"

Tombow Mono Graph

" araması için 365 sonuç listeleniyor
Tombow Mono Graph 0,5 Mavi
Hızlı Teslimat
TombowMono Graph 0,5 Mavi
(21)
Mono Graph 0,5 Mavi
85 TL
Sepete Git

Tombow Mono Graph

Tombow Mono Graph

Okullarda, ofislerde ve evlerde gün içinde en çok kullanılan yardımcı gereçler kalemlerdir. Yazı yazarken ve çizim yaparken kullanılan kalemlerin, her ihtiyaca uygun tasarlanmış birçok çeşidi vardır. Bunların başında versatil kalemler gelir. Bir uçlu kalem çeşidi olan versatil kalemler, ihtiyaca uygun çeşitli uç seçenekleri ile diğer uçlu kalemlerden farklıdır. Özellikle, teknik ve profesyonel çizim ile uğraşan kullanıcılar, versatil kalemleri sıkça kullanırlar. Tombow marka versatil kalem modelleri, ilgi çekici renkleri ve rahat tutuş özellikleri ile ön plana çıkar. Tombow versatil kalem çeşitlerinden ihtiyacınıza en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Tombow Versatil Kalemler

Tombow, uzun yıllardır, kırtasiye ürünleri alanında kullanıcıların güvendiği markalardan biri. Tüm dünyada kırtasiye ürünleri ile öne çıkan Tombow, özellikle kalem, silgi ve kalem ucu alanında yeniliklere imza atan bir marka. Tombow marka mekanik kalemler teknik özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Mimarlık ve tasarım ofisleri ile okullarda Tombow versatil kalemler sıkça kullanılır. Özgün renk seçenekleri ve farklı gövde tasarımları ile dikkat çeken Tombow kalemler üstün kaliteli kırtasiye ürünleri arasında yer alır. Tombow versatil kalemler, farklı uç seçenekleri ile her ihtiyaca uygundur. 0.3, 0.5, 0.6, 0.7, 0.9 uç seçenekleri ile ön plana çıkan Tombow versatil kalemlerden, ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanınıza uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Tombow versatil kalemler işlevsel özelliklerinin yanı sıra, farklı dış görünümleri ve eşsiz renk seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisini toplar.

Tombow versatil kalem modelleri arasında yer alan Mono Graph serisi birçok farklı özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Bu özelliklerin başında, kalemin uç kısmının dayanıklı yapısı ve tasarımı yer alır. Oldukça ince bir tasarıma sahip olan Tombow Mono Graph kalem ucu, yazı yazarken kâğıt materyaller üzerinde tam hakimiyet kurmanıza olanak tanır. Dayanıklı ve tutucu yapısı ile kullanıcılara konforlu bir yazma deneyimi sunan Tombow Mono Graph kalem ucu, kullanılmadığı durumlarda içe doğru alınabilen yapıya sahiptir. İnce ve sivri bir tasarıma sahip kalem ucu, kullanılmadığı durumlarda yaralanmaların önüne geçmek için kolay bir şekilde kapatılabilir. Dayanıklı yapıya sahip kalem ucu, düşme ve darbe alma gibi durumlarda kolay bükülmeme özelliğine sahiptir. Tombow Mono Graph kalem modelini uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Tombow Mono Graph versatil kalem seçeneklerine Trendyol’dan hızlı bir şekilde ulaşabilir, ihtiyacınıza uygun modellere göz atabilirsiniz.

Mono Graph Serisi Uç Seçenekleri

Kâğıt materyallere çizdiğiniz çizgilerin kaliteli olması, seçtiğiniz versatil kalemin kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. Tombow Mono Graph versatil kalemler arasından seçim yaparken, ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bu konuda, kalemin kullanım amacı en önemli faktörlerden biridir. Yazı yazmak ve günlük kullanım için Tombow Mono Graph 0.7 uç seçeneği ihtiyaçlarınızı üst düzeyde karşılayacaktır. Daha ince ve açık renkli çizgileri tercih ediyorsanız Tombow Mono Graph 0.5 uç ile işlevsel hale gelen modellere yönelebilirsiniz. Her iki kalem ucu da yazı yazmak için oldukça elverişli ve konforludur. Tombow Mono Graph 0.3 seçeneği özellikle mimarların ve teknik çizim ile uğraşan kullanıcıların vazgeçilmez kalemleri arasında yer alır. Ultra ince uç seçeneği ile çizimlerinizi en ince ayrıntısına kadar rahat bir şekilde çizebilirsiniz. İnce kalem ucu, zarif yapısına rağmen oldukça dayanıklıdır. Bu sayede, kaleme yerleştirdiğiniz ucu, sıkı bir şekilde kavrayarak kırılmaların önüne geçer. Tombow Mono Graph versatil kalemler, orta kalınlıkta gövde tasarımına sahiptir. Rahat tutuş sağlayan bu özellik ile yazma ve çizme işlemlerini keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Yazı yazma ve çizim yapma işlemlerinin kalitesi, kaleminiz kadar kalemin içinde kullandığınız uç çeşidine de bağlıdır. Tombow Mono Graph versatil kalemler 0.3, 0.5, 0.7 uç seçenekleri ile yazı yazmaya ve çizim yapmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Uç seçiminde yazı stilinize uygun tercihler yapmak, yazı yazmanızı daha konforlu bir hale getirir. Uçlar yağlı ve kuru olmak üzere iki farklı çeşit ile piyasada yer alır. Kalem uçları HB, B, 2B ve 5B isimleriyle birbirinden ayrılır. Yağlı uçlar, daha kaygan ve koyu renkli çizgiler çizmenizi kolaylaştırır. Daha yumuşak bir yapıya sahip olan yağlı uçlar, 2B ismi ile piyasada yer alır. 2B uçlar ile çizim çalışmalarınızda gölgeleme işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Yumuşak bir tutuş sağlayan 2B uçlar, Tombow Mono Graph versatil kalemler ile kullanıma uygundur.

Kuru uçlar ise daha açık renkli ve ince yazılar yazmak için idealdir. Yağlı uçlara oranla daha sert bir tutuş sağlayan kuru uçlar, 5B ismi ile piyasada yer alır. Yazı stiline göre uç seçimi yaparak daha nizami görünen çizgiler elde edebilirsiniz. HB uçlar ise hem yazı yazmak, hem de çizim yapmak için uygun seçenekler arasında yer alır. Öğrenciler arasında 0.7 HB uç kullanımı oldukça yaygındır. Mono Graph versatil kalemi Tombow HB uçlar ile kullanabilirsiniz. Özellikle sınavlarda kullanıma uygun 0.7 HB uç çeşitleri, rahat ve yumuşak yazılar yazmanıza olanak tanır.

Tombow Mono Graph Versatil Kalem Nasıl Kullanılır?

Tombow Mono Graph kalemin kullanımı diğer uçlu kalemler gibi oldukça basittir. Kalem kendi uçları ile birlikte sizlere sunulur. Versatil kalemler, kullanım sıklığına göre uç ihtiyacı duyar. Bunun için yanınızda yedek uç bulundurmanız, yazım işlerinizi sorunsuz tamamlamanız için önemlidir. Versatil kalemlere uç iki farklı şekilde yerleştirilir. En sık kullanılan yöntem kalemin arka kapağından ucu iç mekanizmaya göndermektir. Bunun dışında basmalı mekanizmayı kullanarak kalemin ön kısmından ucu içeriyi doğru ittirebilirsiniz. Tombow Mono Graph hem basmalı, hem de sallamalı mekanizmaya sahiptir. Tombow Mono Graph Shaker kalem sallanarak kullanılabilir. Kalemi hafif bir şekilde sallayarak ucun dışarı çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Versatil kalemlerin gövdeleri metal veya plastik materyaller kullanılarak üretilir. Her iki seçeneğin de farklı avantajları vardır. Plastik gövdeli versatil kalemler daha hafif bir yapıya sahiptir. Bu sayede, kullanırken ve taşırken elinizde bir ağırlık hissetmezsiniz. Metal gövdeli versatil kalemler ise dayanıklı yapıları ile ön plana çıkar. Metal gövde, kalemin iç mekanizmasını dış etkenlerden iyi bir şekilde korur. Kalemler oldukça hafif ürünlerdir. Bu nedenle, yere düşme gibi durumlar sıklıkla yaşanır. Metal gövdeli versatil kalemler, iç mekanizmayı düşme ve darbe alma gibi durumlara karşı korur. Bu sayede, kaleminizi uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Tombow Mono Graph metal gövdeli bir versatil kalemdir. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen kalem, rahat tutuş özelliğine sahiptir. Kalemi uzun süre kullansanız bile el ve bileklerde ağrı hissetmezsiniz. Tutuş alanında şeffaf plastik kullanılarak kalemin uç durumunu rahat kontrol etmeniz sağlanmıştır. Tombow Mono Graph Zero modeli ise tutuş alanında kauçuk kullanılarak kalemin konforu artırılmıştır. Tombow Mono Graph Zero ince ve zarif gövde yapısına sahiptir. Kalem kullanımında hafif ürünleri tercih eden kullanıcılar, Zero modeline yönelebilirler.

Kalem Silgisinin Pratik Kullanımı

Tombow Mono Graph kalem ilkokul, lise ve üniversite öğrencilerinin favorileri arasında yer alır. Okullarda öğretmenler de notları almak için versatil kalemleri kullanır. Versatil kalemler, kalın, orta ve ince olmak üzere üç farklı gövdeye sahiptir. Her boyutun kullanım avantajları farklıdır. Tamamen kişisel tercihlerinize ve kullanım alanınıza göre bir kalem tercihi yapabilirsiniz. Tombow Mono Graph orta kalınlıkta bir gövdeye sahiptir. Kullanıcılar için ideâl kullanım sunan Mono Graph serisi, hem yazı yazmak, hem de çizim yapmak için elverişli bir kalemdir. Sınava giren öğrenciler Mono Graph ile konforlu bir şekilde soruları cevaplayabilir. Mono Graph kalemi 0.7 uç ile kullanarak sınavlarda hızlı ve yumuşak yazılar yazabilirsiniz.

Tombow Mono Graph kendi silgisi ile birlikte sizlere sunulur. Tombow kalitesi ile üretilen Mono silgi, yazılan yazıları izsiz bir şekilde silerek rahat bir kullanım sağlar. Mono Graph kalemin silgisi çevirilerek açılan özelliktedir. Kullanım ihtiyacınıza göre silginin uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. Kullanmadığınız durumlarda arka kapağı çevirerek kalem silgisini gizleyebilirsiniz. Kendi silgisi bulunan kalemler özellikle sınav öğrencileri için oldukça avantajlıdır. Silme işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayarak soruları çözerken zaman kazanabilirsiniz. Mono silgi üstün kalite ile üretilmiştir. Kâğıt materyaller üzerine kurşun kalemler ile yazılan yazıları pürüzsüz bir şekilde siler.

Tombow Mono Graph Shaker Kalem Özellikleri

Tombow Mono Graph Shaker kalemler, basmalı ve sallamalı mekanizmayı bir arada sunar. Kaleminizi ileri ve geri sallayarak kurşun ucu dışarıya çıkarabilirsiniz. Sallama mekanizmasını istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Bu şekilde, kalemin her sallamada uç çıkarmasını engelleyebilirsiniz. İstem dışı yapılan sallama hareketi ile uç çıkışını önlemek için kalemin yan klipslerinden faydalanabilirsiniz. Yan klipsi aşağı doğru çektiğiniz zaman sallama mekanizması kapanır ve basmalı mekanizma yeniden devreye girer. Kalemin arka kapağından bastırarak ucun dışarı çıkmasını kolay bir şekilde sağlayabilir ve yazma işlemlerinizi konforlu bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Tombow Mono Graph kalemler, özgün renk seçenekleri ile satışa sunulur. Her ortamda kullanmaya uygun renkleri bulunan kalemlerden zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Tombow Mono Graph pastel renk seçenekleri ile ön plana çıkar. Bu pastel renkler arasında, buz mavisi, krem sarısı, nane yeşili, mercan pembesi, sakura pembesi ve lavanta moru gibi seçenekler yer alır. Pastel renkteki kalemlerin uç kısmı, aynı renklerin metal versiyonları ile süslenmiştir. Kalemi oldukça dikkat çekici yapan bu tasarım, kullanıcılardan yoğun bir ilgi görür.

Pastel renklerin yanı sıra metalik renkler de Mono Graph serisinde yer alır. Tombow Mono Graph versatil kalem gümüş, altın, siyah, mavi, kırmızı ve yeşil renk seçenekleri ile şık bir tasarıma sahiptir. Özellikle, Tombow Mono Graph gold kalem parlak ve özgün görünümü ile kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. Pastel ve metalik renklerin yanı sıra neon gövdeli kalemler de farklı bir görünüme sahiptir. Ağırlıklı olarak, okul öğrencilerinin tercih ettiği Tombow Mono Graph neon kalemler, sarı, pembe, turuncu, yeşil, mavi ve gri renk seçenekleri ile sunulur. Göz alıcı renklerin kullanıldığı bu kalemler ile çalışma masalarınızı daha hareketli bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Çalışma ortamlarında canlı renklere yer vermek çalışma motivasyonunu artırabilir. Daha eğlenceli ve keyifli yazılar için Tombow Mono Graph kalemleri kullanabilirsiniz.

Tombow Kalemlerin Kullanım Alanları

Yazı yazma ve çizim yapma işlemlerinde kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan kalemler üreten Tombow, birçok kullanıcının dikkatini çeken tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Hem profesyonel anlamda çizim ile uğraşanlar için, hem de günlük kullanımlarda, kalemler en iyi yardımcılardır. Büyük küçük herkesin ilgisini çeken kalemler geniş kullanım alanına sahiptir. Okul ihtiyaçları listesinde olmazsa olmaz kırtasiye ürünleri arasında yer alan kalemler ile yazma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Birçok farklı çeşidi bulunan kalemlerin her kullanım alanına özel seçenekleri bulunur. Yazı yazmak için genellikle kurşun, uçlu, versatil ve tükenmez kalemler tercih edilir. Bu kalemlerden ihtiyaçlarınıza uygun olanları belirleyebilirsiniz. Tükenmez kalemler, ofis ortamlarında yaygın kullanıma sahiptir. Rapor, dilekçe ve imza işlemlerinde tükenmez kalemler kullanılır. Yine ofis ortamlarında not tutmak için versatil kalemler tercih edilir. Tombow, her ihtiyaca uygun kalem ürünleri ile ön plana çıkar. Tombow kalemler, tasarım, renk, boyut ve uç seçenekleri ile piyasada yer alır.

Tombow versatil kalemler, arka kapaklarında bulunan silgilere sahiptir. Döndürülerek açılan silgiler kullanıcılara pratik bir kullanım sunar. Verimli kalem kullanımı anlayışını benimseyen Tombow, bu özelliğini bütün kırtasiye ürünlerinde yansıtır. Konforlu kalem kullanımını bütün modellere uygulayan Tombow, ergonomik tasarım konusunda sevilen markalardan biridir. Tutuş açısından pürüzsüz yüzeylere sahip kalemler ile konforlu yazılar yazabilirsiniz. Yazı yazma ve çizim yapma işlemlerinde konforu ve kaliteyi tercih eden kullanıcılar, Tombow kalem modellerine yönebilirler. Tombow kalemlerin üretiminde kaliteli materyaller kullanılır. Bu sayede, sık kullanımlarda bile kalem ucunda deforme olma gibi durumlar yaşanmaz.

Tombow versatil kalemlerin tasarımında klipslerden sıklıkla faydalanılır. Kalem klipsleri taşıma kolaylığı açısından oldukça avantajlıdır. Defter ve kitap gibi materyallerin kapak kısımlarına klipsler aracılığıyla rahat bir şekilde tutturabilirsiniz. Bunun yanı sıra, cepli gömlek ve ceketlere asarak ihtiyacınız olan her an kaleminize ulaşabilirsiniz. Tombow kalem uçları, kullanılmadıkları zaman kapatılma özelliğine sahiptir. Üstünüzde taşırken kalem ucunun batmaması için bu özelliği kullanabilirsiniz. Yazı yazma işlemlerinin yanı sıra profesyonel çizimler için Tombow kalemlerin kullanımı oldukça yaygındır. Farklı uç seçenekleri ile ayrıntılı çizimleri kolayca yapmanıza olanak sağlayan Tombow Mono Graph serisi 0.3 uç seçeneğine sahiptir. Mimarlar ve teknik çizim yapan tasarımcılar 0.3 uç seçeneğini sıklıkla kullanırlar. En ince ayrıntıları bile rahat bir şekilde çizmenize olanak tanıyan Tombow Mono Graph kalemleri profesyonel anlamda kullanabilirsiniz. Zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklere yönelerek, çizim işlemlerinizi konforlu ve keyifli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tombow Mono Graph Versatil Kalem Fiyatları

Birçok alanda kullanıma elverişli Tombow Mono Graph kalem serisi, geniş ürün yelpazesi ile sunulur. Renk ve gövde tasarımı açısından farklı seçeneklere sahip Tombow Mono Graph kalemlerden ihtiyaçlarınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Örneğin, ince kalem kullanmayı tercih ediyorsanız Tombow Mono Graph Zero modeline yönelebilirsiniz. Kullanıcılara hafif bir tutuş sağlayan Tombow Mono Graph Zero, kauçuk tutuş alanı ile konforlu yazılar yazmanıza ve çizimler yapmanıza imkân sunar.

Tombow kalitesi ile üretilen kalemler ile çalışma alanlarınıza şıklık katabilirsiniz. Çalışma alanlarında renk uyumlarından hoşlanıyorsanız, Tombow Mono Graph serisinin birbirinden farklı renk seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Çalışma alanlarında renk bütünlüğü oluşturarak, görsel açıdan farklı tarzları kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Tombow Mono Graph kalemler üstün kalitede üretilir. Bu nedenle, hediye olarak da iyi bir seçenektir. Uzun ömürlü kullanım sunan Tombow Mono Graph kalemleri güvenle ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tombow Mono Graph yorum sayfasından kullanıcı deneyimlerine hızlı bir şekilde ulaşarak kararınızı verebilirsiniz. Tombow Mono Graph fiyat performans açısından oldukça avantajlı bir kalemdir. Üstün teknik özellikleri ve renk seçenekleri ile kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alan Tombow Mono Graph kalem fiyatları, model farklılıklarına göre değişiklik gösterebilir. Birçok Tombow Mono Graph kalem modelinin yer aldığı Trendyol’dan bütçenize uygun seçeneklere göz atabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun kalemleri sepetinize ekleyerek güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.