İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tombow Uçlu Kalem

" araması için 249 sonuç listeleniyor

Şık Tombow Uçlu Kalem Çeşitleri Trendyol’da!

Okula yeni başlayan minikler okul için kalem, silgi, defter, kitap, boya gibi araç gereçleri alması gerekir. Öğretmenin anlattıklarını not alabilmek için defter ve kaleme ihtiyaç duyulur. Öğrencilerin soru çözerken, ders çalışırken, okula giderken yanından ayırmayacağı gereçlerin başında gelir. Müşterilerin sıklıkla tercih ettiği Tombow uçlu kalem çeşitleri kolay kullanım imkanı sağlar. Veliler okula devam eden çocuklarına Tombow fırça uçlu kalem alarak onları mutlu eder. Dikkat çekici tasarımlara sahip Tombow ürünler farklı renk seçenekleriyle kız ve erkek müşterilerin beğenisine sunulur. Pembe, mor, kırmızı gibi renkleri kızlar tercih ederken; mavi, yeşil, siyah renklerini erkek öğrenciler tercih eder. Tombow uçlu kalem online olarak Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Tombow Kalemler

Şık Tasarımlı Tombow Kalemler

İnsanların her an yanlarında taşıdıkları malzemelerden biri kalemlerdir. Gün içinde önemli bir şeyi not etmek gerektiğinde, dışarıda bir adres yazarken ya da bir öğrenci ders çalıştığı zaman bir ürüne ihtiyaç duyar. Farklı tasarımı ile Tombow uçlu kalem modelleri dikkat çeker. Sıklıkla tercih edilen Tombow mono uçlu kalem şık tasarımı ile müşterilerin beğenisini toplar. Buz mavisi, siyah, pembe, bal sarısı, turuncu, lila gibi renk seçenekleri ile farklı cinsiyetlere hitap eder. 0.5 uçlu ürünler yazılarını daha küçük yazanların sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Tombow deep uçlu kalem siyah, beyaz, mavi gibi renk seçenekleri ile müşterilerin dikkatini çeker. Ürünün tutma kısmındaki yumuşak yapı yazı yazarken kolay ve rahat kullanma imkanı verir. Ürün 0.5 ve 0.7 uç seçeneği ile sıklıklar tercih edilir. Avantajlı fiyat seçeneklerinden faydalanarak Tombow uçlu kalem seti almak mümkündür. Şık tasarımı ile dikkat çeken Sh-300 Grip uçlu kalem Tombow tarafından üretilen mekanik yapılı bir gereçtir. Mavi, bordo, siyah, beyaz, kırmızı gibi renk seçenekleri bulunan ürün sağlamlığı ile kullananların beğenisini toplar.

Pratik Kullanım Sağlayan Tombow Uçlu Kalemler

Pratik Kullanım Sağlayan Tombow Uçlu Kalemler

Öğrencilerin vazgeçilmez parçalarından biri, ders sırasında ya da okul dışında ders çalışırken kullandıkları kalemlerdir. Tombow ürünleri rahat kullanımı ile sayfanın üzerinde kolayca hareket eder. Kalemlerin parmakları rahatsız etmeyi önlemek için tutma kısımları özel tasarlanır. Tombow uçlu kalem kullananlar sayfanın üzerinde adeta kayıyormuş etkisi veren gereçlerden memnun kalırlar. Sürekli yazı yazan kişiler için pratik ve rahat kullanım imkanı veren Tombow modellerinde farklı kalınlıklardaki uç seçenekleri mevcuttur. Tombow uçlu kalem 0.7 ucu öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği bir seçenektir. Daha kalın olan bu uçlar kolay kolay kırılmaz. Soru çözerken, yazı yazarken, sınavlara çalışırken rahatlıkla kullanım imkanı verir ve ucu bittiğinde 0.7 uçlardan hemen yeni bir uç takabilirsiniz. Daha ince çizgiler ya da daha küçük görünen yazılar için Tombow 0.5, 0.6 uçlu kalem tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Tombow Kalemler

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Tombow Kalemler

İlkokula giden bir çocuktan üniversiteye giden bir gence ya da bir mühendis, mimar, doktor, avukata kadar her insanın çalışırken ihtiyaç duyduğu gereç kalemlerdir. Tombow ürünleri şık ve göz alıcı tasarımı rahat ve kolay kullanım imkanı ile her yaştan ve cinsiyetten müşteriye hitap eder. Tombow uçlu kalem fiyatları kullanılan materyale, tasarıma ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Tombow ürünlerin fiyatları her bütçeye hitap eden uygun aralıklarda belirlenir. Müşteriler Trendyol ile kampanyaları takip ederek Tombow uçlu kalem indirimlerinden yararlanabilir ya da ürünlerin fiyatlarının karşılaştırmasını yapabilir. Tombow uçlu kalem yorumlarını inceleyerek daha önceden ürünü almış olan kişilerin fikirlerini ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Siz de sarı, beyaz, siyah, mor, turuncu, pembe, kırmızı, mavi, yeşil gibi renk seçenekleri ile Tombow uçlu kalem satın almak isterseniz Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.