placeholder
"

Stabilo Swing Cool

" araması için 343 sonuç listeleniyor
Stabilo Swing Cool Pastel 4lü Paket Yeni
StabiloSwing Cool Pastel 4lü Paket Yeni
(81)
Swing Cool Pastel 4lü Paket Yeni
74,50 TL
Sepete Git

Stabilo Swing Cool

Stabilo Swing Cool

Ofis ve kırtasiye malzemelerinde yazı kategorisinin önde gelen markalarından Stabilo üstün kaliteye sahip kalemleri kullanıcı ile buluşturuyor. Yalın fakat estetikten ödün vermeyen birbirinden farklı tasarımlarıyla göze hitap ederken aynı zamanda uygulamada da pratiklilik sağlıyor. Keçeli kalem, renkli kalem ve dolmakalemleri başta olmak üzere Stabilo daha pek çok farklı kalem çeşidini sizlere sunuyor. Birçok farklı uç seçeneğine sahip kalem üreterek dilediğiniz gibi yazılar yazmanıza, önem verdiğiniz noktalarda işaretlemeler yapmanıza, çizim deneyimi kazanarak çeşitli desenler ve yaratıcı tasarımlar oluşturmanıza fırsat tanıyor. Evinizde, ofisinizde, okulunuzda ya da siz nerede isterseniz çalışmalarınızı renklendiriyor ve daha eğlenceli bir hale getiriyor. Hem modası hiçbir zaman geçmeyen klasik renkleri hem de güncel trendlere uyum sağlayan yaratıcı renk seçenekleriyle sizlere her zevke uyum sağlayabilecek geniş bir skala sunuyor.

1971 yılında dünyanın ilk fosforlu kalemini üretmesiyle oldukça ses getiren Stabilo, günümüzde bünyesinde yer alan 3000’den fazla çalışanıyla sektörün öncü firmalarından biri olarak hız kesmeden faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. 160 yıldan uzun süredir faaliyet gösteren bu aile şirketi Almanya’da Weissenburg Kasabası, Çekya’da Cesky Krumlov Şehri ve Malezya’da Johor Bahru Şehri olmak üzere 3 bölgede ürünlerini imal ediyor. Bu ikonik markanın 180’den fazla ülkede satılmaya devam eden eşsiz ürünlerine siz de Trendyol ile kolayca ulaşabilir, sadece bir tıkla ister tek bir rengini ister farklı Stabilo set seçeneklerinden dilediğinizi kolaylıkla sepete ekleyebilirsiniz. Üstelik Trendyol’a özel avantajlı fiyat seçenekleri ve kampanyalardan yararlanabilir daha az bütçe ayırarak yüksek kalitedeki bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Göz Alıcı Renk Seçenekleri

Kullanıcı dostu tasarımlarıyla öne çıkan Stabilo Swing Cool serisi sizlere birbirinden göz alıcı renkleriyle çok geniş bir renk yelpazesi sunuyor. Orijinal serisinde sarı, turuncu, pembe, lila, eflatun, turkuaz, yeşil ve mavi tonlarında olmak üzere birbirinden yaratıcı ve çarpıcı 8 farklı renk seçeneğini ortaya koyuyor. Bunların yanı sıra aynı seri içerisinde farklı koleksiyonlar da oluşturarak alıştığımız fosforlu kalem renklerine alternatif olacak zarif ve aynı zamanda bir o kadar da dikkat çekici renk seçeneklerini bu serinin pratik tasarımıyla bir araya getirerek sizlerle buluşturuyor. Seriye ait tüm Stabilo kalemler ile kolaylıkla okul ya da ofis notlarınızı vurgulayabilir, yaratıcılığınızı kullanarak sayfaları dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz.

Serinin orijinal renk ve tasarımlarının dışına çıkmak isteyenlerdenseniz var olan renklere alternatif olarak oluşturulmuş birbirinden farklı ve eğlenceli koleksiyonlarına göz atabilirsiniz. Bunlardan Stabilo Swing Cool Pastel koleksiyonu fosforlu kalemlerin canlı ve vurgulayıcı yapılarını yumuşak ve zarif renk seçenekleriyle harmanlayarak sizlere sunuyor. Pastel renk tonlarının yer aldığı bu seride 6 farklı yumuşatılmış renk seçeneğine ulaşabilir ve önemli noktaları vurgulamakta beğeninize uygun olan renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Renkli kişiliğinizi kalemlerinizin tasarımlarıyla da ortaya koymak isterseniz orijinal serinin sarı, turuncu, pembe, eflatun, mavi ve yeşil renkleri olmak üzere 6 renginden dilediğinizi özel tasarımlara sahip ambalajlarla buluşturan festival koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Eğer daha dikkat çekici renklerin peşindeyseniz bu Stabilo kalem çeşitlerinin canlı yapılarına renklerinin canlılığıyla katkıda bulunan ve aynı zamanda ambalaj tasarımlarında da farklılık yaratan geometrik yapısı ile dikkat çeken, 6 renkten oluşan Colormatrix serisini tercih edebilirsiniz. Bu serinin renk seçenekleri sayesinde dilediğiniz metinde çarpıcı vurgulamalar yapabilir, tasarımıyla ise trendleri takip etmeye gösterdiğiniz özeni kalem kutularınızın içerisine de yansıtabilirsiniz.

Çift Genişliğe Sahip Uç Tasarımı

Sayfalarda çeşitli vurgulamalar yaparak metinleri kendinize özel olarak kolaylıkla dizayn etmeniz oldukça kolaylaşıyor. İki çizgi genişliğine sahip uç tasarımıyla tek bir kalemi farklı işlevler için tercih edebilir ve bu özelleştirmeyi pratik bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. İncelediğiniz metinlerin önemli gördüğünüz alanlarının altını çizmek isterseniz 1 mm kalınlığa sahip ince kenarını kullanabilir, hızlıca üzerini çizmeniz gerektiğinde ise 4 mm olan kalın kenarı ile uygulama yapabilirsiniz. Arzu ederseniz tek metin üzerindeki farklı bölümlerde iki ayrı uygulamaya da bir arada yer vererek asıl öne çıkarmak istediğiniz alanları önemli bulduğunuz diğer bölümlerden kolaylıkla ayırabilirsiniz.

Bu kullanışlı ucun ince kenarını kullanmayı tercih edip metnin altını çizerek kimi zaman temel düşüncenizi etkileyici bir şekilde ifade eden kimi zamansa bilginizi bir yenisiyle harmanlayan ifadeleri fiziksel olarak belirginleştirebilirsiniz. Kalın kenarı kullanarak metnin üzerini çizdiğinizde ise en önem verdiğiniz bölümleri ve sizin için yepyeni olan bilgileri hızlıca belirleyebilirsiniz. Okuduğunuz zaman diliminde metni anlamanızı kolaylaştıracak olan bu kullanımlarla önemli bilgileri gözden kaçırma riskini çok daha aza indirgeyebilirsiniz. Bu yazılara daha sonra göz atmak istediğinizde ise dilediğiniz bilgiye kolayca göz atmanıza bir yandan da bu bilgileri daha tesirli ve pratik bir şekilde anımsamanıza yardımcı olması için bu yöntemden faydalanabilirsiniz.

Kullanışlı Su Bazlı Mürekkep

Ana taşıyıcı maddesi olan organik çözücü içeriği için suyun tercih edildiği mürekkebi hem uygulama sırasında hem de uygulamanın sonrasında sağlığınıza zarar vermeyen bileşenler içerir ve aynı zamanda çevre dostu bir içeriğe sahiptir. Su bazlı mürekkep tercih edilmesinin çevresel faydalar oluşturmasının yanı sıra kokusuz olması da önemli bir özelliğidir. Bu sayede de sizler için uygulama esnasında kullanım kolaylığına katkı sağlamaktadır. Mürekkebinin yapısı; daha yoğun, canlı ve dikkat çekici renklerin de üretilebilmesine olanak vermektedir. Suyun baz olarak kullanıldığı içeriği sayesinde uyguladığınız bölgeye kolayca penetre olur ve hızlı bir şekilde kuruma özelliğiyle uygulamalarınızı daha pratik bir deneyime dönüştürebilir.

Bu fosforlu kalemleri ister fotokopi ya da faks kağıtlarının üzerinde isterseniz ise kopya kağıdında kolayca kullanabilirsiniz. Maliyeti daha uygun olan kağıtların üzerinde kullanımında dahi gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bu kalemler, stabil ve yüksek dayanıma sahip sonuçlar elde edebilmeniz için ideal bir tercih olacaktır. Uygulanan renk tonunu ilgili bölgede sabit bir şekilde muhafaza etmesiyle sizlere daha sürdürülebilir bir uygulama deneyimi sağlar. Mürekkebin istenmeyen bir alana bulaşması durumunda ise bulaşın hemen ardından nemli bir bezden yardım alarak ilgili alandan kolaylıkla temizleyebilmenize olanak tanır. Emici olmayan kaygan yüzeylerde daha uzun sürede kuruma özelliği ise bu bölgelere bulaşması durumunda kolay temizlenebilmesi için ekstra bir avantaj sağlar.

Stabilo Swing Cool Kuruma Karşıtı Teknolojisi

İlgili uygulama alanlarının emici özelliği ile birlikte hızlı kuruma avantajı sağlayarak kullanımınızı pratikleştirirken bu kalemler aynı zamanda kullanışlı dizayn tasarımı ve mürekkep yapısı sayesinde ambalajının içerisindeyken kurumaya karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir. Eşsiz kuruma karşıtı teknolojisi sayesinde kalemlerinizi açık unuttuğunuzda dahi endişelenmenize gerek olmaz. Tam 4 saat boyunca Stabilo swing cool kalemleriniz güvende kalarak sizlere daha uzun ömürlü uygulama fırsatı sunar.

Dikkat dağıtıcı unsurlar çalışma veriminizi düşürebilir ve önemli noktaları gözden kaçırmanıza neden olabilir. Swing Cool Stabilo Highlighters serisi ise kuruma karşıtı teknolojisi ile size konfor alanı tanır ve kaleminizi dikkat dağıtıcı bir unsur olmaktan çıkarır. Bu sayede kalemlerinizi düşünmek zorunda kalmadan çalışmalarınıza daha kolay odaklanabilir bütün ilginizi işinize ayırarak zamanınızı çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Pratik ve Ergonomik Tasarım

10.5 cm boya, 2.5 cm genişliğe ve 1.5 cm kalınlığa sahip olan bu kalemler boyut özellikleri sayesinde oldukça az yer kaplıyor. 9.5 gram ağırlığına sahip olan hafif tasarımıyla da öne çıkıyor. Bu kalemler ince ve hafif tasarımları ile size yerden tasarruf sağlamakla birlikte kalemleri rahatlıkla muhafaza edebilmenize ve hatta dilediğiniz yere cebinizde dahi taşıyabilmenize olanak tanıyor.

Dizaynında yer alan klips tasarımı sayesinde istediğiniz bölgeye sabitlemenize yardımcı oluyor. Taşıma esnasında stabilitesine katkıda bulunan bu klipsi sayesinde dilediğiniz yere kolaylıkla yanınızda götürebilmenize fırsat veriyor. Keskin kenarlar içermeyen yumuşatılmış köşe tasarımları sayesinde çarpma esnasında hasar verme riskini minimuma indiriyor. Havalandırma alanına sahip özel kapak tasarımı sayesinde ise yutulması durumunda nefes alınmasına engel olmuyor ve boğulmaya sebebiyet vermiyor. Tasarımının bu özellikleri sayesinde fosforlu kalem kullanımını sizler için daha güvenli bir deneyime dönüştürüyor.

Mat Dokuya Sahip Kaymaz Tutma Alanı

Kalemleri sabit tutmak kimi zaman oldukça fazla önem arz edebilir. Yapılan işaretlemelerin incelikli olması durumunda detayları hatasız bir şekilde çizebilmek ve işaretleyebilmek isteyebilirsiniz. Tutuş alanında belirlenen uygun tasarımlar kalemlerin uçlarını en doğru ve verimli bir şekilde uygulamanıza büyük katkı sağlayarak ince ayrıntıları hatasız bir şekilde işlemenize ekstra yardımcı olabilir. Bu sayede işaretli bölgelere tekrar göz atmanız gerektiğinde oluşabilecek karışıklıkları ortadan kaldırabilmenizi mümkün kılar. Bunun yanı sıra kusursuz çizgiler ve hatasız işaretlemeler ilgili metnin estetik değerini de artırarak metni sizler için daha ilgi çekici bir hale de getirebilir.

Stabilo Swing Cool serisi ergonomik tasarımıyla kalemleri kolayca kavrayabilmeniz için özel olarak dizayn edilen kaymaz tutma alanlarına sahiptir. Stabilizasyonu maksimuma çıkarmak için özel olarak bu kalemlerin gövdeleri mat yapıda hazırlanmıştır. Bu sayede kalemleri sabit bir şekilde tutabilmeniz için gerekli yapıyı yüzeyinde oluşturur ve sizlere kullanımınızda ekstra kolaylık avantajı sağlar. Siz de jilet gibi çizgilerle dilerseniz metinlerinizi kusursuz bir biçimde belirginleştirir dilerseniz de yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayarak en mükemmel desenleri elde etmek için bile bu kalemlerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Çalışmalarınızı Renklendirmenizin Faydaları

Renkler uygun tonlarda tercih edildiğinde göz sağlığınızı korumanın yanı sıra zihni hızlı öğrenmeye teşvik eder ve fiziksel olarak akıl sağlığınızı desteklemeye yardımcı olur. Her yaştan bireye yarar sağladığı tartışmasızdır. Bilişsel olarak öğrenim aktivitelerine katkı sağladığını, fiziksel olarak ise dikkat üzerinde önemli etkiler gösterdiğini kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz. Duygusal anlamda motivasyonunuza katkıda bulunarak ise sizleri ilgili konudan daha çok keyif almaya teşvik eder. Gerektiğinde farklı içeriklerde farklı renklere yer vermenizle konuları görsel ve bilişsel değierlendirmede birbirinden daha pratik bir şekilde ayırmanız için sizlere olanak tanır. Swing Cool Stabilo Highlighters çeşitlerinin geniş renk skalasıyla amacınıza en uygun renkleri seçebilir çalışmalarınıza katkısını siz de rahatlıkla saptayabilirsiniz.

Okul öncesi çocuklarınızın öğrenim materyallerini özellikle ana renklerden sarı ve kırmızı gibi parlak renklerle vurgulayarak ya da onların çalışmalarında bu parlak renkleri tercih etmeleri için teşvikte bulunarak enerjilerinde artış sağlayabilir, kaygılı, heyecanlı ya da gergin oldukları konularda rahatlamalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda dikkatlerini de çekerek onları çalışmaya daha çok yönlendirecek olan canlı renklerin tüm bu özellikleri sayesinde öğrenimlerine hız kazandıracağını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Enerjiden daha çok dikkate ihtiyacınız olan bir dönemdeyseniz sıcak renk tonları skalasından daha soğuk tonlara geçiş yaparak dikkatinizi kolaylıkla toplayabilirsiniz. Mavi ve yeşilin yumuşak tonları özellikle okul döneminde çalışmalarınızı renklendirmekte sizler için en uygun renkler. Mavi ve yeşil tonlarıyla aynı zamanda çalışma laboratuarları, toplantı odaları gibi gergin hissedebileceğiniz ortamlarda daha sakin hissetmenize katkıda bulunabilir, notlarınızı gerginlik unsurunun bir parçası olmaktan çıkarıp rahatlatıcı ve ilgi çekici bir hale çevirebilirsiniz. Bu renklerin yanı sıra dilerseniz sevdiğiniz diğer renklerin daha yumuşak olan pastel tonlarını tercih edebilir, profesyonelce seçtiğiniz bu renkler sayesinde dikkatinizin sürekliliğini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Yaratıcı Desenler Oluşturmanın Hayatınıza Katkıları

Kendinizi tanımakta zorluk çekiyor ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız Stabilo Swing Cool tekli renk seçeneklerinden size en ilham verenlerini alarak dilediğiniz kadar yaratıcı desen oluşturabilirsiniz. Çünkü çizimler yaparak iç dünyanızla kolaylıkla iletişim kurabilir isteklerinizi, mutluluklarınızı, hüzünlerinizi ve daha pek çok duygunuzu kağıdınıza yansıtabilirsiniz. Bunun yanı sıra düzenli olarak çizim yapmaya devam ederek ilgili minör kaslarınızı harekete geçirebilir el göz kordinasyonunuzda önemli oranda artış sağlayabilirsiniz.

Çizim yapmak hayal gücünüzü geliştirerek sizlere yepyeni ufuklar açar. Bu sayede daha yenilikçi işlere imza atarak başarılarınızı katlayabilir alıştığınız olgu ve durumların dışına çıkarak hayatınıza renk katabilirsiniz. Tüm bu katkıların hayatınıza dahil olmasıyla özgün yanlarınızı keşfedebilir özgüveninizdeki artışı belirgin bir şekilde fark edebilirsiniz. Gergin olduğunuz zamanlarda ise üzerinizdeki kötü enerjiyi çizim yaparak kendinizden uzaklaştırabilir ve deşarj olabilirsiniz. Dilerseniz özgün desenlerinizde Stabilo Swing Cool pastel serisinin huzur verici renk tonlarını da tercih ederek sakinleşme ihtiyacınıza daha da efektif bir çözüm getirebilirsiniz.

Stabilo Swing Cool Fosforlu Kalemlerin Yaratıcılıkta Rolü

Bu kalem çeşitleri içeriklerinde barındırdıkları fosfor sayesinde sizlere daha ışıltılı ve canlı renkler sunar. Bu sayede renklerin enerjilerine daha da kapılarak yepyeni fikirler geliştirebilir, görüntüde algıladığınız bu canlılığı siz de duygularınızla harmanlayarak yepyeni çizimler deneme motivasyonunu elde edebilirsiniz. Serinin farklı genişliğe sahip uç tasarımlarıyla ise oluşturduğunuz desenlere farklı kalınlıktaki çizgilerle eşlik edebilir, birden çok uygulama seçeneği olmasını yaratıcılığınıza katkı sağlayan bir araç olarak görebilirsiniz.

Öğrenme aşamasında metinleri işaretlemek ve belirginleştirmek için fosforlu kalemlerden kolaylıkla faydalanabilir ve bu sayede çok daha hızlı öğrendiğiniz bu yepyeni bilgileri birbirleriyle harmanlayabilirsiniz. Fosforlu kalemlerle kendinizi daha fazla okumaya, öğrenmeye ve incelemeye teşvik etmenizle çok daha özgün fikirler edinebilir, size özel yaratıcı işler ortaya koymakta kendinize önemli derecede kolaylık sağlayabilirsiniz.

Stabilo Swing Cool Serisinin Avantajlı Fiyat Seçenekleri

Birbirinden farklı renk ve ambalaja sahip bu kalemlerin dilerseniz orijinal renk seçeneklerine dilerseniz de koleksiyonların özel seçeneklerine online olarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik Trendyol'un indirimlerini ve özel kampanya günlerini takip ederek Stabilo fiyat avantajlarını keşfedebilir, alışverişinizi kolaylıkla daha uygun bir hale getirebilirsiniz.

Tek renk çeşitlerinden dilediğiniz kalemleri alarak çalışma ortamında kullanmak üzere kendi kalem setinizi oluşturabilirsiniz. Ancak Stabilo Swing Cool 4’lü, 6’lı, 8’li paketlerdeki hazır Stabilo Swing Cool set seçeneklerinden arzu ettiklerinizi alarak bu kalemlere daha avantajlı fiyat seçenekleriyle de sahip olabilirsiniz. Markanın diğer birçok farklı serisine de ulaşmak isterseniz birden farklı kalem serisini bir arada bulunduran hazır setleri de inceleyebilir, Swing Cool serisinin muhteşem kalemlerine göz alıcı diğer serilerle birlikte tek bir alışverişte ulaşabilirsiniz. Hangi seçeneğin sizin için daha uygun olduğuna henüz karar veremediyseniz bunun da çözümü çok basit! Arama bölümüne yalnızca “Stabilo Swing Cool” yazarak seriye ait tüm ürünleri ve avantajlı setleri kolayca, üstelik fiyatlarına göre listeleyebilirsiniz. Seçenekler arasından isteğinize göre karşılaştırmanızı yaparak sizin için en uygun ürünü tercih edebilir ve en yararlı alışverişi yaparak bütçe kontrolünüzü rahatlıkla sağlayabilirsiniz.