İlgili Kategoriler
Mevsim
Yıl
Taban Genişliği
Jant Çapı
Kesit Oranı
Yük Endeksi
Hız Endeksi
Gürültü Seviyesi
Araç Tipi
Fiyat
Islak Zeminde Frenleme
Yakıt Verimliliği
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

225 55 R16

" araması için 342 sonuç listeleniyor

Kullanışlı 225 55 R16 Çeşitleri Trendyol’da!

225 55 R16, arabaların güvenli şekilde seyahat etmesi için kaliteli performans desteği sunar. Sedan, hatchback ve pickup modellere uygun olan çeşitleri değerlendirebilirsiniz. Konforlu sürüş için tasarlanan lastiklerin farklı özellikleri sürücüleri memnun bırakır. Kauçuk veya düz şekilde üretilen çeşitler, farklı zeminlerde avantaj sunar. Benzer biçimde bu kauçuk tasarım, yaz ve kış aylarında sürüş yapmanızı sağlar. Ürünlerin sunduğu güvenlik, sürücülerin yola odaklanması için olanak sunar. Sabit dönüş hızı ile motor gücünden kayıp vermeden jantlara bu lastikleri takabilirsiniz. 225 55 R16 online özellikleri değerlendirerek ürünleri kolaylıkla elde edebilirsiniz. Online olarak farklı çeşitlerin incelenmesi oldukça kolaydır. Arabaların sahip olduğu jant büyüklüğüne göre lastiklerin şişme seviyesini ayarlayabilirsiniz. Bu ayar, arabaların sahip olduğu kilo ile doğrudan bağlantılıdır. 3 kaplamalı şekilde üretilen çeşitleri patlama riskinden uzak şekilde arabanıza takabilirsiniz. Dış kaplamanın altında yer alan ve sık şekilde dokunan ipler sayesinde cam veya çivi batmasına karşı koruma kazanabilirsiniz. Ana şambriyele ulaşmasını önleyen kaplama ve iplikler verimlilik sunar. 225 55 R16 indirim fırsatı sunduğu için seçim yapmanız kolay olur. İndirimler sayesinde 4 lastiğe aynı anda ulaşma fırsatına sahip olabilirsiniz. Özellikle mevsime göre seçim yaparken bütün lastiklerin değişmesi önemlidir. İndirim zamanlarında bu fırsatı değerlendirerek lastiklerinizi mevsime göre hazırlayabilirsiniz. Standart ölçüsü ile her araba modeline uyum sağlamayı başaran modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Güvenli Sürüş Deneyimi Sunan 225 55 R16 Modelleri

Güvenli Sürüş Deneyimi Sunan 225 55 R16 Modelleri

225 55 R16 modelleri, arabaların jantlarına uyumlu şekilde seçilir. Fren diski ve aks ile etkili şekilde çalışma performansı sunan lastiklerden alınan verim oldukça yüksektir. Ürünlerin sahip olduğu özellikler müşterilerin avantaj kazanmasına destek olur. Ses yalıtımı ve yakıt tüketimi konusunda destek sağlayan modellerden yana seçiminizi yapabilirsiniz. Yüksek hızlarda sessiz şekilde hareket sunan ürünler, içeriye tekerlek sesinin gelmesini önler. Tekerleklerin dönüş hızı sabit şekilde kaldığı için yakıt tasarrufu mümkün hale gelir. Kayıp vermeden yere temas eden ürünler, arabaların harcadığı yakıtı verimli şekilde kullanır. 225 55 R16 çıkma lastik, yedek olarak araçlarda kullanılabilir. Böylelikle patlama riskine karşı her daim hazır olabilirsiniz. Kendi lastiğinizle uyumlu olan parçaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çıkma parçaların sunduğu kalite, uzun süre yola devam etmenizi destekler. Dilerseniz kaliteli bir jant kapağı ile birlikte çıkma parçaları kullanmaya devam edebilirsiniz. 225 55 R16 tavsiye edilen montaj teknikleri ustalar tarafından yapılır. Özel aparatlara ihtiyaç duyulan montaj işlemini tek başınıza yapmamanız önerilir. Ekipmana sahipseniz jantlara zarar vermeden işlemi tamamlamanız mümkün olur. Tekerlekleri taktıktan sonra rot ayarlarını kontrol ettirebilirsiniz. Direksiyonda boşluk kalmaması için önemli olan rot ayarı, her bir direksiyon hareketinde tekerleklerin tepki vermesini sağlar. Böylelikle gerekli olan manevraların yapılması mümkün olur. Ani fren ve hızlanma sunan yeni lastikleri test sürüşünden sonra istediğiniz her zaman kullanabilirsiniz. Ürünlerin sunduğu durma mesafesi ve hızlanma süresine göre arabanızı tanıyabilirsiniz. Uzun yollarda bu özelliklerden faydalanmanız, trafikteki herkesin güvenliği için önemlidir. 225 55 R16 kampanya dahilindeki mevsimlik çeşitleri değerlendirebilirsiniz. Kampanyaya dahil olan ürünlerin içerisinde farklı ekipmanlar yer alabilir. Bu ekipmanlar sayesinde lastik bakımınızı pratik şekilde yapabilirsiniz. Yağmur veya gizli buzlanma nedeniyle ortaya çıkan sorunları engelleyebilirsiniz. Arabanın sunduğu kaliteli çekiş gücü, doğrudan tekerlere iletilir. Performans kaybı yaşamadan ürünlerden verim alabilirsiniz. Fren balatalarının etkili şekilde çalışmasını destekleyen modelleri tercih edebilirsiniz. Yokuşta veya ani frenlerde patinaj yapmayan parçalara ulaşabilirsiniz. Böylelikle arabanın zarar görme ihtimalini düşük seviyelere indirebilirsiniz. Kalite sunan ürünleri Trendyol’dan detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Kaliteli 225 55 R16 Kullananlar

Kaliteli 225 55 R16 Kullananlar

225 55 R16 kullananlar, arabaların sunduğu performanstan memnun kalır. Arabaların hızlanma ve yavaşlama performansına etki eden modeller, kalın ve ince yanak olarak ikiye ayrılır. Farklı ihtiyaçlara yanıt veren model çeşitliliği vardır. Hız, offroad veya güvenlik için üretilen özel seçeneklere yönelebilirsiniz. Her zemine uygun şekilde dizayn edilen modeller sayesinde arabanızın kontrolünü kaybetmeden sürüş yapabilirsiniz. İnce yanak modelleri yaz aylarında performans sürüşlerinde kullanabilirsiniz. 225 55 R16 yaz lastiği sayesinde dayanıklı ürünlere ulaşmanız mümkün olur. Özellikle geniş otobanlarda asfaltın ısısı oldukça yükselir. Isının yükselmesi, lastiklerin erimesine neden olabilir. Eriyen lastikler, yoldaki diğer sürücülerin güvenliğini tehlikeye atabilir. Benzer biçimde lastikleriniz parça bırakarak yola devam ederse manevra kabiliyetizi büyük oranda düşürür. Jant üzerinde gitmemek için yavaşlayıp durmanız önemli olur. Yaz için özel olarak üretilen modeller sayesinde bu sorunları önlemeniz mümkündür. Erimeye karşı dirençli olan 3 katmanlı yapısıyla dikkat çeken yazlık ürünleri tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında sıklıkla gidilen tatillerde düşük yakıt emisyonu sunan modelleri değerlendirebilirsiniz. Zamandan tasarruf ederek yüksek hızlara ulaşmanız mümkündür. Yüksek hızlara düşük yakıt tüketimiyle ulaşmak herkesi memnun eder. 225 55 R16 kış lastiği ise kalın yanaklara sahiptir. Yavaş ve dengeli şekilde arabayı sürmenizi sağlayan modeller, güvenliği ön plana alır. Ürünlerin sahip olduğu kauçuk çıkıntılar, kayma ihtimalini düşürür. Buzlu zeminlerde sıklıkla görülen kayma sorunlarını çıkıntılı kauçuklar sayesinde engelleyebilirsiniz. Zemine tutunmayı başaran modeller sayesinde direksiyonu kontrolünüz altına alabilirsiniz. İstenmeyen kazaları önlemeniz için fırsat sunan ürünler, farklı markalar tarafından tasarlanır. Markaların sağladığı konfor, sürücülerin dikkatini çeker. Her 20 bin km başında lastikleri kontrol ettirmeniz önerilir. Böylelikle çeşitli kayıpları önleyebilirsiniz. Trendyol üzerinden 225 55 r16 satın alabilirsiniz.

Avantajlı 225 55 R16 Fiyat Seçenekleri

Avantajlı 225 55 R16 Fiyat Seçenekleri

225 55 R16 fiyat seçeneklerinin geniş aralıkta olması müşterileri kendine çeker. Arabaların güvenliği için alternatif çözümler sunan parçalar, uygun fiyatlı şekilde satın almanızı destekler. Farklı araba modellerine uygun şekilde tasarlanması, herkesin seçim yapmasını sağlar. 225 55 R16 4 mevsim yapısıyla araç sahiplerini mutlu bırakır. Yaz ve kış aylarında kullanım uygun olan türleri değerlendirebilirsiniz. Orta kauçuk seviyesinde olan modeller, hızlanma ve güvenliği yüksek oranda sunar. Karlı zamanlarda zincirle birlikte kullanılan 4 mevsimlik çeşitleri değerlendirebilirsiniz. Özellikle offroad araçlar için uygun olan bu özellik, her zeminde performans sürüşü yapılmasını sağlar. Büyük arabaların engebeli arazilerde kaymadan ilerlemesi oldukça önemlidir. Büyük araçları kaydırmayan modeller, sedan ve hatchback kasaları sabit şekilde tutmayı başarır. Hız konusunda iddialı olmayan modeller, motor gücünü vermeye çalışır. 1.6 motor araçlara kadar desteklenen motor gücü, lastiklerin sağlam şekilde kalmasını sağlar. 225 55 R16 kar lastiği, sağlam ve ağır yapısıyla dikkat çeker. Arabaların ağırlığına göre şişirilen modeller, kalın yanağı sayesinde kayma riskini önler. Yağmurlu havalarda yüksek performans sunan kar lastikleri, buzda kayma gibi sorunların görülme ihtimalini düşürebilir. Kaplamanın yanındaki şişkin yapı, çarpmalara karşı lastiği korur. Böylelikle patlama ihtimali son derece düşük seviyelere iner. Dönüş hızı yavaşlayan araçlar, sağlam bir şekilde yola tutunur. 225 55 R16 yorum yapan müşterilerin görüşleri ile istediğiniz lastiğin detaylarını inceleyebilirsiniz. Yorumların sunduğu fikirler, seçim yaparken kararlarınızı şekillendirir. Duruma göre 4 mevsimlik veya doğrudan mevsime özel olarak tasarlanan modelleri değerlendirebilirsiniz. Uzun yollarda mevsime uygun şekilde lastik tercih etmeniz önemlidir. Şehir içi kullanımınız yoğusa, 4 mevsimlik ürünleri tercih etmeniz yeterli olur. İşlevsel özellik sunan uygun fiyatlı ürünlere Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.