İlgili Kategoriler
Takvim Türü
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Atatürk Takvimi

" araması için 205 sonuç listeleniyor

Her Ortama Uygun Atatürk Takvimi Çeşitleri Trendyol'da!

Takvimler içinde bulunulan günü, ayı ve yılı gösterirken kullananların zaman planlaması yapmalarını sağlayan düzenleyicilerdir. Çok eski çağlardan itibaren kullanılmaya devam eden ürünler zaman içinde çeşitlenir, birbirinden farklı tasarım ve baskılarla evleri, ofisleri, duvarları, masaları süsler. Çalışan insanlar, takvimleri aracılığıyla haftalarını ve aylarını planlar. Toplantılar, etkinlikler ve iş gezileri kişisel takvimlerdeki uygun günlere göre oluşturulur. Benzer şekilde resmi tatiller, dini ve milli bayramlar, içinde bulunulan ayın kaç gün çekeceği gibi konular, takvimler aracılığı ile öğrenilir. Özel günleri hatırlayabilmek için de küçük bir işaret koymak, sıklıkla başvurulan yöntemlerdendir. Eski zamanlarda takvim yapraklarında günün anlam ve önemine dair yazılar, tarihi bilgiler, anlamlı sözler, isim önerileri ve yemek tarifleri gibi bilgiler yer alsa da zamanla farklı modeller ortaya çıkar. Modern çağa ayak uydurarak çok şık bir yapıya bürünen tasarımlar ürün yelpazesinde yerini alır. Takvimler farklı tasarımları ile yalnızca yılları, ayları, haftaları ve günleri gösteren çizelgeler olmaktan çıkar, mekanları güzelleştiren dekoratif ürünlere de dönüşür. Kullananlar resimlerle, film posterleriyle ya da kanaat önderlerinin portreleriyle bezeli ürünleri duvarlarına asmayı ya da masalarında taşımayı sıklıkla tercih eder. Bu açıdan bakıldığında Atatürk takvimi modelleri ön plana çıkar. Farklı boyut ve özelliklerde üretilen tasarımları detaylı olarak incelemeniz oldukça kolaydır. Trendyol üzerinden paylaşılan Atatürk takvimi yorumlarından yararlanarak seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Kaliteli Baskısıyla Dikkat Çeken Atatürk Takvimi Modelleri

Kaliteli Baskısıyla Dikkat Çeken Atatürk Takvimi Modelleri

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, yaptıkları ve fikirleriyle Türk halkının nezdinde çok ayrı bir yere ve öneme sahiptir. Atatürk, büyük zorluklar içerisinde kurulan Türkiye'nin öncü lideri olarak düşünceleriyle ve ilkeleriyle milletinin kalbinde adeta taht kurmayı başarır. Türk halkı, Atatürk'ün ölümünün üzerinden geçen onlarca yıla rağmen onu unutmadan yaşatmaya devam eder. Onu her daim saygı ve sevgiyle anar. Atatürk’ü anmanın ve nesilden nesle yaşatmanın çok çeşitli yolları bulunur. Onu yaşam ve iş alanlarında da görünür kılmak bu yollardan biridir. Bu amaçla tasarlanan Atatürk resimli takvim modelleri evinizde, ofisinizde ya da masanızda her an görebilmeniz, saygıyla anmanız, fikirleriyle zamanınızı anlamlı geçirmeniz için tasarlanır. Salonda, çalışma odasında ya da ofiste severek kullanabileceğiniz Atatürk duvar takvimi çeşitleri tarihten haberdar etmekle kalmaz, aynı zamanda yaşam alanlarınıza saygınlık ve asaleti de beraberinde getirir. Trendyol’da, hepsi birbirinden zevkli pek çok modele sahip Atatürk takvimi bulunur. Kaliteli materyalleri ve kusursuz baskı seçenekleriyle her eve, her duvara ya da masaya çok yakışan bu ürün modelleri, yeni yılda kendinize ya da sevdiklerinize alabileceğiniz anlamlı hediye seçeneklerinden biridir. Bu ürün çeşitleri Atatürk’ü her an minnetle hatırlayabileceğiniz alanlar yaratmanıza katkı sağlar. Çocuklara Atatürk sevgisi kazandırmak için okullarda müfredata ilkokuldan başlayarak Atatürk’ün hayatı konulu dersler konulur. Bu dersler; çocuğunuzun tarih bilinci kazanması, vatan ve millet sevgisiyle yetişmesi için büyük bir öneme sahiptir. Çocuğunuzun bazı milli değerleri erken yaşta anlayarak öğrenebilmesi, Atatürk sevgisiyle büyümesi onun düşünsel dünyası için de oldukça faydalıdır. Bu konuda anne babalara da büyük görev düşer. Çocuklarının erken yaşlarda Atatürk’ü görerek ve severek büyümesini isteyen aileler, Anıtkabir Atatürk takvimi seçeneklerinden birini çocuklarının odasına asar. Kendilerine ait bir takvimle çocuklar hem zamanlarını planlamayı öğrenir hem de bunu bir alışkanlık haline getirebilirler. Trendyol üzerinden çeşitli modelleri görselleriyle birlikte inceleyebilir, Atatürk takvimi indirimleri sayesinde bütçenize uygun seçeneklerle sipariş edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Modelleriyle Atatürk Takvimleri

Birbirinden Farklı Modelleriyle Atatürk Takvimleri

Çocuklarınızla takvimler aracılığı ile eğlenceli ve öğretici vakit geçirebilir, aile üyelerinin doğum günlerini bu alana işaretleyebilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz park etkinliğini ya da yapacağınız yaz tatilini bir hatırlatıcı olarak çocuğunuzla birlikte takvime ekleyebilirsiniz. Benzer şekilde ortaokul ya da liseye giden öğrenciler de ödev ve proje teslim tarihlerini, sınav ya da tatil zamanlarını işaretleyerek planlı, programlı bir eğitim dönemi geçirebilir. Hem evlerde hem de ofislerde oldukça popüler olan Atatürk takvimi çeşitleri gündelik kullanıma da uygun oldukça işlevsel seçenekler arasında yerini alır. Sosyal hayatınızı, tatillerinizi ve işlerinizi rahatlıkla planlayabileceğiniz bu ürün seçenekleri, günlük yaşamın vazgeçilmezlerindendir. İşlevselliğinin yanı sıra dekoratif bir ürün olarak da beğeniyle kullanılabilecek Atatürk takvimi kullananların iş hayatında masaları ya da duvarları güzelleştirir. Her çalışma ortamına şık, saygın bir görünüm katar. Bürolarda, kamu kurumlarında sıklıkla kullanılan bu ürünler düzenli ve planlı çalışabilmenize olanak sağlar. Yoğun bir tempoda çalışan kişiler özellikle Atatürk masa takvimi kullanarak tarihlerin her an ellerinin altında olmasını sağlar. Atatürk baskılı masa takvimi aracılığı ile birbiriyle çakışan toplantılar organize etmekten, önemli günleri kaçırmaktan kurtulur, telefonla konuşurken ya da mail yazarken bile kolaylıkla tarihi işleyebilirsiniz. Atatürk gemici takvimi çeşitleri ile de yılın tüm gün ve aylarını bir bütün halinde yan yana görebilir, yıl planlamanızı kolay bir biçimde yapabilirsiniz. Gemici takvimi zamanla yarışan, günleri ve ayları kendine yetirmeye çalışan, haftanın her gününe önemli bir planı ya da programı olan yoğun iş insanlarının sıklıkla kullandığı takvimlerdendir. Gemici takvimi modelleri; hataların, gecikmelerin ve olası zamanlama problemlerinin önüne geçer. Trendyol aracılığıyla satışa sunulan tüm tasarımlara göz atabilirsiniz.

Avantajlı Seçeneklerle Atatürk Takvimi Fiyatları

Avantajlı Seçeneklerle Atatürk Takvimi Fiyatları

Atatürk takvimi modelleri, çok işlevsel ürünler olmasının yanı sıra şık bir hediye seçeneğidir. Sevdiklerinize yılbaşı zamanlarında, doğum günlerinde, yıldönümlerinde ya da terfilerinde hediye edebileceğiniz bu ürün çeşitleri, herkesi mutlu eder. Yeni evlenen, yeni bir eve taşınan ya da iş yeri açan arkadaşlarınız için de oldukça anlamlı olacak bu tasarımlar manevi değeri büyük, çok anlamlı hediye seçeneklerini oluşturur. Birbirinden özel fotoğraflar ve kaliteli baskı seçenekleri ile üretilen Atatürk takvimi online seçeneklerle müşterilerin hizmetine sunulur. Her ortama rahatlıkla yakışacak tasarımları özel günlerde ailenize, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize hediye edip, onları çok mutlu edebilirsiniz. Birbirinden şık modelleriyle Atatürk takvimi satın alma fırsatları ve özgün tasarımlarıyla müşterileri bekler. En özel fotoğraflarının özgün tasarımları ile oluşturulan bu ürünler, her ev ve ofise oldukça şık, göz alıcı bir hava katar. Bu ürünler aracılığıyla zaman planlaması yapmak ve hayatınızı yönetmek çok kolay olur. Herkes tarafından bilinen ve çok sevilen Atatürk fotoğrafları, takvimlerin orijinal tasarımları ile çok farklı bir havaya bürünür. Aynı zamanda hiç kimsenin görmediği arşiv fotoğraflarının da kullanıldığı ürünler, evinize çok özel bir hava katar. Atatürk takvimi tavsiyeleri sayesinde almak istediğiniz seçeneği belirlemeniz mümkündür. Farklı boyutları, duvarda ya da masada kullanılabilecek zengin seçenekleri, uygun fiyatları ile sıklıkla tercih edilen ürünler kalitesiyle de ön plana çıkar. Bütün bir yıl hayatınıza eşlik edecek tasarımlar, eskime ya da renk solması gibi problemler olmaksızın oda ve ofislerde kullanılabilir. Evinizde, çalışma odanızda ya da çocuk odasında kullanabileceğiniz, dilediğiniz her yere asabileceğiniz ya da masanızda her daim görebileceğiniz pek çok modele göz atabilirsiniz. Trendyol’un avantajlarla dolu dünyasında Atatürk takvimi fiyatlarını inceleyebilir, güvenli alışveriş özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Atatürk Takvimi Nereden Alınır?

İşlevselliği ve güzelliği ile Atatürk takvimi modellerini Trendyol'dan cazip biçimde satın alabilirsiniz. Kaliteli mukavva alt tabanı ile üretilen kaliteli Atatürk takvimleri ile yıl boyunca kolaylıkla tarih takibi yapabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri sevdiğiniz birine de hediye olarak yollayabilirsiniz. Her ay için farklı Atatürk fotoğraflarının olduğu bu çok amaçlı takvimler ile evinizin bir köşesini daha değerli hale getirebilirsiniz. Okullarda, işyerlerinde ve evlerde rahatlıkla kullanılabilen ayrıca hem güzel hem de kaliteli kağıtlardan yapılan bu takvimleri güvenle tercih edebilirsiniz. Bu takvimleri orijinal ürünler halinde tercih ederek sene boyunca yıpranmadan kullanmanız da mümkünüdür. Nitelik kağıtlar olduğu kadar kuşe kağıdı da basabilen Atatürk takvimi sayesinde tarihlerinizi gözünüzün önünden ayırmamış olursunuz.

Atatürk Takvimi Baskı Kalitesi Nasıldır?

Atatürk takvimi için kullanılan kağıt ve baskı mürekkebinin kalitesi son derece iyi aynı zamanda oldukça kullanışlıdır. Baskı oranı sayesinde görüntü kalitesi başarılı ve Atatürk fotoğrafının net bir şekilde basıldığı yıllık takvimler ile iyi görünüm yakalanabilir. Ev veya iş yerlerinizde bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Özel olarak tasarlanan ve kaliteli bir şekilde üretilen Atatürk takvimleri ile Atanızın resimlerini her an her gün görebilirsiniz. Baskı kalitesi oldukça iyidir. Bu sayede gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Hediye olarak da tercih edilen ve hediye şeklinde verilen Atatürk takvimleri her yaştan kişinin kullanmayı istediği ürünlerdir. Ayrıca baskı kalitesinin iyi olması görsel açıdan da rahat bir kullanım imkanı tanır.

Atatürk Takvimi Nasıl Dekore Edilir?

Dileyen kişiler Atatürk takvimi modellerini masa saati olarak dekore edebilirler. Ayrıca söz konusu ürünler makam bayrağı olarak da kullanılabilir. Çeşitli Atatürk takvimi dekorları sayesinde iş yerlerinizde ve evlerinizde kullanıma uygun hale getirmeniz mümkündür. Ayrıca Atatürk takviminin dekore edildiği bir diğer kısım da masa bayrağı olabilir. Çeşitli dekore edilme imkanları sunan oldukça değerli bu takvimleri alarak kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Özellikle ofislerde tercih edilen bu farklı eşyaların kullanımı ile daha resmi ve kaliteli bir ortam tasarlamak mümkündür.