Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Faber Castell Grip 2011

" araması için 88 sonuç listeleniyor

Renkli ve Kaliteli Faber Castell Grip 2011 Çeşitleri Trendyol'da!

Kalem ve yazım gereçlerinde akla gelen dünya markaları arasında yerini alan ve uçlu modellerden, dolma modele, kurşun tasarımdan, prestij tasarımına, teknik çizim ürünlerinden, uçlara kadar değişen zengin ürün çeşitliliğini kalite düşkünlerinin beğenisine sunar. Kategorinin öne çıkan ürünlerinden olan Faber Castell Grip 2011 0.7 mm uçlu modeli, ergonomik yapısı, yumuşak yazım sağlayan ve minin kırılmasını engelleyen yaylı ucu sayesinde yazı yazma deneyiminde seviye atlatır. Çokça ince uçlu model kullanmayı sevenlerin tercihi Faber Castell Grip 2011 0.5 mm uçlu model ise serinin aynı özellikteki bir diğer ürünüdür. Şık tasarımlarından tükenmez modeli çeşitlerinin üçgen gövdesi ve yazı yazarken el kaymalarını önleyici yapıdaki noktacıklı kaplamasıyla estetik ve konforu bir araya getirir. Bu ürünlerde kullanılan yüksek kalitedeki mürekkep, yazı işinin yarıda kesilmesini engellerken ürün gamındaki farklı renk seçenekleri de müşterilerin beğenisini toplar. Markanın dayanıklı iridyum ucuyla ileri seviyede yazım deneyimi yaşatan dolma tasarımları, sağ ya da sol el kullanımına oldukça uygundur. Trendyol’da yer alan kalem ve yazı gereçleri kategorisindeki markanın kaliteli uçları, tüm uçlu modellere uygun şekilde tasarlanır. Her kutuda 12 adet min tüpü ve her tüpte 120 adet 60 milimetrelik ucun yer aldığı bu ürünler, Faber Castell Grip 2011 kahverengi, mavi, yeşil, pembe, lila, kırmızı olmak üzere 5 farklı renkte satışa sunulur. Faber Castell Grip 2011 ürün grubunda yer alan roller, modelin dokümantasyon kullanıma uygun biçimde özel formüllü bir mürekkeple doludur. Bu sayede mürekkebin son damlasına kadar akıcı ve yumuşak bir yazım imkanı sunan bu modeller farklı renk seçenekleriyle de müşterilerin ilgisini çekmeyi başarır. Serinin bir başka dikkat çeken ürün grubu olan markanın şık finepen modeli rahat bir yazım için üçgen biçimde üretilir. Gövde üzerinde elin rahatça kavramasını sağlayan noktalar ekstra konfor sağlarken havalandırmalı kapağı ürünün nefes almasına imkan vererek ömrünü uzatır. Ayrıca cetvel ve şablonlarla da uyumlu olan bu ürünler, yıkandığında kumaşlar üzerinde leke bırakmayan bir özelliğe de sahiptir. Kolay kullanım özellikleri sunan modelleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Faber Castell Grip 2011 Modelleri

Kaliteli Faber Castell Grip 2011 Modelleri

Yazı yazmanın keyifli ve rahat yollarını sunan Faber Castell Grip 2011 modelleri arasında yer alan Versatil serisi, kauçuk kılıf ve ergonomik tutuşuyla markanın beğeniyle tercih edilen ürünleri içinde yer alır. Arka kısmında bulunan ve çevirince ortaya çıkan silgisi, yazı yazarken hataların hızlı şekilde düzeltilmesini sağlarken yaylı metal uç kısmı da yumuşak bir yazım imkanı verir. Ucu yerine kalemin ana gövdesini renkli tercih edenler için ise Faber Castell Grip 2011 gümüş modelleri, hayatın her alanında, bu ürünlerden vazgeçemeyenler için ideal bir seçenek olur. Diğer taraftan, yazı yazarken beyazın saflığı ve zamansızlığını tercih edenler için tasarlanan markanın beyaz çeşitleri ise farklı bir alternatif olarak öne çıkar. Uzun süreler yazı yazanlar için zaman kaybını önleyen hızlı uç değiştirme imkanıyla Grip 2011 Versatil Uçlu çeşitleri, yazmayı bir tutku haline getirenlerin yanından ayırmayacağı ekipmanları konumuna gelir. Ayrıca markanın yazı yazmaya yeni başlayanlar için geliştirilen okul Versatil ürünleri de bulunur. Bunlar ergonomik tasarım ve üçgen gövdesiyle yazmak konusunda deneyimsiz olanlar için doğru tutuş imkanı sağlar. Kırılmalara dayanıklıdır ve ekstra hediyesiyle birlikte gönderilir. Çocuklar için etkileyici renklerde üretilen bu Versatil modeller, onlara yazmayı sevdirmek amacıyla çevirmeli kolay bir mekanizmaya sahiptir. Yirmili set halinde satılan standlı okul Versatil ürünü farklı renklere bir arada sahip olmanın avantajlı yolu olarak öne çıkar. Yazı yazarken şık ve kaliteli görüntü vermek isteyenlerin tercihi markanın ahşap modeli, estetik gövdesine ek olarak krom kaplı cilalanan kapağa ve uçlara sahiptir. Gölgelendirilerek şekillendirilen meşe ağacından üretilen bu ürünün yüksek kapasiteli tekrar doldurulabilir. Siyah tükenmez iç haznesi sizi yarı yolda bırakmayan nitelikte tasarlanır. Üstelik bu ürünü, esnek yaylı metal klipsi sayesinde istenilen yere rahatça sabitleyip gittiğiniz her yere beraberinizde götürebilirsiniz. Serinin öne çıkan bir diğer ürünü olan Bubble Versatil modeller, yumuşak tutma yeri ve cetvelle uyumlu iğne ucuyla her koşulda yazı yazabilmenize olanak verir. PVC içermeyen silgisiyle sağlığınıza da önem veren bu ürün, su yeşili, mavi, pembe ve mor olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle satışa sunulur. Kısacası markanın şık Versatil model serisi, kaliteli bir yazma deneyimi için gereken tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. 20 farklı renk seçeneği bulunan markanın çeşitli finepen ürünler, 0,4 milimetrelik kaliteli uçlarıyla oldukça estetik görünen yazılar yazmak için birebirdir. Uçlu tasarımdan, tükenmez tasarıma, sanatsal tasarımdan roller tasarıma aradığınız tüm markanın kaliteli ve şık çeşitleri Trendyol’un ayrıcalıklı dünyasında avantajlı fiyatlarla müşterilerini bekler. Müşterilerine ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet sunan Trendyol, sizi her şekilde memnun eder. Trendyol'un avantajlı günlerinden faydalanarak Faber Castell Grip 2011 indirim olanaklarından yararlanarak bu çeşitleri evde stok yapabilirsiniz.

Kullanışlı Faber Castell Grip 2011 Seçenekleri

Kullanışlı Faber Castell Grip 2011 Seçenekleri

Ofis kırtasiye malzemelerinin prestijlisi olarak bilinen dolma çeşitleri, Faber Castell Grip 2011 set renkleri, estetik görünümleri ve teknik özellikleriyle öne çıkar. Markanın, hediye alternatifi olarak çokça tercih edilen dolma çeşitleri şık tasarımlarıyla bu ünvanı hak eden ürünlerdendir. Trendyol’da bulunan markanın tükenmez özel seri seti, paslanmaz çelik ucu ve siyah tasarımıyla hediye olarak verilen kalitede bir üründür. Orta kalınlıktaki uçları ve yumuşak tutma alanı sayesinde yazma işini konforlu hale getiren bu çeşitler sağ ve sol elle yazım için imkan verir. Faber Castell Grip 2011 kampanya fırsatlarından yararlanarak bu çeşitleri satın alabilirsiniz. Dolma ürünleri kullanmayı sevenlerin önem verdiği konulardan olan kartuş değişikliği ve mürekkep kalitesi, Faber Castell Grip 2011 dolma kalem çeşitlerinde oldukça pratik ya da üst seviyede tutulur. Hediye edilen dolma ya da tükenmez modelleri ikili setlerinde müşterilere XB refil, standart kartuş ve converter imkanı sunar. Kartuşuyla birlikte paketlenen dolma setleri de üreten marka, bu ürünleri hediye etmek isteyenler için harika çözümler sunar. Marka, ürün grubu arasında yer alan kaligrafi dolma seti ise dayanıklı iridyum ya da ergonomik yapısıyla yazma işini kolaylaştıran ürünler arasında yerini alır. Özellikle sanatsal ya da dekoratif yazma işi konusunda hevesli kişilere hediye olarak alınabilen bu kaligrafi seti, 1,1, 1,4 ve 1,8 milimetrelik uçlarıyla birlikte gönderilir. Klasikten vazgeçemeyenlerin tercihi markanın şık tasarım siyah kurşun modeli ise yorulmadan yazmaya olanak veren üçgen gövdesi ya da yüksek kalitedeki minesiyle kurşun modeli sevenlere hediye olarak verilebilen güzel seçeneklerden biridir. Okula dönüş dönemlerinde çocuklara hediye edilebilen markanın tasarımları arasında baykuş, kuzu, arı, çiçek, dondurma ya da doodle desenli modeller de mevcuttur. Kurşun model kavramını bir tık öteye taşıyarak ideali tasarlayan marka, ürün kapağına tıraş özelliği ekleyerek sınırları zorlar. Uç kırılmasına karşı sistem geliştiren marka, kurşun model kullananların sıkça karşılaştığı bu soruna da çözüm getirerek müşterilerinden beğeni toplar. Trendyol, marka ürünlerini tercih edenlere, markanın güzel ürünlerini kolay bir sekilde Faber Castell Grip 2011 satın alma imkanı sağlar. Trendyol’dan ürünleri inceleyerek kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Faber Castell Grip 2011 Renkleri

Birbirinden Farklı Faber Castell Grip 2011 Renkleri

Kalem konusunda ilk akla gelen isimlerden olan Faber Castell Grip 2011 charcoal grey serisindeki rengarenk ürün seçenekleriyle müşterilerin dikkatini çeker. Ürünlerinin kendisi gibi uçları da renkli olan çeşitleriyle dikkat çeken marka, müşterilerine boya yapma konusunda iddialı modeller sunar. Yüksek pigmentli 3,3 milimetre minesi, solmaya karşı dayanıklı rengi ya da her koşulda çalışmaya olanak veren sağlam ve markanın şık tasarımları boyamayı seven herkesin beğeneceği türden bir üründür. Boya yaparken yağlı pastel boya tercih edenler düşünülerek tasarlanan ürünlerle de renklendirme yapmak mümkündür. 36 farklı parlak rengi ya da yüksek pigment yoğunluğuyla sevilerek kullanılan bu boyalar markanın kaliteli öne çıkan ürünleri arasındadır. Ayrıca Faber Castell Grip 2011 renkleri serisinde yer alan keçeli modelleri, kullanılarak resimleri renklendirmek oldukça pratik hale gelir. Eli yormayan üçgen gövdesi, kaydırmaz yumuşak tutuşu, çalışma sırasındaki basınca dayanıklı ve parlak renkleri sayesinde bu ürünlerle çalışmak eğlenceli ve kolaydır. Faber Castell Grip 2011 Versatil ürünleri tüm bu özelliklerinin yanı sıra çeşit çeşit renk seçenekleriyle satışa sunulur. Petrol yeşili ve sütlü kahve renk alternatifleri bulunan marka çeşitli boylarda 0.7 Versatil ürün, serinin çokça tercih edilen popüler ürünleri arasında yer alır. Markanın canlı mavi modeli, sıra dışı olmayı sevenlerin tercih edeceği bir model olur. Şık mor renkli tükenmez ya da uçlu tasarım, renkli olmaktan yana olan herkesin beğeniyle kullanacağı bir ürün olarak kategorideki yerini alır. Trendyol'un gerçek kişiler tarafından yapılan Faber Castell Grip 2011 kullananlar değerlendirme ve öneri yazılarına bakarak çeşitler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece size uygun modelleri de kolayca bulabilirsiniz.

Dikkat Çeken Faber Castell Grip 2011 Yorum

Dikkat Çeken Faber Castell Grip 2011 Yorum

Yazma konusuna geleneksel yolda gidenler için vazgeçilmez olan ürünler, bozulduğunda ya da bir şekilde hasar gördüğünde yapılan iş yarım kalacağı için ürünlerin nasıl tamir edileceğinin bilinmesi oldukça önemlidir. Uçlu modellerde sıklıkla karşılaşılan uç sıkışması, Faber Castell uçlu kalem Grip 2011 kullananlar için hızlıca çözüme kavuşabilecek türden bir sorundur. Bu gibi durumlarda yapılması gerekenler bilindiğinde karşılaşılan problemin kolaylıkla üstesinden gelinebilir. Öncelikle kalemin arka kısmını çevirerek çıkarabilirsiniz. Ardından kalemin başlığını aynı şekilde çevirerek sökebilirsiniz. Ergonomik ve kaydırmayan bir tutuş sağlayan kauçuk ruloyu da gövdeden ayırdıktan sonra diğer kısımlara göre biraz sertçe açılan orta bölümü de yerinden çıkarabilirsiniz. Bu bölümün içinde çeşitli uç koymaya yarayan haznesi yer alır. Modelin sorun yaşamasına neden olan uç sıkışmasının gerçekleştiği bu kısım temizlenmeli ve sıkışan uç sıkıştığı yerden el yordamıyla çıkartılır. Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra Faber Castell Grip 2011 yedek parça alıp tekrar yerli yerine takılması gerekir. Bunun için öncelikle basmaya yarayan yay çıkarıldığı yere takılır. Sonra çeşitlerin orta gövdesi, tırtıklı tarafı yukarı gelen bir şekilde haznesinin üzerine geçirilir. Ardından modelin ana gövdesi yerleştirilir. Bu aşamada ana gövdeyi parçalar birbirine bitişik olana kadar çevirerek yerleştirmek gerektirir. Aksi halde kalem dağılabilir ya da işlevini yitirebilir. Sonrasında modelin silgili olan arka tarafını monte etmeye yarayan küçük parça alınır ve silgili bölüme takılır. İkisi birlikte ana gövdenin üstüne yerleştirildiğinde kalemin uç kısmına uygulanacak hafif baskıyla parçaların yerlerine tam olarak oturması sağlanır. Son olarak kauçuk rulo ve modelin baş kısmı da takıldığında tamiri doğru biçimde tamamlanır. Kolay kullanım sağlayan bu modellere Faber Castell Grip 2011 yorum yazılarına bakarak almaya karar verebilirsiniz.

Avantajlı Faber Castell Grip 2011 Fiyat

Avantajlı Faber Castell Grip 2011 Fiyat

Teknik çizim çeşitleri bir nesnenin şeklini, boyutunu kâğıt üzerinde göstermeye olanak veren özel yapıda üretilir. Faber Castell Grip 2011 buzlu siyah, gri, kahverengi, metalik mavi, siyah renk seçenekleri bulunan bu set, özel hediye kutusunda gönderilir. Bu tür bir modeli satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk konu çizim yapılacak yüzeyin cinsi belirlenir. Hangi yüzeyde çizim yapılacağına karar verildiğinde modelin sertlik dereceleri önem kazanır. Ayrıca bu çeşitlere Faber Castell Grip 2011 tavsiye yazılarına bakarak da alabilirsiniz. Çizim tasarımları sertlik ya da yumuşaklık derecelerine göre üçe ayrılır. Koyu ya da yumuşak yapılar B, açık renkli ya da sert modeller H, orta koyulukta olanlar F harfiyle gösterilir. Çizim yapılan yüzeye uygun sertlikte bir kalem seçilerek çalışmalarda başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür. H grubu teknik çizim seçeneklerini mimari ya da grafik çizim alanlarında kullanılırken makine ya da inşaat çizimleri gibi sert yüzeyde çalışmalar için 3H kalemleri seçmeniz faydalı olabilir. Çalışılan yüzey sertliği arttıkça tasarımın üzerindeki rakam da aynı oranda artar. Çizimlerin kalitesi üst seviyeye getirebilirsiniz. Teknik çizim çeşitlerini seçerken dikkat edilmesi gereken bir başka konu da tasarımın mine kalitesidir. Çizim kaleminin mine kalitesi ne kadar yüksekse kalemin bileşenleri doğru biçimde birbirine karışır. Diğer taraftan kroki ya da serbest resim çizimi yapılırken sertlik derecesi F, HB ya da B ile ifade edilen kalemler rahatlıkla tercih edilebilir. HB grubu kalemlerin lata kalitesi yüksek olduğundan yapılan eskizlerin estetikliği göze çarpar derecede artar. Teknik çizimler uzun süre çalışmayı gerektirdiği için kullanılacak kalemin kolay tutuş özelliğine sahip olması oldukça önemlidir. Trendyol'un Faber Castell Grip 2011 online alışveriş deneyimini yaşayabilir ve istediğiniz çeşitleri gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz.

Dayanıklı Faber Castell Grip 2011 Kalemler

Dayanıklı Faber Castell Grip 2011 Kalemler

Toprak tonlarının rahatlatıcı ve odaklanmaya yardımcı etkisini çalışma alanlarına taşımak isteyenler için ideal olan Faber Castell Grip 2011 lime kalem, kahverengi kalem, kendine özgü rengi ya da rahat tutuş sağlayan ergonomik yapısıyla konforla estetiği ofisinize getirir. Benzer şekilde markanın şık gri model de çalışma alanlarında sıklıkla tercih edilen renklerden biridir. Trendyol’da rahatlıkla bulunan markanın petrol mavisi tükenmez kalem her meslek, yaş ya da cinsiyet grubundan orijinal zevklere sahip kişilerin sevdiği modeller arasında yerini alır. Koleksiyonundaki her çeşit kalem için farklı alternatifler sunan marka, özellikle renk çeşitliliğine fazlaca önem verir ya da bunu her çeşit serisinde uygular. Dolayısıyla Faber Castell Grip 2011 antrasit, gümüş, yeşil, açık mavi, lacivert ya da pastel renk tonlarındaki yazı gereçleri markanın tasarımları arasında yer alır. Ayrıca teknik çizimler uzun süre çalışmayı gerektirdiği için kullanılan kalemin kolay tutuş özelliğine sahip olması oldukça önem verir. Markanın kaliteli teknik çizim kalemleri bu iş için gereken tüm özelliklere sahip olması bakımından teknik çizerler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Paslanmaz çelik ucu, kalınlığını gösteren ISO renk kodu ve beraberinde satılan mürekkep kartuşlarıyla bu kalemler teknik çizimlerin gerekli malzemelerinden biri olur. Kategoride yer alan bir model olan Ecco Pigment Çizim kalemi, ışık ve su geçirmez pigmentli mürekkebi, cetvel ve şablonlarla kullanım için uygun yapısı, teknik çizerlerin aradığı bir özellik olan ergonomik tutuşu ve dokuz farklı kalınlığıyla yazım, çizim ve eskiz için ideal bir seçenektir. Trendyol’da, teknik çizim kalemi de dahil olmak üzere farklı kategorilerden yüzlerce ürün çeşidini her bütçeye hitap eden Faber Castell Grip 2011 fiyat ile hemen sahip olabilirsiniz. Trendyol'un avantajlı fiyat olanaklarından hemen yararlanabilirsiniz.

Faber Castell Grip Renkleri Nelerdir?

Faber Castell Grip serisi geniş renk yelpazesine sahiptir. Siyah, temel ve yaygın bir renk tonu olarak bu kalem setinde bulunur. Mavi renk ise farklı tonlarıyla mevcut olan ürünler arasında yer alır. Ürünler parlak mavi, koyu mavi veya deniz mavisi gibi çeşitli tonlara sahip olabilir. Yeşil, doğal ve canlı bir renktir. Açık yeşil, koyu yeşil veya çimen yeşili gibi tonları bulunur. Kırmızı da canlı ve dikkat çekici bir renk olarak fazla tercih edilir. Parlak kırmızı veya koyu kırmızı gibi tonları olabilir. Sarı, enerjik ve neşeli bir renktir. Parlak gold veya limon sarısı gibi tonları bulunabilir. Gümüş grisi, uçuk pembe ya da mor tonları da sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Grip serisi, geniş renk yelpazesiyle yazı ve çizim deneyimlerinde idealdir.

Faber Castell Grip 2011 Kaç Cm'dir?

Faber Castell Grip 2011, tipik olarak yaklaşık 14 cm uzunluğundadır. Kapaklı veya kapaksız haliyle kalem ucu dahil olarak toplam uzunluğu ifade eden ölçü 14 mm’dir. Genel olarak standart bir kurşun kalem kalınlığı olan yaklaşık 0.7 mm veya 0.5 mm uç çapına sahiptir. İnce uçlu kalemle yazmayı tercih edenler için 0.5 mm uç uygun bir seçenek iken daha kalın yazı yazmayı sevenler için 0.7 mm kalem ucu kullanılabilir. Bu sete dahil olan Finepen kalemler ise 0.4 mm çapında uçlara sahiptir. Genel olarak estetik görünüme sahip yazı stillerini tercih edenler tarafından sık kullanılan bir üründür.

Faber Castell Grip 2011 Serisinin Özellikleri Nelerdir?

Faber Castell Grip 2011, gelişmiş özellikleri ve sağladığı avantajlarla bilinen bir kalem serisidir. Ergonomik bir tasarıma sahiptir ve rahat şekilde yazı yazma deneyimi sağlar. Kalem gövdesindeki özel kavrama bölgeleri, elde rahat bir şekilde tutulmasına ve kontrol edilmesine yardımcı olur. Kalemin kırılmasını önleyen bir özelliği vardır. Güçlendirilmiş uç ve kalemin iç yapısı dayanıklılığını artırarak kırılmaları azaltır. Uç kısmında bulunan tükenmez silgi, hızlı ve pratik silme imkanı sunar. Böylece hatalar kolayca düzeltilebilir. Geniş renk seçeneği sayesinde yazarken veya çizim yaparken hem çeşitlilik hem de kişisel tercihler için alternatif sunar. Tükenmez kalem çeşitleri ve kauçuk kılıf tasarımına sahip özel bir serisi de bulunur. Bu özellikler, Faber Castell Grip 2011 serisine özgüdür ve konforlu olduğu kadar kaliteli bir yazma deneyimi sunmayı hedefler.