İlgili Kategoriler
Bez Bedeni
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Molfix 6

" araması için 114 sonuç listeleniyor

Molfix 6 Bebek Bezi Çeşitleri ile Eğlenmeyi Seven Bebekler

Bebek bezleri, bebeklerin kilosuna bağlı olarak 1 numara, 2 numara, 3 numara ve 6 numaraya kadar değişkenlik gösterir. Molfix 6 beden bebek bezi 15 kg ve üzerinde olan bebeklerin kullanmış olduğu bebek bezi numarasıdır. Bebeklerin kilosuna uygun olan bezlerin kullanımı sayesinde bebekler daha mutlu ve rahat hareket ederler. Bu da anne ve babaların en çok arzuladığı şeydir. Molfix 6 numara bez diğer Molfix bez numaralarında olduğu gibi dermatolojik olarak testlerden başarı ile geçmiştir. Cilt dostu bebek bezlerinden biridir.

Molfix 6 Özellikleri

Molfix 6 Özellikleri

Bebekler için zararlı olabilecek Paraben, Latex, BPA gibi cilt ve sağlık gelişimi açısından zararlı olan kimyasalları içermez. Aynı zamanda hipoalerjenik olma özelliğine sahiptir. Anne ve babalar güvenle Molfix bezlerini kullanabilir, 15 kg’ın üzerindeki bebekler için de güvenle tercih edebilirler. İç ve dış yüzeyi nefes alma özelliğine sahiptir. Bu sayede bebekleri sıkmaz ve rahatsız etmez. Sıcak yaz günlerinde kullanıldığında bile bebeklerin pişik olmasını engeller. Oluşabilecek kötü kokuları sahip olduğu papatya özlü yapısı ve aloe vera sayesinde önler. Renk değiştiren ıslaklık göstergesine sahiptir. Bu sayede anne ve babalara bezin değişim zamanını anında göstermiş olur.

Bebek Bezi Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek Bezi Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek bezi tercihleri, bebek sahibi olan anne ve babaların dikkat etmesi gereken önemli konuların başında gelmektedir. Gün içerisinde bebeğin daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir zaman geçirebilmesi için kullandığı bebek bezinin cildine uygun ve doğru olması büyük önem taşımaktadır. Uzun süre kullanılacak bebek bezi seçiminde hassas cildine uyumlu, tahriş ya da pişik yapmayacak kalitede pamuklu bebek bezleri tercih edilmelidir. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra bebeğin gün içerisindeki hareketlerini kısıtlamayacak ölçüde esnek ve sızdırmaz özellikte olması, bebeğin rahat etmesi açısından da çok önemli bir kriter olmaktadır. Bebek bezi seçiminde en iyi ölçü, bebeğinizin bacaklarını sıkmayan ve göbek bölgesini saran özelliğe sahip bezdir. Satın alırken doğru numara ve kiloda satın aldığınıza dikkat etmelisiniz. Molfix 6 numara ya da Molfix 6 extra large modelleri, bebeğinizin kilosuna göre değişiklik göstermektedir. 3D elastik gövde sistemleri sayesinde esnek ve geniş yapıya sahiptir. Sarkma özelliği de bulunmamalıdır. Molfix 6 numara külot bez modelleri, sızdırmaz özelliği sayesinde güvenlidir. Molfix 6 külot bez, yeni teknolojik yapıları ile ebeveynlerin ilk tercih ettikleri bebek bezlerinin arasında yer almaktadır. Molfix 6 100 adet, Molfix 6 numara 50 adet gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Molfix 6 Fiyatları

Molfix 6 Fiyatları

Molfix 6 numaraya sahip bebek bezleri, birçok özelliği sayesinde bebeklerin daha rahat ve özgür olmalarına yardımcı olmaktadır. 2 katlı yeşil emici bölge vardır. Bu sayede sıvıyı hızlı bir şekilde emer ve bebeğe kuruluk hissi verir. Çift katlı sızdırmaz özelliği vardır. Elastik bariyerler sayesinde sıvı dışarı taşmaz ve bebeklerin kıyafetlerine sıvı geçmemiş olur. Sıvı sadece belli bir yerde toplanmaz. Aksine tüm bez yüzeyine yayılır ve burada emilmesi sağlanır. Molfix, Türkiye’de ilk kez 3D teknolojisini kullanan bebek bezi markasıdır. Bezde kullanılan teknoloji sayesinde bebeğin her hareketine bağlı olarak bez hareket eder ve bu duruma göre esneyip daralır. Birçok farklı renk ve desen seçeneklerine sahiptir. molfix 6 numara bez fiyatları , bezin taşıdığı belirli kriterler ile birbirinden ayrılmaktadır. Molfix, genel olarak kaliteden ödün vermeyerek her ailenin bütçesine uygun ürünler tasarlamakta ve bunları aileler ile buluşturmaktadır. Sağlıklı, doğal ve ekonomik bez üreten Molfix firması, bebeklerin yaş grubu ve boyutuna göre çok çeşitli bezler tasarlamaktadır. Bezlerin fiyat performansları, tasarımı ve son teknolojik özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Molfix 6 numara 86 adet, Molfix 6 numara 200 adet, Molfix 6 numara 100 adet gibi farklı adetlerde satılmaktadır. Molfix 6 kampanya zamanlarını takip ederek Molfix 6 xl bedenini alabilirsiniz. Molfix 6 numara ekonomik paket fiyat açısından diğer adet seçeneklerine göre farklılık göstermektedir. İhtiyacınız olan Molfix 6 ürününe Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.