde profesyonel alanda gölgelendirme yapmanızı sağlayan modeller, oldukça kalitelidir. Yassı biçimdeki ürünlerin farklı uçları mevcuttur. Dolayısıyla standart uçların yanı sıra, yassı uçları tercih etmeniz gerekir. Böylelikle son derece kaliteli çizimler yapmanız mümkün olur. Resim ve gündelik işlerini kolaylaştıran ürünlerin kalitesi, işlerinizi de rahatlıkla yansır. Tombow Mono Graph Smoky serisi içerisinde farklı renk seçenekleri mevcuttur. Renk seçenekleri arasında pembe, mavi, siyah ve beyaz renklere ulaşmanız mümkündür. Smoky modelleri, ayarlanabilir yazı tonuna sahiptir. Böylelikle yumuşak ve sert yazım şekillerini tarzınıza göre belirleyebilirsiniz. Tombow Mono Graph Pastel ise kalın yapısıyla beğenileri kazanır. Kalın ve geniş olan ürünler, ele tam biçimde oturur. Yazma kalitesini arttıran tasarımlar, her yaştan müşterinin kullanımına uygundur. Korumalı uçlar sayesinde küçük yaştaki çocuklar, ebeveyn kontrolünde bu ürünleri kullanabilir. Tombow Mono Graph Zero serisi de kalın yapıda ürünlerdendir. Ancak sadece tutuş bölgesi kalın olan modeller, parmaklara konforlu bir tutuş imkanı sunar. İnce gövdesi avuca kolaylıkla otururken, parmakları da rahatsız etmez. Böylelikle rahat ve kolay kullanımlara ulaşabilirsiniz. Benzersiz kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Avantajlı Tombow Mono Graph Fiyat Seçenekleri

Avantajlı Tombow Mono Graph Fiyat Seçenekleri

Tombow Mono Graph kalem, geniş ürün yelpazesi sayesinde her müşterinin bütçesine hitap eder. Farklı biçimdeki ürünlerin sunduğu farklı fiyatlar, ürünlere kolaylıkla ulaşmanıza imkan tanır. Aynı zamanda yüksek kaliteli ürünlerin sahip olduğu dayanıklı yapı, tasarruflu kullanımlara ulaşmanıza olanak sağlar. Böylelikle iş kalitenizi yükselten ürünlere sahip olabilirsiniz. Tombow Mono Graph siyah, beyaz renkleri ile herkesin beğenisini kazanır. Klasik olarak tasarlanan ürünler, kadın ve erkek müşterilerin tarzına uygundur. Bu renkler, tüm modellerde mevcuttur. Böylelikle kullanım alanınıza göre tercih ettiğiniz ürünü klasik renklere sahip biçimde bulabilirsiniz. Tombow Mono Graph Clear, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Kauçuklu bir tutma yüzeyi, uzun süreli kullanım için rahat bir tutuş sağlar. Bu özellik, müşterilerin el yorgunluğu hissetmeden uzun saatler boyunca çalışmalarını sürdürmesini sağlar. Kalem gövdesi şeffaf olduğu için, müşteriler kaç adet uç kaldığını ve uçların ne kadar kullanıldığını kolayca görebilir. Ayrıca, gövdenin üst kısmında yer alan silgi ile hatalarınızı düzeltmeniz oldukça kolaydır. Tombow Mono Graph fiyat seçenekleri oldukça çeşitlidir. Çeşitli fiyat seçenekleri arasından seçiminizi bütçenize göre yapmanız mümkündür. Uygun fiyatlar sunan ürünler, kaliteli yapısı sayesinde tercih sebebi olur. Aynı zamanda kampanyalar sayesinde de farklı fiyatlara ulaşmanız mümkündür. Uygun fiyatlar haricinde kampanyalı ürünlerin içerisindeki setleri bulabilirsiniz. Setlerin içerisindeki silgi ve uçlar, uygun fiyatlar sunar. Benzer biçimde Tombow Mono Graph indirim seçenekleri sayesinde oldukça büyük avantajlara sahip olabilirsiniz. İndirimlerin sunduğu avantajlı fiyatlar, ev ekonominizi korumanıza yardımcı olur. Söz konusu ürünler, sürekli ihtiyaçlardan olduğu için sıklıkla indirimli biçimde görülebilir. Böylelikle seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Tombow Mono Graph yorum bölümüne yazılan değerlendirmeleri okuyarak detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür. Ürünler hakkında bilgi aldıktan sonra Trendyol’dan güvenle satın alabilirsiniz.

Tombow Mono Graph Renk Çeşitleri Nelerdir?

Tombow Mono Graph’ın geniş bir renk skalası bulunur. Altın, mavi, pembe, metalik gri, beyaz, siyah, kahverengi, pembe ya da mor gibi farklı pek çok seçeneği bulunan uçlu kalem, kişisel zevklere göre tercih edilir. Renkli uçlara sahip olan ürün, kalınlık ve incelik bakımından farklılık gösterir. Tombow Mono Graph, 0.5 ve 0.7 mm uç seçenekleri ile satışa sunulur. Her rengin farklı uç kalınlıkları bulunur. Grafik tasarım, mühendislik, mimarlık gibi alanlarda okuyan yahut çalışan profesyoneller; genellikle siyah rengi tercih eder. Beğenilere göre farklı renk, kalınlık ve modele sahip olan uçlu kalemi tercih etmek mümkündür. Pürüzsüz bir yazma ve çizme deneyimi sağlayan bu kalem modelleri arasından zevkinize uyum sağlayan renk ve modeli seçebilirsiniz. Tombow serisi içerisinde yer alan kalemlerden ihtiyacınıza uygun model ve dilediğiniz renkteki ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tombow Mono Graph Özellikleri Nelerdir?

Kauçuk yüzey ile kaplı gövdesi, ergonomik tutuş ve çizim deneyimi sunan kalem kalınlığı; Tombow Mono Graph’ın öne çıkan özellikleridir. Pek çok kişi tarafından kullanılan bu ürün; 0.3, 0.5, 0.7 mm’lik uç ölçüsü, renk seçenekleri, birbirinden farklı amaçlar için kullanılmak üzere tasarlanmış modelleri ile öne çıkar. Son derece dayanıklı bir kalem mekanizmasına sahip olan Tombow kalemler, sürtünme ve aşınma gibi problemlerin de ortaya çıkmasını önleyecek şekilde üretilir. Ürünün tutma kısmında yer alan kauçuk materyal, solmadan ve yıpranmadan uzun süre dayanıklılık gösterir. Şeffaf yapıda bir tasarıma sahiptir. Kalemin arkasında bulunan askı kullanılarak defterlere ve kalemliklere kolaylıkla sabitlenir. Tutuş rahatlığına göre kalın, orta ve ince gövdeli modelleri de bulunur. Pek çok kişi tarafından tercih edilen bu ürün, en çok öğrenciler tarafından kullanılır.

Tombow Mono Graph Kalem Ucu Çeşitleri Nelerdir?

Tombow Mono Graph modellerinde 0.3, 0.5, 0.7 olmak üzere farklı uç seçenekleri kullanılır. Uç kalınlıklarına bağlı olarak kalemler, farklı alanlarda kullanılabilir. 0.3 uç, çizimlerdeki detayları, son noktaları ya da ince işlemeli tasarımları belirlemek için kullanılır. 0.5 seçeneği ise herkesin ortak kullanımına uyumlu olan uç türüdür. 0.7 model ucun, daha kalın ve sert çizgilerde kullanılmak üzere tercih edildiği görülür. Not alma, geniş çaplı çizimler, tasarımlar ve planlar yapma gibi amaçlar için bu uç seçeneği tercih edilir. Tombow Mono Graph kalemlerin içerisinde en sık tercih edilen Dusty serisi ise 0.5 ve 0.7 uç seçenekleri ile öne çıkar. Tombow uç modellerinden kişilerin kendilerine en uyumlu olanı tercih etmesi ve çizimlerinde, tasarımlarında, planlarında kullanması mümkündür.