"

Zihgir Yüzük

" araması için 664 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Zihgir Yüzük Modelleri Trendyol’da!

“Zihgir yüzük nedir?” sorusunun cevabı, son dönemlerde merak edilen konular arasında yer alır. Zihgir, tarihinin eski çağlarında başlayıp halen kullanılmaya devam eden bir okçuluk malzemesidir. Zihgir okçu yüzüğü olarak da bilinen malzeme, sağ elin başparmağına takılır. Tarih boyunca okçuluk savaşlarda savunma yöntemi olarak kullanırken şimdi ise önde gelen spor dallarından biri olarak tercih edilir. Yaydan çıkan okun daha ileriye fırlatılmasına yardımcı olan zihgir yüzük, ok atan kişilerin başparmağının parçalanmasını önlemek amacıyla kullanılır. Bu aparat olmadan ok kullanmak parmağın yaralanmasına ve nasır oluşumuna sebebiyet verir. Önceleri savaş aparatı olarak kullanılırken son yıllarda tarz sahibi erkekler tarafından parmakta kullanılan bir aksesuar haline gelir. Zihgir; tarihte güce, cesarete ve özgürlüğe düşkün kişileri temsil eder. Bu günlerde yapımı ve işçiliği büyük bir maharet isteyen zihgir yüzük modelleri, tüm görkemi ve ihtişamı ile yüzükseverlerin kullandığı önemli aksesuarların başında yer alır. Zihgir yüzük sade tasarımı ile dikkat çeker. Bu tarz modeller, asaleti ve zarafeti ön plana çıkarır. Yaş ve cinsiyet fark etmeksizin, herkesin kullanabileceği takılardan birini oluşturur. Şık görünüme sahip birbirinden farklı takılar, ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre tasarlanıp üretilir. Tarihte gücü ve cesareti simgeleyen bu göz alıcı tasarımlar sayesinde tarzınıza yön verirken parmaklarınıza da şıklık katarsınız. Sizler de ister kendinize isterseniz sevdiklerinize yüzük zihgir modellerinden beğendiğinizi çeşidi Trendyol ile hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Dikkat Çekici Zihgir Yüzük Çeşitleri

Dikkat Çekici Zihgir Yüzük Çeşitleri

Yüzük modelleri, müşterilerinin tercihlerine göre işlenerek tasarlanır. Zihgir gümüş yüzük, özellikle özgün ve tarz modelleri seven kişilerin tercih ettiği ürünlerden biridir. Özenle tasarlanıp üretilen gümüş zihgir yüzük modelleri, el emeğiyle yapılması ve şık görünüme sahip olması sebebiyle birçok müşterinin severek kullandığı aksesuarlarının başında yer alır. Gümüş zihgirler; modayı takip eden, özgür ruha sahip olan, stil sahibi olmayı hedefleyen erkeklerin tercih ettiği dikkat çekici takılardır. Erkek zihgir yüzük kusursuz görünümü, modern tarzı, göz kamaştıran detaylarıyla fark yaratır. Zihgir yüzük anlamı ise oldukça ilgi çekicidir. Tarihte, ok atan kişilerde güç ve kudret gibi unsurları ifade eden bu ürün, Türkler için oldukça anlamlı bir semboldür. Zihgir; kulak, kaş, damak ve eşik olmak üzere üç bölümden oluşur. Zihgirin parmak üzerine gelen kısmına damak veya kaş, iç tarafına yerleşen deri parçasına kulak, kiriş takılan iç bölümüne ise eşik denilir. Modern tasarımların yanı sıra, günlük yaşamınızda her gün takabileceğiniz zihgir yüzük erkekler arasında oldukça popülerdir. Bu tür ürünlerden alacağınız zaman parmağınızın ölçüsüne göre doğru seçeneğe yönelmeye dikkat etmeniz gerekir. Herkesin kendine özgü bir yüzük ölçüsü olduğu için standart ya da ortalama olarak belirlenen bir ölçü bulunmaz. Cinsiyete göre de bu ürünlerin numaralandırma sistemi farklıdır. Çap, çevre ve ölçü olarak adlandırılan numara sistemi sayesinde parmak ölçüsünü titizlikle almak mümkün olur. Yüzüğünüzün parmağınızda dönmemesini ya da parmağınızı sıkmamasını istiyorsanız çok dikkatli davranmanız gereklidir. Kendi başınıza parmak ölçüsü hesaplamak için çok eski yöntemlerden birisi olan ip ya da kurdele ile ölçüm tekniğinden yararlanabilirsiniz. Eğer mevcut bir yüzüğünüz varsa onu örnek model olarak göz önüne alıp yeni takınızın ölçüsünü belirlemek amacıyla kullanabilirsiniz. Doğru ve güvenilir sonuç elde edeceğiniz temel yöntem ise profesyonel ölçüm cihazı ile hesaplamadır. Malafa olarak da bilinen ölçüm aleti yüzüğün tam olarak kaç numaraya denk geldiğini belirleyerek size doğru ölçüyü bulmanız konusunda fikir verir. Böylece siz de dilediğiniz zaman Trendyol üzerinden doğru ölçüde zihgir modellerinden beğendiğinizi sipariş edebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Zihgir Yüzük Modelleri

Beğeni Toplayan Zihgir Yüzük Modelleri

Zihgir modelleri müşterilerinin beklentileri doğrultusunda tasarlanır. Bu sayede zengin model çeşitliliği ortaya çıkar. Son yıllarda kadınların da tercihi haline gelen kadın zihgir yüzükleri, özgün tarzıyla öne çıkar. Sıra dışı tasarıma sahip modeller sayesinde şıklığınızı tamamlayabilir ve tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Modern tasarıma sahip takılar ile kendinizi özel hissedersiniz. İlgi çekici çizgilere sahip ürünler, titiz bir işçilik ile tasarlanır ve el emeği ile hazırlanır. Uzun yıllar boyunca bunları kullanabilirsiniz. Tarihinin heybetli dokusunu üzerinde taşıyan, estetik yapısıyla göz dolduran ve şık görünümüyle kombinleri destekleyen zihgir yüzük kadınların favorileri arasına girmeyi başarır. Özel günlerde eşinize, kız arkadaşınıza ya da sevdiklerinize hediye olarak bu tarz takıları alabilirsiniz. Hediye almak istediğiniz biri için seçim yapmak çoğu zaman zorlayıcı olabilir. Bu tür ürünler, takıyı seven kişiler için alınabilecek göz alıcı seçenekler arasındadır. Erkek kadın fark etmeksizin, yaygın olarak kullanılan modeller, hem gündelik hayatta hem de özel anlarda tercih edilebilecek aksesuarlardandır. Sevdiğiniz birine alacağınız yüzük, hatırı yıllar boyunca unutulmayan anlamlı bir hediye olur. Birçok farklı model vardır. Bu modellerde kullanılan malzemeler de oldukça önem taşır. Zihgirler; metalden, boynuzdan, kemikten, fildişinden ya da değerli taşlardan tasarlanabilir. Nostaljiye düşkün olan kişilerin tercih ettiği modeller arasında kemik zihgir dikkat çeker. Daha sade bir tasarım olsun isteyen kişilerin ve okçuluk sporuna yeni başlamış olan sporcuların tercihi ise plastik zihgirden yanadır. Şıklığından ödün vermeyen, özel günlerde kullanmak isteyen müşteriler de boynuz zihgir modellerine yönelir. Farklı markalar tarafından farklı özelliklerde tasarlanan modelleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Göz Alıcı Zihgir Yüzük Modelleri Trendyol’da!

Göz Alıcı Zihgir Yüzük Modelleri Trendyol’da!

Oldukça yaygın olarak kullanılan parmak aksesuarları, birbirinden farklı tasarımlarıyla yüzüksever müşterilerin kullanımına sunulur. Erkek ya da kadın fark etmeksizin, isteyen herkes gündelik zamanlarda veya özel günlerde kombinlerini tamamlamak için yüzük takabilir. Ahşap zihgir modelinin yanı sıra; metal, plastik, işlemeli gibi birçok çeşidi bulunur. Birbirinden şık modelleriyle öne çıkan ürünler, her geçen gün daha fazla rağbet görür. Farklı markalar tarafından tasarlanan ürünleri inceledikten sonra beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. Ayırabileceğiniz bütçeyi filtreleyerek tasarım harikası ürünlere sahip olabilirsiniz. Zihgir yüzük fiyatlarının belirlenmesindeki kriter, kullanılan malzemenin içeriğinin ne olduğudur. El işçiliği ile özel olarak tasarlanan zihgir fiyatları, geniş bir aralığa sahiptir. Kişilerin parmağına uyumlu olan ve yakışan birçok aksesuar çeşidi vardır. Önemli olan size yakışan doğru takıyı keşfetmenizdir. Filtreleme sisteminden yararlanarak aradığınız kriterlerde ürünlere ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı modelde ve renkte çeşitler mevcuttur. Sevdiklerine ya da ailenize bu tasarım harikası ürünleri hediye etmek için Trendyol’un uygun fiyat avantajlarına sahip zihgir çeşitlerini inceleyip satın alabilirsiniz. Yüzlerce ürün arasından sizin tarzınızı yansıtacak modelleri anında bulabilir, kısa sürede kararınızı verebilirsiniz. Ürünler hakkında yapılan yorum ve puanlamalar, satın alma sürecinizi kolaylaştırır. Ürünü deneyimleyen ve öneride bulunan müşterilerin düşünceleri, sipariş verme konusunda sizlere fikir verir. Bu sayede ürünü yakından görmüş kadar bilgi sahibi olursunuz. Tüm özellikleriyle içinize sinen modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Online alışverişlerde zengin içerikli ürün karması sunan ve müşterilerine özel ayrıcalıklar yaşatan Trendyol ile siz de avantajlı bir alışveriş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak için şık tasarıma sahip olan, tarihi ruh barındıran birbirinden farklı çeşitler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.