İlgili Kategoriler
Bez Bedeni
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yıkanabilir Bebek Bezi

" araması için 189 sonuç listeleniyor

Yıkanabilir Bebek Bezi ile Tasarruflu Bebek Bakımı

Bebek ürünlerinin ekolojik ve pratik olması çok önemlidir. Bebek bezlerinin pişik yapmayan özellikte olması, kolayca kullanılması ve rahat olması gerekir. Tüm bu ihtiyaçlarınızı yıkanabilir bebek bezi ile karşılayabilirsiniz. Organik ve pamuklu kumaşlardan üretilen bu çeşitler, bebekler için sağlıklı bir tercihtir. Uzun ömürlü, sürdürülebilir ve kullanımı kolay ürünlerdir. Doğal kumaşlardan üretilir. Yumuşak ürünler pişik ve alerji gibi problemlere engel olabilir. Özel yapıları sayesinde bakteri üremesini engeller. Bunlar, ayrıca çevre dostu ürünlerdir. İçerisinde bulunan pedi sayesinde sızdırmaz yapıya sahiptir. İçerisindeki pedi ve kumaşı makinede yıkamaya uygundur. Bu sayede kolay kullanım sunar. Doğal yapısı sayesinde çocuğunuzun cildini tahriş etmez. Bu organik ve pratik ürünleri Trendyol’da bulabilir, uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Kolay Kullanılan Yıkanabilir Bebek Bezi

Kolay Kullanılan Yıkanabilir Bebek Bezi

Doğal kumaşlar özellikle bebek ve çocuk ürünlerinde sıkça tercih edilir. Yıkanabilir çocuk bezi doğal kumaşlardan üretilen yapısı sayesinde çocuklar için sağlıklı bir üründür. Nefes alan yapısı sayesinde pişik önleyici bir etkiye sahiptir. Kolayca yıkanıp temizlenir. Bu yüzden kullanımı kolaydır. Renkli ve desenli kumaşlardan üretilen bu ürünler, eğlenceli bir görünüm yaratabilir. Bunlar, ayrıca atık oluşturmaması ve uzun süre kullanılabilmesiyle çevre dostudur. Ürünler, özel olarak tasarlanan yapıları sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Pamuklu kumaşlarla üretilen çeşitlerin terletmeyen ve nefes alabilen bir yapısı vardır. Kumaş içerisine yerleştirilen yıkanabilir bebek bezi pedi yüksek tutuculuğa sahiptir. Kolay bir şekilde makinede ya da elde yıkanır. Bezlerin doğal kumaşlardan üretilmeleri ve pratik bir kullanıma sahip olmaları sayesinde ebeveynlerin sıkça tercih ettiği ürünler arasındadır. Çocuklarınıza kolay bir şekilde bunları giydirebilirsiniz. Yumuşak ve doğal kumaşlardan bu bezler ciltte tahrişe sebep olmaz. Çocuğunuza gün içinde rahatsızlık vermez. Yıkanabilir mayo bebek bezi ise denizde ya da havuzda güvenle kullanılabilir. Farklı desen ve renge sahip olan yıkanabilir bez seçeneklerini Trendyol’da bulabilir, dilediğiniz ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Yıkanabilir Bebek Bezi Kullananlar

Yıkanabilir Bebek Bezi Kullananlar

Yıkanabilir pamuklu bebek bezi nefes alabilen yapısı sayesinde kolay bir kullanıma sahiptir. Doğal kumaşlardan üretilen yapısı sayesinde cildi tahriş etmez. Rahat yapısıyla bebeklerin vücudunu sıkmaz. Ciltte pişik olmasını engeller. Bunların farklı renk ve desenlerde birçok seçeneği bulunur. Tek beden yıkanabilir bebek bezi uzun süreli kullanım imkanına sahiptir. Bu açıdan hem çevre dostu hem de ekonomik bir üründür. Yıkanabilir bebek bezi kullananlar bu ürünlerden oldukça memnun kalabilir. Cildi tahriş etmemesi, içerisindeki pedi sayesinde yüksek tutuculuğa sahip olması ve doğal kumaşlardan üretilmesi bu ürünleri cazip kılar. Renkli ve desenli yapılarıyla oldukça ilgi çekici bir görünüme sahip olan ürünler, yumuşak dokusuyla ciltte hassasiyete sebep olmaz. Yüksek konfor sağlar. Kolay bir şekilde temizlenmeleri sayesinde bakteri üremesini engeller. Bu ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz . Dilediğiniz ürüne yıkanabilir bebek bezi satın al seçeneğiyle Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Trendyol’da Uygun Yıkanabilir Bebek Bezi Fiyatları

Trendyol’da Uygun Yıkanabilir Bebek Bezi Fiyatları

Yıkanabilir organik bebek bezi pamuklu kumaşlardan üretilen doğal yapısıyla sıkça tercih edilir. Yumuşak yapıları sayesinde cildi tahriş etmeyen bezler, hava sirkülasyonuna izin veren doğal kumaşlarıyla cildin nefes almasını sağlar. Pişik riskini engeller. Kolayca yıkanır ve uzun süre kullanılır. Bu özelliğiyle sürdürülebilir ve ekonomik bir üründür. Müşterilerin yıkanabilir bebek bezi tavsiye ve deneyimlerinden de seçim sırasında yararlanabilirsiniz. Bunlar, doğal kumaştan üretilmesi ve pratik kullanımıyla ebeveynlerin işini kolaylaştırır. Farklı aralıklarda yıkanabilir bebek bezi fiyatları bulunur. Bu ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Müşterilerin yıkanabilir bebek bezi yorum ve deneyimlerini inceleyebilirsiniz. Bunların makinede yıkanmaya uygun yapısı sayesinde kolayca temizlenmesi de avantajlı özelliklerden biridir. Nefes alan ve yumuşak yapısı sayesinde ciltte rahatsızlık hissi yaratmayan ürünler, çocuğunuzun pişik olmasını önler. Birçok farklı yıkanabilir bebek bezi markaları Trendyol’da yer alır. Farklı markalara ait ürünleri inceleyebilir, bebeğinizin yaşına uygun olanları Trendyol aracılığıyla uygun fiyata satın alabilirsiniz.