İlgili Kategoriler
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Trackpad

" araması için 646 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Özellikleri ile Trackpad Modelleri Trendyol’da!

Teknolojideki gelişmeler, cihazları ergonomik ve hızlı bir hale getirir. Bu değişim bilgisayar aksesuarlarında da kendini gösterir. Bilgisayarların ayrılmaz bir parçası olan modern klavyeler, geleneksel klavyelerden farklıdır. Kablosuz olmaları bakımından farklılık gösterir. Apple, müşterilere pratik ve keyifli deneyimler yaşatmak için Trackpad Apple modellerini tasarlar. Apple touchpad klavye çeşitlerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun modeli kolayca satın alabilirsiniz. Kablosuz klavye sayesinde kablo çözümünü ortadan kaldırarak çalışma alanınızı küçültebilirsiniz. Apple touchpad de Bluetooth özellikli kablosuz klavyeler arasındadır. Klavyenin ana işlevi hafifliği ve pratikliğidir. Buna göre tasarlanan Trackpad modelleri ile seyahate çıkabilir ve her yerde rahatlıkla ürünleri kullanabilirsiniz.

Dikkat Çeken Trackpad Modelleri

Dikkat Çeken Trackpad Modelleri

Apple'ın klavye modellerinden biri olan Trackpad, gümüş ve uzay grisi dahil olmak üzere çeşitli renklerde bulunur. 16,48 inç genişliğindeki klavye, genişletilmiş tuş alanı sayesinde yazmayı kolaylaştırır. Klavyenin kaydırma özelliği, belgeler arasında hızla gezinmenizi sağlar. Anahtarın altındaki makas mekanizması sayesinde anahtar hareketinizi her yerden algılar. Tuş hassasiyeti, tuşa uygulanan dokunuşun sadece tuşun ortasından değil, kenarlardan da net bir şekilde görülmesini sağlar. Klavye kullanım sırasında da şarj edilebilir. Böylece klavyenin şarj olmasını beklemeniz gerekmez. Trackpad Apple MacBook bir diğer modeli de beraberinde getirir. Ultra hafif pili sayesinde taşıması kolay olan Trackpad Mac, diğer modeller gibi lightning şarj kablosuna sahiptir. Bu kablo, diğer Apple cihazlarını şarj ederken de kullanılabilir. Apple klavyenizi bir USB kablosuyla şarj edebilirsiniz. Bluetooth ve kablosuz gibi bağlantılarla klavyenizi cihazınızla kolayca eşleştirerek zaman kaybetmeden kullanabilirsiniz. Trackpad altındaki kaymaz kayış ise klavyeyi her yönden kullanmanızı sağlar. Trendyol üzerinden Apple marka bu ürünlere göz atabilirsiniz.

Sessiz Çalışma Özelliği ile Trackpad Çeşitleri

Sessiz Çalışma Özelliği ile Trackpad Çeşitleri

Apple'ın kurulumu kolay klavyesi müşteriler düşünülerek tasarlanır. Tuşlar arasındaki mesafe ve tuşların yüksekliği, yazma deneyiminizin kalitesini artırmak için özel olarak sunulur. Çok fazla hareket etmeden tuşlar arasında hareket etmenizi sağlayan aerodinamik bir tasarıma sahiptir. Sadeliği gözlerinizi yormaz veya dikkatinizi dağıtmaz. Sayısal tuş takımına sahip Apple Trackpad, finansal uygulamaları kullanarak elektronik tablolar oluşturmanıza olanak tanır. Pili sayesinde tam olarak şarj edilebilir ve bir aydan fazla kullanılabilir. Trackpad seçerken, baskının yumuşaklığının farkında olmanız gerekir. Tuşlar sessiz, Trackpad koruyucu hafif ve taşınabilir olmalıdır. Apple klavyesi tüm bu özelliklere sahiptir ve minimal tasarımıyla tanınır. Fiyatlarıyla da öne çıkan modeller, müşteriler tarafından uzun zamandır tercih edilir. Farklı özellikleri ile tercih sebebi olan Trackpad ile birçok işlem yapılabilir. Bu kolaylık müşterilerin ürünleri tercih etmesindeki sebeptir.

Kullanışlı Tasarıma Sahip Trackpad Modelleri

Kullanışlı Tasarıma Sahip Trackpad Modelleri

Apple Trackpad müşterileri, klavyedeki tuşların fazla ses çıkarmamasından memnun kalır. Hassas olarak üretilmiş bir klavyede gezinme sesi en aza indirilerek herkesin kullanımı kolay hale getirilir. Apple Trackpad; özellikleri, şık ve zarif tasarımı ve ergonomik tutuşu göz önüne alındığında makul fiyatlıdır. Trackpad fiyatı sayesinde bütçenizi aşmadan ürünü edinebilirsiniz. Türkçe Q klavye dışında aynı klavye için F seçeneği de bulunur. Bu ürün farklı modellere göre dizayn edilir. Uyumlu olduğu modellere önceden bakılmalıdır. Aksi takdirde elinizdeki cihaza uymayabilir. Trackpad mouse, konnektör sayesinde cihaza kolayca bağlanır. Uyumlu olan masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile bu modelleri kullanmanız mümkündür. Modellerin kolay taşınması ve hafif olması da avantajlar arasında bulunur. İsterseniz Trackpad iPad modellerine Trendyol aracılığı ile bakabilirsiniz. Seçim yaparken, müşterilerin gerçek deneyimini yansıtan Apple Trackpad MacBook değerlendirmelerine de bakabilirsiniz. Trendyol üzerinden aradığınız Trackpad modeline ulaşabilirsiniz.