İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Tip
Bez Bedeni
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Prima Aktif Bebek 5

" araması için 85 sonuç listeleniyor

Prima Aktif Bebek 5 Bebek Bezi ile Huzurlu Bebekler

Ebeveynler bebeklerinin hassas cildi ve konforu için bebek bezi gibi bebek bakım ürünlerinin sağlık standartlarına uygun ve yüksek kaliteli olmasını tercih ederler. Bebek bezlerinin, bebeklerin hassas ve tahriş olmaya meyilli ciltleri ile gün boyu yakın temasta olduğu için bebeği rahat hissettirmesi ve doğal içeriklerden oluşması önemlidir.

Prima Aktif Bebek 5 Numara Ürünleri

Prima Aktif Bebek 5 Numara Ürünleri

Prima bebek bezleri güvenilirliği, doğal bileşenlerden oluşması, yüksek emicilik performansı ve bebeğin anatomik yapısının gelişmesini destekleyici özellikleri ile ebeveynler tarafından gönül rahatlığı ile seçilen bir markadır. Prima 5 numara standart bebek bezi 11-16 kg aralığındaki bebekler için, Prima Aktif Bebek 5 beden külot bezler ise 12-18 kg aralığındaki bebekler için tasarlanmıştır. Emici Micro Pearls teknolojisi ile sıvıyı bezin yüzeyinde eşit bir şekilde dağıtan Prima Aktif Bebek 5 külot, bebeğinizin cildinin kuru kalmasına yardımcı olur.

Prima ile Üstün Emicilik

Prima ile Üstün Emicilik

Bebek bezlerinin en önemli özelliği de yüksek emicilik sağlayarak bebeğin cildini gün boyu kuru tutmasıdır. Cilde dost onaylı Prima bebek bezleri, emici bölgesi sayesinde bebeğinizin cildinin uzun süre boyunca kuru kalmasını sağlarken cildin tahriş olmasını önler. Sadece gün boyu değil, bebeğinizin cildini uyku vakitlerinde de kuru tutar böylece bebeğiniz huzurlu bir uyku geçirir. Renk değiştiren ıslaklık göstergesi teknolojisi ile bebeğinizin altının ıslak olup olmadığını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Prima bebek bezleri parfüm, klor, paraben gibi bebeğinizin cildine zarar verebilecek kimyasal madde ve bileşenleri içermez. Üstün teknolojisi ile yumuşaklığı sayesinde bebeğinizin cildi için yüksek konfor sağlar. İçerdiği doğal özler ile cildi rahatlatırken kötü koku oluşumunu minimuma indirmeyi amaçlar. Hipoalerjenik, yumuşacık ve nefes alan yüzeyi sayesinde bebeğinizin cildinin hava almasını sağlarken oluşabilecek pişik gibi cilt rahatsızlıklarının da önüne geçer. Prima Aktif Bebek 5 116, Prima Aktif Bebek 5 62'li, Prima Aktif Bebek 5 68 adet, Prima Aktif Bebek 5 46'lı, Prima Aktif Bebek 5 232 adet, Prima Aktif Bebek 5 116 adet, Prima Aktif Bebek 5 30'lu çeşitlerine sayfamızdan bakarak bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Prima Aktif Bebek 5 Kampanya

Prima Aktif Bebek 5 Kampanya

Her yöne esneyebilen ve bebeğinizin anatomik yapısına uygun bebek bezleri bebeğiniz ilk adımlarını atarken ona yardımcı olur. Elastik gövde sistemi ile bebeğinizin rahatlığını ön planda tutar. Sızdırmaz elastik bariyerleri sayesinde gün boyu bebek hareket ederken sıvıların kıyafete ya da eşyalara bulaşmasını engeller. Gece uykusunda ise sızdırmaz bariyerler sayesinde sıvının yatağa bulaşmasını önler. Orta lastik sistemi ile bebeğinizin cildini sıkmaz ve lastik izi oluşmasını önler. Külot bebek bezleri, ebeveynler tarafından kolayca bebeğe giydirilebilir ve kirlendiği zaman kolayca çıkarılabilir. Standart bebek bezleri ise sahip olduğu elastik yan bantları sayesinde bez bağlama işlemini kolaylaştırır. Sahip olduğu emici kanalları sayesinde ıslaklığı bezin yüzeylerine eşit olarak dağıttığı için bebeğinizin hareketini kısıtlamaz. Pamuk içermeyen ürün pamuk yumuşaklığı ile rahat bir gece uykusuna yardımcı olur. Doğdukları ilk günden tuvalet eğitim sürecine kadar bez kullanan bebekler için kaliteli ve sağlık standartları yüksek bir bebek bezi kullanmak bebeğin anatomik gelişimi ve cilt sağlığı açısından çok önemlidir. Bebeğin cildi ile en yakın temasta bulunan bebek bezleri üstün emiciliğe, yüksek performansa ve elastik bir yapıya sahip olmalıdır. Prima bebek bezleri, bebeğinizin ihtiyacı olan tüm standartları bünyesinde barındıran ürünlerdir. Bebeğinizin cildinde oluşabilecek pişik gibi çeşitli yeni doğan cilt hastalıklarının oluşmasını minimuma indirmeyi amaçlar. Bebeğinizin cildinin hava almasını sağlarken üstün bir yumuşaklık ve konfor sağlar. Uzmanlarla birlikte geliştirilen gövde ve bacak lastiklerinin kalitesi sayesinde bebeklerde rahatsız edici bir his oluşturmaz, böylece bebekler gün boyu rahat hareket ederken gece uykularını da kesintisiz ve rahat geçirir. Siz de Prima 5 numara bebek bezi modelinin özelliklerini, Prima Aktif Bebek 5 fiyatlarını ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek satın alabilirsiniz.