İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

La Casa De Papel Maskesi

" araması için 54 sonuç listeleniyor
Dali La Casa De Papel Maske
Hızlı Teslimat

DaliLa Casa De Papel Maske

(6)
La Casa De Papel Maske
77 TL
Sepete Git

Sevilen Aksesuarlardan La Casa De Papel Maskesi Çeşitleri Trendyol'da!

Günümüzde popüler olan dizi veya filmlere farklı ürünlerde yer verilmesi sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Giyim ürünlerinde ya da farklı ürünlerde dizi sembollerine ya da isimlerine yer verilir. Bunun yanı sıra dizilerde ya da filmlerde sembolleşen parçalar da tasarlanarak satışa sunulur. Son yıllarda popüler olan ve pek çok kişi tarafından da takip edilen La Casa De Papel dizisinin de pek alanda yer aldığı görülür. Özellikle dizinin bir parçası haline gelen La Casa De Papel maskesi aranan ürünler arasında yer alır. Dizide sıklıkla kullanılması ve önemli bir parça olması öne çıkmasını sağlamıştır. La Casa de papel orjinal maske tasarımı ve popülerliği ile tercih edilir. Farklı çeşitlerinin bulunabilmesi ve farklı alanlarda kullanılabilmesi de mümkündür. Bu maskede Salvadore Dali’nin yüzü kullanılmıştır. İsyanı sembolize eden bu maske oldukça önemli görülür.

La Casa De Papel Maskesi Çeşitleri

La Casa De Papel Maskesi Çeşitleri

La Casa De Papel adlı dizide öne çıkarılan pek çok parça bulunur. Dizide gizlenmek ve sembolize etmek amacıyla kullanılan Dali maskesinin yanı sıra tulum gibi farklı parçalar da dikkat çeker. La Casa De Papel tulum maske bu nedenle ilgi görür. Kırmızı renkli tasarımı ile öne çıkan tulumlar dizide sıklıkla kullanılır. Maske kullanımının yanı sıra bu parçalar da araştırılır. Tulum ile maskenin birlikte satışa sunulduğu ürün içerikleri de bulunur. Bu ürünler de isteğe bağlı olarak tercih edilebilir. La Casa De Papel ağız maskesi farklı malzemelerde kullanılarak üretilen çeşitlere sahiptir. Genellikle ipli kullanımı ile takılan bu maskelerin kullanımı da rahattır. Bütün yüz maskesinin yanı sıra ağız maskesi kapalı alanlarda takılabilecek virüslerden koruma sağlayan özelliklere sahiptir. Baskı ile elde edilen bu modeller yetişkinler tarafından tercih edilebilir.

Farklı Kullanım Amaçları Bulunan La Casa De Papel Maskesi

Farklı Kullanım Amaçları Bulunan La Casa De Papel Maskesi

La Casa De Papel Dali maskesi çeşitleri bulunur. Farklı kullanım sağlayan modeller arasında seçim yapılabilir. Dali maskelerinde göz çevresini tamamen açıkta bırakan modeller bulunur. Bu modelden farklı olarak yalnızca göz bebeği için küçük bir boşluğa sahip olan Dali maskeleri de mevcuttur. Kullanım rahatlığı için farklı modellerin kullanımı gerçekleşebilir. Salvador Dali maskesi La Casa De Papel çeşitleri aslında oldukça benzerdir. Ağız maskeleri arasında farklı modeller bulunabilir. Koruma sağlayan ağız maskelerinde Dali baskısı ya da dizi sembollerin kullanıldığı baskılar ile karşılaşılabilir. Dizi adının yer aldığı siyah ve kırmızı renklerin kullanıldığı tasarımlar da bulunur. Bu ağız maskeleri genellikle yıkanabilir kumaş özelliğine sahiptir. Bu şekilde de birden fazla kez kolaylıkla yıkandıktan ve kuruduktan sonra kullanılır.

La Casa De Papel Maskesi Fiyatları

La Casa De Papel Maskesi Fiyatları

La Casa De Papel maskesi ürünleri çeşitlere göre farklılık gösterebilir. Farklı ürün içerikleri ve kaliteleri ile karşılaşılabilir. Farklı markalar tarafından bu maskelerin üretiminin yapıldığı görülür. Bu durum da maske çeşitlerinin farklı özelliklere ve fiyatlara sahip olmasını sağlar. La Casa de papel maske fiyatları bu nedenle değişkendir. La Casa De Papel maskesi satın al ile maske çeşitlerine ulaşabilmek de oldukça basittir. La Casa De Papel dizisi pek çok kişi tarafından takip edilir. Bu diziyi seven kişilere hediye olarak maske almak tercih edebilir. Diziye olan hayranlığın simgesi olarak da maskeler kullanılabilir. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.