Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Tip
Yaşlanma Karşıtı
Cilt Tipi
Kullanma Amacı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Face Roller

" araması için 514 sonuç listeleniyor

Avantajlı Face Roller Ürünleri Trendyol’da!

Son zamanlarda dengesiz beslenme, dış etkenler, ozon tabakasının incelmesi, maruz kalınan hava, stres ve daha pek çok unsur sonucu cilt yorulmaya başlar. Bu nedenle çoğu insan, cilt bakımına yönelerek bu tür etkileri minimum düzeye indirme ihtiyacı duyar. Müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen bir yüz bakımı ürünü olan dermaroller, beğenilerek kullanılır. Sahip olduğu küçük iğneler sayesinde yüzü hafifçe uyararak dolaşımı hızlandırıp stresi toplar. Pek çok cilt probleminin tedavisinde kullanılarak kurtarıcı rol üstlenir. Uyguladığınız diğer gençleştirmeye katkı sağlayan cilt bakım ürünlerinin etkisini fazlasıyla artırmaya yardımcı olur. Sahip olduğu tırtıklı ve küçük iğneler ile cildin kendini yenilemesini destekleyerek sıkı bir görünüm elde edersiniz. Kan ve lenf dolaşım sistemini harekete geçirmeye teşvik eder. Bir diğer adı face roller olan bu ürünler, yüzdeki gerginliği büyük ölçüde azaltır. Göz çevresinde kullanıldığında, göz altı torbalarını nötrleştirerek sağlıklı görünüm kazanmanızı kolaylaştırır. Siyah nokta olan bölgelere uygulandığında, noktaların oluşumlarını büyük oranda azaltmaya katkıda bulunur. Yüz bakım roller ürünlerinin çoğunda doğal taşlar mevcuttur. Taşların sahip olduğu pek çok özellik vardır. Böyle özelliklere bakarak kendiniz için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Face roller fiyat olarak da avantajlıdır. Sahip olduğu özelliklerine göre fiyatı belirlenir. Uygun modeli seçtikten sonra Trendyol’da bu avantajlı fiyatlara ulaşarak cildinizi dinlendirmeye katkı sağlayabilirsiniz.

Üstün Rahatlık İmkanı Veren Face Roller Çeşitleri

Üstün Rahatlık İmkanı Veren Face Roller Çeşitleri

Yüz için roller ürünleri, size büyük imkanlar sunar. Sahip olduğu küçük iğneli yapısı ile cildinizi sıkılaştırarak iyi hissetmenizi sağlar. Ayrıca yapmış olduğunuz yüz bakım ürünlerinin etkisini de büyük oranda artırmaya yardımcı olur. Fazlasıyla hızlı sonuçlar almanızı kolaylaştırır. Gözenekleri büyük ölçüde temizleyerek güzel bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlar. Siyah noktalar için de kullanıldığı zaman son derece olumlu sonuçlar elde edersiniz. Uzun süreli ve düzenli kullanım ile siyah noktalar gittikçe azalır. Bu sayede temiz bir cilt görünümüne kavuşursunuz. Face roller iğneli yapısı ile sizi rahatlatma imkanı tanır. Gün içinde yaptığınız işler, yaşadığınız olaylar ve maruz kaldığınız hava sonucu cildinizin kazanmış olduğu stres ile yorgunluk etkisini yumuşatır. Böylece kendinizi hem hafiflemiş hem de rahat hissedersiniz. Face roller kullananlar, gittikçe gençleşen ve nefes alan bir cilde sahip olma fırsatı yakalar. Kazanacağınız bu eşsiz rahatlık hissi sizi fazlasıyla tatmin eder. Kendinizi stresten arınmış ve hafiflemiş hissedersiniz. Seçeceğiniz doğal taşın sahip olduğu özelliklerine göre sonuçlar alırsınız. Her doğal taşın kendi özel anlamı vardır. Barındırdığı pek çok olumlu yönler bakımından birbirinden farklılıklar gösterir. Roller face ürünlerinin bir diğer özelliği ise konsantrasyonu artırmasıdır. Ürünler, yüzünüzde hissettiğiniz stresi büyük ölçüde engelleyerek hafiflik hissi verir. Kazandığınız bu his ile yaptığınız işe odaklanmanız son derece kolaylaşır. Yapımında doğal taşlardan yararlanılan bu ürün, ruhunuzu korku ve endişelerden arındırmaya katkı sağlar. Mantıklı düşünmenize yardımcı olur. Bu sayede iç huzura kavuşma fırsatı yakalarsınız. Taşlı ve taşsız roller ürünleri kimi zaman kendi başına kimi zaman da set olarak toplu satılır. Face roller set çeşitleri de çok fazladır. Yoğun rağbet gören setler arasında doğal taş, çubuk şeklinde, dönebilen uca sahip, küçük iğneleri barındıran, iğnesiz ya da soğuk taşlı roller gibi ürünler vardır. Bazı setlerde sadece doğal taşlar, bazılarında ise sadece iğneli ya da iğnesiz roller modelleri bulunur. İki roller türünün bir arada olduğu setler de mevcuttur. Pek çok set ve taş çeşidine sahip bu ürünlerden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek eşsiz konfor hissini yakalayabilirsiniz.

Dikkat Çekici Face Roller Seçenekleri

Dikkat Çekici Face Roller Seçenekleri

Face roller çeşitleri son derece fazladır. Çoğunluğu uzun bir çubuk şeklindedir. Çubuğun ucunda düz ya da tırtıklı dönebilen bir yapı vardır. Bazı roller modellerinde bu dönebilen uç, her iki tarafta da yer alır. Tırtıklı olan seçeneklerde cilde zarar vermeyerek sıklaştıran küçük iğnemsi yapılar bulunur. Face roller kırışıklık giderici olarak da sıklıkla tercih edilen bir ürün grubudur. Düzenli kullanım sonrası yüz, kısa sürede gençleşmeye başlar. Çubuk şeklinde ve doğal taşa sahip roller modellerinin yanı sıra metal face roller da mevcuttur. Bu ürünün diğerlerinden farklı olarak doğal taş yerine metal barındırır. Genel olarak masaj aleti olarak kullanılan bu ürünün dönen üst kısmı düz yapıya sahiptir. Metal olması ise soğukluk hissi kazandırır. Sert olarak cilde temas eden ve metal dönen uç ile yüzünüzü dinlendirme fırsatı yakalarsınız. Fazlasıyla parlak bir yüze sahip olmanıza yarayan bu ürün, büyük beğeniler toplar. Genel olarak tüm roller boyutları kullanılacak alana göre değişir. Göz çevresinde kullanılan iğneli yüz rulosu küçük olur. Böylelikle o kısımda oldukça detaylı masaj yapma imkanı yakalarsınız. Alın, yanak, boyun ve çene gibi büyük alanlı bölgelerde ise hem uzun hem geniş roller kullanılır. Bu bölgelerde kullanılanlar yüz hatlarınızı inceltir. Yüzünüzdeki şişkinliği azaltmanıza yardımcı olur. Başka bir model olan titreşimli face roller diğerlerinden farklıdır. Tırtıklı yapıya sahiptir. Ancak çoğunluğu iğne bulundurmaz. Genellikle şarj edilme özellikleri vardır. Titreşimleri sayesinde yüzünüze üstün masaj imkanı sağlarsınız. Kendinizi rahatlamış ve konforlu hissedersiniz. Roller ürünlerinin kullanımı yukarıya doğru, cildi çekiştirmeyecek şekilde hafifçe olur. Aşağıya doğru yapılması cildinizi sarkıtabilir. Doğru ve düzenli kullanım ile güzel sonuçlar elde etme fırsatı kazanırsınız.

İlgi Çekici Taş Türlerine Sahip Face Roller Tasarımları

İlgi Çekici Taş Türlerine Sahip Face Roller Tasarımları

Beğenilerek kullanılan pek çok roller modeli vardır. Bunlardan bazıları çubuk şeklinde, titreşimli, düz taş olarak bulunur. Metal modeller dışında doğal taşlarla yapılmış olanlar da sıklıkla tercih edilir. Her doğal taşın farklı bir anlamı olduğundan; cilt tipinize ve size hitap edeni seçmeniz önemlidir. Popüler olarak tercih edilen taş türüne sahip pembe kuvars face roller estetik görünür. Pembe kuvars, kalp çakrasını simgeler. Bu taş, kullanan kişiyi duygusal anlamda olumlu yöne yaklaştırır. Bulundurduğu ortama sevgi ve aşk kazandırır. Olumsuz düşünceleri arındırır. Sevdiğiniz insanlara yaklaştırarak romantik bağı teşvik eder. Yüzünüzde hissettiğiniz ağrıları azaltarak rahat hissetme olanağı yakalarsınız. Roller ile birlikte gua sha taşı set olarak da bulunabilir. Böylelikle roller kullanımından sonra taşı doğrudan cildinize temas etme fırsatı kazanırsınız. Ametist face roller, yüzünüzün kan ve lenf dolaşımını canlandırır. Bu taş, bağışıklık sistemini güçlendirme özelliğine sahiptir. Özellikle fiziksel bağımlılıklardan kurtulma yolu için çok güçlüdür. Uykusuzluk problemlerini kurtarıcı özelliktedir. Baş ağrılarına iyi gelir. Yeşim taşı face roller, yüzdeki hücreleri onarma özelliğine sahiptir. Düzenli kullanıldığı zaman yenilendiğinizi hissedersiniz. Eklemlerinizi ve kaslarınızı oldukça rahatlatır. Yüz masajı konusunda sizi fazlasıyla tatmin eder. Cilt için faydalı yapıya sahiptir. Yüz ve boyun bölgesine nazikçe yapılan masajlar sonucu cildiniz gençleşir. Size huzur verir. Jade roller taşları ise kemikler ve kaslar üzerinde dinlendirici özelliğe sahiptir. Cildinize yansıyan ruhsal gerginliği ve stresi azaltır. Şifa verici özelliği ile vücudunuza zarar veren maddelerin atılmasını kolaylaştırır. Hücrelerin yenilenmesini sağlar. Sizi olumsuz düşüncelerden uzak tutar. Bunların dışında da pek çok taş modelleri mevcuttur. Face roller online satış ile Trendyol üzerinden uygun taşı bularak rahatlığa ve dinginliğe ulaşma fırsatı yakalarsınız.