"

Ipad Air 3

" araması için 5513 sonuç listeleniyor

Teknoloji Harikası iPad Air 3 Trendyol’da!

Her geçen günle beraber teknoloji de hızla ilerlemeye devam eder. İlerleyen teknoloji insan hayatında değişime neden olur. Gelişmelerle birlikte insanlar ihtiyaç duyulan güncel bilgiyi, zaman ve mekandan bağımsız olarak kolaylıkla takip etmek ister. Günümüzde bilgiye erişimi istenilen her ortamda sunan mobil cihazlar sayesinde yaratıcı fikirlerinizi uygulamaya koyabilir, güncel haberleri takip edebilir veya eğlenebilirsiniz. Mobil cihazlar, kablosuz bağlantı seçeneğini kullanarak iletişim kurmanızı sağlayan, taşınabilir özellikteki akıllı cep telefonları ve tabletlerden oluşur. Sizi hayatın akışına bağlayan mobil cihazlardan biri olan tablet bilgisayarlar, parmak ve kalem hareketlerini algılar, fare ve klavye ile kombine edilir, kamera ve benzeri işlevler ile donatılan cihazlardan oluşur. Günlük yaşantınıza kolaylık sağlayan ve internet dünyasını size sunan tablet bilgisayarlar verimli zaman geçirmeyi, özgürleşmeyi, eğlenmeyi ve günceli yakalamayı sağlar. Tablet cihazlar farklı markalar tarafından özelliklerine bağlı olarak değişen fiyat seçenekleri ile müşterilere sunulur. Teknoloji devlerinden Apple piyasaya sürdüğü iPad serisiyle tablet cihazlarda devrimi başlatır. İlk olarak 2010 yılında, Apple kurucusu Steve Jobs tarafından tanıtılan iPad adından sıkça söz ettiren bir tablet bilgisayardır. Kendi işletim sistemini kullanan marka, ürünlerinde kullandığı materyallerin kalitesi sayesinde müşteriler tarafından tercih edilir. Güncel kalmaya önem veren marka yeni ürünlerini tasarlarken yeniliklere uyum sağlamayı amaçlar. Marka müşteri geri dönüşlerini dikkate alınarak tasarladığı yeni teknolojileri, ürünlerinin son tasarımlarında kullanır. Her yeni modeli ile teknolojide ilerlemeyi sağlayan markanın ürünlerinde kullanım kolaylığı sağlamak önceliklidir. iPad Air serisi içeriğindeki yeni teknolojisi ile birlikte ilk olarak 2013 yılında tanıtılır. Serinin ikinci nesil ürünü geliştirilerek müşterilere sunulur. 2019 yılında piyasaya sürülmüş olan iPad Air 3 güncel işletim sistemi, artırılmış bellek ve pil kapasitesi gibi özellikleri ile önceki nesillerden ayrılır. Apple tablet Air 3 cihazlarına ve cihaz aksesuarlarına farklı renk seçenekleri ve uygun fiyatlarla Trendyol’dan erişebilirsiniz.

Üstün Teknoloji Serisi iPad Air Özellikleri

Üstün Teknoloji Serisi iPad Air Özellikleri

Teknolojinin hayatın her yerinde bulunmasıyla yeni ihtiyaçlara cevap verebilecek akıllı cihazlara gereksinim duyulur. Tabletler, akıllı mobil cihazlar içerisinde taşıma rahatlığı sunan bilgisayarlardır. Sağladıkları bu yararlar sayesinde müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Tabletler bilgiye hızlı yoldan ulaşmayı, insanlarla kısa sürede iletişim kurmayı ve özgürce vakit geçirmeyi sağlar. iPad Air 3. nesil tablet bilgisayarları sahip olunabilecek en iyi internet gezintisini müşterilerine sunar. Ürün internet tarayıcılarında gezinme, fotoğraf ve video çekme, e-postaları kontrol etme, müzik dinleme, oyun oynama ve e-kitap okuma işlemleri gerçekleştirme özellikleriyle müşterilere sunulur. Tablet ürünleri iOS işletim sistemine sahiptir. Bu sistem Apple'ın başta iPhone model cep telefonları için geliştirdiği ve sonralarda tablet ürünlerinde kullandığı Linux tabanlı bir mobil işletim sistemidir. Kapalı bir sistem olan iOS, dış saldırılara karşı tableti korur. Apple mobil cihazları dışında başka bir cihazda çalışmayan yazılım güvenliği sağlar. Yazılımsal güncellemeleri önceki model cihazlarla paylaşan marka, müşterilerin yeniliklerle donatılmasına ve günlük yaşantıda güncel olmasına olanak sağlar. iPad Air 3 özellikleri hakkında bilgi verecek olursak; iki farklı renk seçeneği ile üretilen model önceki tablet modellerinden ince ve hafif bir tasarıma sahiptir. Hoparlör sayısının iki olduğu ilk nesil Air serisi ürününde güçlü pil ve işlemci teknolojisi kullanılır. İlk nesil Air 64 bit işlemci ve A7 çip ile birlikte üretilerek güçlü performans sağlar. Cihaz 16 GB, 32 GB ve 128 GB depolama seçeneklerine sahiptir. Ürünün dış malzemesi alüminyumdur. Bir yıl sonrasında üretilen serinin ikinci nesil ürünü hafifliği, 16 GB, 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleri ve Touch ID özellikleri ile birlikte sunulur. Bu model 64 bit işlemci ve A8X çip ile birlikte üretilir. Özel olarak tasarlanan yansıma önleyici kaplama sayesinde %56 oranında yansıma azaltılarak daha uzun süreli çalışmalara olanak sağlar. iPad Air 3 kaç inç sorusuna cevap olarak; diğer modellerde kullanılan 9,7 inç ekran boyu ikinci nesil üründe de geçerlidir diyebiliriz. İki modelde Wifi ve hücresel bağlantı özelliklerine sahiptir. iPad Air 3 tablet sayesinde izlediğiniz filmleri yaşayabilir, oyunların içerisinde bir karaktere dönüşebilir, yaratıcılığınızı kullanarak yeni ürünler ortaya koyabilirsiniz. Birinci ve ikinci nesil ürünlerde bulunmayan kalem ve klavye uyumluluğu üçüncü nesil ürüne eklenen önemli bir özelliktir.

Farklı Renkleriyle Dikkat Çeken Tasarım

Farklı Renkleriyle Dikkat Çeken Tasarım

Tasarım ve dizayn olarak şık görüntü kazandıran iPad Air serisi 3. nesil cihazlarında 3 farklı renk seçeneği ile birlikte mevcuttur. Değişen renk seçeneklerine sahip olan ürünler ve her tarza uygun olan iPad Air 3 aksesuar çeşitleri farklı markalar ve satıcılar tarafından müşteriye sunulur. Geliştirilen kamera yapısı ve program özellikleri ile birlikte iPad Air 3 gold serisinin üçüncü nesil ürününe Trendyol üzerinden erişebilirsiniz. Farklı zevklere hitap eden iPad Air 3 gümüş rengi de sık tercih edilenler arasındadır. Profesyonellerin tercih ettiği tabletlerin güç ve ekran yapısına sahip ürün, fiyatlarıyla profesyonel cihazlara bakıldığında cazipliğini korur. Aygıtın yanında tercih edilen aksesuarlardan kılıf modellerinde çocukların sevebileceği parklar renklerde ve silikondan üretilen yumuşak dokulu ve iş ortamına uyum sağlayan deri kaplı koruyuculuğu yüksek modeller mevcuttur. Ürünün farklı renklerde ve hafıza özelliklerindeki modellerini Trendyol üzerinden online alışveriş rahatlığı ile inceleyebilirsiniz. Her yeni nesil ürünle birlikte marka yeni teknik özellikler ve hacim azaltma teknolojileriyle kullanım verimliliğini artırır. Markanın ürettiği üçüncü nesil modeli, müşterilerin geri dönüşleri ve gelişen teknolojinin getirdiği ihtiyaçlara uygun olarak geliştirilir. Üçüncü nesil modelde ekran boyutu genişletilir. Ürün 64 bit işlemci ve geliştirilmiş A12 Bionic çipe ek olarak yapay zeka motoruna sahip Neural Engine çipine de sahiptir. iPad Air 3 klavye ile birlikte kullanılabilir, smart keyboard uyumluluğu gösterir. Apple iPad Air 3 kalem ile kullanılabilir, Apple pencil ile uyumluluk gösterir. iPad Air 3 7th Gen modelini detaylı olarak Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Kalitesiyle Öne Çıkan iPad Air 3 İnceleme

Kalitesiyle Öne Çıkan iPad Air 3 İnceleme

Günümüzde hayatı yakalamak ve içinde kalmak mobil cihazlar sayesinde mümkündür. Hızlı ve gelişmiş cihazlarla son gelişmeleri takip edebilir, yeni uygulamaları deneyebilir, kendinize ait ürünler oluşturabilirsiniz. Mobil cihazlardan iPad Air serisi 3. nesil ürünüyle sizi hayatın bir parçası yapar. iPad Air 3 teknik özellikleri ve kalitesiyle dikkat çeker. 3. nesil tablet bilgisayar ürünü rahat tutuş sağlayan 250,6 mm uzunluğa,174,1 mm genişliğe, 6,1 mm derinliğe ve 456 gram ağırlığa sahiptir. Cihazın 3. nesil versiyonunda size geniş renk yelpazesine sahip ekran, gelişmiş kamera, artırılmış depolama alanı, hızlı erişim ve uzun pil ömrü özellikleri günlük hayatınıza rahatlık sunar. iPad Air 3 inceleme sırasında öne çıkan, cihazın ekranı 2224 x 1668 çözünürlüğe sahip ve parmak izine dayanıklı, yağ tutmayan ve yansıma önleyici kaplamadan yapılmış tam lamine ekrana sahiptir. iPad Air 3 10.5 inç ekran boyutuna ve geniş renk yelpazesine sahiptir. Güçlü pil teknolojisiyle Wi-Fi üzerinden 10 saat veya hücresel veri ağı üzerinden 9 saat internette gezinme, video izleme veya müzik dinleme imkanı sunar. iPad Air’ın 3. Nesil ürününde farklı hafıza kapasitesine sahip iki seçenekten biri iPad Air 3 64 GB modelidir. Diğer seçenek ise iPad Air 3 256 GB olarak müşterilere sunulur. 8 MB’lık geniş arka kamera, otomatik ve dokunarak netleme, pozlama denetimi sağlanır. Panorama, seri çekim ve zamanlayıcı modları bulunan cihazda fotoğraflara konum eklenir. Cihazda kullanılan ön kamera FaceTime HD kameradır ve retine flash ile aydınlatma sağlar. Ön ve arka kameralarla 1080p HD video kaydı, live photo çekimi, videoda dokunarak netleme, arka aydınlatma sensörü, 3 kat zoom ve hızlı çekim video kaydı yapılır. iPad Air serisi 3. nesil cihazında sadece Wi-Fi veya Wi-Fi ve hücresel bağlantının birlikte kurulabildiği seçenekler ile sunulur. İhtiyacınıza uygun farklı erişim kanalları ve depolama kapasitesi seçenekleri sunan iPad Air 3 fiyat ve avantajlarına, Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Performansı ile Dikkat Çeken iPad Air 3

Performansı ile Dikkat Çeken iPad Air 3

Performansından ödün vermeyen iPad Air 3 Apple yorumlarına bakıldığında müşterilerin genellikle çizim amacıyla ürünü kullanmayı tercih ettiği görülür. Cihazın sahip olduğu renkli ve parlak lamine, ekran çizimi yapan ve fotoğraf düzenlemeyi sıklıkla kullanan müşterilere hitap eder. Lamine ekran çizim ve fotoğraf düzenleme işlemlerinin doğal görüntüye sahip olmasına neden olur. Çerçevesi azaltılmış ekran genişliği sınırları kaldıran görüntü sunar. Kalem ekrana değdiği anda dijital ekran üzerinde fotoğraf ve çizimde doğrudan düzenleme yapıyor hissini verir. Geniş renk yelpazesine sahip olan ve True Tone ekran teknolojisine sahip cihaz fotoğrafçılar, çizerler ve uzun süre ekrana bakmak durumunda olanlara yardım eder. Önemli batarya gücü gerektiren uygulamalara cevap veren cihaz günümüzün ve geleceğin uygulamalarını çalıştırabilecek yeterli güce sahiptir. Akıllı klavye uyumluluğuna sahip tabletle okuma ve yazma kolaylıkla gerçekleştirilir. iPad Air 3 kılıf ile tarzını yansıtır ve cihaz üzerinde ciddi çalışmalar yapılabilecek özelliklere sahiptir. iPad Air’ın 3. nesil modelinde hızlı şarj olabilme özelliği ile müşterilerin vakitlerinden tasarruf etmelerine yardımcı olur. İki adet stereo hoparlör sayesinde ses çıkışının kaliteli olması ve sesin doğal çıkış yapması sağlanır. Tutuşu rahat olan ürün A12 Bionic çipe ek olarak kullandığı yardımcı işlemci teknolojisiyle hızlı çalışır. Tabletin çalışmasında enerji harcamasını azaltarak daha uzun pil ömrü sağlanır. Tüm bu özelliklere sahip olan ürünü her yaş grubundan bireyin ihtiyacını karşılayabilecek yeterliliğe sahiptir. iPad Air 3 incelemesini Trendyol üzerinden yapabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve kişisellik sunan parmak izi tanımlama teknolojisi sayesinde size ait olan veriler korunur. Yapay zeka teknolojisine sahip cihaz yüz tanıma, öğrenme, karışık görevleri yerine getirme ve adapte olmayı sağlar. Bu özellikleri sayesinde tablet kişisel asistan gibi hizmet sunar. Tüm bu niteliklere sahip Air serisi üçüncü nesil tablet bilgisayarına Trendyol’dan bakabilir, iPad Air 3 yorumları ve değerlendirmelerine göre karar verebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun iPad Air 3 Fiyatları

Her Bütçeye Uygun iPad Air 3 Fiyatları

Tablet bilgisayarlar ve aksesuarları sahip oldukları özelliklere göre farklı fiyatlandırılır. Değişen fiyatlar indirim zamanlarına göre belirlenebilir. iPad 3 fiyatları sahip olduğu depolama alanına bağlı olarak farklı aralıklarda yer alır. Apple Air 3 aksesuarlarıyla çeşitlilik sunar ve ürüne kişisellik kazandırır. İhtiyaca uygun ve gelişmiş teknolojiye sahip tablete sahip olmak kadar onu korumak ve zarar gelmesini engellemek önemlidir. Uzun vadede kullanım sorunları yaşamak istemeyen müşteriler cihazlarını koruyan aksesuarları tercih eder. Silikon kılıflar esnek yapıya sahip olduğundan cihaza kolaylıkla takılabilir ve darbe absorbe edilerek şiddetin azaltılır. Deri kılıflar tableti hasarlara karşı korur ve çevirme desteği sunar. Air serisi üçüncü nesil ürünün boyutları önceki nesillerinden farklı olan ekran boyutu nedeniyle kılıf ölçülerinde değişikliği gerektirir. Dışarıdan gelen bir darbe görünürde bir soruna neden olmamışsa da tabletin iç aksamına zarar verebilir. Cihaza uygun ölçüdeki kılıflar tableti sararak düşme ve çarpma durumlarında koruyuculuk sağlar. Deri kaplı, silikon, kelebek veya ekran şeklinde tasarlanan iPad Air 3 kılıfları fazladan tablet tutucuya gerek kalmadan cihazı sabitlemeyi sağlar. Kılıf çeşitleri farklı satıcılar tarafından değişen fiyatlarla müşterilere sunulur. Ekran koruyucu tablet camı sayesinde ekranının temiz kalması ve darbelerden korunması sağlanır. Bu tarz ekran koruyucu ürünler değişen kalınlık ve boyutlarda üretildiğinden fiyat farklılıklarıyla müşterilere sunulur. iPad Air 3 10.5 serisi üçüncü nesil ürünlerinde kullanılan klavye ve kalem kılıf setleriyle birlikte müşterilerin hizmetindedir. Cihazınızı kolay ve güvenilir şekilde taşımanızı sağlayacak çantalar farklı renk ve model seçeneklerine sahiptir. Aksesuarlar farklı şekil ve modellerle hazırlanarak tüm müşterilere hitap eder. Farklı marka ve satıcılar tarafından üretilen aksesuarlar her bütçeye uygun Air3 fiyat seçeneklerine sahiptir. Cihazınıza kişisel dokunuşunuzu katacak çeşitlerdeki aksesuarlara Trendyol'dan erişebilir, iPad Air 3 7. nesil keyfini yaşayabilirsiniz.

Uygun Seçenekleriyle Üçüncü Nesil Teknoloji

Uygun Seçenekleriyle Üçüncü Nesil Teknoloji

Hızla gelişen teknolojiyle birlikte hayatınıza dahil olan tablet bilgisayarlarda üretkenlik ve performansı artıran yenilikçi bakış açısına sahip iPad 3 Air fiyat avantajıyla müşterilerine kolaylık sunar. Fark yaratan birçok teknik özelliğe sahip olan cihaz pek çok ihtiyaca cevap verecek biçimde tasarlanır. İllüstratörlerin, yazarların, fotoğrafçıların ve okurların tercihi tablet sahip olduğu ekran özellikleri sayesinde sınırlar olmadan özgürce üretmeye teşvik eder. Bluetooth klavye ile uğraşma zahmetinden sizi kurtaran akıllı klavyeler sayesinde kullanım kolaylığı sunar. Teknik özellikleri ve kullanım özellikleriyle profesyonel bir ürün tecrübesi sunar. Farklı satıcıların sunduğu Air 3 iPad fiyatlarından size uygun olanı Trendyol’dan seçebilirsiniz. iPad Air 3 nesil ürünü hem kalem hem klavye uyumluluğu sayesinde kullanım rahatlığı sunar. Farklı özelliklere sahip kalem ve klavye çeşitlerine bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle Trendyol’dan erişebilirsiniz. Online alışveriş kolaylığı sunan Trendyol, cihazın farklı renk seçeneklerini, aksesuarların rengarenk ve modellerdeki çeşitlerini ve farklı materyallerden hazırlanan cihaz aksesuarlarını size gösterir. İhtiyacınıza uygun ürünü filtreleme özelliği sayesinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Profesyonel tecrübe sağlayan cihazla içinizdeki yaratıcılığı serbest bırakabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve fikirlerinizi uygulamaya geçirebileceğiniz 3. nesil cihaz farklı özellikler ve fiyat seçenekleriyle müşterilere sunulur. Tarzınızı yansıtan cihaza avantajlı iPad Air 3 satın al butonunu kullanarak Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Güçlü performans ve canlı renk görüntüsüyle fark yaratan iPad Air’ın 3. nesil ürününü bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle Trendyol’dan online alışveriş fırsatıyla satın alabilirsiniz.

iPad Air 3 Kaç İnç'tir?

Apple markası tablet üretmeye başladıktan sonra her ihtiyaca ve bütçeye göre tablet üretmiştir. 10.5 İnç ekran büyüklüğü ile satışa sunulan iPad Air 3’ler de bunlardan birisidir. iPad, iPad Mini ve iPad Air olarak üç farklı kategoride tablet üretimi yapan marka, iPad Air modeliyle çitayı bir yukarıya çıkardı. En dolu özellikli olan model olan Air modeli, çıktığı ilk günden beri tablet piyasasında adından söz ettirmeyi başarmıştır. Kare bir görüntüsü olan ve ekran kenarları hafif ovalleştirilen bu tabletlerin diagonal ölçüm ekran boyutları 11 inçe yakındır. Hal böyle olunca büyük ekranda çalışmayı seven kullanıcılar için cazip bir seçenek haline geliyor. Şekilsel olarak öne çıkan özelliklerinin yanında ekran kalitesi, RAM ve batarya kapasitesi olarak da üst seviye bir performans sergilemektedir.

iPad Air 3 Batarya Kaç Mah'tır?

Özellikle sürekli güç ağına bağlı olmayan ve üzerinde batarya taşıyan elektronik aletlerin en büyük sorunlarından birisi bataryalarının bitmesidir. iPad Air 3 tabletler üzerinde bulunan 7800 mAh bataryalar ile uzun kullanım seçeneğini kullanıcıya sunar. 3. nesil olarak satışa sunulan bu tabletler 3 GB RAM’e sahiptir. 256 GB’a kadar depolama alanına sahip olabilen bu tabletler 6 çekirdeklidir. iPad modellerinin en üst seviyesi olan bu tabletlerde 8 MP arka kamera 7 MP ön kamera mevcuttur. 456 gram ağırlığı vardır. Ekran büyüklüğünden ötürü film izlemek için ideal olan bu tabletlerde teknik çizimler kolayca yapılabilir, ihtiyaç olan uygulamalar kolayca açılabilir. Gerekli batarya büyüklüğü, muadillerine göre fazla RAM, arka ve ön kameranın yüksek çözünürlükte olması ve yüksek depolama alanıyla bir tabletten beklenebilecek bütün özellikleri kullanıcıya sunuyor.

iPad Air 3 Ekran Kaç Hz'dir?

Tablet piyasasında adını oldukça iyi duyuran iPad Air 3, 60 Hz ekran yenileme hızına sahiptir. İzlenen videolarda ve oynanan oyunlarda daha akıcı ve güzel bir görüntü sunan bu özelliğiyle tablet, gün içerisinde daha güzel kullanım özelliği sunmaktadır. 3. Nesil olan bu tabletler her nesillerinde bir önceki nesle göre geliştirilerek piyasaya sürülmektedir. İnç başına yaklaşık olarak 264 piksel yoğunluğuna ve 2360 x 1640 çözünürlüğe sahiptir. Yansıma önleyici ve kaliteli bir ekrana sahiptir. Bütün bu özellikleri iPad Air’ın diğer rakip tabletlerine göre birkaç adım öne çıkmasını sağlamaktadır. Özellikle ekran özellikleri, bir tablette çok önemlidir. Neredeyse tuşsuz olarak üretilen bu tabletlerin ekranlarının çok iyi olması, tercih nedenleri arasında üstlere çıkmalarına neden olmaktadır. Ekranın yuvarlatılmış köşelere sahip olması, cihazı şıklığı ile de öne çıkarır. Kullanıcı değerlendirmeleri ve yorumlarını sayfa üzerinden inceleyerek ürünü Trendyol'dan satın alabilirsiniz.