"

Sahte Kamera

" araması için 474 sonuç listeleniyor
Xnews Sahte Dome Kamera

XnewsSahte Dome Kamera

99,99 TL
Sepete Git

Caydırıcı Sahte Kamera Çeşitleri Trendyol’da!

Üzerinde yanıp sönen ışığıyla kayıt yapıyor izlenimi veren sahte kamera, caydırıcı bir güvenlik sistemidir. Bu sayede hırsızlık vakalarına karşı önemli bir tedbir alınabilir. Bu ürün güvenliğin sağlanması gereken birçok alanda kullanılır. Apartman girişlerinde, iş yerlerinde, garaj kapılarında, müstakil evlerde, yazlık evlerin bahçelerinde ve daire girişlerinde istenen açıda konumlandırılarak kullanılır. Caydırıcı kamera sayesinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Sahte güvenlik kamera modellerinin bir çok çeşidi vardır. Gece görüşlü, pilli ve LEDli caydırıcı bu cihazın, hırsız alarm sistemli, sahte siren sistemli, gerçek görünümlü hareket sensörlü, sahte maket güvenlik cihazı gibi birçok çeşidi bulunur. Güneş enerjili caydırıcı kamera bünyesinde topladığı enerji ile gece gündüz kırmızı ışık yakarak tehditlere karşı güvenli koruma sağlar. Uzaktan kumandalı, hareket sensörlü, güneş enerjili cihaz sürekli ışık uyarısı yaparak caydırıcı olur. Harekete duyarlı cihaz cisimleri algılayıp kayıt alır gibi izlenim bırakan kırmızı ışık yakar. Aktivasyon ışığı sayesinde olası bir hırsızlık vakasına karşı caydırıcı olabilir. Hareket algılayıcısı sayesinde uygun açıya girilmesi durumunda hareketi algılayarak çalışmaya başlar. Sahte ürünler gerçek cihazlardan farksız olduğu için suçlular tarafından anlaşılması zor olur. Pilli sahte kamera modelleri kablo kullanımına gerek kalmadan, standart olarak bu cihaz 2 adet AA alkalin pil ile çalışır. Tüm detaylarına dikkat edilerek özel olarak üretilen fake güvenlik kamerası, orijinal modelleri ile aynı görüntüyü sunduğu için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Farklı Seçenek ve Modelleriyle Caydırıcı Sahte Kamera

Farklı Seçenek ve Modelleriyle Caydırıcı Sahte Kamera

Caydırıcılık olarak çok işe yarayan bu ürünü hem iç hem dış ortamda kullanabileceğiniz gibi tehlikeli kişileri uzak tutma konusunda da kullanabilirsiniz. İstenilen yöne çevirerek duvara kolaylıkla monte edilir. Birçok modeli bulunan sahte güvenlik kamerası çeşitleriyle müşterilerin beklentilerini karşılar. Güneş enerjili hareket sensörü algılayıcılı bu cihaz; bahçe, ev ve garajlar için müşteriler tarafından çokça tercih edilir. Harekete duyarlı sahte kamera malzeme olarak plastikten üretilir. Bu ürünün tabanı 117 mm çapında, yüksekliği 75 mm olarak satışa sunulur. Sahte düzenek olması nedeniyle herhangi bir görüntü depolama aygıtına ihtiyaç yoktur. Öte yandan bünyesinde bulunan aç - kapa tuş fonksiyonu ile cihazınızı aktif veya deaktif duruma kolay bir şekilde getirebilirsiniz. Işıklı sahte kamera gerçekçi görünümü sebebiyle yüksek caydırıcılık özelliğine sahiptir. Bu sayede kullanım alanına bağlı olarak güvenliği sağlar. Herhangi bir kablo tesisatına ihtiyaç duymayan bu cihaz kolay monte edilmesi kapsamında istenen açıyı yakalayabilmesi sağlanır. Sahte cihazlar plastik lens, ürünün modeline göre bir veya iki kablo ve metal bir gövdeden oluşur. Gerçek modellerden çok daha uygun fiyatlı olması da bu ürünü tercih edilebilir kılar. Gerçek görünüm sağlayan güvenlik cihazı, hırsız ve suçluları caydırmanın etkili ve uygun fiyatlı yolları arasında yer alır. Müşteriler tarafından çakma kamera olarak da bilinen söz konusu cihazlar oldukça basit yapıları sayesinde düşük üretim maliyetlerine sahiptir ve böylece güvenliği sağlamakta hem uygun fiyatlı hem de caydırıcı bir tercih olur. Söz konusu cihaz, yuvarlak yapılı, monitör yapılı, uzun üst korumalı tasarımlarıyla öne çıkar. Müşterilerin tercihlerine göre sahte gizli kamera farklı renklerde satışa sunulur. Fabrika çıkışı olarak birkaç renk seçeneği ile müşterilerin hizmetine sunulan caydırıcı sahte kamera en çok; beyaz, gri ve siyah renkleriyle tercih edilir. Satışa sunulan cihazın paket içeriğinde monte edilebilmesi için dübel ve vidalar bulunur. Ayrıca ana malzeme olan çakma güvenlik kamerası da bulunur. Güvenlik cihazlarını suçun kaydedilmesi yerine hırsızı veya saldırganı caydırma amacıyla kullanabilirsiniz.

Sahte Kamera Modelleriyle Güvenli Alanlar

Sahte Kamera Modelleriyle Güvenli Alanlar

Müşteriler, satışa sunulan söz konusu cihaza ilişkin sahte kamera yorumlar hakkında ürüne ilişkin bilgilerini pekiştirme imkanı bulur. Ürün gece görüş görünümü sayesinde özellikle kapalı mekanlarda ve karanlık ortamlarda da verim sağlar. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan cihazın yuvarlak yapılı olan modelleri tercih edilir. Ürün içeriğinde bulunan sahte kamera LEDli yapısı sayesinde görüntü kaydı izlenimi vererek caydırıcı olur. Ana maddesi plastik olan ürünün düzeneği üzerine kapanan kısmı ise şeffaf plastik kapaktır. Birim ağırlığı modelden modele farklılık gösterebilir, fakat ortalama ağırlık değerleri 120 ila 170 gram arasında olur. Sahte taban genişliği 117 mm çapa sahip ürünün yüksekliği ise 75 mm olarak üretilir. Sabit 45 derece açıya sahip olan cihazın objektif çapı ise 11 mm siyah plastik lensten oluşur. Elektrik kablosu olmadan pille çalışan cihaz, yanıp sönen kırmızı LED aydınlatması ile caydırıcı bir güvenlik sistemi sağlar. Müşterilerin uygun fiyatlı ve kolay güvenlik sağlama seçenekleri arasında başta gelen sahte kamera hareket sensörlü modeller çokça tercih edilir. Çok fazla alan için kullanımı uygun olan bu ürün, müşteriler tarafından kapalı otoparklarda da kullanılabilir. Ev, iş yeri, apartman gibi lokasyonların haricinde park edilen araçları doğrudan gören açılar için de kullanılan cihaz, hırsız tehdidine karşı da büyük başarı gösterir. Bu çerçevede caydırıcı sahte güvenlik kayıt cihazı modelleri, kendilerini güvende hissetmek isteyen müşterilerin vazgeçilmezi haline gelir. Böylece gelişen teknoloji sistemlerine bağlı olarak bu ürünler büyük ilgi görür. Ürünün pille ve güneş enerjisiyle çalışan modelleri elektrik kablosu tesisatına gerek duymaması bakımından büyük bir avantaj sağlar. Bu nedenle müşterilerin ilgisini çekmeyi başaran ürün, modele göre iki veya üç adet standart boy pille çalışarak gerekli işlevi görür. Ayrıca güneş enerjisiyle çalışan modelleri tercih ederek gün ışığı ile aktif hale gelen ürünlere sahip olabilirsiniz.

Caydırıcı Sahte Kamera Çeşitleri Trendyol’da!

Caydırıcı Sahte Kamera Çeşitleri Trendyol’da!

Cihazın merkezinde bulunan kırmızı LED ışığı belirli aralıklarla yanıp sönerek suçluları uzak tutar. Öte yandan monte ettiğiniz alanda açıyı rahat değiştirebilmeniz için ürünün üzerinde bulunan aparatların ayarlı olmasından faydalanabilirsiniz. Bu şekilde ön plana çıkan ürünler uygun fiyatlı olması sebebiyle tercih edilir. Gerçeğinden farksız olarak üretilen harekete duyarlı sahte modeller suçu engelleme amacıyla kullanılır. Ürünün gerçekçi yapısının yanı sıra üzerinde bulunan muhafazası ise dış ortam şartlarına ayak uydurmayı başarır. Böylece kapalı alanların haricinde dışarıda da kullanılır. İş yerleri, dükkanlar, apartman ve daire girişleri, müstakil evler ve bahçeleri gibi birbirinden farklı ortamlarda suçu önlemek için kullanımı tercih edilen sahte mobese kamera uygulamaları ilgi odağı olmayı başarır. Bünyesinde barındırdığı ışık ile kayıt alındığına ilişkin izlenim yaratan cihaz, standart olarak iki adet AA pil ile çalışır. Tasarım şekline göre boyutları da değişen cihazın monitör görünümlü olanı üzerinde bulunan kablo eklentileriyle gerçekçi bir izlenim oluşturması bakımından tercih sebebi olur. Müşterilerin merak ettiği konular arasında yer alan sahte kamera fiyatları ise ürünün plastik, metal, kablo ve renk seçenekleri göz önüne alınarak belirlenir. Metal ve plastik parçaların bir araya getirilmesiyle oluşturulan cihazın gümüş boyutları 170x80 mm iken, 6.69x3.15x3.15 inç ölçülere sahiptir. Aygıtın net ağırlığı ise ortalama 250 gramdır. Böylece üretiminde çok fazla seçeneğin etkili olduğu caydırıcı kamera fiyatları uygun olacak şekilde satışa sunulur. Trendyol sayesinde uygun fiyatlı caydırıcı güvenlik kamerası modellerine sahip olabilirsiniz.

Sahte Kamera Ne Demektir?

Sahte kamera, gerçek bir güvenlik kamerası gibi görünür. Dışarıdan bakıldığında kayıt yapıyor gibi görünen taklit cihazına verilen isimdir. Hırsızlık ve suç önleme amacıyla kullanılır. Gerçek kameraların varlığını taklit etmek için tercih edilir. Kayıt yapma özelliğine sahip değildir ve eşzamanlı görüntü sağlamaz. Düşük maliyetli bir güvenlik önlemi olarak tercih edilir ve caydırıcı bir etki yaratır. Dışarıdan bakıldığında gerçek kameralar ile aynı görünüme sahiptir. Işığı sayesinde aktif olarak kayıt yapıyor hissiyatı yaratır. Maliyetinin az olması sebebiyle tercih edilir ve kolay bir şekilde kurulur. Ev, iş yeri, okul ve çeşitli mekanlarda aktif olarak kullanılır. Bazı modeller herhangi bir pil ya da kablo gerektirmediği için kullanım kolaylığı sağlar. Bazı modeller suya dayanıklı olması ile öne çıkar.

Sahte Kamera Modelleri Nelerdir?

Sahte kamera modelleri, hava koşullarına dayanıklı olarak üretilen pek çok çeşide sahiptir. Dış mekanda kullanılmak üzere üretilenler, farklı hava koşullarına uyum sağlar. Yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecek bir sisteme sahiptir. Dome adı verilen modellerin, küre şeklinde lensi bulunur. Bu lens, kameranın pek çok açıyı gördüğüne işaret eder. Yuvarlak veya küresel bir kamera gövdesine sahip olması nedeniyle tavana veya duvara monte edilir. Yüksek güvenlik önlemi alınması gereken yerlerde tercih edilir. Klasik modeller, tipik bir güvenlik kamerası görünümüne sahiptir. Kutu kameralar, dikdörtgen veya kare şeklinde bir tasarıma sahiptir. Market, büfe, ofis gibi iş yerlerinde aktif olarak kullanılır. Bu modeller, düşük maliyetli güvenlik önlemi olarak tercih edilir. Model seçimini kullanacağınız alana göre yapabilirsiniz.

Sahte Kamera Nerelerde Kullanılır?

Sahte kameralar, tercihe bağlı olarak pek çok yerde kullanılabilir. Bu mekanlar arasında; ev, iş yeri, mağaza, depo, otopark, otel, banka başta olmak üzere pek çok alan bulunur. Sahte kamera kullanımı sayesinde suç oranlarının azaltılması sağlanabilir. Bu kameralar, düşük maliyetle yüksek güvenlik önlemi alma imkanı sunar. İş yeri ve ofislerde kullanılan modeller, her an izleniyormuş hissi yaratır. İstenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçmeyi sağlar. Sahte kameralar, açık hava etkinliklerinde de tercih edilir. Konser, festival ve çeşitli spor etkinliklerinde güvenlik hissiyatını artırmak adına kullanılır. Modelleri; ev, bahçe, iş yeri ya da otopark fark etmeksizin istenen her alanda tercih etmek mümkündür. Sahte kamera kullanımını güvenlik hissiyatını artırmak istediğiniz tüm mekanlarda gerçekleştirebilirsiniz. Model seçimini kullanacağınız alana göre yapabilirsiniz.