"

Kına Tepsisi

" araması için 1280 sonuç listeleniyor

Özel Kına Geceleri İçin Kına Tepsisi Modelleri

Düğün sürecinin tamamı Türk kültüründe büyük öneme sahip olan ritüellerle doludur. Evlenmeye karar veren çiftin bu süreçte söz, nişan, kına ve düğün gibi basamaklardan geçmesi gerekir. Özellikle kadınların evden ayrılmasını sembolize eden kına geceleri, fazlasıyla önemli seremoniler arasındadır. Bu gecenin önemli kısmıysa, damadın annesinin gelin için belirli bir miktar altınla kına yakması anıdır. Böyle önemli bir anda kullanılan her türlü malzeme unutulmaz olacağından önemle seçilmelidir. Kına tepsisi seçmek bu yüzden zaman zaman fazlasıyla zorlayıcı olabilir. Kına tepsisi sepeti çeşitleri, dağıtılacak olan kına ve ikramların taşınması için kullanılır. Yapılan gecenin konseptine uygun renk ve modelde seçilen tepsi ve kına tepsisi malzemeleri bütünlük sağlar. Bu ürünler genellikle tepsi ve sepet takımı halinde satılır. Kına sepeti ve tepsisi fiyatları set halinde alındığında çok uygun olabilir. Yüzlerce kına tepsisi setini Trendyol’dan inceleyebilir, size uyanını satın alabilirsiniz.

Göz Alıcı Renkleriyle Kına Tepsisi Modelleri

Göz Alıcı Renkleriyle Kına Tepsisi Modelleri

Kına geceleri genellikle kırımızı rengin hakim olduğu kutlamalardır. İsteğe bağlı olarak mor veya yeşil renk ağırlıklı kutlamalar da yapılır. Kına tepsisi modelleri birçok farklı tasarıma sahiptir. Genelikle kadife kına tepsisi tercih edilse de kutlamanın yapılacağı mekana ve organizasyon temasına göre renkler ve malzemelerde farklılığa gidilebilir. Doğallığı ve sadeliği tercih edenler için hasır kına tepsisi modelleri kurtarıcı eşyalardan biri olabilir. Gösterişi ve parıltıyı sevenlerse aynalı kına tepsisi tasarımlarını tercih ederek fark yaratabilir. Payetli kına tepsisi de ışıltıyı seven kişiler için güzel bir öneridir. Özel kutlamalardan biri olan kına gecelerinde kullanılan malzemelerin özenle seçilmesi bu günü unutulmaz kılabilir. Mor, kırmızı, beyaz, yeşil kına tepsisi seçenekleri sayesinde kendi gecenizin konsept rengine uygun ürünü bulmanız fazlasıyla kolaydır. Trendyol’un geniş ürün yelpazesi sayesinde aradığınız tüm renk ve tasarımlarda kına tepsilerini kolayca satın alabilirsiniz.

Kına Kutlamalarının Vazgeçilmezi

Kına Kutlamalarının Vazgeçilmezi

Kına gecelerinin unutulmaz ve olmazsa olmaz anı kına gecesi tepsisi ile nedimelerin gelinin etrafından döndüğü andır. Fazlasıyla duygusal ve önemli bu anın tüm ayrıntılarının mükemmel olması istenir. Kına tepsisi ve sepeti önem gösterilen malzemelerin başında gelir. Gelinin ve tepsiyi taşıyan kişilerin giydiği kaftanlarla uyumlu seçilen ürünlerle bütünlük sağlanabilir. Bu sayede görsel şölen yaratmanız mümkün olur. Çeşitli çiçeklerin motifleri ve kabartmaları, aynalar ve boncuklarla süslenen kına tepsisi seti çeşitleri bulunur. İkili setler sık tercih edilir. Ayrıca, kolayca takılıp çıkarılabilen sapları sayesinde sepet ve tepsiyi birleştiren ergonomik modeller de bulunur. Kına tepsi takımı farklı çeşitleriyle seçenek oluşturur. Sadece tepsi ve sepetin olduğu paketlerin yanı sıra eldiven, mumluk, nedime bilekliği, nedime tacı ve tef gibi farklı aksesuarların bir arada satıldığı setler de vardır. Bu setler hem fiyat avantajı yaratması hem de tek seferde pek çok ihtiyacı karşılamasıyla tercih edilir. Gelin ve damat kına tepsisi modellerinin tamamına Trendyol’dan ulaşabilrisiniz.

Trendyol’da Uygun Kına Tepsisi Fiyatları

Trendyol’da Uygun Kına Tepsisi Fiyatları

Kına tepsisi fiyatları ürünlerin renkleri ve deseni, üretimde kullanılan malzemelerin türü, satın alınan setin içeriği gibi birçok etmene göre değişiklik gösterebilir. Bakır kına tepsisi genellikle dışı farklı kumaşlarla ve süslerle kaplanan, hafifliği ve dayanıklılığıyla çok tercih edilen maddelerden biridir. Canlı ve parlak renklerdeki ürünlerde beyaz, gümüş veya altın sarısı kullanılabilir. Konsepte göre bu renklerin birlikte kullanıldığı modeller de bulunur. Bunlar, standartların dışında bir seçim olabilir. Bu ürünleri set halinde de temin edebilirsiniz. Tepsinin yanı sıra sepet, mum gibi aksesuarlar da bu setlerde bulunur. Aradığınız tüm gelin kına tepsisi modellerini Trendyol’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunları önceden satın alan müşterilerin yorumlarını da Trendyol üzerinden okuybilir, seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz.